Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lusia

Czy i co kupić koleżance w ciąży

Polecane posty

Gość Lusia

Idziemy do kina z kumpelą, która jest w ciąży.  Co może się przydać takiej osobie? Co jej kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Zależy czy chcesz coś stricte dla niej czy dziecka? Jeśli dla dziecka to na pewno się przyda ręcznik kąpielowy taki żeby na główkę nałożyć rożek,do tego kocyk minky , fajny prezent a na pewno się przyda, ewentualnie jakaś drobna grzechotka czy gryzak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakąś szeleszczącą zabawkę dla dziecka, kocyk, albo ubranko. Z ubranek polecam kupować pajacyki, czyli to co się daje na bodziaka. Są bardzo przydatne w pierwszym półroczu, polecam kupić w rozmiarze 62, z 56 szybko wyrośnie. Możesz też spokojnie kupować ciuszki większe, takie do 74. Moja córeczka ma dopiero 5 miesięcy a a już ubieram ją w 74, za moment znowu wyrośnie. 

Albo... jeśli jest w zaawansowanej ciąży kup jej jakiś ciuszek ciążowy, bluzeczkę. Ja pod koniec ciąży czułam się beznadziejnie, nie miałam się w co ubrać, jak jakiś balon 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam kupić coś malutkiego, ale dobrej jakości np. skarpetki, ale może nie takie z pepco, tylko trochę fajniejszej firmy. Niektóre mamy doceniają dobre dziecięce marki i gardzą chińszczyzną. Ja kiedyś koleżce nakupowałam cały wór ciuszków z pepco i kika, a ona powiedziała, że w sumie to wolałaby jedną rzecz a lepszej jakości. Trochę było mi przykro muszę przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blll

Nie kupuj zadnych ubranek itp. Wiem co mowie jestem teraz w drugiej ciazy. Najepsze dla niej bedzie organizer/ dzienniczek ciazowy. Nie wazne w ktorym jest miesiacu bedzie to dla niej nieoceniona pomoc zwlaszcza na porodowce i wizytach u lekarza. Niestety takie rzeczy tylko przez internet kupisz. Najlepsze sa dwa, jeden znajdziesz w sklepie blogu mamaginekolog, drugiego zapomnialam nazwy firmy ale zaraz ci wysle w nastepnym poscie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blll

Dzienniczek ciazy brioko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaoli

A ja bym kupiła jakiś voucher do fryzjera albo kosmetyczki , zależy co lubi, na prwno nie rzecz dla dziecka, bo dla dziecka jeszcze dostanie multum prezentów jak się urodzi, a teraz niech to będzie niespodzianka tylko dla niej żeby zadbała o siebie i swoje samopoczucie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Mamaoli napisał:

A ja bym kupiła jakiś voucher do fryzjera albo kosmetyczki , zależy co lubi, na prwno nie rzecz dla dziecka, bo dla dziecka jeszcze dostanie multum prezentów jak się urodzi, a teraz niech to będzie niespodzianka tylko dla niej żeby zadbała o siebie i swoje samopoczucie 🙂 

dokladnie to mialam napisac. To straszne jak kobieta w ciazy przestaje byc postrzegana jako oddzielna jednostka.Ona juz nic nie chce poza pieluchami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorka pyta co dla KOLEŻANKI a Kafeterianki widzą inkubator nie kobietę i piszą co kupic dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aka

A w sumie co to za okazja? Idziecie razem do kina, dlaczego chcesz jej kupować prezent?  Może po prostu postaw jej to kino i popcorn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NBieMy

My ze znajomymi mamy taki zwyczaj że kupujemy coś dla małego dziecka, nie dla mamy, ja kupiłam ostatnio body dla dziewczynki w tym sklepie moocha.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×