Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Veronica

Pomocy

Polecane posty

Gość Veronica

Hej. Mam problem. Otóż ostatnia miesiaczke mialam 19.01 w 13 dniu sluz plodny bol jajnika podbrzusza. A ze staramy sie o trzecie dziecko probowalismy. Wszystko mialo sie pieknie. Podbrzusze dawalo znac od samej owulacji az po dzien spodziewanej @. Okres nie przyszedl, brzuch przestal bolec, pojawily sie zawroty glowy ze nie moglam funkcjonowac. Temp co prawda mierze pierwszy cykl i to nie zawsze ale od owu utrzymywala sie w ok 37/37.1 po spodziewanym @ bylo nawet 37.2/37.3 w pochwie. Testy ciazowe wychodzily negatywnie ale wiem ze tak mimo ciazy moze tez sie dziac. Znam przypadki osobiscie. Jako ze kiedys wyczytalam ze testy owu wykrywaja wczesna ciaze zasiegnelam po nie bo mialam nie wykorzystany zapas a przy ciazy poprzedniej test owu rownie z testem ciazowym mialy takie same krechy. Miesiaczka jednak przyszla wczoraj. Co prawda bardziej skapa bo tj dzis 2 dzien zawsze mnie wrecz zalewalo a dzisiaj szalu wielkiego jak narazie nie ma. A co najbardziej mnie nurtuje to ze te testy owu sa nadal pozytywne. I nie wiem co o tym sadzic? Moze cos z hormonami? Pomoze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronica

Halo mial tak ktoś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie bete żeby wykluczyć ciaze. Może po prostu masz taki okres w tym miesiącu,  skoro testy ciążowe wychodza negatywne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronica

Ciaze moze i bym wykluczyla ale dlaczego te owu wychodza pozytywnr w okresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testy owulacyjny nie są wyznacznikiem ciazy. Mi też wychodziły pozytywne w dniu sp9dzirwanej miesiaczki A ciazy nie było 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronica

Testy ciazowe w dniu @ spodziewanej, 3 dni po i nawet wczoraj. Dwa z 3 mialy jakas kreske ale pod swiatlo ale nie widoczne golym okiem. Wiec raczej negatywne no i okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×