Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gisc

Haha skasowali wam watek o otrze bardzo dobrze buahhah

Polecane posty

Gość Gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

intetbetu   ślepaku 

Mariolka, idź 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zauważyliście, że ona te screeny robi z prędkością światła? Głównie to kwestia 3 minut... Skoro one trafiają do spamu, to ona musi go jakoś obsesyjnie odświeżać, skoro każdy komentarz, który nawet nie trafia na kanał, wyłapuje w przeciągu kilku minut.

Ale jest coś, co mi tak śmierdzi:

Rekord w zrobieniu screena:

3 miejsce 44 sekundy

2 miejsce 38 sekund

1 miejsce... ekhm... 12 sekund?

 

Jakim cudem ona w ciągu 12 sekund zrobiła tego screena? Wygląda to tak jakby wysłała sobie ten komentarz  i od razu cyknęła screena.

Tym bardziej, że dwa pierwsze miejsca należą do Kamila od lezwijki, a trzeci też do fikcyjnego konto, bez zdjęcia, podpisanego imieniem i nazwiskiem (jakaś Julka? może inspiracja Kobusową?). Ogólnie ten sam schemat to u Kamila 😉 Oj, Madzia, Madzia albo desperacko siedzisz w tym spamie albo samo to sobie powysyłałaś. 

To samo pomyślałam. Pół roku zbierania hejtow i mało znaczące lesbijki pokazuje xd i jeszcze ten czas komentarzy 😂 zastanawiające 🤔🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Oj, Madzia, Madzia albo desperacko siedzisz w tym spamie albo samo to sobie powysyłałaś. 

Ważne, że dzieciaki uwierzyły i współczują kalece hejtu. A reszta za głowę się złapie oglądając te bzdury. „a Prace domową zjadł mi pies” 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Niestety, w tej szkole nikt nie używał słowa "p i e / r/d/ o/ l/ e / c? A co to może być - zastanawia się przekornie Madzia? Zwierzę, ssak, ryba? Jakby ssaki i ryby nie zaliczały się do zwierząt. No błysnęłaś Madzia elokwencją...

O kurła, to było mocno kwaśne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Tylko już jej nie piszcie tutaj, że ona jest głupia. Bo chyba jasno zaakcentowała, że YouTuberzy tworzą kreację i często udają głupszych, żeby ich filmiki dotarły do wszystkich. No wiecie... Pani po prawie, musi specjalnie udawać taką średnio rozgarniętą, bo jakby zaczęła błyszczeć inteligencją, to żaden z Was, głupich prostaków, nie wiedziałby o czym prawi ta wykształcona, oczytana i obyta kobieta. A tego tego kreowania wizerunku wcale nie ukradła z Kafeterii, gdzie pisano, że w filmiku o hejcie u CJC nieudolnie się kreuje.

Pamiętam jak Tiger i Kobra błaźnili się raz za razem, by potem stwierdzić, że oni specjalnie grają głupków, żeby podkręcić trolli i żeby filmiki były z humorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Madzia, jako znana i szanowana polonistka, strażniczka mowy polskiej, apeluje aby pisać poprawnie! Wyśmiewa i poniża osoby z błędami.

Nie może majtasów zluzować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Wróć sobie do swoich blogów, popatrz na swoje komentarze, opisy... 

Jeżeli błędy u innych tak ją wku*wiają, to jak bardzo musi nienawidzić siebie. Ona ma problem z napisaniem jednego zdania poprawnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Są komentarze dzieci, które od razu powinny trafiać do kosza.

A ja bym to zostawiła. Co w tym złego, że ktoś pisze "jesteś brzydka"? No wyraził opinię i tyle. Po co karać dzieci za szczerość, zamykać im usta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Madzia, cwaniura, nie nałożyła ograniczeń wiekowych na swój nowy film, choć wspomina w nim, że jest nieodpowiedni dla niepełnoletnich, zrobiła to dlatego, że liczy na dużo wyświetleń jak w poprzednim filmiku i przypływ kasy, a gdyby zgodnie z prawdą film miał ograniczenie od 18 lat, to nie mogłaby na nim zarabiać. Możecie więc zgłaszać jej film za nieodpowiednie treści, wtedy YouTube da mu 18+ i go zdemonetyzuje. Wiesz czemu Magda to robię? Za to, że kiedyś krytykowałaś Godlewskie, że zarabiają na YouTube na treściach nieodpowiednich dla dzieci. I że to powinno być zakazane, że one powinny zostać za to usunięte z YouTuba. A teraz robisz dokładnie to samo! Wypuszczasz treści 18+ ale nie oznaczasz tak filmu, bo chcesz zarobić na dzieciach, które to obejrzą. Nie dość, że nie dostałabyś kasy, to dzieci, które mają blokady na takie filmy nie mogłyby go obejrzeć. Brawo Magda za hipokryzję. Pokazałaś jak lecisz na kasę. Zgłaszam ten film i róbcie to samo. Skoro ma takie poglądy na ten temat, to proszę bardzo 😉 Niech go oznaczą 18+ i baj baj kasa... której tak zazdrościłaś Godlewskim i oskarżałaś je, że z pieniądze demoralizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Madzia, cwaniura, nie nałożyła ograniczeń wiekowych na swój nowy film, choć wspomina w nim, że jest nieodpowiedni dla niepełnoletnich, zrobiła to dlatego, że liczy na dużo wyświetleń jak w poprzednim filmiku i przypływ kasy, a gdyby zgodnie z prawdą film miał ograniczenie od 18 lat, to nie mogłaby na nim zarabiać. Możecie więc zgłaszać jej film za nieodpowiednie treści, wtedy YouTube da mu 18+ i go zdemonetyzuje. Wiesz czemu Magda to robię? Za to, że kiedyś krytykowałaś Godlewskie, że zarabiają na YouTube na treściach nieodpowiednich dla dzieci. I że to powinno być zakazane, że one powinny zostać za to usunięte z YouTuba. A teraz robisz dokładnie to samo! Wypuszczasz treści 18+ ale nie oznaczasz tak filmu, bo chcesz zarobić na dzieciach, które to obejrzą. Nie dość, że nie dostałabyś kasy, to dzieci, które mają blokady na takie filmy nie mogłyby go obejrzeć. Brawo Magda za hipokryzję. Pokazałaś jak lecisz na kasę. Zgłaszam ten film i róbcie to samo. Skoro ma takie poglądy na ten temat, to proszę bardzo 😉 Niech go oznaczą 18+ i baj baj kasa... której tak zazdrościłaś Godlewskim i oskarżałaś je, że z pieniądze demoralizują.

W trosce o dobro nieletnich, w obronie przed ich demoralizacją. Ave!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W zgłoszeniu podawajcie fragment 1:00-1:35 Magda mówi tam, że film zawiera brutalne treści, nieodpowiednie dla osób nieletnich. Skoro takie są to należy nałożyć ograniczenia wiekowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wyśmiewanie przy Piwie i zapewnianie o diecie po przybyciu 1 kg mnie przekonały 👏🏻

 

 

 

 

Zartowalam 🤣 film żenująco słaby i sztuczny 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najciekawsze vlogi na YT
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Wyśmiewanie przy Piwie i zapewnianie o diecie po przybyciu 1 kg mnie przekonały 👏🏻

 

 

 

 

Zartowalam 🤣 film żenująco słaby i sztuczny 🤣

Magda umi w internety😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka

zobaczcie pod nowym vlogiem jak Madzia dyskutuje z jakims liskiem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość kaka napisał:

zobaczcie pod nowym vlogiem jak Madzia dyskutuje z jakims liskiem 😉

Czytałam. Niczego nie rozumie co dziewczyna do niej pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Czytałam. Niczego nie rozumie co dziewczyna do niej pisze

a czego nie rozumiesz ? chyba chodzi o to ze jej zarzuca ze jakby ja hejt nie bolal to by nie nagrywala filmow o hejcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość kaka napisał:

a czego nie rozumiesz ? chyba chodzi o to ze jej zarzuca ze jakby ja hejt nie bolal to by nie nagrywala filmow o hejcie

Magda niczego nie rozumie 🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Magda niczego nie rozumie 🤦

No nie rozumie i nie chce zrozumieć. Jej się wydaje, że gdy zakręci, pościemnia tak, że sama się pogubi, to i reszta nie nadąży za pokrętnym tłumaczeniem. Dla mnie kwestia jest oczywista. Wrzuciła filmik o hejcie, w którym łamie jej się głos, ma łzy w oczach, udaje luz i dystans. I zadne "nie rozumiesz o co chodzi" mnie nie wystraszy😂 Ona próbuje napuścić dzieci na swoich krytyków. Chce wywołać litość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak to jest jak dorosła baba wejdzie dzieciom do piaskownicy i chce się z nimi bawić na równi. Magda, dzieci mają to do siebie, że są szczere. Widzą, że ktoś jest gruby, to mu to piszą. Czują, że ktoś jest wredny, to mu to mówią. Takie wyzwiska na podwórku to normalność. Kto za dzieciaka się z kimś nie wyzywał? Nie będę oceniać wychowania tych dzieci, bo to nie ich wina. Ale Ty jako dorosły człowiek zareagowałaś żałośnie. Pokazałaś jeszcze niższy poziom, bo te dzieci są szczere. Twój filmik wygląda jak przekomarzanie się kilkuletniej dziewczynki z koleżanką, która powiedziała, że ta pierwsza jest brzydka. Odnosisz się do tego, że ktoś ma "kotka" na avatarze. No litości. Ile Ty kobieto masz lat? Aż Cię nosi, że jakieś dziecko napisało Ci coś głupiego. Odgrywasz się tym, że dziecko pisze z błędami. Przypomnę tylko, że na swoim blogu sama wyzywasz kogoś bodajże od głupiej krowy. A teraz jako baba po trzydziestce idziesz na wojnę z identycznymi dzieciakami. Kobieto, ośmieszasz się. Mam wrażenie, że idealnie odnalazłabyś się w przedszkolu. Tam mogłabyś bawić się w firmę na plastikowej kasie fiskalnej i lecieć do Pani na skargę, że kolego powiedział, że jesteś brzydka. Poza tym podajesz wagę, ale już nie wzrost. A to kluczowe. Popatrz na swoje filmy sprzed 5 lat, byłaś szczuplejsza. Teraz masz brzuch i zaczyna Ci rosnąć indor jak u Bogusi. Pewnie od tych wędlinek. Dziecko nie zastanawia się ile Ty ważysz. Widzisz brzuch i pisze - gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zazwyczaj się z wami nie zgadzam, ale zarówno Magda, jak i Bu popełniły wczoraj duży błąd (a może to celowe?). Mam na myśli publikowanie "hejtów" od widzów, nie zasłaniając ich nicków, ściągając im na głowy chmary bezmyślnych obrońców, których ta sprawa nie dotyczy. Ja rozumiem walkę o sprawiedliwość, ale tak się nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O co chodzi z plastikową kasą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak to jest jak dorosła baba wejdzie dzieciom do piaskownicy i chce się z nimi bawić na równi. Magda, dzieci mają to do siebie, że są szczere. Widzą, że ktoś jest gruby, to mu to piszą. Czują, że ktoś jest wredny, to mu to mówią. Takie wyzwiska na podwórku to normalność. Kto za dzieciaka się z kimś nie wyzywał? Nie będę oceniać wychowania tych dzieci, bo to nie ich wina. Ale Ty jako dorosły człowiek zareagowałaś żałośnie. Pokazałaś jeszcze niższy poziom, bo te dzieci są szczere. Twój filmik wygląda jak przekomarzanie się kilkuletniej dziewczynki z koleżanką, która powiedziała, że ta pierwsza jest brzydka. Odnosisz się do tego, że ktoś ma "kotka" na avatarze. No litości. Ile Ty kobieto masz lat? Aż Cię nosi, że jakieś dziecko napisało Ci coś głupiego. Odgrywasz się tym, że dziecko pisze z błędami. Przypomnę tylko, że na swoim blogu sama wyzywasz kogoś bodajże od głupiej krowy. A teraz jako baba po trzydziestce idziesz na wojnę z identycznymi dzieciakami. Kobieto, ośmieszasz się. Mam wrażenie, że idealnie odnalazłabyś się w przedszkolu. Tam mogłabyś bawić się w firmę na plastikowej kasie fiskalnej i lecieć do Pani na skargę, że kolego powiedział, że jesteś brzydka. Poza tym podajesz wagę, ale już nie wzrost. A to kluczowe. Popatrz na swoje filmy sprzed 5 lat, byłaś szczuplejsza. Teraz masz brzuch i zaczyna Ci rosnąć indor jak u Bogusi. Pewnie od tych wędlinek. Dziecko nie zastanawia się ile Ty ważysz. Widzisz brzuch i pisze - gruba.

Nie widzę różnicy między madziowym naśmiewaniem się ze sztucznej urody Godlewskich, otyłości Klaudelizy, wysypki Bogusi a tymi komentarzami. No nie jest Magda ładną osobą. Dlatego nie ma zainteresowania ze strony mężczyzn. Chuda też nie jest. I to są miałkie tematy, żadne, niskie. No ale - tak jak piszesz - w jej środowisku jedyne. Bo skoro dziecko pyta piąty raz, jaki ona ma telefon, ulubiony kolor i podziwia pingwinka w tle, to i trzeba oczekiwać, że drugie dziecko pingwinka wyśmieje, wyśmieje stary telefon czy właśnie brzuch bądź ulubiony kolor różowy. 

Śmianie się z kociego avatara, podczas gdy logo firmowe ma się jeszcze bardziej infantylne, co chwilę występuje się w bluzce z napisem love albo z czarodziejką z księżyca, to też już wskazuje na problemy psychiczne. Madzia, spojrz w te swoje BUJOs, gdzie malujesz z wywalonym językiem listki, tęczę, rysujesz kwiatki. 

Miałam staż w szkole i Julia z 2. klasy spytała, ile mam lat. Byłam na 3. roku. Na co ona: Boże, ale pani jest stara. Moja siostra jest w 6. klasie i też jest stara. I co? Mam ją skrzyczeć za to? Czy filmik nakręcić? Mnie to potwornie rozbawiło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Zazwyczaj się z wami nie zgadzam, ale zarówno Magda, jak i Bu popełniły wczoraj duży błąd (a może to celowe?). Mam na myśli publikowanie "hejtów" od widzów, nie zasłaniając ich nicków, ściągając im na głowy chmary bezmyślnych obrońców, których ta sprawa nie dotyczy. Ja rozumiem walkę o sprawiedliwość, ale tak się nie robi.

Zarówno Magda jak i Bogusia to hipokrytki w kwestii "hejtu". Żadna nie popiera, a każda stosuje. To ich ulubiona forma znęcania się nad ludźmi, którzy je krytykują. Nasyłają wtedy na taką osobę swoich fanów, a potem dają im serduszka za komentarze, które w stosunku do siebie odbierają jako hejt. Magda kasuje każdą krytykę na swój temat, a za hejterskie wypowiedzi o Bogusi pod jej filmikiem dawała serduszka. No bo ją boli hejt, ale gdy jest wymierzony w kierunku Bogusi, której nie lubi, to wtedy czerpie z tego radość. A dziwi się ludziom, że ją hejtują. Bogusia też nie lepsza. Za byle co kabluje ludzi. Szpera po ich profilach, wydzwania do pracodawców, grozi, że zniszczy życie. Hejtują i hejt do nich wraca. Zresztą poczytaj blogi Madzi z lat nastoletnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka
1 godzinę temu, Gość kaka napisał:

a czego nie rozumiesz ? chyba chodzi o to ze jej zarzuca ze jakby ja hejt nie bolal to by nie nagrywala filmow o hejcie

jezu przepraszam cie ;D jak to przeczytałam to zrozumiałam to tak ze TY nie rozumiesz co ta dziewczyna pisze do tej Magdy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Magda   nie   jest   gruba   tylko   nakłada   na   siebie   za wąskie , obcisłe ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka

 

Lisek Chytrusek7 godzin temu

Moze to czas zebys sie wycofala z internetu ?

11

ODPOWIEDZ

Ukryj odpowiedzi

Magdalena Augustynowicz7 godzin temu

Nie ma takiej opcji! W ten sposób dałabym satysfakcję wszystkim ludziom pełnym nienawiści

4

ODPOWIEDZ

Lisek Chytrusek7 godzin temu

@Magdalena Augustynowicz W takim razie musisz wziac na klate takie hejty bo to juz bedzie. Nie wiem co po nagrywasz takie filmy ? Podobno youtuberow hejt nie boli. Nagrywanie takich filmow pokazuje ze jednak boli.

5

ODPOWIEDZ

Igor Daniewski7 godzin temu

@Lisek Chytrusek nie, nagrywanie takich filmów ma sens. Pokazuje hejterom że ich hejt jest bez celu i że sami są wyśmiewani za wyśmiewanie.

2

ODPOWIEDZ

Magdalena Augustynowicz7 godzin temu

To że twórca nagrywa taki film nie oznacza że się czymś takim przejmuje. Nie raz słyszałam że hejt nie jest aż taki straszny a Twórcy wyolbrzymiają ten problem. Dlatego postanowiłam pokazać jaka jest rzeczywistość 😊

1

ODPOWIEDZ

Lisek Chytrusek7 godzin temu (edytowany)

@Igor Daniewski nagrywanie takich filmow pokazuje jak bardzo hejt boli youtuberow . Przemilczenie tematu pokazuje ze nie rusza. Hejt jest byl i bedzie coraz wiekszy. Jesli ktos chce byc osoba publiczna musi miec twarda dupe i musi sie z tym liczyc.

5

ODPOWIEDZ

Lisek Chytrusek6 godzin temu

@Magdalena Augustynowicz i zapedzilas sie w kozi rog. Pewnie zaraz moj komentarz zostanie usuniety a ja zablokowana. Boli cie hejt bardzo i dlatego nagrywasz takie filmiki. A hejterzy sie ciesza bo widza ze jest efekt tego co pisza.

5

ODPOWIEDZ

Igor Daniewski6 godzin temu

@Lisek ChytrusekOj matko boska, od razu zakładasz najgorsze, Madzia nie jest perfekcyjną panią domu i wszystkim nie dogodzi, a tacy komentatorzy jak ty tylko pokazują, że nie umiecie w argumenty. A potem jest pod filmami, że Magda taka, siaka, owaka, a tak naprawdę to wy kręcicie makaron i nie umiecie przestać, a waszą najlepszą odpowiedzią jest: „bo my tak myślimy".

2

ODPOWIEDZ

Lisek Chytrusek6 godzin temu

@Igor Daniewski hahaha ale was boli jak ktos wam napisze prawde. Tak czy siak takie filmiki tylko utwierdzaja w przekonaniu ze hejt Magde boli 😂👋

3

ODPOWIEDZ

Magdalena Augustynowicz5 godzin temu

Skąd takie przypuszczenia? Bana dostaje się za obrażanie bądź nękanie kogokolwiek. Takie podejście jest chore. Nikt nie ma prawa obrażać kogokolwiek. I to czy ktoś jest rozpoznawalny medialnie czy też nie, ma taką samą godność i należy Mu się taki sam szacunek

1

ODPOWIEDZ

Igor Daniewski5 godzin temu

@Lisek Chytrusek smacznego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

 

Miałam staż w szkole i Julia z 2. klasy spytała, ile mam lat. Byłam na 3. roku. Na co ona: Boże, ale pani jest stara. Moja siostra jest w 6. klasie i też jest stara. I co? Mam ją skrzyczeć za to? Czy filmik nakręcić? Mnie to potwornie rozbawiło. 

Według Magdy powinnaś powiedzieć dziewczynce, że jest hejterką, a tak w ogóle to ma brzydką bluzeczkę i spinkę do włosów. Zaczekać aż się rozpłacze, następnie zapewnić wszystkie inne dzieci wokoło, że w ogóle się tym nie przejmujesz. Potem udać się do pokoju nauczycielskiego, opowiedzieć im wszystko i cisnąć bekę z małej Julki, która jest zazdrosną hejterką. Wskazane jest też nagrać filmik, że opisujący całą sytuację, w którym sto razy podkreślisz, że jesteś pewna i masz gdzieś taką Julkę. Tym bardziej, że miała bluzeczkę z kotkiem, a kotki nie są już modne, więc zdanie takiej niemodnej Julki w ogóle się dla Ciebie nie liczy. Może gdyby miała bluzeczkę z RKM to sprawa wyglądałaby inaczej, ale tak to się nie przejmujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka

Lisek Lisek5 godzin temu

Popieram!

2

ODPOWIEDZ

Lisek Chytrusek4 godziny temu

@Magdalena Augustynowicz pobobno kasujesz wszystko co nie jest slodko pierdzace

4

ODPOWIEDZ

Magdalena Augustynowicz4 godziny temu

Głupie plotki bez pokrycia 🙃

1

ODPOWIEDZ

Lisek Chytrusek4 godziny temu

@Magdalena Augustynowicz no nie wiem gdybym napisala cos obrazliwego to juz bys mnie zablokowala. Ty nie rozumiesz jednego... upubliczniajac siebie bedziesz hejtowana to raz a mowienie o hejcie sprawia ze pokazujesz ze cie to boli.

2

ODPOWIEDZ

Lisek Chytrusek4 godziny temu

@Igor Daniewski psychiatra sie klania

1

ODPOWIEDZ

Igor Daniewski4 godziny temu

@Lisek Chytrusek tak się składa, że chodzę od 10 lat, i takie przytyki mam w nosie od 7. Możesz mnie nazwać nawet Biheterohomocykliemożydogejem muzułmaninem z korzeniami indiańskimi a ja i tak mam na to wywalone

1

ODPOWIEDZ

Moniśkowa Moniśka3 godziny temu

Jakby to dodał ktoś inny, to zapewne napisałbyś coś w stylu "Nie przejmuj się, olej ...i", ale nie, jako że jest to Magda, to trzeba jej dowalić, co nie?

ODPOWIEDZ

Magdalena Augustynowicz2 godziny temu

Powtórzę to po raz setny. Nikt nie może nikogo obrażać. Po drugie komentarze z wyzwiskami są niezgodne z regulaminem YouTube. Takich użytkowników należy zgłaszać i ich konta są kasowane.

ODPOWIEDZ

Lisek Chytrusek1 godzinę temu

@Magdalena Augustynowicz 😂 w regulaminie youtuba jest rowniez mowa o tym aby zaznaczac sposorowane filmy i wspolprace 👋

2

ODPOWIEDZ

Lisek Chytrusek1 sekundę temu

@Moniśkowa Moniśka nie dla mnie cały yt to ...e więc nie wyróżniam nikogo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Magda   nie   jest   gruba   tylko   nakłada   na   siebie   za wąskie , obcisłe ciuchy

Mariolka, według jakiegoś dziecka jest gruba. I to dziecko ma prawo do swojej opinii. Czy ta opinia jest kulturalna? Nie. Życie będzie tego dzieciaka temperować, gnoić, strzyc pod resztę, aż nauczy się, że nie wolno mówić prawdy. Ale póki ma jeszcze luz i swobodę, niech korzysta. A że dorosła baba, która mogłaby byc jego matką, zachowuje się jak jego równolatka, to już źle świadczy o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Według Magdy powinnaś powiedzieć dziewczynce, że jest hejterką, a tak w ogóle to ma brzydką bluzeczkę i spinkę do włosów. Zaczekać aż się rozpłacze, następnie zapewnić wszystkie inne dzieci wokoło, że w ogóle się tym nie przejmujesz. Potem udać się do pokoju nauczycielskiego, opowiedzieć im wszystko i cisnąć bekę z małej Julki, która jest zazdrosną hejterką. Wskazane jest też nagrać filmik, że opisujący całą sytuację, w którym sto razy podkreślisz, że jesteś pewna i masz gdzieś taką Julkę. Tym bardziej, że miała bluzeczkę z kotkiem, a kotki nie są już modne, więc zdanie takiej niemodnej Julki w ogóle się dla Ciebie nie liczy. Może gdyby miała bluzeczkę z RKM to sprawa wyglądałaby inaczej, ale tak to się nie przejmujesz.

😄

PS. co to jest RKM? 😊 Zamówię sobie na ebayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×