Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin

WC z powłoką SmartClean

Polecane posty

Gość Marcin

Właśnie remontuje łazienkę i zauważyłem, że bardzo popularne są teraz te miski WC z powłoką smartclean. Tylko czy naprawdę warto wydać pieniądze na nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryk

Wstyd się przyznać, ale remontowałem ostatnio łazienkę chodziłem po sklepach z żoną i nie spotkałem się z czymś takim. Ile kosztuje takie cudo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mamy taką zamówioną na lazienkaplus.pl zapłaciłam za nią coś 800zł. Na pewno ten model jest dużo bardziej ekonomiczny i czystszy. Wymaga mniej wody podczas spłukiwania oraz mniej detergentów. Kiedyś codziennie musiałam myć ubikację dość silnymi detergentami bo kamień się osadzał a teraz wystarczy mi naturalny ekologiczny płyn i wszystko lśni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusia

My też mamy ubikację od niedawna z tą powłoką smartclean i faktycznie jest dużo łatwiej utrzymać ją w czystości. Tylko, że ja kupowałam ją w sklepie stacjonarnie i za ten sam prawie model, zapłaciłam dużo więcej niż są tutaj na lazienka plus. 

Szkoda że szybciej nie wiedziałam, że istnieje taki ogromny sklep łazienkowy online. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryk
Dnia 13.03.2019 o 11:06, Gość bogusia napisał:

My też mamy ubikację od niedawna z tą powłoką smartclean i faktycznie jest dużo łatwiej utrzymać ją w czystości. Tylko, że ja kupowałam ją w sklepie stacjonarnie i za ten sam prawie model, zapłaciłam dużo więcej niż są tutaj na lazienka plus. 

Szkoda że szybciej nie wiedziałam, że istnieje taki ogromny sklep łazienkowy online. 

W sklepach stacjonarnych zawsze jest dużo drożej niż online. Ja teraz dużo rzeczy właśnie kupuję online, aby było taniej.  Dzięki za polecenie sklepu lazienka plus właśnie szukam jakiejś taniej kabiny prysznicowej, a widzę że tutaj jest naprawdę spory wybór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×