Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erme katore

Bardzo żałuję, że faceci nie mają takiego łatwego dostępu do sexu jak kobiety

Polecane posty

Gość erme katore

gdybym mógł ruchac tak czesto jak kobiety (one moga codziennie miec kogos innego.. dla nich znaleźć kogos na sex to jak dla mnie wypicie piwa) to bym ruchal non stop!!

a takto ..., kocham sex a moge sie jedynie masturbowac, ostatni raz ruchałem 2 lata temu i nie zanosi sie na jakakolwiek zmiane, a pewnie juz nigdy nie porucham, bo skad wezme kobiete ? a na ku.rwy nie chodze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a ja tam już sie obruchałem w życiu, nie mam parcia, może czasami, ale seks nie jest najważniejszy w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregreg

tylko prawdziwe przystojniaczki do tego z kasą  mogą sobie poruchac w zyciu kobitek.. kazdy inny przecietny facet moze jedynie liczyc na łud szczęscia, ze jakas panna rozlozy nogi przed nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kobieta nie chce codziennie, co z tego ze jej latwo znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toJESTEMja

Babom łatwiej o ruchanie. Babie wystarczy, że nie jest wybitnie paskudna. I już ma multum adoratorów, nawet gruba, niska. A facet? Facet MUSI spełnić multum wymogów. Dziwie się tym wszystkim sfrustrowanym mężczyzną, że nie robią tego co incele w Stanach. Widać, że u nas pod jakimś względem jest "lepiej". I na całe szczęście. Jeszcze nam brakuje frustratów strzelających do kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toJESTEMja

mężczyznom***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość erme katore napisał:

gdybym mógł ruchac tak czesto jak kobiety (one moga codziennie miec kogos innego.. dla nich znaleźć kogos na sex to jak dla mnie wypicie piwa) to bym ruchal non stop!!

a takto ..., kocham sex a moge sie jedynie masturbowac, ostatni raz ruchałem 2 lata temu i nie zanosi sie na jakakolwiek zmiane, a pewnie juz nigdy nie porucham, bo skad wezme kobiete ? a na ku.rwy nie chodze....

Gdybym był kobietą to pewnie miałbym wieeelu partnerów seksualnych... albo niewielu, ale dużo seksu. Poszedłbym na całość. A tak urodziłem się jako facet, ten którym musi wykazać inicjatywę a której nie potrafi wykazać; bardziej czuję się po prostu istotą ludzką niż facetem (nie żeby genderową kobietą czy coś) i żyję jak asceta. Kobiecie łatwiej dać dupy niż facetowi się wykazać. Cóż, życie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, marcin_wawa napisał:

Gdybym był kobietą to pewnie miałbym wieeelu partnerów seksualnych... albo niewielu, ale dużo seksu. Poszedłbym na całość. A tak urodziłem się jako facet, ten którym musi wykazać inicjatywę a której nie potrafi wykazać; bardziej czuję się po prostu istotą ludzką niż facetem (nie żeby genderową kobietą czy coś) i żyję jak asceta. Kobiecie łatwiej dać dupy niż facetowi się wykazać. Cóż, życie 😄

Stęskniłam się za Tobą😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt

Bo w naturze musi być jakaś selekcja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Stęskniłam się za Tobą😘

Ano dziękuję, faktycznie mnie nie było. Raczej będę wypowiadał się okazjonalnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmdd

Bzdura. Znam wiele przecietnych a nawet ladnych kobiet bez powodzenia.Tzn jesli chodzi o seks to pewnie, ze znajdzie mase ''adoratorow'' .. ale co to za adoracja, ulzyc sobie i olac babe.

 

Bzdura nr 2 . Musisz byc mega odstraszajacy skoro nie potrafisz poderwac dziewczyny. U faceta wystarczy gadka, ew kasa jesli nie ma wygladu ani charakteru, a nie wyglad jak w naszym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość mmdd napisał:

Bzdura. Znam wiele przecietnych a nawet ladnych kobiet bez powodzenia.Tzn jesli chodzi o seks to pewnie, ze znajdzie mase ''adoratorow'' .. ale co to za adoracja, ulzyc sobie i olac babe.

 

Bzdura nr 2 . Musisz byc mega odstraszajacy skoro nie potrafisz poderwac dziewczyny. U faceta wystarczy gadka, ew kasa jesli nie ma wygladu ani charakteru, a nie wyglad jak w naszym przypadku.

Średni wygląd (6/10), brak charakteru i tym bardziej gadki -> prawik do końca życia albo divy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
3 godziny temu, marcin_wawa napisał:

Średni wygląd (6/10), brak charakteru i tym bardziej gadki -> prawik do końca życia albo divy.

Średni wygląd (6/10), charakter i brak gadki -> to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlama

baby nie chcą rvchać, robią to bo muszą, większość brzydzi się seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

baby tez lubia seks ale sa trzy ale: 

1.Moga wpasc i miec dziecko ktore kosztuje mase kasy i czasu a ojciec moze dac jej kopa w tylek wiec staraja sie bardiej uwazac i kochac sie z fajniejszymi lub bardziej  ustawionymi

2. Same maja ogromne wymagania wieksze niz faceci bo podrywa je masa facetow i dziewczyna o podobnej urodzie co facet moze przebierac w naprawde przystojnych napalonych mezczyznach za to taki przecietny koles moze poderwac co najwyzej 10-15 lat starsza z 2-5 dzieci.

3. Czesto tez sie kochaja ale z przystojniakami ktorzy najczesciej maja juz kilka innych wpadek wiec nie musza brac nawet przecietniakow bo maja lepszych a co za roznica czy dziecko jak wpadnie bedzie miala z przystojnaikiem czy przecietniakiem bo ani jeden ani drugi nie bedzie chcial byc z maciora z 2 dzieci. Takie zycie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
42 minuty temu, Gość Adam napisał:

baby tez lubia seks ale sa trzy ale: 

1.Moga wpasc i miec dziecko ktore kosztuje mase kasy i czasu a ojciec moze dac jej kopa w tylek wiec staraja sie bardiej uwazac i kochac sie z fajniejszymi lub bardziej  ustawionymi

2. Same maja ogromne wymagania wieksze niz faceci bo podrywa je masa facetow i dziewczyna o podobnej urodzie co facet moze przebierac w naprawde przystojnych napalonych mezczyznach za to taki przecietny koles moze poderwac co najwyzej 10-15 lat starsza z 2-5 dzieci.

3. Czesto tez sie kochaja ale z przystojniakami ktorzy najczesciej maja juz kilka innych wpadek wiec nie musza brac nawet przecietniakow bo maja lepszych a co za roznica czy dziecko jak wpadnie bedzie miala z przystojnaikiem czy przecietniakiem bo ani jeden ani drugi nie bedzie chcial byc z maciora z 2 dzieci. Takie zycie 

wybierać w napalonych mezczyznach...wtf...baby nie szukają tylko seksu, zapominacie o najwazniejszym..uczuciu!! To jest dopiero selekcja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal

nie umiecie kochac...jak widac po wypowiedziach (jak zwierzęta) to i goofno macie...a że jakaś laska obraca milionem facetów...to aż tak zazdroscicie..to wcale ale to wcale mi was nie żal...od zawsze liczy się jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Ja tam nikomu nie zazdroszcze wkurza mnie tylko ze takie maciory narobia dzieci a pozniej dziadoski dzieciorob chodzi z tymi bekartami do mopu i pobiera swiadczenia placone z moich podatkow. Robisz sama to plac sama czemu spoleczenstwo ma placic na takie pijawki. Pieniadze mozna spozytkowac duzo lepiej niz na te patologiczne dziecioroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..n

Takich deebili jak autor powinni natychmiast kastrowac. Bezwartosciowy smiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..n
10 godzin temu, Gość urst napisał:

Średni wygląd (6/10), charakter i brak gadki -> to samo

A charakter można wypracować ale leniwemu śmieciowi myslacemu o ruchaniu wyłącznie się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dddd
4 godziny temu, Gość zal napisał:

wybierać w napalonych mezczyznach...wtf...baby nie szukają tylko seksu, zapominacie o najwazniejszym..uczuciu!! To jest dopiero selekcja!!!

I bardzo dobrze, faceci też ale nie takie dzbany jak autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edgy

jest

rozwiązanie na twe problemy

autorze

zmień płeć

i

będziesz miał

tyle seksu

ile chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość ..n napisał:

A charakter można wypracować ale leniwemu śmieciowi myslacemu o ruchaniu wyłącznie się nie chce

Wypracowuję. Biorę się za to od jakiegoś czasu. Może do 35 r.ż. go wypracuję. Potem wypadałoby zabrać się za bajer (typowy podryw), ale przy 35 r.ż. to już chyba lekko za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kobiety sporo ryzykują; złapanie chorób wenerycznych, niechcianą ciążę, łatkę puszczlaksiej. W dodatku naprawdę nie każdy facet jest dobry w seksie, są tacy z którymi seks może jesynie wnerwiać i frustrować a nie dawać przyjemność i relaks. No i nie każdy facet jest atrakcyjny fizycznie, podniecający, sam fakt że ma pałkę i chce bzykać, to trochę za mało, żeby chcieć mu się oddać ot tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

*łatkę puszczalskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever alone

A ja mam 35 lat, zostanę prawiczkiem do śmierci i powoli zaczynam mieć to gdzieś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
4 godziny temu, Gość Dddd napisał:

I bardzo dobrze, faceci też ale nie takie dzbany jak autor

Miło to słyszeć, bo jak tu się naczytam to tracę wiarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Kobiety sporo ryzykują; złapanie chorób wenerycznych, niechcianą ciążę, łatkę puszczlaksiej. W dodatku naprawdę nie każdy facet jest dobry w seksie, są tacy z którymi seks może jesynie wnerwiać i frustrować a nie dawać przyjemność i relaks. No i nie każdy facet jest atrakcyjny fizycznie, podniecający, sam fakt że ma pałkę i chce bzykać, to trochę za mało, żeby chcieć mu się oddać ot tak.

Błąd, mężczyźni tez ryzykują tym wszystkim, jesli uważasz, że choroby weneryczne dotykają tylko kobiety...to nie mam pytań..łatkę puszczalskiego tez może mieć, albo dziewczynie w której się naprawde zakocha to będzie przeszkadzać i po ptakach..no cóż dziecka nie urodzi ale to jego dziecko i ma obowiązek wziąć za nie odpowiedzialność...pytanie...skąd ty spadłeś z takimi poglądami...pewnie dzieciak, a na pewno dzieciak mentalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
Dnia 23.02.2019 o 07:53, Gość zal napisał:

wybierać w napalonych mezczyznach...wtf...baby nie szukają tylko seksu, zapominacie o najwazniejszym..uczuciu!! To jest dopiero selekcja!!!

Mi nie zależy na seksie, tylko na uczuciu i żadna mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
23 godziny temu, Gość ..n napisał:

A charakter można wypracować ale leniwemu śmieciowi myslacemu o ruchaniu wyłącznie się nie chce

Przecież napisałem o gościu 6/10, który ten charakter MA. I nie jest ruchaczem, dlatego żadna go nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×