Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jdhsjdndb

Anal na pierwszej randce

Polecane posty

Gość Jdhsjdndb

Czy myslicie ze ja dalam mu wlozyc w tylek na pierwszym spotkaniu to on jeszcze bedzie chcial sie spotkac? Kochalismy sie bo pierwszej randce u niego i po prostu zapytal czy chce w dupe. Powiedzialam ze tak bo mialam na to ochote. Ale teraz mysle ze moze to bym blad ze mial mnie od razu cala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjdhdhdj

Ja ... ale ... z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbbb

Myslicie ze mam jeszcze u niego szanse na cos wiecej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Jdhsjdndb napisał:

Czy myslicie ze ja dalam mu wlozyc w tylek na pierwszym spotkaniu to on jeszcze bedzie chcial sie spotkac? Kochalismy sie bo pierwszej randce u niego i po prostu zapytal czy chce w dupe. Powiedzialam ze tak bo mialam na to ochote. Ale teraz mysle ze moze to bym blad ze mial mnie od razu cala

Ty tak serio piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhhh

Czy on jeszcze zadzwoni? Pomozcie. Bardzo mi zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Hhhhhh napisał:

Czy on jeszcze zadzwoni? Pomozcie. Bardzo mi zalezy

Daj namiary przekonamy Go. ;)

A tak na poważnie, zapewne to jego z Tobą pierwszy i zarazem ostatni raz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhhh

Alw dlaczego tak myslisz? Przeciez bylo mu dobrze ze mna. Byl napalony jak diabli i seks tez b super. Tylko dlatego ze byl anal nie odezwie sie juz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Hhhhhh napisał:

Alw dlaczego tak myslisz? Przeciez bylo mu dobrze ze mna. Byl napalony jak diabli i seks tez b super. Tylko dlatego ze byl anal nie odezwie sie juz? 

Nie jestem jakaś ciotka cnota. Lecz wybacz seks na 1-wszej randce!  Mężczyzna Cię już zdobył i prawdopodobnie stracił zainteresowanie. Choć pewna nie jestem mężczyźni są różni.Miej nadzieję.

To bardziej działa na nas Oksytocyna, że po dobrym seksie się zako...emy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dhhdhsjs

Ja sie z toba umowie i chetnie wloze ci od razu w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dhhdhsjs

A czy ma znaczenie ze w ogole na pierwszej rance mu sie oddalam czy chodzi o to ze byl anal? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalowska

Masakra,dziewczyno ja tez nie jestem swieta ale od razu anal na 1 randce watpie ,ze sie odezwie ma z ciebie beke uwaza za latwa ...e,odezwie sie jak będzie mial chcice albo będzie mu sie nudzic to juz z tej randki wrocilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hshhsns

Tak. Po tym wszystkim wrocilam do domu nad ranem jakos. W sumie zupelnie tego nienrozumiem dlaczego facet po zajebistym otwartym seksie mialby sie nie odezwac. Wedlug mnie powinno byc wrecz odwrotnie. Powinien pomyslec ze jestem zajebista otwarta lasma bez zahamowan i chciec sie slotykac czesciej. Co ja nysle nie tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc.

Prowokacja . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłość zginęła

Nazwałbym to prowokacją, ale takie zachowanie to norma w tych czasach...

Facet przemyślał wszystko po fakcie i uznał, że nie ma sensu wchodzić w związek. Co ja piszę... Dziś nie istnieje coś takiego jak związek tylko seks - układ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu

Masakra,na miejscu faceta jedyny powód dla którego bym się z tobą spotkał ponownie to kolejny anal,nic więcej.Brałbym cię po prostu jak darmową łatwą pannę,jak mięso.Nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hsjsjd

Ale dlaczego? On tez mnie przelecial analnie na piewszej randce  dlaczego  ja wiec jestwm miesem i tania ... a ona facetem ktory ocenia ze ktos jest ... i sobie wybiera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuuuu

Ja tez mialam dzis pierwsza randke i tez byl seks. Doszlo miedzy nami do stosunku. Jedyna roznica jest taka ze nie bylo analu tylko byl sam palec w pupie jakkolwiek jie wiem czy toncos zmienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czemu odrazu tak spisujecie ja na straty? Mój były (notabene mój pierwszy!) też mi się pochwalił że jego pierwszy raz z jego była (a moja koleżanka) był właśnie taki, tzn anal. A ona zgodziła się na to bo nie mieli akurat gumek. I byli ze sobą później dosyć długo. Wszystko zależy od tego jaki jest facet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.03.2019 o 02:37, Gość Jdhsjdndb napisał:

Czy myslicie ze ja dalam mu wlozyc w tylek na pierwszym spotkaniu to on jeszcze bedzie chcial sie spotkac? Kochalismy sie bo pierwszej randce u niego i po prostu zapytal czy chce w dupe. Powiedzialam ze tak bo mialam na to ochote. Ale teraz mysle ze moze to bym blad ze mial mnie od razu cala

Lepszy seks to więcej powodów by go znów powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.03.2019 o 02:43, Gość Bbbbb napisał:

Myslicie ze mam jeszcze u niego szanse na cos wiecej? 

jak masz czwartą dziurkę to byłaby szansa na coś więcej...sorry ale w obecnej sytuacji było już wszystko 😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obatel
1 godzinę temu, Skromna Ja napisał:

jak masz czwartą dziurkę to byłaby szansa na coś więcej...sorry ale w obecnej sytuacji było już wszystko 😂🤣

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Odnosnie otworu. Sąsiadka do sąsiadki, sąsiadko mam nowotwór. Usłyszała, przemilczała i do doktora poleciała, doktorze ja też chcę nowy otwór. Dr patrząc na delikwentkę popukał się palcem po czole, doktorze na czole nie bo by mi stary jajami oczy powybijał.... Może to ten czwarty otwór o którym pisze Skromna Ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 W kuper nie pcham, ani na pierwszej ani na setnej randce. Szanuję GO i w gófno nie wkładam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×