Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ada

vlogerka HollyMolly

Polecane posty

Gość Zmora

Fajna dziewczyna. Pracowita. Uśmiechnięta. Bez parcia na darmoszki i kupowania tony kosmetyków i ciuchów. Radzi sobie sama, sprząta i się tego nie wstydzi. Lubię czasami do niej zaglądać. 

Gość Gosc

Tez sadze, ze jedna z normalniejszych na polskim yt. Wydaje sie, ze nie sciemnia a mowi jak jest. 

Zycze jej duzo zdrowka po porodzie. 

o matko, jaki jad 🙂

dziewczyna miła, fajnie opowiada bez nadęcia 

jak ktoś jest zainteresowany tematem Norwegii to też można znaleźć sporo ciekawych infromacji 

• Haha 1

18 minut temu, magalie90 napisał:

o matko, jaki jad 🙂

dziewczyna miła, fajnie opowiada bez nadęcia 

jak ktoś jest zainteresowany tematem Norwegii to też można znaleźć sporo ciekawych infromacji 

Jakie ona info o Norwegii przekazuje? Jej filmy to głównie siedzenie w domu-spacer-haul i tak w kółko. 

Niestety wieje nudą u niej, nie ma czym zainteresować widza, jak ktoś wyżej wspomniał najlepiej żeby jej z nieba spadło ale żeby włożyć troche wysiłku to juz nie za bardzo ma chęci. 

• Like 1

Bardzo fajna dziewczyna, naturalna, nie to co te sztuczne dziumdzie fałszywe z zakrzywioną rzeczywistością, nie się jej wiedzie jak najlepiej 

• Like 1

Dla mnie masakra. Kazdy od czegos zaczyna, szczegolnie za granica, ale powolutku idzie do przodu, uczy sie jezyka, zdobywa lepsze stanowiska/zaklada wlasna firme. Ona jak zaczela, tak zostala. Wiec albo jest glu.pia albo leniwa albo i jedno i drugie. Nie kazdy musi zajmowac sie poszukiwaniem leku na raka wiadomo, ale chec doskonalenia i poprawa zycia to taki nasz instynkt samozachowawczy. Wydaje mi sie, ze te co ja lubia i ogladaja po prostu sie z nia utozsamiaja. Takie same nieudacznice marzycielki 🤷‍♀️

Edytowano przez Sloikpowidel
  • Like 2

I co była przeprowadzka do nowo poznanego faceta a później szybka ciąża i jak oglosila, ze jest w ciąży to pomyślałam że to raczej nie ma szansy się udać bo nie zdążyli się poznać dobrze a już dziecko w drodze i miałam rację bo w najnowszym video powiedziała że się rozstała z tym mężczyzna a dziecko wychowuje sama... Szkoda niestety zbyt szybko to wszystko poszło i są tego efekty.  Mam nadzieję jednak że los będzie dla niej łaskawy chociaż myślę że ze znalezieniem partnera nie będzie miała problemu jest jeszcze mloda, atrakcyjna, ma adoratorów chociażby pod filmikami dużo napalencow pisze hehe ogólnie nie życzę jej źle. A jakie jest wasze zdanie ? 

13 godzin temu, ecia95 napisał:

I co była przeprowadzka do nowo poznanego faceta a później szybka ciąża i jak oglosila, ze jest w ciąży to pomyślałam że to raczej nie ma szansy się udać bo nie zdążyli się poznać dobrze a już dziecko w drodze i miałam rację bo w najnowszym video powiedziała że się rozstała z tym mężczyzna a dziecko wychowuje sama... Szkoda niestety zbyt szybko to wszystko poszło i są tego efekty.  Mam nadzieję jednak że los będzie dla niej łaskawy chociaż myślę że ze znalezieniem partnera nie będzie miała problemu jest jeszcze mloda, atrakcyjna, ma adoratorów chociażby pod filmikami dużo napalencow pisze hehe ogólnie nie życzę jej źle. A jakie jest wasze zdanie ? 

z jednej strony bardzo mi się przykro zrobiło, że się rozstali.. ale z drugiej to nie była planowana ciąża i znali się chyba krótko?

chyba musiała to brać pod uwagę, że tak to się może skończyć 

4 godziny temu, kiciunia napisał:

z jednej strony bardzo mi się przykro zrobiło, że się rozstali.. ale z drugiej to nie była planowana ciąża i znali się chyba krótko?

chyba musiała to brać pod uwagę, że tak to się może skończyć 

Można było się tego powoli domyślać, chociażby po tym, że ona w którymś Q&A mówiła, że ślubu nie planują bo się często kłócą czy dość dużo kłócą jakoś tak.

Oglądam ją od jakiegoś czasu i naprawdę nie wiem do czego się przypier***dalacie. Mam radar włączony na głupie vlogerki, hipokrytki i oszustki a u niej nie widzę żadnych nieścisłości. W czym macie problem dzbany ? Że ją facet zostawił samą z malutkim dzieckeim?   Wcześniej już czytałam na forum, że taka owaka bo miała chłopa obcokrajowca albo że sprzątaczka. Kur.... na same tu sędziny i prawniczki w idealnych związkach. 😂

2 godziny temu, Kubek23 napisał:
3 godziny temu, Gość Gość Anna napisał:

Można było się tego powoli domyślać, chociażby po tym, że ona w którymś Q&A mówiła, że ślubu nie planują bo się często kłócą czy dość dużo kłócą jakoś tak.

Pamiętam to Q&A i pomyslalam, wlasnie, ze to moze skonczyc sie rozstaniem... szkoda najbardziej dziecka bo nie bedzie mial pelnej rodziny, no nic zycie pisze rozne scenariusze widocznie tak musialo byc, trzymam kciuki zeby jakos sie jej  ulozylo 🙂 

4 godziny temu, Kubek23 napisał:

Oglądam ją od jakiegoś czasu i naprawdę nie wiem do czego się przypier***dalacie. Mam radar włączony na głupie vlogerki, hipokrytki i oszustki a u niej nie widzę żadnych nieścisłości. W czym macie problem dzbany ? Że ją facet zostawił samą z malutkim dzieckeim?   Wcześniej już czytałam na forum, że taka owaka bo miała chłopa obcokrajowca albo że sprzątaczka. Kur.... na same tu sędziny i prawniczki w idealnych związkach. 😂

problemu nie mamy, ale Ty z agresją i brakiem kultury na pewno 😂

• Like 1

A siostra wcale nie lepsza... 🙈😂

Edytowano przez Holender

Ja ją czasem oglądam i mam jedno pytanie, skoro jest po rozwodzie, nie pracuje, już od dawna, wiadomo ciąża  itd. Jaką ona ma wizę w Norwegii? Żyje sobie spokojnie, mieszka z dzieckiem, nie pracuje nadal,  ale na jakiej podstawie ona tam może siedzi? To tak można?  Ja tego nie rozumiem? 

10 godzin temu, Skowronkowa napisał:

Ja ją czasem oglądam i mam jedno pytanie, skoro jest po rozwodzie, nie pracuje, już od dawna, wiadomo ciąża  itd. Jaką ona ma wizę w Norwegii? Żyje sobie spokojnie, mieszka z dzieckiem, nie pracuje nadal,  ale na jakiej podstawie ona tam może siedzi? To tak można?  Ja tego nie rozumiem? 

Nie trzeba mieć wizy

11 godzin temu, Glos_rozsadku napisał:

Nie trzeba mieć wizy

Tak można sobie pojechać i posiedzieć 180 dni chyba, ale ona tam mieszka i zastanawiam się na jakiej podstawie, skoro nie pracuje, nie ma męża, który tam pracuje itd. To nie Niemcy, że można pojechać i siedziec .

2 godziny temu, Skowronkowa napisał:

Tak można sobie pojechać i posiedzieć 180 dni chyba, ale ona tam mieszka i zastanawiam się na jakiej podstawie, skoro nie pracuje, nie ma męża, który tam pracuje itd. To nie Niemcy, że można pojechać i siedziec .

No to moze jej powroty do Polski resetują te 180 dni? Poza tym ona już tam pracowała, mysle ze jest normalnie rezydentka

Jak po niej wcześniej jechałam, tak teraz naprawdę szczerze szkoda mi jej synka i jej, że się tak paskudnie pochorowali... Myślałam że już prawie się nie zdarza, że ktoś przechodzi bostonke... A tu słyszę że to nadal w skandynawii choroba wieku dziecięcego 😱 

Losie... Ona to ma "szczęście"... Nie zazdroszczę 😬

No lekko nie ma ... Bostonka w przedszkolach ma się nieźle wiem z autopsji niestety 

Dnia 21.09.2021 o 08:26, Glos_rozsadku napisał:

No to moze jej powroty do Polski resetują te 180 dni? Poza tym ona już tam pracowała, mysle ze jest normalnie rezydentka

Jeśli była zatrudniona u norweskiego pracodawcy to nie ma znaczenia czy jest w Norwegii 180 dni czy dłużej, inaczej wygląda sytuacja, gdy pracujesz w Norwegii na polskiej umowie. 

Przed chwilą, Kabanosik napisał:

Jeśli była zatrudniona u norweskiego pracodawcy to nie ma znaczenia czy jest w Norwegii 180 dni czy dłużej, inaczej wygląda sytuacja, gdy pracujesz w Norwegii na polskiej umowie. 

I wiza nie jest potrzebna. 

4 godziny temu, blue_danube napisał:

Nie, a co jej było?

Bostonka? W jaki sposób ja obserwujesz skoro tego nie wyłapałas a mówisz ze schudła?

8 minut temu, blue_danube napisał:

Bo widziałam na miniaturce filmu??? W podpowiedziach. Ona już dużo wcześniej schudła, a Bostonka to chyba teraz?

Aha czyli weszłam tu napisać ze  twierdzisz ze złe wyglada bo widziałaś jedna miniaturkę filmu? XD spoko

Dnia 19.10.2021 o 13:01, blue_danube napisał:

Schudła i wygląda zle

Uważam ,że wygląda świetnie 💃

Mówiła że podczas choroby przemyślała wiele i teraz chce wprowadzić jakieś zmiany w życiu.

Ciekawe czy zdecyduje się na założenie własnej firmy, o której wcześniej wspominała. A może kurs norweskiego żeby podnieść swoje kwalifikacje i dostać lepszą pracę... Albo w ogóle chce zmienić swoje życie o 180 stopni...

Wspomniała też że Maciek dużo pomógł bo nie dawała rady sama zająć się nawet sobą. Może jeszcze im się ułoży, skoro mają ze sobą dobry kontakt ze względu na syna... 

20 minut temu, blue_danube napisał:

Co człowiek to opinia. Każdy ma swoją.

Akurat co do wyglądu to akurat u niej podoba mi się że nie zakrzywia rzeczywistości i nie ma problemu z pokazywaniem siebie niezależnie od tego czy ma lepszy czy gorszy dzień.

Teraz akurat jest wyniszczona przez chorobę i też się pokazała bez problemu. To jest życie, każdy ma dni że wygląda jak 💩. Najważniejsze mieć dystans do rzeczy które nie są najistotniejsze w życiu i u niej wygląd zewnętrzny akurat nie jest aż takim priorytetem... 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się