Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lina

Loveandgreatshoes

Polecane posty

Gość Lina

Poprzedni wątek o lgs chyba został dzisiaj skasowany. Tym razem może lepiej skupić się na komentowaniu treści prezentowanych przez dziewczyny. Co sądzicie o ich najnowszym odcinku o pielęgnacji, czy coś Was zainteresowało? Ja nie jestem przekonana do samoopalacza, podobno strasznie śmierdzi więc czy to takie komfortowe stosować go na noc?

Gość Gość

Uu grubo skoro wątek poleciał. Może ktoś napisał prawdę stąd nagle zniknięcie. 

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

No niezłe smaczki tam były.

Gość gosciowa

był zwykły pojazd. dobrze że wątek poleciał. jestem za tym żeby rzeczywiście skupić się na treściach a nie grubości nóg czy guście w urządzaniu własnego domu.

Gość Bolceeeee

Rzygam tym Kaśki "zapach PRZEPIĘKNY"

Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Bolceeeee napisał:

Rzygam tym Kaśki "zapach PRZEPIĘKNY"

To nie oglądaj, po cholerę to właściwie robisz, aby hejtowac na kafe?!

Gość Gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

jakie? nie zdazyłam przeczytać 😞

Głównie produkował się ktoś z otoczenia Justyny(albo ktoś kto chciałby się w tym otoczeniu znaleźć 😛 ) pisząc, gdzie wybudowała dom, skąd miała działkę, i że rodzice pakują w nią kasę, więc jej siostra nie może na nią patrzeć 😕 albo bzdury wyssane z palca, albo przykra prawda. Wątek zniknął po kilku godzinach 😂

Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Głównie produkował się ktoś z otoczenia Justyny(albo ktoś kto chciałby się w tym otoczeniu znaleźć 😛 ) pisząc, gdzie wybudowała dom, skąd miała działkę, i że rodzice pakują w nią kasę, więc jej siostra nie może na nią patrzeć 😕 albo bzdury wyssane z palca, albo przykra prawda. Wątek zniknął po kilku godzinach 😂

Pewnie coś jest na rzeczy skoro zaraz po tych informacjach wątek poleciał.

Gość gość

8 minut temu, Gość gość napisał:

Pewnie coś jest na rzeczy skoro zaraz po tych informacjach wątek poleciał.

Niby czemu? Samej zdarzało mi się zgłaszać wątki gdy fantazja niektórych ponosiła. Pewnie ktoś myśli podobnie.

Gość gość
1 minutę temu, Gość Onaona9na napisał:

Było info o pracy Kasi 

Gdzie Kasia pracuje to już było wiadomo od bardzo dawna nie tylko na tym ostatnim wątku.Myślę, że raczej chodziło o Justynę.

Gość gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

Niby czemu? Samej zdarzało mi się zgłaszać wątki gdy fantazja niektórych ponosiła. Pewnie ktoś myśli podobnie.

A skąd wiedziałaś, że fantazja? Wiedziałaś, że to nieprawda czy tak ci się wydawało, że ktoś fantazjuje?

Gość Hihihehe

zgłaszałam kilka razy dziennie!;)

Gość gość
7 minut temu, Gość Hihihehe napisał:

Heh, to fantastycznie z twojej strony!

Gość Gosc

Wiem,jesli tym razem tez przekroczycie pewne granice to wątek znowu spadnie ❤️

Gość gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

I znowu powstanie następny, fantastycznie! Cieszysz się jak mniemam, że masz tak fantastyczne wpływy w internetach-dzięki tobie watki spadają, no no..

Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

A skąd wiedziałaś, że fantazja? Wiedziałaś, że to nieprawda czy tak ci się wydawało, że ktoś fantazjuje?

To akurat nie tajemnica, ze Justyna  z rodzina skłócona i z siostrą się nienawidzą. Wszyscy z niej bekę mają, ze wielka gwiazda jutuba. 

Gość gosć
3 minuty temu, Gość gość napisał:

I znowu powstanie następny, fantastycznie! Cieszysz się jak mniemam, że masz tak fantastyczne wpływy w internetach-dzięki tobie watki spadają, no no..

No, grubo, podziwiam.A fajnie tak wpadać tu kilka razy dziennie? Komentującym na złość tym nie zrobisz bo powstaną kolejne wątki, a zanim spadną ktoś coś napisze,ktoś przeczyta-zdążysz? I tak się cieszysz, że zrobisz spadek wątku aż jest serduszko! Jak niewiele potrzeba aby sprawić komuś radość, cieszysz się że spada jakiś wątek o lgs a może tak naprawdę piszesz na wszystkich, ktoś napisze coś złośliwego własnie tobie w odpowiedzi i wątek trach bo bierzesz to do siebie? I nie odpowiadaj nam tylko odpowiedz sobie czy masz to gdzie czy z tego powodu zgłaszasz..Bo ja nie widzę powodu aby bronić w ten sposób Justyny i Kasi nie będąc nimi osobiście,wszak zamierzeniem kafe są takie wpisy i one będą,jak nie chcesz czytać takich rzeczy to może tu nie wchodź?

Gość gość
52 minuty temu, Gość Hihihehe napisał:

Dlaczego? Jaki cel w tym masz?

Gość Gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

To akurat nie tajemnica, ze Justyna  z rodzina skłócona i z siostrą się nienawidzą. Wszyscy z niej bekę mają, ze wielka gwiazda jutuba. 

Dla kogoś z otoczenia może nie jest tajemnicą, ale po co wynosić takie rzeczy do internetu? Każda rodzina ma jakieś 'brudy', jedni mniejsze drudzy większe. Przykra sprawa mieć taką osobę jak ty blisko siebie 😕

Gość gośc
32 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jak spadnie to będzie następny. A ty jesteś jakimś stróżem tutaj czy jak? Płacą ci czy tak z dobroci serca to robisz?  Bo jak to drugie to miło,tylko co z tego? Ktoś cię docenia z tego powodu czy to ty masz satysfakcję, że robisz kawał dobrej roboty dla dwóch osób,które nie mają pojęcia o twoim istnieniu? No chyba ze je znasz...

Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Też tak myślę, nie raz sprawdziło się to na innych wątkach, jak wyszedł jakiś syf to nagle był atak obrońców, spam albo kasowanie wątku 😄

btw zawsze mnie dziwiło o co może się kłócić rodzeństwo z tak dużą różnicą wieku, przecież to prawie jedynacy, zero konkurencji i porównań w domu 🙂

Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Dla kogoś z otoczenia może nie jest tajemnicą, ale po co wynosić takie rzeczy do internetu? Każda rodzina ma jakieś 'brudy', jedni mniejsze drudzy większe. Przykra sprawa mieć taką osobę jak ty blisko siebie 😕

No! o tobie np. nic nie wiadomo, kim jesteś, co robisz, co myslisz i jakie masz motywacje do takiego bronienia kogoś czy tam zgłaszania watków,to że ty czy ktoś inny ubolewa nad tajemnicami malo kogo tu interesuje, dziewczyny natomiast są osobami publicznymi i stąd takie zainteresowanie,czasem nawet niezdrowe i nie na miejscu ale własnie w przypadku osob publicznych uzasadnione dlatego biadolenia nad tym nie rozumiem-obca dziewczynom osoba zgłasza watki bo jej zdaniem przekroczyły pewne granice. To lgs same nie zgłaszały tylko ktoś?

Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

No! o tobie np. nic nie wiadomo, kim jesteś, co robisz, co myslisz i jakie masz motywacje do takiego bronienia kogoś czy tam zgłaszania watków,to że ty czy ktoś inny ubolewa nad tajemnicami malo kogo tu interesuje, dziewczyny natomiast są osobami publicznymi i stąd takie zainteresowanie,czasem nawet niezdrowe i nie na miejscu ale własnie w przypadku osob publicznych uzasadnione dlatego biadolenia nad tym nie rozumiem-obca dziewczynom osoba zgłasza watki bo jej zdaniem przekroczyły pewne granice. To lgs same nie zgłaszały tylko ktoś?

Nie jestem tą od zgłaszania wątków 😄 Nie mam też zamiaru ich bronić, tak jak napisałam, KAŻDA rodzina MA COŚ ZA USZAMI. Ale wiem, że z perspektywy osoby trzeciej, sytuacja zawsze będzie wyglądała inaczej, sąsiadka czy dalsza znajoma nie będzie znała 100%prawdy, dlaczego rodzina się pokłóciła.

Gość GOŚĆ
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

To nie oglądaj, po cholerę to właściwie robisz, aby hejtowac na kafe?!

Otóż to, kafe po to jest.Jak chcesz miło pisać to pod filmami. Tutaj można też wyrazić dość odmienne zdanie,ja dorzucam jeszcze wdzięczny, wpierw i puder w kompakciĘĘĘĘ. Do tego Kasia często mówi niewyraźnie,szczególnie jak w euforii przedstawia jej nowe ciuchy a Justyna wystawia język w między zębami w usmiechu,wygląda jak przygryziony ale to modne,przyszło z instagrama.

Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie jestem tą od zgłaszania wątków 😄 Nie mam też zamiaru ich bronić, tak jak napisałam, KAŻDA rodzina MA COŚ ZA USZAMI. Ale wiem, że z perspektywy osoby trzeciej, sytuacja zawsze będzie wyglądała inaczej, sąsiadka czy dalsza znajoma nie będzie znała 100%prawdy, dlaczego rodzina się pokłóciła.

To spoko że nie jesteś bo tamta to chyba jakaś nawiedzona ale wiadomo-nie pisze się do kogoś osobiście,trafiłam z odpowiedzią do Ciebie przypadkowo jak widzę:) No i w sumie masz rację.

Gość Zzz

Z tego co kojarzę, to siostra Justyny pojawiła się w którymś vlogmasie, Justyna robiła jej paznokcie. Skąd więc teoria, że aż tak się nienawidzą

Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Śledzę dziewczyny na insta, oglądam filmiki i jakoś nie słyszałam o żadnym konflikcie. Może więc jest to tajemnica skoro Justyna nie chciała się nią dzielić. Druga sprawa: guzik wiecie o szczegółach ich realacji rodzzinnych więc więc po co siać ploty i domysły.

Gość Gosc

I się okazało jak u innych yt, że największa hejterka jest ktoś zawistny z otoczenia.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować