Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy trwale bezrobotna kobieta moze mieć faceta?

Polecane posty

Gość Stokrotka

Moja siostra trafiła na takiego jelenia, ale cóż, niewielu teraz takich. Patrząc na koleżanki to ich faceci wypychali je do pracy zaraz po urodzeniu dziecka, a co tu dopiero mówić o trwałym utrzymywaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 godzin temu, Gość Stokrotka napisał:

Moja siostra trafiła na takiego jelenia, ale cóż, niewielu teraz takich. Patrząc na koleżanki to ich faceci wypychali je do pracy zaraz po urodzeniu dziecka, a co tu dopiero mówić o trwałym utrzymywaniu

Co za zazdrośnice x d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena

Może ja mam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale dlaczego trwale  bezrobotna?

Bo nie niepełnosprawna,  chora, inaczej napisałaby, że ma rentę. 

Jak teraz bezrobotna, to z czego żyje?  Chyba, że ma jakiś duży spadek albo co..... to może jakiś chętny facet się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 9.06.2019 o 16:31, Gość Gosc napisał:

Ale dlaczego trwale  bezrobotna?

Bo nie niepełnosprawna,  chora, inaczej napisałaby, że ma rentę. 

Jak teraz bezrobotna, to z czego żyje?  Chyba, że ma jakiś duży spadek albo co..... to może jakiś chętny facet się znajdzie.

Pewnie na utrzymaniu rodziców/rodziny/ 

Logiczne, że babie pracować się nie chce, dlatego bezrobotna trwale i bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Pewnie na utrzymaniu rodziców/rodziny/ 

Logiczne, że babie pracować się nie chce, dlatego bezrobotna trwale i bez powodu

co za zawiść... a co was obchodzi, czy ktoś pracuje, czy nie? ja rozumiem niechęć do wiazania się z taką osobą, bo w końcu każdy ma własne kryteria i dla każdego co innego jest ważne, rozumiem że dla kogoś to nieakceptowalne u drugiej połówki, ale to co tu czytam, jak obrażacie takie osoby, to kosmos jakiś. I nie, nie jestem bezrobotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ile lat ma ta kobieta którą obrabiacie od 3 miesięcy? Może jest na emeryturze, tylko młodo wygląda? Znam takie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wątek deb.ilki której jedynym celem i ambicją w zyciu było/jest znalezienie FACETA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Wątek deb.ilki której jedynym celem i ambicją w zyciu było/jest znalezienie FACETA.

Pewnie skorpionica. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

DO roboty się ...wa zabrać a nie na pizzdach siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezdech

Tak. Mnie. Mężowi to nie przeszkadza:) woli mnie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Bezdech napisał:

Tak. Mnie. Mężowi to nie przeszkadza:) woli mnie w domu

pasożyt tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka pelaśka
Dnia 12.06.2019 o 00:24, Gość gość napisał:

pasożyt tfu

Aż tak obchodzi cie jak żyją obcy ludzie, że aż wyzywać ich musisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chciałabym na takiego trafić : D Byłabym posłuszna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Chciałabym na takiego trafić : D Byłabym posłuszna 

Oto jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Chciałabym na takiego trafić : D Byłabym posłuszna 

Kobiety szanujcie sie:/ masakra co to się wyprawia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wszystkie kobiety jakie znam, a nie pracują, mają mężów pracujących fizycznie/roboli. Faceci na stanowiskach chcą takich samych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kobiety szanujcie sie:/ masakra co to się wyprawia 

Też bym była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość19
Dnia 15.06.2019 o 00:57, Gość Gość napisał:

Wszystkie kobiety jakie znam, a nie pracują, mają mężów pracujących fizycznie/roboli. Faceci na stanowiskach chcą takich samych kobiet.

Nieprawda, co za głupota... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambitny
Dnia 15.06.2019 o 01:36, Gość gość napisał:

Też bym była 😉

I już ...iska się zleciały ......... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona

Ja pracuje w domu i zarabiam, a mojemu facetowi to przeszkadza... To znaczy nie dosłownie "przeszkadza"  ale mi umniejsza mówiąc że siedzę przecież w domu, więc mogę zrobić to i tamto, on musi "chodzić do pracy" a mi wygodnie..... Mój były robił podobne komentarze. Wolę nie myśleć co by było gdybym w ogóle nie pracowała, faceci niestety tacy są,  i z oberwacji i doświadczeni powiem ze nigdy nie bądźcie zależne od mężczyzny, kobiety pracujcie!!!! Zależność finansowa zawsze źle się kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 17.06.2019 o 04:13, Gość Fiona napisał:

Ja pracuje w domu i zarabiam, a mojemu facetowi to przeszkadza... To znaczy nie dosłownie "przeszkadza"  ale mi umniejsza mówiąc że siedzę przecież w domu, więc mogę zrobić to i tamto, on musi "chodzić do pracy" a mi wygodnie..... Mój były robił podobne komentarze. Wolę nie myśleć co by było gdybym w ogóle nie pracowała, faceci niestety tacy są,  i z oberwacji i doświadczeni powiem ze nigdy nie bądźcie zależne od mężczyzny, kobiety pracujcie!!!! Zależność finansowa zawsze źle się kończy

zmień faceta, co za burak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 15.06.2019 o 00:57, Gość Gość napisał:

Wszystkie kobiety jakie znam, a nie pracują, mają mężów pracujących fizycznie/roboli. Faceci na stanowiskach chcą takich samych kobiet.

Podpisuje się pod tym:) Ludzie z ambicjami chcą jednak czegoś więcej. A już na pewno nie partnera siedzącego w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qui
Dnia 22.06.2019 o 00:30, Gość Gość napisał:

Podpisuje się pod tym:) Ludzie z ambicjami chcą jednak czegoś więcej. A już na pewno nie partnera siedzącego w domu

ale człowiek nie żyje samą pracą,   można być dobrą i ciekawą osobą, mieć zainteresowania, oraz głębie i być wartościowszym od osoby, która skupia się na ścieżce zawodowej - praca nie decyduje o człowieku, ani o ambicjach, bo są one różne, nie tylko na tle zawodowym, więc trochę niemiłe jest pisanie, że osoba niepracująca nie ma celów/ambicji. Kurczę;/ strasznie niemile się tu wypowiadacie o takich kobietach, nie róbcie tak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

To nie chodzi o to ze faceci teraz chca kobiety pracujace tylko o to ze kobiety szukaja raczej przystojnych facetow ktorzy raczej wola sobie zaliczac dziewczyny i zyc imprezowo wiec im przeszkadzaloby ze ich nocna przygoda mialaby jeszcze od nich kase wyciagac. Zamiast tego wola sie ustawic kasa oddzielna a jak taka durna zakochana id..tka sie zestarzeje lub znudzi dac kopa w tylek i sobie poszukac innej glu..piej baby ktora tez bedzie pracowac. Wiec stad raczej wynika ze takie sa teraz zwiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imper

Ja nie znam faceta który chciałby niepracującą babę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśko

nie ważne czy ma robotę, ważne żeby miała kase na utrzymywanie swojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Imper napisał:

Ja nie znam faceta który chciałby niepracującą babę

Może jeszcze na wsiach można spotkać faceta preferujący taki model rodziny, w mieście natomiast nie, przynajmniej nie mi, nie zdarzyło mi się spotkać takiego egzemplarzu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Arystoteles napisał:

Kobiety mają lepiej bo od nich nie wymaga się super pracy,  byleby po prostu robiła, moze byc na kasie,produkcji, magazynie,kurier, poczta.. cokolwiek niskich lotów i wszystko jest ok.. z kolei jak facet robi na takich stanowiskach to przez sporo ilosc nedznych szm.at.ławcow jest nazywany jako cięć, nieudacznik, penera itp

Jak je adorują dobrze sytuowani to po co im jakieś sfrustrowane bidoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie
2 minuty temu, Arystoteles napisał:

dobrze sytuowani to adorują konkretne su.czki... , ewentualnie jak ich zadna z wyzej póły nie bedzie chciala to wtedy wezma z braku laku przecietna.., ktora bedzie zajarana, ze "{dorbze sytuowany" się nią zainteresował

 

a po drugie, co to znaczy "bidoki" wazen, ze facet zapi.e.rdala i zarabia.. i stac go na wynajem, na zycie, jedzenie.. a jak laseczce sie marzą wakacje na maledivach co 3 miesiace , mieszkanie w duzym ladnym domku z basenem no to coz... niech dalej szuka frajera 😉

A co dziwnego jest w wakacjach na Malediwach? Normalne życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×