Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

DO osób z rocznika 1989... czujecie sie jeszcze młode czy już dojrzałe?

Polecane posty

Gość gosc

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się czuję młodo ale mam doła jak pomyślę że tak szybko minęły najlepsze lata 😞 nie chce być stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam rocznego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Młodość krótko trwa, bez żalu trwoni czas o tym wie dobrze wie każdy z nas"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie

A my właśnie drugiego brzdaca. Też jesteśmy 89 ale ciężka praca i tempo życia dodaje najmniej 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi 30

A ja z konca grudnia 88;) dwojka dzieci i czuje sie jak stara d ... moje starsze siostry ktore nie maja dzieci sprawiaja wrazenie mlodszych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda inna płeć, ale rocznik się zgadza, więc podłączam się do tematu 🙂 no powiedzcie rówieśnice, gdzie się podziały te najlepsze lata? Dopiero co mieliśmy 20 lat, a tutaj już na liczniku 29 i dzień po dniu wyskakuje nam 3 z przodu... Nie wiem jak Wam, ale dla mnie ta dekada 21-30 to najlepsze lata. Nie powiem, czas za szybko płynie i można było z tej cytryny wycisnąć więcej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Córka koleżanki(64) ma dokładnie tyle. Dojrzała i piękna. Ładna postawa, cera.  Inteligentna. Miła, odważna młoda kobieta.

Magdalena 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Radziu89 napisał:

Co prawda inna płeć, ale rocznik się zgadza, więc podłączam się do tematu 🙂 no powiedzcie rówieśnice, gdzie się podziały te najlepsze lata? Dopiero co mieliśmy 20 lat, a tutaj już na liczniku 29 i dzień po dniu wyskakuje nam 3 z przodu... Nie wiem jak Wam, ale dla mnie ta dekada 21-30 to najlepsze lata. Nie powiem, czas za szybko płynie i można było z tej cytryny wycisnąć więcej... 

Radziu masz rację można było...... 😞 A mam doła dlaczego to tak szybko leci jakie to życie dziwne pamiętam dopiero liceum kończyłam i te 11 lat zleciało jak jeden dzień 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×