Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znamjązesłyszenia

wytłumaczcie mi o co chodzi. Kobieta PIĘKNA, naprawdę, mówi że chciałaby stałego związku a od lat ma tylko krótkie i sie sypią. Z nią jest coś nie tak?

Polecane posty

Gość Znamjązesłyszenia

Co z nią nie tak, a może z  nimi? Mówię Wam, ona jest naprawdę piękna, wiem że wygrywała konkursy miss ale nie za danie tyłka, tylko autentycznie jest piękna, nie mogę wkleić zdjęcia ale jest piękna i to naturalnie, bez skalpela. Ma olbrzymie powodzenie, mówiła mojej kuzynce że od lat szuka partnera na życie, a tymczasem jej najdłuższy związek trwał chyba dwa lata, miała ich mnóstwo plus krótkie znajomości, a ma już 36 lat. Powiedzcie mi, czy te piękne kobiety trafiają na dooopków, czy może za wysoko się cenią i żaden im niedobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a moze nie trafila na tego jedynego? nie sposob zwiazac sie z pierwszym lepszym i miec problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avgr
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

a moze nie trafila na tego jedynego? nie sposob zwiazac sie z pierwszym lepszym i miec problemy

Nie oceniaj w ten sposób, ja z moim mężem związaliśmy się z wielkiej miłości, na pewno nie był pierwszym lepszym, to tak zwana dobra partia, a jednak z biegiem czasu i wraz z pojawieniem się dziecka wyszło co to za człowiek. Nie oceniaj więc osób które wyszły za kogoś po 2 latach, bo wierz mi ze miały wtedy pewność że to jest ten i tylko ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko jedno i drugie. Du/pki traktują takie kobiety jak trofeum i leczą sobie nimi własne kompleksy. Natomiast one często są też albo zbyt wybredne, albo uważają, że ich uroda powinna wystarczyć. Różnie to bywa. Trzeba by taką osobę po prostu poznać, żeby stwierdzić co z nią jest faktycznie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm

1. uroda to nie wszytko zwlaszcza w powaznym zwiazku

2. Moze ma wygórowane ambicje

3. Moze nie trafiła na swoj typ, a majac urode szuka cierpliwie dalej , nie desperacko chwyta kogos bez pzrekonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aserty

bo nie interesują ją porządni faceci,nie dostrzega ich bo są nudni dla niej.Szuka szarmanckiego czarusia przy kasie, a tacy adorują wiele kobiet i zawierają wszędzie znajomości, związki nie układają się. Nie poszerza   horyzontów i nigdy nie dostrzeże normalnego faceta pragnącego mieć rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wydaje mi się, że taka rzeczywiście piękna kobieta może mieć problem ze znalezieniem miłości. Wiadomo, że wszyscy na początku patrzymy oczami, nie sercem, a taka piękność potrafi naprawdę zawrócić w głowie. Po kilku latach okazuje się, piękność już nam spowszedniała, a poza nią nie ma nic ciekawego, a przynajmniej nic co nas interesuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

i w sumie dzisiejsi faceci nie chcą tylko ładnych cycków i dupy. Wolą partnerkę lepiej sytuowaną, taką która rzeczywiście będzie partnerką w związku a nie tylko piękną utrzymanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, Gość Znamjązesłyszenia napisał:

Co z nią nie tak, a może z  nimi? Mówię Wam, ona jest naprawdę piękna, wiem że wygrywała konkursy miss ale nie za danie tyłka, tylko autentycznie jest piękna, nie mogę wkleić zdjęcia ale jest piękna i to naturalnie, bez skalpela. Ma olbrzymie powodzenie, mówiła mojej kuzynce że od lat szuka partnera na życie, a tymczasem jej najdłuższy związek trwał chyba dwa lata, miała ich mnóstwo plus krótkie znajomości, a ma już 36 lat. Powiedzcie mi, czy te piękne kobiety trafiają na dooopków, czy może za wysoko się cenią i żaden im niedobry?

Widocznie była piękna i nic poza tym. Jeśli teraz ma tylko na ścianach dyplomy, a pracuje w biedronce to nie dziwne że nikt jej nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

i w sumie dzisiejsi faceci nie chcą tylko ładnych cycków i dupy. Wolą partnerkę lepiej sytuowaną, taką która rzeczywiście będzie partnerką w związku a nie tylko piękną utrzymanką.

Oj tutaj się nie zgadzam. Faceci biorą oczami. Chca pięknych lasek z fajnym tylkiem i cyckami.  Jak tylko mają możliwość przyciągnąć takie laski to takie biorą za żony. 

Potem oczywiście życie weryfikuje wszystko. Pojawiają się dzieci i szara rzeczywistość. Na kobietę trzeba robić bo często taka lala nic robić nie potrafi. Po kilku latach ta laska już nie jest taka hot jak była. Szara rzeczywistość weryfikuje większość małżeństw. Kobiety siedzą latami w domach i wszystko na ich głowie. Faceci uciekają w pracę. W najgorszych przypadkach pojawiają się zdrady, alkohol, agresja, przemoc fizyczna , finansowa itp.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ma paskudny charakter? Bo wiesz, wygląd to jednak nie wszystko. Jeśli jest przepiękna ale upierdliwa i nieznośna, królewna itd. no to trudno aby ktoś z nią wytrzymał. Pewnie też trafiła na kilku dupków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×