Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurkuma

Jakie kobiety (wg Was) mają młodszych facetów?

Polecane posty

Gość Kurkuma

Jak sądzicie?
Jakie mają cechy wygladu i charakteru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niedopieszczone? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

Mam taką jedną w pracy która miała zawsze młodszych facetów A ostatnio ma 13 lat młodszego i to juz chyba że 2 lata się z nim prowadza.

Babka ma 49 lat, wygląda na 39 a energia ma w sobie jakby miała 29 lat.  Do tego ładna, zgrabna i z tak zwana klasa.  Każdy się na nią slini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Elka napisał:

Mam taką jedną w pracy która miała zawsze młodszych facetów A ostatnio ma 13 lat młodszego i to juz chyba że 2 lata się z nim prowadza.

Babka ma 49 lat, wygląda na 39 a energia ma w sobie jakby miała 29 lat.  Do tego ładna, zgrabna i z tak zwana klasa.  Każdy się na nią slini.

podpisuj się Ela

i ze mną się nie utożsamiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Starsze kobiety tylko dla desperatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

pewnie tylko takie gdzie nie widac mentalnej czy fizycznej zbytnio  roznicy miedzy nimi i pewnie muszą byc jakos fajniejsze od innych musza trafic na goscia ktoremu sie podobaja a z gustem sie nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promyk

Ja jestem taka . Mam 50 lat , wyglądam dużo mlodziej.  Zawsze bylam związana z młodszym mężczyznami. Ostatni był mlodszy o 12 lat . Zakończyłam go , bo on chciał się formalnie wiązać.  Ja nie mam już na to ochoty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm
8 minut temu, Gość Promyk napisał:

Ja jestem taka . Mam 50 lat , wyglądam dużo mlodziej.  Zawsze bylam związana z młodszym mężczyznami. Ostatni był mlodszy o 12 lat . Zakończyłam go , bo on chciał się formalnie wiązać.  Ja nie mam już na to ochoty .

to znaczy ze go nie kochałas a potrzebowalas jedynie do sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promyk

Na początku wydawalo mi sie, że kocham. Nie spędzaliśmy czasu tylko w łóżku przecież ☺Jestem zamknięta emocjonalnie , staram się, ale mam problem z zaangażowaniem się. A może po prostu za łatwo mi to przychodzi . Mężczyźni się mną interesują, pewnie jestem trochę "rozpuszczona"

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lui

Pewne siebie, znające swoją wartosc, bo ludzie nie akceptuja takich par wiec kobieta musi byc silna zeby miec wy0je0ba0ne na opinię innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość lui napisał:

Pewne siebie, znające swoją wartosc, bo ludzie nie akceptuja takich par wiec kobieta musi byc silna zeby miec wy0je0ba0ne na opinię innych

Mężczyzna też, bo "koledzy" tez będą śmiać się, sami maja mołode przyglupy, które potrafią niejednokrotnie dawac tylko tylek, których nue kochają a krytykują mezczyzne, ktory kocha kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość lui napisał:

Pewne siebie, znające swoją wartosc, bo ludzie nie akceptuja takich par wiec kobieta musi byc silna zeby miec wy0je0ba0ne na opinię innych

prawda. Są dwie kategorie- niedopieszczone lalki, które rozpaczliwie szukają potwierdzenia ze jeszcze dobrze wyglądają i są seksowne, albo kobiety, które znają swoja wartość i stad mają luz-moga sie wiązac z tym kto im sie podoba bez myslenia o tym co powiedzą inni..

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

prawda. Są dwie kategorie- niedopieszczone lalki, które rozpaczliwie szukają potwierdzenia ze jeszcze dobrze wyglądają i są seksowne, albo kobiety, które znają swoja wartość i stad mają luz-moga sie wiązac z tym kto im sie podoba bez myslenia o tym co powiedzą inni..

 

 

👏👏👏😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Różne chyba, ja znam taką parę, ona 39, on 29. On nie za ładny, ale bardzo fajny, inteligentny, dobre serducho, pracowity, nieźle nawet zarabia, jest strasznie pewny siebie - ona ładna, młodo wygląda, ma ciekawe pasje, "młoda duchem" ale nie niedojrzała, zarabia też dość dobrze, ale kariery nie robi, raczej nieśmiała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

Ja wolę starszych i zawsze wolałam, starsi mnie bardziej kręcą, nawet sporo, jednak większośc moich koleżanek mi się dziwi, że ma choćby o 19 lat starszego faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zarówno kobieta i mężczyzna w takim związku muszą być silni psychicznie ponieważ takie związki nie są odbierane pozytywnie przez społeczeństwo, chociaż widzę że powoli to się zmienia. Bycie w takim związku wymaga odwagi bez dwóch zdań . Mam wrażenie , że kobieta zawsze będzie odbierana jako ta zła która uwiodła młodszego.  Mam dwie takie sąsiadki, jedna ma męża 9 lat młodszego na początku ludzie mówili plotkowali ale teraz cisza, nikogo to już nie fascynuje a oni mają spokój. Ludzie gadają gadają i przestają w pewnym momencie. Druga sąsiadka starsza ponad 70 lat ma faceta 17 młodszego i gdyby mi ktoś tego nie powiedział nie zauważyłabym oboje z wyglądu starsi z siwymi włosami z daleka nie widać różnicy.  Ludzie zawsze będą plotkować nie warto tym się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Silne i niezależne, pewne siebie , które mogą sobie pozwolić na bycie z takim facetem, nie każda to udźwignie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Zarówno kobieta i mężczyzna w takim związku muszą być silni psychicznie ponieważ takie związki nie są odbierane pozytywnie przez społeczeństwo, chociaż widzę że powoli to się zmienia. Bycie w takim związku wymaga odwagi bez dwóch zdań . Mam wrażenie , że kobieta zawsze będzie odbierana jako ta zła która uwiodła młodszego.  Mam dwie takie sąsiadki, jedna ma męża 9 lat młodszego na początku ludzie mówili plotkowali ale teraz cisza, nikogo to już nie fascynuje a oni mają spokój. Ludzie gadają gadają i przestają w pewnym momencie. Druga sąsiadka starsza ponad 70 lat ma faceta 17 młodszego i gdyby mi ktoś tego nie powiedział nie zauważyłabym oboje z wyglądu starsi z siwymi włosami z daleka nie widać różnicy.  Ludzie zawsze będą plotkować nie warto tym się przejmować.

👍👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyjątkowo ładne bo brzydkiej i starszej nikt by nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Silne i niezależne, pewne siebie , które mogą sobie pozwolić na bycie z takim facetem, nie każda to udźwignie.

👍👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Wyjątkowo ładne bo brzydkiej i starszej nikt by nie chciał

A żona prezydenta Francji? Albo księżna Camilla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Albo jeszcze Keanu Reves ma teraz starszą, urodą nie grzeszy, ale same sobie wygooglujcie. Mnie do młodszych wcale nie ciagnie ale kto co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

A żona prezydenta Francji? Albo księżna Camilla?

Kwestia gustu ale musisz pamiętać ile ona mają lat. W mojej ocenie nie wyglądają źle jak na swoje lata. Camilla 72 lat, Brigitte niby 66 lat ale kto wie czy nie więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elcia
26 minut temu, Gość Gość napisał:

👍👏

Zastanawiam się czy 15 różnicy, to tak strasznie dużo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna

Mam kochanka 17 lat młodszego nie do związku dla fizycznosci.Mam 45 on 28 ..co we mnie widzi ..nie wyglądam na swoje lata. Młoda duchem.. wesoła..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Kwestia gustu ale musisz pamiętać ile ona mają lat. W mojej ocenie nie wyglądają źle jak na swoje lata. Camilla 72 lat, Brigitte niby 66 lat ale kto wie czy nie więcej. 

No wiadomo, wszystko jest kwesia gustu, ale w publicznej opinii nie są uważane za zbyt urodziwe. Jednak nie jestem przeciwna tym związkom bo pewnie ich faceci zwracają uwage nie tylko na wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 3.03.2019 o 23:20, Gość Gość napisał:

Starsze kobiety tylko dla desperatów.

Raczej do treningu bo NA STAREJ PICY MŁODY SIĘ ĆWICY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
47 minut temu, Gość gość napisał:

Raczej do treningu bo NA STAREJ PICY MŁODY SIĘ ĆWICY !

Niejeden młody lepszy od starszego ..oni nie ćwiczą oni już mają kunszt sztuki kochania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Temat z dupy, bo żaden facet nie chce starszej od siebie kobiety. Chyba że wyjątkowy desperat. Ewentualnie chce sobie poćwiczyć i nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×