Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Czy trwale bezrobotna kobieta moze mieć faceta?

Polecane posty

Gość gość
Dnia 20.09.2019 o 09:56, Gość Iyyjo napisał:

A kto powiedział że to fajne nie mieć pracy? Nie przyszło ci do pustego łba, że ktoś nie może znaleźć zatrudnienia z różnych powodów, bo np jest chory na coś albo ma jakieś problemy?

Temat jest o trwale bezrobotnych kobietach (czyt.z wyboru), a nie chorych czy niezdolnych do pracy 

Dnia 20.09.2019 o 09:28, Gość Gwiazda niebios napisał: Mój facet jest bezrobotny, można powiedzieć że trwale, bo od 5 lat i nie zapowiada się na zmiany i nie potrafię go rzucić  X super 👌 😙

Gość gość
Dnia 27.09.2019 o 03:53, Leżaczek napisał:

Dnia 20.09.2019 o 09:28, Gość Gwiazda niebios napisał: Mój facet jest bezrobotny, można powiedzieć że trwale, bo od 5 lat i nie zapowiada się na zmiany i nie potrafię go rzucić  X super 👌😙

Taki sam jak ty leżaczku nierobie 

Gość gość
5 godzin temu, Leżaczek napisał:

12 godzin temu, Gość gość napisał: Taki sam jak ty leżaczku nierobie  X nom 👌😙

: D 

Kto was utrzymuje?

1 godzinę temu, Gość gość napisał: : D  Kto was utrzymuje? X ludzie 😲 no bo jak się zastanawiam to mama i rynek kapitałowy, czyli zus i rynek kapitałowy, czyli ludzie pracujący i państwo i rynek kapitałowy, czyli ludzie pracujący, ludzie płacący podatki i rynek kapitałowy, czyli ludzie pracujący, ludzie placący podatki i banki oraz domy maklerskie czyli ludzie pracujący, ludzie placący podatki i klienci banków, czyli ludzie pracujący, ludzie placący podatki i reszta ludzi co używa też pieniędzy w formie cyfrowej 😵 

Gość Gość
3 godziny temu, Leżaczek napisał:

1 godzinę temu, Gość gość napisał: : D  Kto was utrzymuje? X ludzie 😲 no bo jak się zastanawiam to mama i rynek kapitałowy, czyli zus i rynek kapitałowy, czyli ludzie pracujący i państwo i rynek kapitałowy, czyli ludzie pracujący, ludzie płacący podatki i rynek kapitałowy, czyli ludzie pracujący, ludzie placący podatki i banki oraz domy maklerskie czyli ludzie pracujący, ludzie placący podatki i klienci banków, czyli ludzie pracujący, ludzie placący podatki i reszta ludzi co używa też pieniędzy w formie cyfrowej 😵 

Leżaczek, a ile ty właściwie masz lat?

Gość Mirek

Ja mógłbym z taką kobietą być o ile byłaby dobra i nie zdradzała 

Gość Gość

Im wcześniej zrozumie się, że każdy dorosły człowiek powinien być niezależny, tym lepiej. Im później tym trudniej. I możliwości mniej. Żywiciel zawsze może odejść(rodzice)/kopnąć w dupę(w przypadku drugiej połowy) i zostaje się z niczym. A w wieku starszym często wrócenie do społeczeństwa jest niemożliwe. Nie piszę tego złośliwie. Ale z doświadczenia. Mam siostrę, która jest aspołeczna i boi się pracy, nie przepracowała więcej niż pół roku. Zostawił ją mąż, a teraz jest na utrzymaniu rodziców. Starszych, schorowanych. Co prawda opiekuje się nimi, ale co będzie z nią w przyszłości? Nie sprawiajcie problemów bliskim! Każdy przychodzi na świat sam i sam musi sobie poradzić.

Gość Gość
Dnia 30.09.2019 o 02:57, Leżaczek napisał:

21 godzin temu, Gość Gość napisał: Leżaczek, a ile ty właściwie masz lat? X 31 😔

Nigdy nie pracowałeś? Masz/miałeś kobietę?

Gość Nie wiem

Bezużyteczne kobiety nie wiem jak możecie tak się poniżać 

Gość Ehh

teraz nie pracowanie to wstyd. Nieraz jak widzę na mieście kogoś znajomego ze studiów czy szkoły to jest mi głupio że tak skończyłam, unikam ludzi bo boje sie pytań o to czym się zajmuje, wstydzę się, a o poznaniu faceta w ogóle mowy nie ma.... 

Gość Gość
7 godzin temu, Gość Ehh napisał:

teraz nie pracowanie to wstyd. Nieraz jak widzę na mieście kogoś znajomego ze studiów czy szkoły to jest mi głupio że tak skończyłam, unikam ludzi bo boje sie pytań o to czym się zajmuje, wstydzę się, a o poznaniu faceta w ogóle mowy nie ma.... 

Zgadzam się.

Gość gosc

pogadamy na ten temat tępaki jak wam kiedys zqurwialy stalker zycie zniszczy ze roboty nigdzie nie znajdziecie 🤣

Gość Gość

Jakbym miała kasę to bym nie przejmowała się tym co kto o mnie myśli, a już zwłaszcza, czy jakiemuś facetowi to przeszkadza....Tragedia. 

Gość Gość

Dzis dzieki feminizmowi kobieta MUSI pracowac oraz zarabiac i to nawet wiecej niz mezczyzn. Tak sobie zrobily to kobiety. Matriarchat jest budowany w europie ale spokojnie zaraz potem wchodzi islam i bedziecie wsame domu pod chusta.

Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jakbym miała kasę to bym nie przejmowała się tym co kto o mnie myśli, a już zwłaszcza, czy jakiemuś facetowi to przeszkadza....Tragedia. 

tylko że te  baby nie mają kasy tylko pasożytują ...ko , co innego mieć swoją kasę np. z spadku, wygranej, a co innego ciągnąć od kogoś i żyłować na kimś 

Gość gość
Dnia 1.10.2019 o 00:22, Gość Gość napisał:

Im wcześniej zrozumie się, że każdy dorosły człowiek powinien być niezależny, tym lepiej. Im później tym trudniej. I możliwości mniej. Żywiciel zawsze może odejść(rodzice)/kopnąć w dupę(w przypadku drugiej połowy) i zostaje się z niczym. A w wieku starszym często wrócenie do społeczeństwa jest niemożliwe. Nie piszę tego złośliwie. Ale z doświadczenia. Mam siostrę, która jest aspołeczna i boi się pracy, nie przepracowała więcej niż pół roku. Zostawił ją mąż, a teraz jest na utrzymaniu rodziców. Starszych, schorowanych. Co prawda opiekuje się nimi, ale co będzie z nią w przyszłości? Nie sprawiajcie problemów bliskim! Każdy przychodzi na świat sam i sam musi sobie poradzić.

A może Ty byś się zajął/zajęła rodzicami, to może siostrze byłoby łatwiej wrócić do pracy. W końcu też jesteś ich dzieckiem.

Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dzis dzieki feminizmowi kobieta MUSI pracowac oraz zarabiac i to nawet wiecej niz mezczyzn. Tak sobie zrobily to kobiety. Matriarchat jest budowany w europie ale spokojnie zaraz potem wchodzi islam i bedziecie wsame domu pod chusta.

Brednie.

Gość Gość
15 godzin temu, Gość gość napisał:

A może Ty byś się zajął/zajęła rodzicami, to może siostrze byłoby łatwiej wrócić do pracy. W końcu też jesteś ich dzieckiem.

Skąd wniosek, że się nimi nie zajmuję, skąd wniosek, że uniemożliwia jej to pracę? Otóz nie uniemożliwia! Rodzice nie są obłożnie chorzy, żeby potrzebowali nieustannej opieki, ale już starsi, przez co mają drobne kłopoty z zdrowiem i nie są w stanie robić codziennych zakupów, zająć się domem, wychodzić z psem etc. a ona siedząc w domu to robi. Nie potrzebują opieki 24/h. Chyba normalne, że mając czas i nic nie robiąc  robi te czynności. Ja mam swoje dzieci, męża, rodzinę i pracę. Ona nic.  Ona nie nie pracuje, bo jest zmuszona zająć się rodzicami. Zajmuje się rodzicami, bo nie pracuje.  

Gość gość
Dnia 11.10.2019 o 00:39, Gość Gość napisał:

Skąd wniosek, że się nimi nie zajmuję, skąd wniosek, że uniemożliwia jej to pracę? Otóz nie uniemożliwia! Rodzice nie są obłożnie chorzy, żeby potrzebowali nieustannej opieki, ale już starsi, przez co mają drobne kłopoty z zdrowiem i nie są w stanie robić codziennych zakupów, zająć się domem, wychodzić z psem etc. a ona siedząc w domu to robi. Nie potrzebują opieki 24/h. Chyba normalne, że mając czas i nic nie robiąc  robi te czynności. Ja mam swoje dzieci, męża, rodzinę i pracę. Ona nic.  Ona nie nie pracuje, bo jest zmuszona zająć się rodzicami. Zajmuje się rodzicami, bo nie pracuje.  

twoi rodzice na pewno muszą być dumni z tak pracowitej córki......szkoda że wrazliwość gdzieś po drodze zgubiłaś!

Gość nie cuduj
Dnia 9.10.2019 o 06:50, Gość Ehh napisał:

Co ma do tego poznanie faceta? Większość facetów nie chce karierowiczki.

Gość nie młody
Dnia 10.10.2019 o 17:39, Gość Gość napisał:

Taka kobieta to skarb, gdzie ona mieszka?

Gość gość

mam pytanie do wszystkich pasożytujących: nie boicie się że stracicie waszego żywiciela? myślicie o swojej przyszłości?

15 minut temu, Gość gość napisał: mam pytanie do wszystkich pasożytujących: nie boicie się że stracicie waszego żywiciela? myślicie o swojej przyszłości? X tak przynajmniej połowę oszczedzam a wcześniej oszczedzałem większość żeby kiedyś np. akcje społek dywidendy mnie utrzymywały 👌😙

Dnia 10.10.2019 o 00:29, Gość Gość napisał: Jakbym miała kasę to bym nie przejmowała się tym co kto o mnie myśli, a już zwłaszcza, czy jakiemuś facetowi to przeszkadza....Tragedia.  X ja tak mam z kobietami 👌😗

Gość gość
19 godzin temu, Leżaczek napisał:

Dnia 10.10.2019 o 00:29, Gość Gość napisał: Jakbym miała kasę to bym nie przejmowała się tym co kto o mnie myśli, a już zwłaszcza, czy jakiemuś facetowi to przeszkadza....Tragedia.  X ja tak mam z kobietami 👌😗

i dlatego jej nie masz 😕 

Gość Gość

Faceci lubią takie kobiety, na waszym miejscu nie przejmowałabym sie tym czy znajdziecie faceta tylko czy w życiu sobie poradzicie same! To jest prawdziwy problem, a nie czy ktoś zechce was zaruchać. Co się dzieje z tym światem...

3 godziny temu, Gość gość napisał: i dlatego jej nie masz 😕 X bo mam kasę i nie przejmuje się tym co kto o mnie myśli, a już zwłaszcza, czy jakieś kobiecie to przeszkadza? 😄

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować