Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asaka

Przestałam gotowac w domu bo nie jestem sluzaca

Polecane posty

Gość gosc

Ooo Rescator lubię takich dominujących samców 😎 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Rescator555 napisał:

No to jak chcesz to sobie pytaj.

Szczerze? W sumie, to guzik mnie to obchodzi kto, z kim i dlaczego tak, albo i nie. Zapomnij. Miłego dnia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Rescator555 napisał:

Masz prosty sposób, abym ci nie zawracał dupy. Wypad z tego tematu. Są tu inni, którzy mają coś do powiedzenia, a nie tylko poszczekuja jak kundel i czepiają się drobiazgów.

Proszę cię. Mogę ci poradzić dokładnie to samo. "wypad z tego tematu" 😄 

A drobiazgów to ty pierwszy zacząłeś się czepiać, jakbyś nie zauważył. Zarzucałeś mi, że nie umiem czytać itd a tak naprawdę, to ty nie potrafiłeś przeczytać jednego zdania ze zrozumieniem i zacząłeś produkować się na kilka stron bez sensu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

No właśnie, sama przeczytaj. Jest napisane "nie chcieć seksu" jak ty przeczytałaś, "czy nie mieć seksu"?. Więc naucz się czytać, albo kup okulary i nie zawracaj mi dupy.

Masz prosty sposób, abym ci nie zawracała dupy. Wypad z tego tematu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Masz prosty sposób, abym ci nie zawracała dupy. Wypad z tego tematu. 

Mam lepszy sposób i go zastosuję. Będę olewać twoje wpisy. Tak, że bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Rescator555 napisał:

Mam lepszy sposób i go zastosuję. Będę olewać twoje wpisy. Tak, że bez odbioru.

Tak, tak. Tupnij nóżką i się obraź. Bo do błędu przyznać się nie potrafisz, co? Wiesz jaka jest różnica między inteligentnym człowiekiem a tobą? Osoba inteligentna przyzna się do błędu i sprostuje swoje wypowiedzi. Ty natomiast będziesz szedł w zaparte mimo, że wiesz, że nie masz racji. Przy tym będziesz powtarzał, jaki to jesteś inteligentny w odróżnieniu od swoich interlokutorów. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Tak, tak. Tupnij nóżką i się obraź. Bo do błędu przyznać się nie potrafisz, co? Wiesz jaka jest różnica między inteligentnym człowiekiem a tobą? Osoba inteligentna przyzna się do błędu i sprostuje swoje wypowiedzi. Ty natomiast będziesz szedł w zaparte mimo, że wiesz, że nie masz racji. Przy tym będziesz powtarzał, jaki to jesteś inteligentny w odróżnieniu od swoich interlokutorów. Żałosne.

K..... Jakiego błędu! " Chcieć tylko seksu" - " Chcieć mnóstwa rzeczy". " Chcieć bardzo dużo seksu" - " nie chcieć seksu w ogóle". To są zestawienia mające sens. Zestawienie " chcieć tylko seksu" - " nie chcieć seksu w ogóle" to błąd logiczny. Więcej zapytaj swojego nauczyciela, a ode mnie się odstosunkuj. Teraz to juz naprawdę bez odbioru. F.O & F.Y.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Rescator555 napisał:

K..... Jakiego błędu! " Chcieć tylko seksu" - " Chcieć mnóstwa rzeczy". " Chcieć bardzo dużo seksu" - " nie chcieć seksu w ogóle". To są zestawienia mające sens. Zestawienie " chcieć tylko seksu" - " nie chcieć seksu w ogóle" to błąd logiczny. Więcej zapytaj swojego nauczyciela, a ode mnie się odstosunkuj. Teraz to juz naprawdę bez odbioru. F.O & F.Y.

 

Sam jesteś jednym wielkim błędem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Rescator555 napisał:

K..... Jakiego błędu! " Chcieć tylko seksu" - " Chcieć mnóstwa rzeczy". " Chcieć bardzo dużo seksu" - " nie chcieć seksu w ogóle". To są zestawienia mające sens. Zestawienie " chcieć tylko seksu" - " nie chcieć seksu w ogóle" to błąd logiczny. Więcej zapytaj swojego nauczyciela, a ode mnie się odstosunkuj. Teraz to juz naprawdę bez odbioru. F.O & F.Y.

 

" Chcieć tylko seksu" - " Chcieć mnóstwa rzeczy". " Chcieć bardzo dużo seksu" - " nie chcieć seksu w ogóle"

Widzisz! Trochę ci to zajęło, więcej niż dobę, ale jak chcesz to potrafisz! Wytłuszczone frazy to jest właśnie to, co może znajdować się pomiędzy " chcieć tylko seksu" a " nie chcieć seksu w ogóle". Brawo! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Rescator555 napisał:

@@cMargo

Zarejestrowani

>>>Świadczy, że chciałbyś aby było tego niezbyt wiele. To tak jak ja chce aby w lato było niezbyt wiele opadów deszczu. Wiem, że musi popadać ale jednak chciałabym aby niezbyt wiele padało (czyli ten deszcz tylko dlatego, że musi być). Tak to właśnie zabrzmiało w przypadku wspólnych wyjazdów, wypadu do kina, restauracji itd - niezbyt wiele. <<<

Wiesz co, chyba nie ma sensu dyskutowac o ludzkich upodobaniach do spedzenia czasu. Moze sie zdarzyc, ze facet bedzie chcial ciagle gdzies wychodzic, a zona bedzie wolala siedziec w domu, moze tez byc odwrotnie. Dla mnie to kwestia czwartorzedna.

>>Nie bardzo wiem na czym taki związek miał by polegać, gdzie wszystko się robi oddzielnie. A po za tym po co byłaby mężczyźnie taka kobieta jeżeli nie potrzebowałby już seksu od niej, przecież sam pisałeś, że mężczyzna jest z kobietą tylko dla seksu?

Oczywiście, że mnożenie wymagań i oczekiwań wobec partnera nie sprawi, że związek będzie fajny, ale jednak gdyby partner był tylko lokatorem w mieszkaniu (są takie związki) to chyba najwyzszy czas sie pozegnac (przecież nie da się zmusić kogoś, żeby z przyjemnością z kimś spędzał czas).<<

Nie pisalem, ze jest z zona tylko dla seksu, pisalem, ze potrzebuje od niej tylko seksu. A to duza roznica. Moze przeczytaj co odpisalem pare minut temu Kai, ale powtorze. Od dzieci raczej niczego nie potrzebujemy, a jednak nie wyrzucamy ich z domu. I raczej z przyjemnoscia spedzamy z nimi czas. Wystarczy nam to, ze sa. Podobnie kochana kobieta, z tym, ze od niej jednak czegos potrzebujemy. Seksu :-).

>>Pytanie, która kobietę byś wybrał:

1) nie pracuje, sama ogarnia dom i dzieci,  seks z przyjemnością kiedy chcesz, ale nie dokonać lubić tak samo spędzać czas, inne poczucie humoru, inny gust jeżeli chodzi o filmy

2) pracuje (zarabia tyle co Ty), domem i dziecmi zajmujecie się razem, seks z przyjemnością kiedy chcesz, lubicie tak samo spędzać czas, takie same poczucie humoru, ten sam gust filmowy.

Tylko nie pisz, że ta która kochasz.

Ps. Widzę różnicę, ale nie mam czafu juz pisac bo spadam z forum.<<

Oczywiscie, ze ta ktora kocham. Ale gdyby rzeczywiscie zarabiala tyle co ja, to wolalbym wersje nr. 2. Wtedy moglibysmy palcem nie kiwnac w domu ;-).

Swoimi wypowiedziami typu:

1 "Owszem, dobrze mieć kobietę miła, rozsądną, z poczuciem humoru itd. Ale jeśli posiadając wszystkie te cechy, będzie kiepska w łóżku, albo w ogóle niechętna do seksu, to dla większości mężczyzn jej przydatność do związku będzie zerowa. Natomiast bez każdej z tamtych cech, a z super seksem, można funkcjonować. Więc prosta logikapokazuje, co jest najważniejsze i nie oszukuję się, że jest inaczej. Nigdy nie było i raczej nie będzie."
2"No właśnie, gdyby nie wagina i cycki, to ludziom wystarczyło by posiadanie przyjaciela, albo kilku. Byłoby prościej, taniej i mniej kłopotliwe. Mogli by z nim łowić ryby, opowiadać koszarowe dowcipy i co tam kto jeszcze chce. Jeśli jednak wiążą się z kobietą, to właśnie dlatego, że ma ona coś, czego nie ma nawet najlepszy przyjaciel. No, zgadnij co takiego? Elementarne !!!"
3. "Mężczyźni szukają nie wrażeń, ani wyzwań, ale mówiąc kolokwialnie świeżej dziury. I wcale nie zależy im, by ta dziura była przyczepiona do głowy z zawartością dwóch doktoratów, ale raczej do nóg po  szyję i dużych cycek. A po zaspokojeniu najchętniej wrócili by do starych kapci i fotela. ""
jednak bardzo uprzedmiotowiłeś kobietę i sprowadziłeś ją jedynie do waginy i cycków. Akurat mnie to nie rusza, bo całkowicie nie czuje się tak uprzedmiotowiona, ale część kobiet na forum zareagowała jak zareagowała.

Spędzanie czasu to także uprawianie seksu, więc chyba faktycznie nie ma co o upodobaniach spedzania czasu dyskutować.

Od żony potrzebujesz tylko seksu, ja chyba raczej potrzebuje męża do seksu, podobnie zresztą jak do rozmów, wyjazdów, wypadów do kina,  teatru, restauracji, itd - i oczekuje, że będzie tego wszystkiego jak najwięcej i będzie nam to obojgu sprawiać satysfakcje (żadne z nas nie będzie się "męczyło" jak będzie którąś z tych czynności wykonywać). 

Może to i za duże oczekiwania, ale jak narazie nikt nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Margo

>>Napisano 4 godziny temu

Swoimi wypowiedziami typu:

1 "Owszem, dobrze mieć kobietę miła, rozsądną, z poczuciem humoru itd. Ale jeśli posiadając wszystkie te cechy, będzie kiepska w łóżku, albo w ogóle niechętna do seksu, to dla większości mężczyzn jej przydatność do związku będzie zerowa. Natomiast bez każdej z tamtych cech, a z super seksem, można funkcjonować. Więc prosta logikapokazuje, co jest najważniejsze i nie oszukuję się, że jest inaczej. Nigdy nie było i raczej nie będzie."
2"No właśnie, gdyby nie wagina i cycki, to ludziom wystarczyło by posiadanie przyjaciela, albo kilku. Byłoby prościej, taniej i mniej kłopotliwe. Mogli by z nim łowić ryby, opowiadać koszarowe dowcipy i co tam kto jeszcze chce. Jeśli jednak wiążą się z kobietą, to właśnie dlatego, że ma ona coś, czego nie ma nawet najlepszy przyjaciel. No, zgadnij co takiego? Elementarne !!!"
3. "Mężczyźni szukają nie wrażeń, ani wyzwań, ale mówiąc kolokwialnie świeżej dziury. I wcale nie zależy im, by ta dziura była przyczepiona do głowy z zawartością dwóch doktoratów, ale raczej do nóg po  szyję i dużych cycek. A po zaspokojeniu najchętniej wrócili by do starych kapci i fotela. ""<<

jednak bardzo uprzedmiotowiłeś kobietę i sprowadziłeś ją jedynie do waginy i cycków. Akurat mnie to nie rusza, bo całkowicie nie czuje się tak uprzedmiotowiona, ale część kobiet na forum zareagowała jak zareagowała.

Powiedzmy tak: jak zaregowaly kobiety na forum to ich sprawa. Ciekawe, ze jakos nie zauwazyly, ze napisalem takze, ze kobieta jesli chce i ma predyspozycje,  powinna miec mozliwosc zostania kapitanem statku czy dowodca dywizji wojska. To wynika z moich lewackich pogladow. Jak to pogodzic? A bardzo prosto. Bo kobiecy nadzwyczajny umysl, super umiejetnosci zawodowe, jesli kobieta takowe posiada, potrzebne sa glownie spoleczenstwu. Natomiast facetowi, jednak cycki i wagina. Oczywiscie faceci tez wchodza w sklad spoleczentwa, ale idac na przykad do dentysty, mysle jedynie o jego kwalifikacja zawodowych, a nie o jego plci, i raczej jest mi obojetne, co ma w majtkach. Wiec patrzac od strony spoleczenstwa kobieta moze posiadac cenna wiedze i umiejetnosci, a patrzac od strony faceta, wazne jest jej cialo. Oczywiscie to upraszczam, bo takze w rodzinie kobieta moze okazac sie na przyklad swietnym menadzerem, ktory doskonale bedzie zarzadzal finansami rodziny, albo rozkreci rodzinny biznes. Wtedy oczywiscie bedzie ceniona takze za umysl i umiejetnosci.

>>Od żony potrzebujesz tylko seksu, ja chyba raczej potrzebuje męża do seksu, podobnie zresztą jak do rozmów, wyjazdów, wypadów do kina,  teatru, restauracji, itd - i oczekuje, że będzie tego wszystkiego jak najwięcej i będzie nam to obojgu sprawiać satysfakcje (żadne z nas nie będzie się "męczyło" jak będzie którąś z tych czynności wykonywać). 

Może to i za duże oczekiwania, ale jak narazie nikt nie narzeka.<<

No coz, ja w swoich wymaganiach jestem skromniejszy, chociaz w zyciu dostaje od zony takze duzo wiecej niz tylko super seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×