Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mam wrażenie, że już każdy oprócz mnie zarabia te 5000 na rękę miesiecznie

Polecane posty

Gość Gość

Jestem jedyną osobą która zarabia poniżej tego. Wszędzie widzę bogatych, dobrze ubranych ludzi w lepszych autach niż ja, a auto mam dopiero kupione za 30 tysięcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamomo
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jestem jedyną osobą która zarabia poniżej tego. Wszędzie widzę bogatych, dobrze ubranych ludzi w lepszych autach niż ja, a auto mam dopiero kupione za 30 tysięcy. 

Ciekawe gdzie?Chyba w Wawie na Wilanowie tylko.Haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Weź nie ściemniaj, każdy już tyle zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka

ja zarabiam 3k ale chce 6k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wierzę, że zarabiasz 3 k. Wszyscy zarabiają te minimum 5 k. Każdy kogo mijam na ulicy jest bogaczem z domem i lepszym autem niż ja. Mam już tego dość. Mam wrażenie, że mediana zarobków w mojej miejscowości to 8000 netto. Pewnie robią na czarno ale się nie przyznają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamomo
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Weź nie ściemniaj, każdy już tyle zarabia.

W jakas propagande mozna uwierzyc ale nie w taka.Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego nie możecie przyznać że każdy tyle zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamomo znawca
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego nie możecie przyznać że każdy tyle zarabia?

Hahaha.Na Wilanowie chyba tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego nie możecie przyznać że każdy tyle zarabia?

Bo nie zarabia? xd Pamiętaj, że wielu ludzi stara się tworzyć złudzenie i pokazywać od jak najlepszej strony, nie ukazując przy tym zapleśniałego zaplecza. Ubrać się z klasą można tanio, a reszta dóbr łatwo wchodzi na kredytach. Tylko, że to nie jest oznaka bogactwa. Człowiek bogaty, to człowiek, który nie musi patrzeć na koszta i ma możliwość finansowania wszystkiego gotówką z własnej kiesy. Ci, którzy od biedy uciułają, są przeciętni. Ci, których na odłożenie nie stać, przynależą do biedoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak im ktoś te kredyty udziela to muszą mieć podstawę zarobkową. Podtrzymuje to, że każdy zarabia 5000 lub wyżej oprócz mnie i się nie przyznają, bo dorabiają na czarno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahehe

ale macie k* problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loook

trzeba mieć kompletnie nie po kolei w głowie, żeby zarabiając takie grosze kupować auto za 30k 😮

ja zarabiam 6k netto i dokładnie za 6k mam auto. Na droższe zwyczajnie mnie nie stać, zresztą przewiezie mnie z punkut a do b, tak samo jak droższy.

A jak ktoś się sadzi i wyżej sra niż d... ma to potem płacze że go na nic nie stać bo kredyty spłacać musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To auto za 30 k kupiłem, bo była okazja, bo diler mi musial spuścić z ceny, gdyż robi interesy z moją rodziną i ja za 2 lata będę mógł sprzedać to auto za jeszcze więcej niż je kupiłem, więc gdzie tu widzisz głupotę? A jeśli chodzi o resztę to dobrze, że chociaż ty się przyznałeś, że zarabiasz to minimum socjalne, a nawet 1000 więcej. Szkoda, że reszta udaje biedaków zarabiając 5000-100000 miesięcznie, żebym się nie dowiedział że jestem dymany, przy swojej marnej wypłacie 3600 miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja 2700 i nikogo nie udaję. Mam iphone se,  a sprawdź co wyszło. I chce kupić używane seicento

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Napisano 5 godzin temu

Jestem jedyną osobą która zarabia poniżej tego. Wszędzie widzę bogatych, dobrze ubranych ludzi w lepszych autach niż ja, a auto mam dopiero kupione za 30 tysięcy. 

<>

I tutaj się mylisz i to bardzo, pozory mylą i powiem tobie, że nie od razu zbudowano Kraków, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jak im ktoś te kredyty udziela to muszą mieć podstawę zarobkową. Podtrzymuje to, że każdy zarabia 5000 lub wyżej oprócz mnie i się nie przyznają, bo dorabiają na czarno 

masz nerwice natrectw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Taki u nas dobrobyt? Chyba oszalałeś. Podkręcasz władze, żeby nam podniosły ceny, czy jak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45362754

On wyciąga info od kobiet, ile zarabiają. Będzie latał za najbogatszą 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nadal obstaje przy tym, że każdy Polak zarabia przynajmniej te 5000 za wyjątkiem  mnie. Porostu każdy Polak to cwaniak, który z każdej sytuacji potrafi wyciągnąć kasę. Polak nie wyjdzie z domu, żeby nie wrócił z jakąś gotówką wręczoną do łapy. Tylko ja nie mam tego w genach, bo jestem w połowie innej narodowości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nadal obstaje przy tym, że każdy Polak zarabia przynajmniej te 5000 za wyjątkiem  mnie. Porostu każdy Polak to cwaniak, który z każdej sytuacji potrafi wyciągnąć kasę. Polak nie wyjdzie z domu, żeby nie wrócił z jakąś gotówką wręczoną do łapy. Tylko ja nie mam tego w genach, bo jestem w połowie innej narodowości. 

No to głęboko się mylisz. Wiekszość Polaków żyje na granicy ubóstwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wracamy do tematu. Jak myślicie. Dlaczego każdy oprocz mnie zarabia przynajmniej te skromne 5000 i chodzi w lepszych ciuchach, a 90 procent aut na parkingach jest lepszych od mojego. To luksus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wracamy do tematu. Jak myślicie. Dlaczego każdy oprocz mnie zarabia przynajmniej te skromne 5000 i chodzi w lepszych ciuchach, a 90 procent aut na parkingach jest lepszych od mojego. To luksus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że też się na to nabieraci

bo jesteś peesdą i nieudacznikiem

czy ta odpowiedź cię satysfakcjonuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie satysfakcjonuje. To już przestarzałe teksty stosowanego tylko przez prymitywów opóźnionych w ewolucji. Ludzie z lepiej rozwiniętymi mózgami dyskutują merytorycznie. To jest godne IQ<100 które posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szef
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie satysfakcjonuje. To już przestarzałe teksty stosowanego tylko przez prymitywów opóźnionych w ewolucji. Ludzie z lepiej rozwiniętymi mózgami dyskutują merytorycznie. To jest godne IQ<100 które posiadasz.

A ty uwazasz siebie za nadazajacegp za ewolucją? Bo mam wątpliwości.

Weź sobie znajdź zajęcie bo bredzisz z nadmiaru wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamomo

Zniszczyliscie mi zycie i marzenie wiec mozecie pomarzyc ze bede w tym kraju pracowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pocieszę cię, bo ja zarabiam mniej, ale oboje i tak zarabiamy więcej niż kotarba, bo on nic nie zarabia. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Alamomo. Jakie marzenie Ci zniszczyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×