Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macierzyństwo. Jestem taka szczęśliwa!

Polecane posty

Gość gość

Jestem mamą 6 miesięcznej córeczki i jestem tak bardzo szczęśliwa. Jeszcze rok pobędę sobie w domu. Potem niestety muszę wracać do pracy. Kocham ten czas z dzieckiem, spokojne spacery, zakupy. Mam czas na gotowanie, ciasta. Robię ekologiczne papki dla córki. Zaraz wiosna i postanowiłam, że będę pierwszy raz w życiu robić przetwory 🙂 Eh.. szkoda że ten cudowny czas będzie tak krótko trwał. Ale tak sobie myślę, że my polki i tak mamy dobrze, że ten macierzyński taki długi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama chłopaka
8 minut temu, Gość gość napisał:

Jestem mamą 6 miesięcznej córeczki i jestem tak bardzo szczęśliwa. Jeszcze rok pobędę sobie w domu. Potem niestety muszę wracać do pracy. Kocham ten czas z dzieckiem, spokojne spacery, zakupy. Mam czas na gotowanie, ciasta. Robię ekologiczne papki dla córki. Zaraz wiosna i postanowiłam, że będę pierwszy raz w życiu robić przetwory 🙂 Eh.. szkoda że ten cudowny czas będzie tak krótko trwał. Ale tak sobie myślę, że my polki i tak mamy dobrze, że ten macierzyński taki długi. 

Wszytko fajnie - dopóki dziecko nie zacznie raczkować a potem chodzic i nadal nie będzie nic rozumieć ... :) serio, przygotuj sie na to  - i nie, nei jestem złośliwa.  niemowlę takie co tylko lezy/siedzi jest fajne, bo nie pójdzie sobie nigdzie  i nie zrobi krzywdy. dlatego ja najlepiej wspominam czas od kiedy syn miał 3 miesiące (spal całe noce wtedy) do 10 (zaczął wtedy pełzać wstawać)  , i potem dopiwero taki lepszy czas był jak miał 3 i pól, 4 lata. teraz ma prawie 13 lat i jest fajnie - no, nie zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość mama chłopaka napisał:

Wszytko fajnie - dopóki dziecko nie zacznie raczkować a potem chodzic i nadal nie będzie nic rozumieć ... 🙂 serio, przygotuj sie na to  - i nie, nei jestem złośliwa.  niemowlę takie co tylko lezy/siedzi jest fajne, bo nie pójdzie sobie nigdzie  i nie zrobi krzywdy. dlatego ja najlepiej wspominam czas od kiedy syn miał 3 miesiące (spal całe noce wtedy) do 10 (zaczął wtedy pełzać wstawać)  , i potem dopiwero taki lepszy czas był jak miał 3 i pól, 4 lata. teraz ma prawie 13 lat i jest fajnie - no, nie zawsze 😉

Haha domyślam się że ta sielanka szybko minie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

Haha domyślam się że ta sielanka szybko minie 😄 

Niekoniecznie. Z pierwszym dzieckiem miałam sielankę cały czas. Z drugim mam tylko jak śpi, a i to nie zawsze 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
33 minuty temu, Gość mama chłopaka napisał:

Wszytko fajnie - dopóki dziecko nie zacznie raczkować a potem chodzic i nadal nie będzie nic rozumieć ... 🙂 serio, przygotuj sie na to  - i nie, nei jestem złośliwa.  niemowlę takie co tylko lezy/siedzi jest fajne, bo nie pójdzie sobie nigdzie  i nie zrobi krzywdy. dlatego ja najlepiej wspominam czas od kiedy syn miał 3 miesiące (spal całe noce wtedy) do 10 (zaczął wtedy pełzać wstawać)  , i potem dopiwero taki lepszy czas był jak miał 3 i pól, 4 lata. teraz ma prawie 13 lat i jest fajnie - no, nie zawsze 😉

Co matka to opinia. Ja mam inne doświadczenia w tym temacie. Nienawidziłam tego okresu niemowlęctwa. Syn w dzień kiepsko spał, wymagał ciągłej uwagi, nie interesowały go żadne bujaczkai-leżaczki,  maty itp. Nie miałam czasu na nic, a zwłaszcza na jakieś eksperymenty kulinarne. Spacery były fajne jak spał, a jak się obudził w wózku to zaraz był wrzask, bo nie lubił w nim siedziec. Fajnie się zrobiło jak syn skończył rok, zaczął chodzić. Teraz ma prawie 2 lata i mimo niektórych gorszych dni to i tak jest o niebo lepiej niż jak był niemowlakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ford
41 minut temu, Gość mama chłopaka napisał:

Wszytko fajnie - dopóki dziecko nie zacznie raczkować a potem chodzic i nadal nie będzie nic rozumieć ... 🙂 serio, przygotuj sie na to  - i nie, nei jestem złośliwa.  niemowlę takie co tylko lezy/siedzi jest fajne, bo nie pójdzie sobie nigdzie  i nie zrobi krzywdy. dlatego ja najlepiej wspominam czas od kiedy syn miał 3 miesiące (spal całe noce wtedy) do 10 (zaczął wtedy pełzać wstawać)  , i potem dopiwero taki lepszy czas był jak miał 3 i pól, 4 lata. teraz ma prawie 13 lat i jest fajnie - no, nie zawsze 😉

Zgadzam się.Syn ma rok i nadążyć za nim nie mogę.W łóżeczku nie posiedzi bo płacz że chce wyjść.Nie mogę nic zrobić.Streszczam się że wszystkim gdy śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macierzyństwo
47 minut temu, Gość mama chłopaka napisał:

Wszytko fajnie - dopóki dziecko nie zacznie raczkować a potem chodzic i nadal nie będzie nic rozumieć ... 🙂 serio, przygotuj sie na to  - i nie, nei jestem złośliwa.  niemowlę takie co tylko lezy/siedzi jest fajne, bo nie pójdzie sobie nigdzie  i nie zrobi krzywdy. dlatego ja najlepiej wspominam czas od kiedy syn miał 3 miesiące (spal całe noce wtedy) do 10 (zaczął wtedy pełzać wstawać)  , i potem dopiwero taki lepszy czas był jak miał 3 i pól, 4 lata. teraz ma prawie 13 lat i jest fajnie - no, nie zawsze 😉

Kobieta pisze ze fajnie że super i oczywiście musi się znaleźć taką osoba jak ty która jej napisze ze to tylko chwilowe i przygotuj się bo będzie zleeeeeee. Straszne to jest! Dobrze będzie. Nie każdej jest źle w tym macierzynstwie serio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój syn ma 16 miesięcy. I tak naprawdę dla mnie macierzyństwo jest świetne. Mały już sam chodzi, rozumie proste polecenia (np. gdzie jest butelka z piciem, przynieś piłkę). Najtrudniej było gdy uczył się wstawać bo często tracił równowagę ale to trwało tylko chwilkę. A później już z górki. Myślałam że będzie to wszystko wyglądać gorzej ze będzie mi ciężko a tak naprawdę jest o wiele łatwiej niż sobie wyobrażalam 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Popieram, u mnie dziecko 2 lata i cały czas jest super 🙂 macierzyństwo jest najlepsze! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 godzin temu, Gość mama chłopaka napisał:

serio, przygotuj sie na to  - i nie, nei jestem złośliwa.

Jesteś złośliwa. Wszystkie te rady i ostrzeżenia z du.py są złośliwe. Laski myślą, że jak one mają ciężko to inne też muszą.

Autorko ciesz się tym wspaniałym czasem. Ja przechodzę to drugi raz i teraz będę chwaliła każdy dzień. Starszak do przedszkola, mąż do pracy a ja mam w końcu czas wszystko na spokojnie zrobić. Mam chwilę wytchnienia, popołudniu wraca mąż, dom jest codziennie czysty, mogę gotować ulubione specjały. Żyć nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Ja też źle wspominam okres do 1,5 roku,bo jak był niemowlakiem to kiepsko spal na dniu ,w nocy anioł .teraz ma 3 lata czasem swoje fochy i nerwy ale jest zarąbiście sam je,zabawi się często,a jak jesteśmy na dworze to grzeczne dziecko ,za 2 miesiące będzie kolejny syn planowany oczywiście poza płcią to i troszkę się obawiam jak to będzie ale zobaczymy. 3 nie planuje bo mam 31 lat , chyba że się zdarzy to nie będę płakać tylko się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Domi napisał:

Ja też źle wspominam okres do 1,5 roku,bo jak był niemowlakiem to kiepsko spal na dniu ,w nocy anioł .teraz ma 3 lata czasem swoje fochy i nerwy ale jest zarąbiście sam je,zabawi się często,a jak jesteśmy na dworze to grzeczne dziecko ,za 2 miesiące będzie kolejny syn planowany oczywiście poza płcią to i troszkę się obawiam jak to będzie ale zobaczymy. 3 nie planuje bo mam 31 lat , chyba że się zdarzy to nie będę płakać tylko się cieszyć.

Zdarzy się, oj zdarzy. Jak tylko mąż zaczyna wspominać o pracy to pach! I jak w zegarku dzieci co 3 lata 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja córa ma juz 4 latka i macieżyństwo to faktycznie super sprawa :) szczególnie fajnie było jak zapisalismy ją do Artyzu w Szczecinie na zajęcia rytmiki i jak zaczęła bawić się wspołnie z rówieśnikami - rozwój dziecka widac wtedy jak na dłoni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
35 minut temu, Alinda napisał:

moja córa ma juz 4 latka i macieżyństwo to faktycznie super sprawa 🙂 szczególnie fajnie było jak zapisalismy ją do Artyzu w Szczecinie na zajęcia rytmiki i jak zaczęła bawić się wspołnie z rówieśnikami - rozwój dziecka widac wtedy jak na dłoni 🙂

Naucz się pisać, durna spamerzyco. Macieżyństwo, ludu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bańka

Ja mam 10 letnie bliźniaczki i cały czas jestem szczęśliwa.Macierzyństwo to najpiekniejsza rola kobiety.Dająca radość i ogrom miłości.

Chciałabym zatrzymać czas.

Nie rozumiem kobiet,które narzekają na dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×