Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ada

vlogerka HollyMolly

Polecane posty

25 minut temu, Saddie napisał:

Czyli 62,000 koron miesięcznie się zarabia w najprostszej pracy? Dziewczyny wyżej pisały, że tyle to może w korpo ale nie w najprostszych pracach. 

Raczej nikt nie pracuje codziennie, 31 dni w miesiącu, dni roboczych jest zazwyczaj około 21. 

8 minut temu, Kabanosik napisał:

Raczej nikt nie pracuje codziennie, 31 dni w miesiącu, dni roboczych jest zazwyczaj około 21. 

Faktycznie, zapętliłam się 😉 Czyli 40 tysi koron miesięcznie mówisz... 

18 minut temu, Saddie napisał:

To jest możliwe, przy całym etacie w pracy fizycznej, jak najbardziej. Do tego nadgodziny ewentualnie. 

Edytowano przez Kabanosik

3 godziny temu, Saddie napisał:

Chyba ze facet na budowie, to tak. Średnie zarobki Polaków to tak 30/35k na rękę bez języka. 60 to w korpo z językami, jakieś techniczne rzeczy itp.

Myślicie, że wzięcie sobie 4 tysi NOK i rozmienienie na 2 tys ZŁ, żeby mieć na taki wyjazd, to dla Marleny nic wielkiego? Myślę, że 2 tys lekką ręką na taki 1 dzień w Gda poszło - bilety lotnicze, test po powrocie z PL, nocleg w aprtamencie, zakupy, jedzenie na mieście - myślę że spoko 2 tys lub tak z 1,5.

1 godzinę temu, Saddie napisał:

Myślicie, że wzięcie sobie 4 tysi NOK i rozmienienie na 2 tys ZŁ, żeby mieć na taki wyjazd, to dla Marleny nic wielkiego? Myślę, że 2 tys lekką ręką na taki 1 dzień w Gda poszło - bilety lotnicze, test po powrocie z PL, nocleg w aprtamencie, zakupy, jedzenie na mieście - myślę że spoko 2 tys lub tak z 1,5.

Dlaczego ktokolwiek miałby sobie zadawać takie pytanie?

ma to niech wydaje

5 godzin temu, Saddie napisał:

Ona tam poleciała, bo musiała podpisać papiery o mieszkanie. Nie powiedziała. Wprost, ale zapewne umowa deweloperska lub notarialna była grana. Bilety do Norwegii na wizz kosztują 50/90 zł w 1 stronę, sama latam często i to jest akurat pikus. Apartament na dwie osoby to tez ze dwie, trzy stówki. Bez przesady.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się