Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tuptus

Czemu oni chca tylko jednorazowego numerku

Polecane posty

Gość tuptus

Dlaczego niektorzy faceci chca tylko jednego numerku?Czesto zdarza sie tak,ze po upojnej nocy,facet urywa kontakt itp,a kobieta zastanawia sie dlaczego.Czemu nie chce korzystac z nastepnych okazji,skoro niektore bylyby na to chetne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo są jeszcze inne, których nie spróbował!

Ciebie już poznal, teraz chce następną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus

Czyli po prostu wyprobowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem ale tez chętnie się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo to jest pałkarz, pałka podpowiada mu jak żyć. Trzeba szukac jeszcze takiego żeby miał rozumek i trochę go używał. Z takimi jak piszesz to albo niedojrzały albo zaburzony, który nie umie stworzyc związku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LA finion

Żenił się będzie z Tobą czy jak? Wyruchał i poszedł ruchać inną. Normalna sprawa w przyrodzie. Co za tępe dzidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Bo mysli ze moze meic lepsza a ty tylko zaspokajalas jego nadmiar hormonow na ten dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus

Niestety panowie,nie dotyczy to mojego przypadku.Pytam,bo skoro tak bardzo komus zalezy tylko na jednym to czemu nie skorzysta z nastepnego razu skoro niektore daja na to przyzwolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość LA finion napisał:

Żenił się będzie z Tobą czy jak? Wyruchał i poszedł ruchać inną. Normalna sprawa w przyrodzie. Co za tępe dzidy.

W przyrodzie nie chodzi o zaliczenie kolejnej sztuki, tylko o zapłodnienie jak największej ilości samic. Żaden normalny człowiek tak nie myśli. Tym się różnimy od zwierząt. No ale w przyrodzie to normalka tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja

Pamiętaj autorko, że jesłi jest młody to moze się wyszumiec, zaliczyć kilka dziewczyn, to normalne u obojga płci że mają kilka przygód. Ale to szybko mija, i jeśli ktoś tak pół życia robi to związku nie stworzy i będzie tak całe życie. Są ludzie nie do związku, z takim skaranie boskie życ bo będzie zdradzał na prawo i lewo (dotyczy te podejście obojga płci), ale ty pytasz o faceta akurat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Bo są jeszcze inne, których nie spróbował!

Ciebie już poznal, teraz chce następną.

Kiedys poznalam kogos przez internet.Ciagle powtarzal ze mam dac sie poznac.Ja chcialam poznac osobowosc,a dla niego poznac chodzilo od dvpy strony.Nie zgodzilam sie,wiec zwinal zagle.A dlugo zwodzil i obiecywal cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

glupio ze sie tak zwijaja niektorzy, mi tez sie nie chce zwiazku, ale fajnie miec kogos zaufanego do numerkow chyba, jakbym byla facetem to chyba bym wolala miec stale kochanki a nei ciagle nowe i stale podrywac laski. ale nie jestem facetem wiec sie nie znam 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus
5 minut temu, Gość gosc napisał:

glupio ze sie tak zwijaja niektorzy, mi tez sie nie chce zwiazku, ale fajnie miec kogos zaufanego do numerkow chyba, jakbym byla facetem to chyba bym wolala miec stale kochanki a nei ciagle nowe i stale podrywac laski. ale nie jestem facetem wiec sie nie znam 😄 

Wlasnie.Skoro tak im zalezy na seksie i maja okazje skorzystac po raz drugi,trzec itp,dlaczego znikaja?Czemu nie chca jednej do tego tylko uciekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
5 minut temu, Gość gosc napisał:

glupio ze sie tak zwijaja niektorzy, mi tez sie nie chce zwiazku, ale fajnie miec kogos zaufanego do numerkow chyba, jakbym byla facetem to chyba bym wolala miec stale kochanki a nei ciagle nowe i stale podrywac laski. ale nie jestem facetem wiec sie nie znam 😄 

ja będąc kobietą też wolę układy, więc żadna to różnica jeśli chodzi o płeć. Ważne żeby trafić w te same gusta a najgorsze co może być to oszustwa i wykorzystywanie innych do swoich celów i kłamstwa bo tym sie brzydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w bicepsie

Bo jesteś droga samico tylko kawałkiem mięsa,  zdobyczą,  zwierzyną do skonsumowania.  Tak zwanym pisdozwierzem, zabawką seksualną bez duszy i niczym więcej. Zrozumiano?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość 43 cm w bicepsie napisał:

Bo jesteś droga samico tylko kawałkiem mięsa,  zdobyczą,  zwierzyną do skonsumowania.  Tak zwanym pisdozwierzem, zabawką seksualną bez duszy i niczym więcej. Zrozumiano?  

Ty tak do wszystkich, czy są wyjątki,które traktujesz nie tylko jak mięso? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie mam takich doświadczen jak ty autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv

Jak nie masz nic do zaoferowania poza cccipa która, każda łaska ma to tak się  kończy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwie
Przed chwilą, Gość Gosv napisał:

Jak nie masz nic do zaoferowania poza cccipa która, każda łaska ma to tak się  kończy. 

To samo się tyczy facetów, zaoferował mi tylko fujare więc pogoniłam po seksie a on chciał nocować i się przytulać :O , czaicie jaki żałosny typek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 23.02.2019 o 16:55, Gość chwie napisał:

To samo się tyczy facetów, zaoferował mi tylko fujare więc pogoniłam po seksie a on chciał nocować i się przytulać 😮, czaicie jaki żałosny typek ;/

Haha u mnie było to samo. To nie tylko faceci tak robią. Jak facet słaby lub nie do końca odpowiada to jest szybkie nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×