Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martadela

Mol czy nie mol?

Polecane posty

Gość Martadela

Jakiś czas temu wydawało mi się, że widziałam mola spożywczego u siebie w mieszkaniu (gdzieś 2 miesiące temu) . Szybko zabrałam się za mycie szafek i porozstawiałam pułapki z fermonomami na oba typy moli. W większość szafek oraz wełnie (której mam sporą ilość w domu) powkładałam saszetki z przyprawami, które według artykułów w internecie, powinny je odstaraszać. 

Wczoraj zabiłam dziada w kuchni, lecz nie jestem w 100% pewna, że to był mol. Mąż mówi, że wczoraj rano również zabił coś podobnego na przedpokoju. Na żadną z pułapek do tamtego czasu nic się nie złapało. Większość sypkich produktów mam w pojemnikach. 

Co robić? Czy jest szansa, że nie zagnieździły się w domu tylko wleciały kratką lub oknem?  Dwa lata temu sąsiadka opowiadała, że z pustego mieszkania pod nami lubią przemieszczać się mole. 

Poradźcie kochani 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko cokolwiek powiedzieć, obserwujcie. ;) Mi się wydaje, że jakby było ich więcej to byście widzieli, także bez paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mnie uspokoiłaś dzięki 🙂 będziemy obserwować. Narazie kolejnych intruzów nie widzieliśmy 🙂

P. S. Konto gość już zarejestrowane 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×