Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy trwale bezrobotna kobieta moze mieć faceta?

Polecane posty

Gość nonie
14 godzin temu, Gość goscccc napisał:

Mam dużo bezrobotnych koleżanek, które mają facetów, ale one poznały się z nimi jeszcze się ucząc. Nie wyobrażam sobie nie pracować i umówić się z facetem, powiedzieć mu że co niby robię? Jeszcze czasowo bezrobotna, usilnie pracy poszukująca, majaca ambicje i dobry zawód - ok, ale TRWALE bezrobotna??? pewnie bez żadnego zawodu, ambicji - niczego...... Nawet u mega piękności to nie przejdzie

u piękności wszystko przejdzie. Faceci jak widzą piękną kobietę tracą głowę i bezrobotność z pewnością takiemu nie będzie przeszkadzać, zwlaszcza na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q90

Ja bym takiej nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden on

Pewnie że chce. Ja bym taką chciał. Nie chciałbym tylko takiej, co wszystkich obmawia i wtrynia się do cudzych spraw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A skąd wiesz czy ona jest trwale bezrobotna? Jak długo ją znasz, ile ona ma lat? Może wykonuje jakiś wolny zawód a ty idi.otko nigdy o czymś podobnym nie słyszałaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGGGGG
16 minut temu, Gość gość napisał:

A skąd wiesz czy ona jest trwale bezrobotna? Jak długo ją znasz, ile ona ma lat? Może wykonuje jakiś wolny zawód a ty idi.otko nigdy o czymś podobnym nie słyszałaś? 

A co cie to obchodzi skąd wie i o kim mowa. Skoro mówi, że trwale bezrobotna, to trwale. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Masakrę to ty masz w bani. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAPOWIEM

Nie ma szans, niestety. Teraz faceci są cwani i nie ma jak kiedyś. Teraz kobiety są zmuszane do pracy. Chyba, że złapiesz bogacza, ale mówimy o realnej sytuacji i przeciętnym Kowalskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha

co za hipokryzja, przed chwilą założył taki temat facet i go definitywnie zdyskwalifikowano jako partnera, takie równouprawnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość aha napisał:

co za hipokryzja, przed chwilą założył taki temat facet i go definitywnie zdyskwalifikowano jako partnera, takie równouprawnienie...

Takie są baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6iGość

Co to znaczy, że trwale? Nigdy już nie będzie pracować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tis
Dnia 23.04.2019 o 01:09, Gość 6iGość napisał:

Co to znaczy, że trwale? Nigdy już nie będzie pracować? 

Jakaś kaleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja nie pracuję i nigdy żadnemu facetowi to nie przeszkadzało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ira
Dnia 11.03.2019 o 19:53, Gość Goscccc napisał:

Faceci preferujący takie kobiety i model rodziny, gdzie kobieta nie pracuje, a mąż jest żywicielem rodziny - mają skłonnosci ku przemocy ekonomicznej,  psychicznej, a i fizycznej. Facet jak poczuje,  że ma kontrolę nad kobietą mocno się zmienia,  a taki, który chce tego od początku to już w ogóle przestroga, dlatego też kobiety stały się niezależne i priorytetem dla nich jest niezaleznosc finansowa.  Można nieźle się wkopać licząc jedynie na faceta. 

Potwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz

A czy trwale bezrobotny facet może mieć kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaboga
Dnia 2.05.2019 o 05:31, Gość Lukasz napisał:

A czy trwale bezrobotny facet może mieć kobietę?

Leżaczek, czy to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 2.05.2019 o 05:31, Gość Lukasz napisał:

A czy trwale bezrobotny facet może mieć kobietę?

Nie. Tak samo mężczyzna nie może zajść w ciążę. Niestety. Płeć kieruje się swoimi prawami. Kobieta nie musi zarabiać, jak ma faceta, który jest w stanie (i chce) ją utrzymać. Tak było, jest i będzie. Z pewnością jest to bardziej akceptowalne niż w przypadku niepracującego mężczyzny. Z takim żadna kobieta się nie zwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 6.03.2019 o 05:18, Gość Uważam, że nie napisał:

 

Facet: czym zajmujesz się na co dzień? 

Autorka: a no niczym,  czekam na mezczyne bo chce mieć dzieci i rodzine

 

x D powodzenia 

dokładnie. teraz faceci nie chcą płacić za kobietę w restauracji, gdy zapraszają ją na randkę, a co tu dopiero mówić o stwierdzeniu na pierwszej randce, że nie zamierza się pracować, większość facetów jak usłyszy, że kobieta nie ma w planach pracy zarobkowej i odpowiedzialność finansowa będzie spoczywać na barkach faceta, ucieknie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Up69

Up!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Up69

Up!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Nie, taka nie nadaje się do życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cóż

Moja siostra nie pracuje i nigdy nie pracowała, a faceta ma i zawsze ktoś się wokół niej kręcił, więc wydaje mi się, że ma, chociaż mało teraz takich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honoridumaona

Dwie moje ciotki nigdy w życiu nie pracowały zawodowo,znalazły dobrych mężów którzy dbali o Nie przez całe życie,mam też kuzynkę która nigdy nie pracowała a ma męża dobrze zarabiającego ..poza tym mnóstwo bogatych mężczyzn też utrzymuje swoje partnerki więc jednak są takie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 30.05.2019 o 07:29, Gość honoridumaona napisał:

Dwie moje ciotki nigdy w życiu nie pracowały zawodowo,znalazły dobrych mężów którzy dbali o Nie przez całe życie,mam też kuzynkę która nigdy nie pracowała a ma męża dobrze zarabiającego ..poza tym mnóstwo bogatych mężczyzn też utrzymuje swoje partnerki więc jednak są takie kobiety

Kobiety ze starszego pokolenia, typu: matki, ciotki, babki - może i owszem, kiedyś było to powszechniejsze, właściwie standardem. Ale współcześnie niewiele takich kobiet.  Przeciętna kobieta pracuje. Mnóstwo bogatych mężczyzn utrzymuje swoje partnerki?  Cóż, ciężko debatować, bo "bogaty" to pojęcie dosyć względne, dla każdego znaczy co innego. Dla jednego to zarobek przekraczający 20tyś/msc, dla innego 50, a jeszcze dla innego to 100, podczas gdy jeszcze ktoś inny zadowoli się piętnastoma tysiącami i będzie uważał się za kogoś wysoko postawionego . Ja przyznam się, nie znam zbyt wielu majętnych facetów, większość z wyższymi zarobkami, to architekci, prawnicy, ale nie są to mężczyźni mający zarobki z kosmosu. I wszyscy mają żony, które pracują zawodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscc

Chyba że jest bardzo ładna i znajdzie sobie bogatego (i wyrozumialego (BO TO WAŻNE) ) , taka przeciętna nie. Nie może. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Dnia 6.03.2019 o 05:04, Gość cykl miesięczny napisał:

odpowie że chce dzieci i rodzine, mądry facet będzie w niebowzięty

O, chcenie to zajęcie? Ile płacą?

Mądry facet będzie wniebowzięty wiedząc, że jak zaniemoże pracować, żonka nie zarobi na chleb dla rodziny, a jak umrze wcześnie to żonce komornik odbierze dach nad głową. No, no bardzo mądry mąż, ale dominacja finansowa nad kobietą ważniejsza od racjonalnego myślenia i bezpieczeństwa rodziny.

Nie wiem co oznacza długotrwałe bezrobotna, ale ja bym się bała nie mieć emerytury, dobrze, że UP ubezpieczenie zdrowotne  daje bo inaczej to strach zachorowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Dnia 6.03.2019 o 05:09, Gość chwyt elity napisał:

Dawniej kobiety nie pracowały i była gitara, a potem palma im odbiła i zniszczyły rynek pracy, stawki spadły i dwie pensje teraz warte tyle co kiedyś jedna, głupie baby, same się udupiły i muszą orać zamiast być matkami i wychowywać własne dzieci.

Kobiety zawsze pracowały, kiedyś na roli, wraz z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Dnia 6.03.2019 o 06:22, Gość ten z psychiatryka napisał:

Araby i bambo w afryce mają po 10 dzieci i kur/wa żyją, a ty musisz mieć pełną obsługe pałacu do jednego bachora i zaplecze milion dolców, tępa jesteś i zdechniesz sama.

Żyją dopóki z głodu nie umrą 😄 Czyli krótko. No w Afryce pełnia szczęścia, świat zazdrości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A mało to pasożytów w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uległa

Mam.29 lat. Jestem nieszczęsliwą mężatką. Mąż nie chce dzieci. Ja nie mam jakiegos parcia na swoje dziecko. Pokochałabym i obce. Naprawde wolałabym nie pracować, a mieć kochający dom. Co mi po tych pieniądzach. Jak sie wkońcu rozwiode to zostane sama do końca życia bo rozwódki to te gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Uległa napisał:

Mam.29 lat. Jestem nieszczęsliwą mężatką. Mąż nie chce dzieci. Ja nie mam jakiegos parcia na swoje dziecko. Pokochałabym i obce. Naprawde wolałabym nie pracować, a mieć kochający dom. Co mi po tych pieniądzach. Jak sie wkońcu rozwiode to zostane sama do końca życia bo rozwódki to te gorsze

Nie rozmawialiście wcześniej na takie tematy? Przed ślubem? Jeżeli jesteś nieszczęśliwa to się rozwiedź, mało to rozwodów? Jakoś ludzie układają sobie życie. Nie chce być niemiła, ale twój nick wiele o tobie mówi. Jedyne co można ci doradzić, to znajdź w sobie pewność siebie i bądź szczęśliwa - sama utoruj sobie drogę do szczęscia! Skoro mąż nie chce dzieci, a ty właśnie tego pragniesz, to nie masz na co czekać, w tym temacie nie ma kompromisów. Rozejdźcie się, póki jeszcze jesteś młoda, bo kiedyś będziesz płakać, że zmarnowałaś sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×