Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ania.kopec89

Jak się powstrzymać od podjadania?

Polecane posty

Cześć Dziewczyny! Mam nadzieję, że coś mi doradzicie, bo jestem już zrozpaczona. Od kilku miesięcy staram się zrzucić zbędne kilogramy, ale nie potrafię wytrwać na diecie. Nie pomaga mi w tym mój mąż, który jest fanem przekąsek. Codziennie do filmu musi mieć chipsy,  ciastka, popcorn itd. Wiem, że powinnam się powstrzymać, ale nie potrafię. Prosiłam go kilka razy, żeby tego nie kupował, ale on ma to gdzieś. Oczywiście sam jest chudzielcem i nie rozumie mojego problemu. Miałyście może podobną sytuację? Macie sprawdzone sposoby, żeby nie podjadać niezdrowych rzeczy? Liczę na Was, bo inaczej będę chyba musiała zmienić męża. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianqa

miałam podobny problem z wieczornym podjadaniem. W moim przypadku podkutkowały "mądre" zakupy tzn nie miałam nic żeby podajadać:P co w przypadku kiedy partner lubi sobie trochę pochrupać ??? nie wiem...chyba zostaje tylko rozmowa, może jakiś kompromis zeby jadł chipsy tylko raz w tygodniu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna

Ale Ty nie myśl o zmianie męża tylko o zmianie własnych nawyków. Z czegoś Ci się te dodatkowe kilogramy wzięły. I po zakończeniu odchudzania  jeśli wrócisz do starych nawyków to i kilogramy wrócą. Siadaj przed telewizorem najedzona , popijam w czasie filmu herbatki ziołowe, w ostateczności przygotuj sobie zdrowe przekąski: chipsy z jarmuzu, kawałki jabłka czy ciecierzycę. Zawsze będzie ktoś jedzący tuczace .rzeczy przyTobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz to podjadaj ale wybieraj mniej kaloryczne przekąski. 

marchew, chipsy z buraka, jabłko... a nie Rafaello, Oreo i chipsy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.03.2019 o 22:14, Gość bianqa napisał:

miałam podobny problem z wieczornym podjadaniem. W moim przypadku podkutkowały "mądre" zakupy tzn nie miałam nic żeby podajadać:P co w przypadku kiedy partner lubi sobie trochę pochrupać ??? nie wiem...chyba zostaje tylko rozmowa, może jakiś kompromis zeby jadł chipsy tylko raz w tygodniu itd

Hej, ja tak samo się staram nie kupować nic niezdrowego, bo inaczej nie umiem się powstrzymać. Z nim rozmawiałam ze sto razy, ale to nic nie daje. Dziękuję za odpowiedź. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.03.2019 o 00:07, Gość Pomocna napisał:

Ale Ty nie myśl o zmianie męża tylko o zmianie własnych nawyków. Z czegoś Ci się te dodatkowe kilogramy wzięły. I po zakończeniu odchudzania  jeśli wrócisz do starych nawyków to i kilogramy wrócą. Siadaj przed telewizorem najedzona , popijam w czasie filmu herbatki ziołowe, w ostateczności przygotuj sobie zdrowe przekąski: chipsy z jarmuzu, kawałki jabłka czy ciecierzycę. Zawsze będzie ktoś jedzący tuczace .rzeczy przyTobie ...

Z tą zmianą męża tylko sobie żartowałam, ale dodatkowe kilogramy rzeczywiście pojawiły się od kiedy z nim jestem. 😛 Wyłącza mi się myślenie jak widzę niezdrowe słodkości. Masz jakiś sprawdzony przepis na chipsy z jarmużu? Raz robiłam i musiałam wyrzucić całą blachę. 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, ania.kopec89 napisał:

Z tą zmianą męża tylko sobie żartowałam, ale dodatkowe kilogramy rzeczywiście pojawiły się od kiedy z nim jestem. 😛 Wyłącza mi się myślenie jak widzę niezdrowe słodkości. Masz jakiś sprawdzony przepis na chipsy z jarmużu? Raz robiłam i musiałam wyrzucić całą blachę. 😕 

Chipsy z jarmużu nigdy nie będą smakowały jak Lays'y 😉

Popsikaj je oliwą, dodaj ulubioną przyprawę i do piekarnika. Tylko ich nie spal 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, MarHoffman napisał:

Popsikaj je oliwą, dodaj ulubioną przyprawę i do piekarnika. Tylko ich nie spal 🙂

Chyba dlatego się do nich zraziłam ostatnio. Trochę za mocno przypiekłam i były za gorzkie. Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zet

Aniu, ustal z mezem czy chce miec gruba zone. Na 99% odpowie, ze nie. Skoro musi jesc chipsy i inne smieci, to ustalcie, ze on  bedzie sobie  je gdzies trzymal, tak zebys ty nie miala dostepu, np. w bagazniku samochodu, w szafce na porzadny klucz i on ma ten klucz zawsze ze soba.

Poza tym, gdy on je chipsy, ty - marchewke w plasterkach, male rozyczki kalafiora, ogorek w slupki albo slonecznik bez soli po jednym ziarenku (on chips, ty ziarenko slonecznika).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zwiększ ilość ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

Ostatnie odchudzanie okazało się dla mnie bardzo łatwe i przyjemne.Stosowałam Slimunox i właśnie dzięki tym tabletką i diecie schudłam bardzo dużo.Tym razem wcale nie musiałam się katować dietą która nie pozwalała mi normalnie żyć.Po prostu jadłam mniej a częściej do tego dwa razy dziennie tabletki.I w efekcie straciłam 14 kg.

Gość

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena30

U mnie wszelkie podjadanie sie skończyło w momencie jak zaczęłam stosować obok diety Slimunox. Moim zdaniem warto spróbować, tym bardziej, ze tabletki są oparte na naturalnych składnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Moim zdaniem warto zastosować slimunox, u mnie w 3 miesiące schudłam 15kilogramów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×