Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy trwale bezrobotna kobieta moze mieć faceta?

Polecane posty

Gość Kobieta
7 minut temu, Arystoteles napisał:

dobrze sytuowani to adorują konkretne su.czki... , ewentualnie jak ich zadna z wyzej póły nie bedzie chciala to wtedy wezma z braku laku przecietna.., ktora bedzie zajarana, ze "{dorbze sytuowany" się nią zainteresował

 

a po drugie, co to znaczy "bidoki" wazen, ze facet zapi.e.rdala i zarabia.. i stac go na wynajem, na zycie, jedzenie.. a jak laseczce sie marzą wakacje na maledivach co 3 miesiace , mieszkanie w duzym ladnym domku z basenem no to coz... niech dalej szuka frajera 😉

No i właśnie szukają a ciebie w dupie maja 😂😂😂 tak tak, ważne ze facet zapierdala 😂 właśnie, facet ma nie zapierdalać a konkretny hajs do domu przynosić. Na tym polega zaradnosc i inteligencja. Przyznaj się jakie studia skończyłes, bo normalnie szok 😲 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
20 minut temu, Arystoteles napisał:

no jak facet ma nie zapi.e.r.dalac i miec kase i czas i wszystko to... powiem tak, idz szukaj bogatych bananów, dzieci bogatych rodziców, ktore od dziecka maja wszystko, wtedy bedziesz miala swoja bajeczke, wyjazdy, drogie ciuchy, dom itp.. bedziesz doić gn0ja az milo

bo o prawdziwym mezczyznie mozesz blacharo zapomniec 😉 my faceci wyczuwamy takie g0wna jak ty

😂 😂 😂 Ty to nie masz raczej czego wyczuwaw skoro nawet jakieś brzydkie raszple tobą gardzą 😂 a z Wysokości 1.70 m to sobie możesz wyczuć smród swoich jaj człowieku 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oooo to ja
Dnia 6.03.2019 o 04:02, Gość odkryć ją napisał:

Jasne że tak, ale nie może być bezczynna, więc fajnie jak dobrze gotuje, piecze ciasta, potrafi np. grać na instrumencie, śpiewać, robić swetry na drutach, lubi bawić się z dziećmi i karmić piersią, oraz przytulać swojego faceta i robić mu kanapki do pracy i być dobrą gospodynią domową oraz szanować prace swojego faceta przez rozsądne zarządzanie kapitałem, nie być rozrzutna, lubi czytać lub uczyć się nowych umiejętności, np. yoge czy kung fu, albo jak uprawiać własne zdrowe jedzenie i leczyć się naturalnie bez chemii, jak zdrowo jeść i nie być wypraną mózgowo przez TV, najlepiej jak TV nie ogląda wcale, ale np. lubi rysować lub malować, rozwija jakieś naturalne umiejętności, itp.

To ja!!!!Ale  chodzę do pracy.  Skąd mnie znasz?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Arystoteles napisał:

brzydkie raszple mna gardza? pierwsze slysze, ale ok ;)   fakt, do kobiet do ktorych startuje dostaje kosza, ale te brzydsze leca na mnie, widze to chocby w pracy..., ale ja mam wywalone na kobiete, ktora mnie nie kreci fizycznie.. bo to nie ma sensu, na siłę się zmuszac, dlatego ja juz jestem pogodzony z samotnoscia do konca zycia

a tobie jeden wielki h0j do papy szm.ato :)

Za dobrze jej życzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Arystoteles napisał:

Kobiety mają lepiej bo od nich nie wymaga się super pracy,  byleby po prostu robiła, moze byc na kasie,produkcji, magazynie,kurier, poczta.. cokolwiek niskich lotów i wszystko jest ok.. z kolei jak facet robi na takich stanowiskach to przez sporo ilosc nedznych szm.at.ławcow jest nazywany jako cięć, nieudacznik, penera itp

Mężczyźni też mają super - nie wymaga się od nich wyglądu, zadbania, idealnej figury, dbania o siebie, rodzenia dzieci, zajmowania się nimi, nie narzuca się kanonu i nie zmusza do dążenia do niego, facet wystarczy, że ma kasę, czyt.dobrą pracę (co swoją drogą jest zasadne, bo każdy zdaje sobie sprawę jak wygląda rynek pracy dla kobiet, zwłaszcza po urodzeniu dziecka(tego się tak łatwo nie zmieni), a każdy chce zapewnić dziecku jak najwięcej i jak najwięcej mu dać i przez pierwszy okres leży to głównie w zakresie mężczyzny, czysta biologia, tak było od zawsze - facet chce jak najpiękniejszej kobiety, aby urodziła mu zdrowe i piękne potomstwo i się nim zajęła, a kobieta chce mężczyzny silnego, który zapewni im byt(a teraz dzieje się to poprzez pieniądze) - oczywiście to ogólnikowo, bo nie każdy się tym kieruje, ale stąd się wzięły stwierdzenia, że "facet leci na wygląd", "kobiety na kasę" ). Natomiast teraz u kobiet nie dość, że wymaga się wszystkiego powyższego to często dobrej pracy, czy zarabiania. Zawsze były przywileje według płci, jedna płeć i druga ma plusy i minusy i nie ma co obrzucać się błotem i mówić kto ma gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
10 godzin temu, Arystoteles napisał:

brzydkie raszple mna gardza? pierwsze slysze, ale ok 😉 fakt, do kobiet do ktorych startuje dostaje kosza, ale te brzydsze leca na mnie, widze to chocby w pracy..., ale ja mam wywalone na kobiete, ktora mnie nie kreci fizycznie.. bo to nie ma sensu, na siłę się zmuszac, dlatego ja juz jestem pogodzony z samotnoscia do konca zycia

a tobie jeden wielki h0j do papy szm.ato 🙂

Jak hooj to tylko wielki. Male nie sa w stanie kobiety zaspokoić 🙂 maly to jak niski facet - kadlub

 

A wracając d0ntematu- chyba jednak nie jestes pogodzpny, bo zasmiecasz forum swoimi chorymi tematami. A chyba nikt nie musi ci tłumaczyć - ty szukasz kobiety, która Ci sie podoba a kobiety szukają mężczyzny, który im sie podoba. To chyba oczywiste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tedes

Oczywiście, że może. Niech tylko robi co do niej należy. Pełne usta i wygolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Arystoteles napisał:

Że co słucham?? od mężczyzn nie wymaga się wyglądu? haha... no tak.. to pewnie dlatego 95% niskich, z nieciekawą twarzą, słabym ciałem jest samotna i często "praw.iczki"  :)  od mężczyzn odnosze obecnie wrażenie, że duzo bardziej wymaga się wyglądu (mówie o wymaganiach kobiety wzgledem facetów) niż odwrtonie!!, doszło do tego, że kobieta "wystarczy to, że ma ci.pe.. nie odstrasza" i już bez problemu będzie miała jakiegoś faceta.., ale zeby facet miał kobiete to już naprawdę musi być kimś. Najsmiesniejsze jest to, że kobiety głównie wymagają np tego wzrostu, czyli coś co jest w stu% NIEZALEŻNE od nas..., to tak jakbym ja wymagał od danej kobiety niebieskich oczów .. bo inaczej dawałbym jej kosza jakby nie miała, no co za non sens ;)  (ps. szkiełka się nie liczą)

facet leci na wygląd kobiet, to oczywiste..., ale facet, który wie, że nie jest nikim konkretnym zadowoli się zawsze przeciętną kobietą, zaś kobieta.., wymaga od faceta nie dość, że całego szerego cech takich jak zaradnośc, pewnosc siebie, odwaga, ponad przecietna inteligencja to do tego dochodzi wlasnie, wzrost, fajne ciało, dobra twarz.. no i jeszcze spełnij jej materialne wymagania czyli koniecznie ze swoim mieszkaniem (a jak ma dom to jeszcze lepiej), samochód i to nie byle jaki, bez klimy, 20 letni.., tylko paro letni, zeby mogla sie pochwalic o.. przed kolezankami, ze czym jeździ ;)      takie sa wlasnie dzisiejsze kobiety

Zmień towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zmień towarzystwo

No co Ty, przecież on musi mieć piękna zrobioną miss, kobiete atrakcyjna i cycata. Nie zadowoli sie szara myszka czy nieco mniej urodziwa. To ludzie mają się dla niego zmienia (i swoje wymagania) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna
15 minut temu, Arystoteles napisał:

No i po co to wyolbrzymanie? dobrze wiem, ze ta piekna miss nawet by na mnie nie spojrzała , wiec tym sposobem ja rowniez nawet nie patrze  w stronę takich kobiet, jak przechodze ulica obok takiej kobiety to traktuje ją jak powietrze, bo wiem, że to nie mój zasięg

ja bym chciał kobiete przecietna, ale ładną.. która nie odstrasza, tylko tyle.. normalna fajna dziewczyne, jakich chodzi tysiące na ulicach, zeby koniecznie miała poczucie humoru, była wierna (chyba najbardziej nierealny warunek) i niegłupia.. jej status materialny i praca mnie totalnie nie interesuje, niech pracuje nawet jako sprzątaczka, byleby po prostu miala prace, bo bez pracy ludzie głupieją , no ale wlasnie... wszystkie takie dziewczyny to już dawno pozajmowane są, a nawet jak jedna na 10 000 się trafi AKURAT wolna to i tak ma wymagania takie, że ja się nie kwalifikuje no i ok.. ja się pogodziłem, będe do konca zycia sam i ch0j wam do tego

No to przestań zrzedzic. Ty chcesz 7-8/10 a nazywasz dla zmylki je przeciętnymi. Przeciętne to sa 5 i maja juz jakies defekty w stylu 10 kg nadwagi plus większy nos/ wyższe czolo/ rzadsze wlosy itp. Hmm 🤔 unikasz takich miss.. Siebie możesz mieć za kogoś gorszego, ale czy taka miss(co jest niezależne od niej) jest w czymkolwiek lepsza od nieco mniej urodziwej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna
34 minuty temu, Arystoteles napisał:

Nie..  moja droga, dla mnie sam wygląd nie świadczy, że laska jest z wyższej półki (no chyba, ze kobieta w stylu salmy hayek z filmu desperado czy inna tego typu..., ale wróćmy na ziemie) , ja nazywam kobiete PRZECIETNA (bo jest przecietna społecznie...) kobiete PONAD przecietna nazwe w sytuacji jak wlasnie jest jakąś fitness woman, która ma osiągniecia w tym sporcie, albo ma jakiś mega duzy status spoleczny, nie wiem.. jest dyrektorką dużej firmy, bogata, kobieta ze znajomościami itp.. to są kobiety ponad przecietne na ktore nawet nie patrze bo wiem, że to nie moja pułka

a tak jak mówię, kobieta przecietna ALE dodatkowo W MIARE ładna na twarzy, która nie jest "nikim specjalnym zawodowo-społecznie" nadal jest kobietą PRZECIETNA, która po prostu nie odstrasza..  i tyle ,  jak to nazwalas kobieta 7/10 , nadal więc moze byc dla mnie po prostu przeciętna

Chyba ci się cos pomylilo. Kobieta nie musi byc dyrektorka, żeby byc ponad przeciętne. Wystarczy, ze zajmuje sie jakąś specjalistyczna dziedzina czy ze ma po prostu ciekawa, rozwijającą pracę. To nie mężczyzna, który musi piac się po szczeblach kariery, żeby być dyrektorem i jeździć Lexusem. 

Idąc Twoim tokiem rozumowania, ja bym nie zrównywala na przykład robotników że stanowiskami intelektualnymim czyli np. Magazynier jest poniżej przecietnej, bo przeciętny to jest analityk finansowy w banku. W końcu jest tylko analitykiem a nie dyrektotem. 

Oj taki mały a tak wysoko mierzy 😂 😂 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
Dnia 27.06.2019 o 09:57, Arystoteles napisał:

Nie..  moja droga, dla mnie sam wygląd nie świadczy, że laska jest z wyższej półki (no chyba, ze kobieta w stylu salmy hayek z filmu desperado czy inna tego typu..., ale wróćmy na ziemie) , ja nazywam kobiete PRZECIETNA (bo jest przecietna społecznie...) kobiete PONAD przecietna nazwe w sytuacji jak wlasnie jest jakąś fitness woman, która ma osiągniecia w tym sporcie, albo ma jakiś mega duzy status spoleczny, nie wiem.. jest dyrektorką dużej firmy, bogata, kobieta ze znajomościami itp.. to są kobiety ponad przecietne na ktore nawet nie patrze bo wiem, że to nie moja pułka

a tak jak mówię, kobieta przecietna ALE dodatkowo W MIARE ładna na twarzy, która nie jest "nikim specjalnym zawodowo-społecznie" nadal jest kobietą PRZECIETNA, która po prostu nie odstrasza..  i tyle ,  jak to nazwalas kobieta 7/10 , nadal więc moze byc dla mnie po prostu przeciętna

Czyli ładna kobieta taka 7/10 ze stanowiskiem biurowym, ale nie kierowniczym jest przeciętna dla niskiego magazyniera?To ja się nie dziwię że jesteś sam.Za wysoko mierzysz.No ale to wiadomo od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 27.06.2019 o 09:34, Arystoteles napisał:

No i po co to wyolbrzymanie? dobrze wiem, ze ta piekna miss nawet by na mnie nie spojrzała , wiec tym sposobem ja rowniez nawet nie patrze  w stronę takich kobiet, jak przechodze ulica obok takiej kobiety to traktuje ją jak powietrze, bo wiem, że to nie mój zasięg

ja bym chciał kobiete przecietna, ale ładną.. która nie odstrasza, tylko tyle.. normalna fajna dziewczyne, jakich chodzi tysiące na ulicach, zeby koniecznie miała poczucie humoru, była wierna (chyba najbardziej nierealny warunek) i niegłupia.. jej status materialny i praca mnie totalnie nie interesuje, niech pracuje nawet jako sprzątaczka, byleby po prostu miala prace, bo bez pracy ludzie głupieją , no ale wlasnie... wszystkie takie dziewczyny to już dawno pozajmowane są, a nawet jak jedna na 10 000 się trafi AKURAT wolna to i tak ma wymagania takie, że ja się nie kwalifikuje no i ok.. ja się pogodziłem, będe do konca zycia sam i ch0j wam do tego

A mój facet ma 27 lat, 165 cm wzrostu, zakola i nadwagę i zarabia 2200 i kocham go za dobry charakter, mądrość i za to, że jest zabawny. A sama zarabiam 3-4000 i jestem ładna, więc nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda
57 minut temu, Gość Ggg napisał:

Czyli ładna kobieta taka 7/10 ze stanowiskiem biurowym, ale nie kierowniczym jest przeciętna dla niskiego magazyniera?To ja się nie dziwię że jesteś sam.Za wysoko mierzysz.No ale to wiadomo od poczatku

Bo na jego poziomie jest tak naprawdę brzydsza sprzątaczka. Taka prawda. jemu sie wydaje, ze on jest przeciętny... Ale jest znacznie poniżej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 27.06.2019 o 16:24, Arystoteles napisał:

Reasumując, ja tylko mówię że dla mnie ponad przeciętna kobieta to atrakcyjna fizycznie i do tego ciekawa  osobowosc + konretna praca/ stanowisko.   Natomiast zwykla ładna pracujaca np w mcd na zmywaku, jest przeciętna.. ale jal najbardziej fajnym kąskiem, i Taka też będzie miala duże branie, bo jest np ładna, ale nie mega bomba niczym finalistki konkursu bikini fitness

Jaki hipokryta. Sam przyznajesz że u kobiet praca w Macu na zmywaku to przeciętność a burzysz się jak ktoś nie ma orgazmu na myśl o facecie magazynierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58 minut temu, Gość Gość napisał:

A mój facet ma 27 lat, 165 cm wzrostu, zakola i nadwagę i zarabia 2200 i kocham go za dobry charakter, mądrość i za to, że jest zabawny. A sama zarabiam 3-4000 i jestem ładna, więc nie przesadzaj

hej Arystoteles xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna
13 minut temu, Gość gość napisał:

Jaki hipokryta. Sam przyznajesz że u kobiet praca w Macu na zmywaku to przeciętność a burzysz się jak ktoś nie ma orgazmu na myśl o facecie magazynierze...

Oj juz nie Badz taka wredna jakby to nazwał pissda tepa xD przecież wiadomo, ze każda miss bikini fitness o nim marzy 😍 padać do stóp małemu, chamowatemy z 🐽 jak naleśnik magazynierowi drogie s. Uki. A która na kolana przed nim nie padnie to parszywy Bazyl, materialistka tepa  pisda yebana, szma. ta i urwiszon. Bo tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
5 minut temu, Gość Taka jedna napisał:

Oj juz nie Badz taka wredna jakby to nazwał pissda tepa xD przecież wiadomo, ze każda miss bikini fitness o nim marzy 😍 padać do stóp małemu, chamowatemy z 🐽 jak naleśnik magazynierowi drogie s. Uki. A która na kolana przed nim nie padnie to parszywy Bazyl, materialistka tepa  pisda yebana, szma. ta i urwiszon. Bo tak. 

Heh. No właśnie taka prawda.Jezeli wybierzesz fajnego faceta powyżej 1.80cm z pracą np analityka to jesteś materialistka, bo powinnaś się rzucić na niskiego ,sfrustrowanego magazyniera .No i oczywiście z wyglądu musisz być 7/10 , bo poniżej to jesteś bazylem😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna
19 minut temu, Gość Ggg napisał:

Heh. No właśnie taka prawda.Jezeli wybierzesz fajnego faceta powyżej 1.80cm z pracą np analityka to jesteś materialistka, bo powinnaś się rzucić na niskiego ,sfrustrowanego magazyniera .No i oczywiście z wyglądu musisz być 7/10 , bo poniżej to jesteś bazylem😂

Swoją drogą zastanawiam sie kto takiego knypa na magazynie zatrudnił.. Przecież jego to karton nawet zasłoni 😂 meski maczo och i ach az mam kisiel w majtkach na mysl o nim 😍 😍 😍 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość gość napisał:

hej Arystoteles xD

Idź się leczyć, na gościa bym nawet nie spojrzała. Nie dlatego, że ma 170 i jest magazynierem, ale jest chamem w stosunku do kobiet i desperatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
22 minuty temu, Arystoteles napisał:

fajnie to tak samemu ze sobą pisać? przeciez widac, ze te wszystkie odpowiedzi wyzej to jedna i ta sama osoba pisala, do tego pewnie albo jakis mega bazyl, albo jakis gn0j, ktoremu sie nudzi i trolluje...

zal mi was 😉

a i pisalem sto razy, dla mnie nie ma znaczenia, czy laska sprzata kible na dworcu, czy pracuje wjakims biurze.. bo jesli jest ladna i super z charakteru to sie zawsze tak samo zakocham w niej, nie ma dla mnie jej pozycja i kasa ZADNEGO ZNACZENIa, wiec nie pie0rd0lcie.. glupie p.py.. a jak tak cisniecie mi od "magazyniera" to moze zacznijcie tez "od kierowcy" bo pracuje tez jako kierowca, ..., wyjezdzam sredio raz na tydzien w polske ,  mysle, ze zadna z was nie dalaby rady ciezarowka jechac 500km, predzej byscie sie p0srały... 😉 ale ok. .cisnijcie mi dalej

Nie masz szans na dziewczynę 7/10 bo to atrakcyjna dziewczyna i zawsze wybierze wysokiego i przeciętnie zarabiającego faceta.Ja nie obrażam nikogo jak mi mówi że szans u Brada Porta nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie spamuj
6 minut temu, Arystoteles napisał:

ale ja wiem, ze nie mam szans.., wiec o co chodzi? pisalem tutaj sto razy.., ze do konca zycia bede sam, bo kobiety, ktore ja chce, nie chca mnie i tyle

No to wiadomo. Przestań zatem spamować na forum. Nie jesteś pepkiem świata. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
8 minut temu, Arystoteles napisał:

ale ja wiem, ze nie mam szans.., wiec o co chodzi? pisalem tutaj sto razy.., ze do konca zycia bede sam, bo kobiety, ktore ja chce, nie chca mnie i tyle

No masz rację niepotrzebnie wyszłam za mąż.Nie za Brada Pitta a jego chciałam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co za pustaki wypowiadają się w tym wątku, jednak w internecie wychodzi prawdziwa natura, tragedia, dokąd zmierza ten świat  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 28.06.2019 o 21:04, Arystoteles napisał:

ale ja wiem, ze nie mam szans.., wiec o co chodzi? pisalem tutaj sto razy.., ze do konca zycia bede sam, bo kobiety, ktore ja chce, nie chca mnie i tyle

Zacznij porządnie zarabiać, to szanse zaistnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
2 godziny temu, Arystoteles napisał:

Nic więcej obecnie nie jestem w stanie zarobić,  3 z przodu to i tak dla wielu nie osiagalny poziom

3 z przodu w Poznaniu to nic. Mieszkanie 2000 zl miesięcznie a reszta? Chcesz atrakcyjna kobiete a nie wiesz, ze taka wydaje po 300 zl miesięcznie na fryzjera i z 500 na wizytę w salonie Beauty? Nie mówiąc już, ze normalny krem do twarzy kosztuje ok. 150 zl. A jedzenie? Jakieś wycieczki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
20 minut temu, Arystoteles napisał:

a niech sobie nawet wydaje tysiąc złoty na fryzjera i kupuje krem za 500zł.. co mnie to obchodzi? chyba nie myslisz, ze ja ciezko haruje po to aby stawiac lasce fryzjera?  litosci.., to moze ja bede szukal kobiety po to aby kupowała mi w weekend dobry alkohol a w tygodniu odzywki i suplementy, ktore notabene sa jeszcze drozsze bo regularnie trenuje na silownie (karnet tez oczywisce ma mi oplacic)..

kazdy na swoje tego typu zachcianki samemu pracuje i kupuje, wiec g0wno mnie interesuja takie wydatki jak opisalas.

a co do mieszkania to 2000 moze i kosztuje, gdzies w centrum..., ale na osiedlach "bocznych" (a w centrum to ja w zyciu nie chcialbym mieszkac), koszt jest okolo 1200-1500, więc jakbym mial wynajmować  Z KIMS (bo samemu sobie nie wyobrazam), i dzielić tą kase na pól to mi SPOKOJNIE by starczyło na wszystko, zwlaszcza, ze w tej chwili pracując juz kilka lat odlozylem calkiem ok sumke.. wiec ja na kase nie narzekam, mowiac nieskromnie.

jedzenie i wycieczki to również wydatki wspólne, składając się we dwoje, takze bez najmniejszego problemu jestem w stanie to wszystko z kimś opłacać, ja nie jestem frajerem zeby laska siedziała w domu i "pachniała" (zeby to jeszcze faktycznie pachniała.. ale od takiego siedzenia to sie tlyko smierdzi), a ja zebym tyrał jak wół..

kobiet i facet muszą pracowac i wszelkie wydatki dzielić na pół i wtedy ma to sens. a jak jakiejś paniusi się to nie podoba to niech spi!3rdala

Hahaha dobre 😄

Chcesz mieć ładna zadbana kobiete? To musisz w nia inwestować. Po co mi facet, któremu mam się dokładać do wynajmu? No bez jaj 😂 zapewnienie bytu należy do mężczyzny. Niestety stać cię tylko na bazyla i koniec. Chcesz kobiete powyżej przecietnej a sam jesteś sporo poniżej. Tego jeszcze nie grali... Współlokatorka ma sie do czynszu dokładać hrabiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa
19 minut temu, Arystoteles napisał:

hahah... pierwsze slysze, ze laska mialaby sie nie dokladac do wynajmu o_O   

wynajem na pół a dbanie o siebie to podstawa kazdego czlowieka, ja nie wymagam zeby mi laska kupowala suplementy, dobre jedzenie albo dobre piwo przy weekendzie, zreszta o czym ja mam z toba rozmawiac, normalne kobiety wiedza, ze wspolne zycie rowna sie tez wspolne wydatki, ale ty jeszcze masz mleczko pod nosem i g0wno wiesz o zyciu, zreszta ja i tak obstawiam, ze jestes jedna i ta sama osoba, ktora mi odpisuje w tym tonie, bo to widac po stylu pisma, wiec gon sie frajerze; ) znajdz sobie lepsze zajecie.. serio..

Spoko, ja też nie znam żadnej utrzymanki. W związkach które znam kobiety pracują, śliczne i zadbane, pracujące kobiety. Jako żona płace wszystkie rachunki z wypłaty, mąż dba o resztę: jedzenie, wakacje i wydatki na dziecko. On co prawda więcej zarabia to i wydaje więcej, ale moja pensja też idzie na rodzinę, to jest normalny stan rzeczy i nie masz co tego tłumaczyć. Kobieta która nie zarobi nawet na fryzjera to upośledzona istota, jak człowiek z downem--wiecznie pod czyjąś opieką, tylko down ma na to papiery. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
44 minuty temu, Gość Ona napisał:

Hahaha dobre 😄

Chcesz mieć ładna zadbana kobiete? To musisz w nia inwestować. Po co mi facet, któremu mam się dokładać do wynajmu? No bez jaj 😂 zapewnienie bytu należy do mężczyzny. Niestety stać cię tylko na bazyla i koniec. Chcesz kobiete powyżej przecietnej a sam jesteś sporo poniżej. Tego jeszcze nie grali... Współlokatorka ma sie do czynszu dokładać hrabiemu

Nieźle masz nasrane w bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też wybredny

A ja rozumiem tych, którzy albo wolą mieć taką 7/10 lub być sami, niż schodzić do takiej 5/10. Po co byś z kimś, kto nas nie pociąga i nie podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×