Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nidka

Jaki zabieg polecacie na wygładzenie zmarszczek

Polecane posty

Co polecacie z własnego doświadczenia albo widziałyście u koleżanek na wygładzenie zmarszczek. piszę wygładzenie bo mam na myśli wypełnienie a nie sparaliżowanie. Sorki ale nie chcę mieć nieruchomej twarzy. Botox odpada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momo

Najlepsze efekty daje niestety jednak strzykawka. Ale na botoks bym się nie zdecydowała. Kwas hialuronowy. Przymierzam poszukaj kliniki z renomowanymi bezpiecznymi preparatami i lekarzami z doświadczeniem. Np. wypełniacze Saypha dają radę. Pisze o nich bo sama chcę zrobić koło ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki momo. Robiłam usta Princess więc to do mnie przemawia. Właściwie to teraz planuję zrobić usta Sayphą, bo już pora. Nie wiesz czy można jednocześnie od razu zrobić twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po zabiegu profihilo. Poczytaj bo to nowość zdobywająca  coraz większą popularność. Bez zamrażania, sztucznych wypelniaczy itp. Łącznie, jest to 10 nakłuć, po 5, symetrycznie po obu stronach twarzy. Jestem 2 dni po zabiegu i czuę działanie tzn czuję ściąganie- ciągnięcie(bezbolesne) ale dość specyficzne pod skórą. Zabieg powtarzany po miesiącu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kwas hialuronowy www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczkaZosi

Najlepiej wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Sama miałam wypełnianie takim preparatem, a dokładniej Restylane. Zdecydowałam się tylko dlatego, ze ma rejestrację FDA i jest 20 lat na rynku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mezoterapię Saypha Rich, która poprawia nawilżenie skóry i uzupełnia ubytki kwasu hialuronowego. To działa jak wypełniacz drobnych zmarszczek, takich jak: takich jak: „kurze łapki”, zmarszczki śmiechowe i zmarszczki palacza wokół ust. Są też preparaty Filler pozwalające na wygładzenie skóry, korygujące drobne zmarszczki i bruzdy. Saypha też ma certyfikację FDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennefer

również i ja taki zabieg miałam wykonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina

Kwasik najlepszy 🙂 u mnie restylane, jest bezpieczny, jest na liscie FDA (zawsze sprawdzajcie czy dany preparat tam jest), no i do tego jest to krystalicznie czysty kwas wiec daje naturalny efekt 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela Makowiczowska

Ostatnio poprawiam zmarszczki wokół ust i zdecydowałam się na hialuronowe Skinboosters od Restylane. I muszę powiedzieć, to działa, skóra już zaczęła być bardziej elastyczna, jędrna i młodzieńcza, to dobra metoda na zmarszczki, warto się zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia

Ja polecam zabieg, na który zdecydowałam się na wakacjach, wypełnianie zmarszczek kwasem. Jestem z Warszawy, więc za poleceniem koleżanek z pracy korzystałam z Gold Clinic i mogę spokojnie polecić to miejsce, jest bardzo czysto, obsługa jest ekspercka i przyjazna dla pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×