Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przykro mi,ale....

Wiekszosc kobiet jest STRASZNIE brzydka.

Polecane posty

Gość przykro mi,ale....

Pisze to jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

Bylam kiedys na przyjeciu. Jeden z panow, lekko wstawiony wypowiedzial takie same slowa, jak ty. 

Na sugestie, ze chyba nie patrzy na ulicy  - na kobiety latem : odpowiedzial

- Ell obserwowalas kiedys plywajace kaczki? 

-tak , uwielbiam obserwowac je ; odpowiadam 

- widzialas jak upierzony jest pan Kaczor? A widzialas jaka szara i malokolorowa  jest pani kaczka? Kto piekniejszy? 

I tym argumentem wybil mi wszystkie kontry z reki. 

Wiec moze i troche racji masz, mowiac globalnie....... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyrafa

Nie ma ludzi brzydkich, sa tylko biedni. Ok, wiekszosc kobiet bez makijazu nie wyglada powalajaco, ale faceci, ktorzy sa otyli, slabo ubrani, nie dbaja o wlosy, fryzure, tez szalu nie robia. Takze ten facet, ktory rzucil porownanie do kaczek, ciekawe jak on wygladal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyrafa

Popatrz autorko, ile mozna zmienic w wygladzie, majac pieniadze na chirurgie i dobre ubrania. Takie siostry Hadid, przed operacjami zgroza, co zreszta mozna tez zauwazyc po ich najstarszej siostrze, ktora sie nie zoperowala... Ale dajmy jej czas, moze niedlugo poprawi to i owo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamomo
5 minut temu, Gość Zyrafa napisał:

Nie ma ludzi brzydkich, sa tylko biedni. Ok, wiekszosc kobiet bez makijazu nie wyglada powalajaco, ale faceci, ktorzy sa otyli, slabo ubrani, nie dbaja o wlosy, fryzure, tez szalu nie robia. Takze ten facet, ktory rzucil porownanie do kaczek, ciekawe jak on wygladal. 

Dokladnie.Brak kasy z calkiem przystojnego kogos  moze zrobic odpychajacego dziada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parnassuss

Niestety, to prawda. To zwykłe kukły, lalki, maszkarony zamalowane. Klony. Głąbaliny, puste pustaki pianowe i sieczka we łbie. Nawet ruchać się dobrze nie potrafią. Urody ZERO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda kobieta jest ładna piękna na swój sposób.. To tylko życie ich postawiło w trudnych okropnej sytułacij. Ponieważ jak mają iść do kosmetyczki lub salonu fryzjerskiego to wola kupić dziecku coś do zjedzenia i klepią od 1 do 1 żeby przeżyć nie myśląc o sobie żeby ładnie wyglądać czuć się piękna. To samo życie. Nie każdy jest piękny i bogaty. Szkoda mi takich kobiet ale całego świata nie zadowolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

Dobre pytanie, co do tego pana od kaczek. 

Dla mnie sredniak, ale zona to taka wlasnie pracowita kaczuszka. Nadskakujaca kaczorowi, by godnie nosil swoj kaczy kubraczek i wysoko uniosl w gore dziob. 

Ale to moje zdanie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

A propo kaczek. Tam gdzie mieszkam jest rzeka. Bardzo czysta. Uwielbiam obserwowac plywajace tam kaczki. Czesto sa to pary. Pan kaczor i pani kaczka. On przepieknie upierzony ale zawsze "zalatujacy" swojej damie, plywa wokol niej i ciagle patrzy kaczymi slepkami na swoja wybranke. Malo tego, wyrzuca  dziobem w jej strone wyciagniete spod wody ziarno, by sobie bez wysilku, skubnela owo ziarenko. Ona mniej upierzona, bardziej szara pozwala, by on krazyl wokol i wyglada na bardzo szczesliwa kaczuszke, mimo mniej ukolorowanej szatki. Zazdroscic mozna tego tanca  na wodzie. 

Cudnosci byc obserwatorem tej wirtuozerii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie ładnej urody ale serce mają dobre więcej piękno nie znaczy makijaż itd piękno jest w sercu i to jest najbogatszych w swojej urodzie. Piękna kobieta ale pusta w środku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyrafa
11 minut temu, Gość Ell. napisał:

A propo kaczek. Tam gdzie mieszkam jest rzeka. Bardzo czysta. Uwielbiam obserwowac plywajace tam kaczki. Czesto sa to pary. Pan kaczor i pani kaczka. On przepieknie upierzony ale zawsze "zalatujacy" swojej damie, plywa wokol niej i ciagle patrzy kaczymi slepkami na swoja wybranke. Malo tego, wyrzuca  dziobem w jej strone wyciagniete spod wody ziarno, by sobie bez wysilku, skubnela owo ziarenko. Ona mniej upierzona, bardziej szara pozwala, by on krazyl wokol i wyglada na bardzo szczesliwa kaczuszke, mimo mniej ukolorowanej szatki. Zazdroscic mozna tego tanca  na wodzie. 

Cudnosci byc obserwatorem tej wirtuozerii. 

A wiesz, ze ja, chodzac kiedys do starej pracy, widywalam czesto taka wlasnie pare kaczek i nazwalam ich nawet udanym malzenstwem?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×