Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jutro Środa Popielcowa

Polecane posty

Gość gość

obowiązuje post ścisły i udział we Mszy Sw. obowiązkowy!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia

Ja  pójdę i się cieszę strasznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W CZASIE SWYM!

W Czasie Swym, W Czasie Swym
Czynisz Wszystko Doskonale W Czasie Swym 

Panie Pragnę Widzieć To
Jak Wciąż Działa Twoja Moc
Jak Wypełniasz Słowo Swe
W Czasie Swym

W Czasie Swym, W Czasie Swym
Czynisz Wszystko Doskonale W Czasie Swym,
Panie Dziś Powierzam Ci,
Moje Plany, Wszystkie Dni,
Byś Mnie Użył Jak Sam Chcesz
W Czasie Swym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie jest święto nakazane chyba,więc na mszę obowiazku nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w Środę Popielcową jest obowiązek.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W Środę Popielcową choć nie ma obowiązku uczestnictwa we Mszy św., jednak jest ono przez Kościół zalecane z uwagi na pokutny charakter tego dnia rozpoczynającego Wielki Post i obrzęd posypywania głów popiołem.

Kodeks Prawa Kanonicznego wskazuje, że: „Nakazowi uczestniczenia we Mszy Świętej czyni zadość ten,kto bierze w niej udział, gdziekolwiek jest odprawiana w obrządku katolickim bądź w sam dzień świąteczny, bądź też wieczorem dnia poprzedzającego” (KPK, kan. 1248, § 1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na forum JEZUSA CHRYSTUSA w twoim kościele parafialnym, z reguły jest to g. 18.00

zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

idź sam, ja też idę sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

A ja idę do pracy, a po pracy do następnej pracy :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Dash Rysiu napisał:

Na jakim forum będzie ten wielki post?

 Nie kpij bo kiedyś życie z ciebie zakpi. Mam wolne idę na 9.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

 Nie kpij bo kiedyś życie z ciebie zakpi. Mam wolne idę na 9.00

Już dużo razy zakpiło przyzwyczaiłem się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Dash Rysiu napisał:

Już dużo razy zakpiło przyzwyczaiłem się 

to szatan z Ciebie kpi, a nie życie, ani Pan Bóg

celem szatana jest rzucanie nam kłód pod nogi, ale jest to tylko cel pośredni, bo oprócz tego że nas nienawidzi, to najbardziej zależy mu na tym byśmy te wszystkie zła i cierpienia które doświadczamy, zwalali na Boga i Jego oskarżali, a przez to oddalali się od Niego, odrzucali Go. Nie pozwól na to, szatan to kłamca, oszust i zwodziciel, a Bóg jest miłością. Gdy Jezus przyjdzie ponownie na ziemie sądzić żywych i umarłych, raz na zawsze zostanie unicestwiony szatan i wszelkie zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosenrot
25 minut temu, Dash Rysiu napisał:

Na jakim forum będzie ten wielki post?

Dobre 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosenrot
10 minut temu, Gość gość napisał:

 Nie kpij bo kiedyś życie z ciebie zakpi. Mam wolne idę na 9.00

Czyli mówisz że nie wolno... Hmm, a ja całe życie kpię z tego życia i jest dobrze, żyję 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosenrot
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

to szatan z Ciebie kpi, a nie życie, ani Pan Bóg

celem szatana jest rzucanie nam kłód pod nogi, ale jest to tylko cel pośredni, bo oprócz tego że nas nienawidzi, to najbardziej zależy mu na tym byśmy te wszystkie zła i cierpienia które doświadczamy, zwalali na Boga i Jego oskarżali, a przez to oddalali się od Niego, odrzucali Go. Nie pozwól na to, szatan to kłamca, oszust i zwodziciel, a Bóg jest miłością. Gdy Jezus przyjdzie ponownie na ziemie sądzić żywych i umarłych, raz na zawsze zostanie unicestwiony szatan i wszelkie zło

Tak, tak, tak...

Wszelkie zło zostanie unicestwione? A to ciekawe, karaluchy podobno trudno zabić, a ja jestem jak ten karaluch. Przyjdzie Jezus i pie*dolnie mnie kamieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Rosenrot napisał:

Czyli mówisz że nie wolno... Hmm, a ja całe życie kpię z tego życia i jest dobrze, żyję 😁 

 i masz pewność że ono z ciebie nie zakpi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

to szatan z Ciebie kpi, a nie życie, ani Pan Bóg

celem szatana jest rzucanie nam kłód pod nogi, ale jest to tylko cel pośredni, bo oprócz tego że nas nienawidzi, to najbardziej zależy mu na tym byśmy te wszystkie zła i cierpienia które doświadczamy, zwalali na Boga i Jego oskarżali, a przez to oddalali się od Niego, odrzucali Go. Nie pozwól na to, szatan to kłamca, oszust i zwodziciel, a Bóg jest miłością. Gdy Jezus przyjdzie ponownie na ziemie sądzić żywych i umarłych, raz na zawsze zostanie unicestwiony szatan i wszelkie zło

Aha. A ja uważam że to człowiek w dużej mierze kuje swój los, i wiele a w sumie wszystko zależy od wcześniej podjętych decyzji, przykład swój gdybym nie miał niewyparzonej gęby to nie pokłóciłbym się z jedną dziewczyną, gdybym się nie pokłócił to bardzo możliwe że nie zająłbym się tym czym się zająłem  i bym nie poznał jeszcze kogoś. Taki ciąg przyczynowo skutkowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dash Rysiu napisał:

Aha. A ja uważam że to człowiek w dużej mierze kuje swój los, i wiele a w sumie wszystko zależy od wcześniej podjętych decyzji, przykład swój gdybym nie miał niewyparzonej gęby to nie pokłóciłbym się z jedną dziewczyną, gdybym się nie pokłócił to bardzo możliwe że nie zająłbym się tym czym się zająłem  i bym nie poznał jeszcze kogoś. Taki ciąg przyczynowo skutkowy. 

a może to nie ciąg przyczynowo skutkowy tylko po prostu prowadzenie Cię przez Pana Boga

- Panie Boże proszę Cię, jeśli taka jest twoja wola to proszę daj mi radioodtwarzacz i dużo kaset z muzyką, błagam

- Pan Bóg odpowiada - nie dam Ci tego

ale mija kilka lat a Pan Bóg dał mu wypasioną wieże i mnóstwo płyt CD!

prosisz o walkman, dostajesz mp3, Pan Bóg daje więcej niż prosimy, ale trzeba Mu zaufać, oddać się Jego woli ;) tak samo nie spełnia zachcianek od razu jak za pstryknięciem palcami ale jak to mówią "Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy", ale to ma swój cel, uczy pokory, to też test wiary. My patrzymy na wszystko z naszej ludzkiej perspektywy, a Bóg z innej, Jemu najbardziej zależy byśmy zostali zbawieni, czasami różnymi ścieżkami nas prowadzi, abyśmy na kogoś trafili w swoim życiu, abyśmy coś przeżyli, a dzięki temu coś zrozumieli, ale to wszystko prowadzi do pięknych rzeczy, tylko wystarczy Mu zaufać i poddać się Jego woli, nie bać się że wyprowadzi Cie na manowce czy coś takiego, że jest zły itp bo takie rzeczy to właśnie szatan podpowiada by od Boga nas oddzielić, a Bóg jest miłością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, smakosz91 napisał:

a może to nie ciąg przyczynowo skutkowy tylko po prostu prowadzenie Cię przez Pana Boga

- Panie Boże proszę Cię, jeśli taka jest twoja wola to proszę daj mi radioodtwarzacz i dużo kaset z muzyką, błagam

- Pan Bóg odpowiada - nie dam Ci tego

ale mija kilka lat a Pan Bóg dał mu wypasioną wieże i mnóstwo płyt CD!

prosisz o walkman, dostajesz mp3, Pan Bóg daje więcej niż prosimy, ale trzeba Mu zaufać, oddać się Jego woli ;) tak samo nie spełnia zachcianek od razu jak za pstryknięciem palcami ale jak to mówią "Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy", ale to ma swój cel, uczy pokory, to też test wiary. My patrzymy na wszystko z naszej ludzkiej perspektywy, a Bóg z innej, Jemu najbardziej zależy byśmy zostali zbawieni, czasami różnymi ścieżkami nas prowadzi, abyśmy na kogoś trafili w swoim życiu, abyśmy coś przeżyli, a dzięki temu coś zrozumieli, ale to wszystko prowadzi do pięknych rzeczy, tylko wystarczy Mu zaufać i poddać się Jego woli, nie bać się że wyprowadzi Cie na manowce czy coś takiego, że jest zły itp bo takie rzeczy to właśnie szatan podpowiada by od Boga nas oddzielić, a Bóg jest miłością :)

Smakosz, idz zaraz głosić słowo boże na erotycznym😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosenrot
7 godzin temu, Gość gość napisał:

 i masz pewność że ono z ciebie nie zakpi ??

Proszę bardzo, a niech sobie kpi.

Dla mnie i tak czeka raj dla chuliganów 😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, smakosz91 napisał:

a może to nie ciąg przyczynowo skutkowy tylko po prostu prowadzenie Cię przez Pana Boga

- Panie Boże proszę Cię, jeśli taka jest twoja wola to proszę daj mi radioodtwarzacz i dużo kaset z muzyką, błagam

- Pan Bóg odpowiada - nie dam Ci tego

 ale mija kilka lat a Pan Bóg dał mu wypasioną wieże i mnóstwo płyt CD!

 prosisz o walkman, dostajesz mp3, Pan Bóg daje więcej niż prosimy, ale trzeba Mu zaufać, oddać się Jego woli 😉 tak samo nie spełnia zachcianek od razu jak za pstryknięciem palcami ale jak to mówią "Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy", ale to ma swój cel, uczy pokory, to też test wiary. My patrzymy na wszystko z naszej ludzkiej perspektywy, a Bóg z innej, Jemu najbardziej zależy byśmy zostali zbawieni, czasami różnymi ścieżkami nas prowadzi, abyśmy na kogoś trafili w swoim życiu, abyśmy coś przeżyli, a dzięki temu coś zrozumieli, ale to wszystko prowadzi do pięknych rzeczy, tylko wystarczy Mu zaufać i poddać się Jego woli, nie bać się że wyprowadzi Cie na manowce czy coś takiego, że jest zły itp bo takie rzeczy to właśnie szatan podpowiada by od Boga nas oddzielić, a Bóg jest miłością 🙂

Tak goju, odrzuć swoją własną wolę na rzecz woli boskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

no to musze buty czyścić do kościoła bo do 18 musze zdążyć

i dziś nie pije nawet nalewek babuni,

przez cały post nie jemy

i nie pijemy tłusto bo na pustyni tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ide po popiół. 

Kafeterianie nawrućcie się!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość powiem tak

ty idz lepiej po slownik ortograficzny 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×