Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jennefer

Jaki zabieg na kości policzkowe/ policzki

Polecane posty

Gość jennefer

Wiecie o co mi chodzi. Chciałabym mieć taki koci efekt....Uwydatnione kości policzkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się nad zabiegiem z użyciem Kwasu hialuronowego. Dobre preparaty to np Saypha, nowość na rynku z b. dobrymi certyfikatami bezpieczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kittty

robili mi kwasem, nie wiem jakim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KotkaPsotka

Ja miałam zabieg przeprowadzany w klinice preparatami princess. Efekt się długo utrzymuje ale jak przyjdzie mi to powtarzać to zdecyduję się na Saypha bo to jest produkt tej samej firmy ale z certyfikatami bezpieczeństwa dla lekarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfik

Ja też bym chciała zrobić zabieg kwasami ale boję się igły. Czy to boli? Czy mogą być powikłania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz znieczulenie, to nie takie straszne. Niektóre p[preparaty mają dodatkowo w składzie lidokainę wtedy jest jeszcze bardziej komfortowo. Co do powikłań to własnie żeby ich uniknąć trzeba robić w renomowanej klinice i bezpiecznymi preparatami. I nie za daleko miejsca zamieszkania, bo jeśli coś trzeba by było skorygować albo cokolwiek, to nie możesz potem jechać pół Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momo

Saypha ma certyfikat FDA. To bardzo bezpieczny preparat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kania

Polecam wypełnianie własnym tłuszczem. Skorzystałam z tej metody u Pabiańczyka w klinice. Myślałam raczej o jakichś implantach czy coś, ale opowiedział mi o tej metodzie i się skusiłam bo to mniej inwazyjne jest, Fachowo to nazywa się lipofilling czy jakoś tak. Efekt ma się utrzymać znacznie dłużej niż po kwasie więc to lepsza opcja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×