Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lina

Loveandgreatshoes

Polecane posty

Gość gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dla kogoś z otoczenia może nie jest tajemnicą, ale po co wynosić takie rzeczy do internetu? Każda rodzina ma jakieś 'brudy', jedni mniejsze drudzy większe. Przykra sprawa mieć taką osobę jak ty blisko siebie 😕

Trzeba to wnosic do internetu, żeby obnazyc tą obłudę. Oni udają super rodzinkę, a to jedno wielkie zakłamanie.Justyna całej swojej rodzinie  dupę od lat obrabiała. Jej kuzynki jej nie cierpią i robią sobie jaja z jej produkowania się w internecie.

Gość gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Też tak myślę, nie raz sprawdziło się to na innych wątkach, jak wyszedł jakiś syf to nagle był atak obrońców, spam albo kasowanie wątku 😄

btw zawsze mnie dziwiło o co może się kłócić rodzeństwo z tak dużą różnicą wieku, przecież to prawie jedynacy, zero konkurencji i porównań w domu 🙂

No właśnie kasa. Siostra justyny nie jest już gówniarą która niczego nie rozumie. Po za tym z mężem Justyny się też nie dogaduje, bo on taki mało sympatyczny buc.

Gość gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie jestem tą od zgłaszania wątków 😄 Nie mam też zamiaru ich bronić, tak jak napisałam, KAŻDA rodzina MA COŚ ZA USZAMI. Ale wiem, że z perspektywy osoby trzeciej, sytuacja zawsze będzie wyglądała inaczej, sąsiadka czy dalsza znajoma nie będzie znała 100%prawdy, dlaczego rodzina się pokłóciła.

To nie są siadki wynoszą. Siostra Justyny się żali na nią koleżankom. Podobnie jej kuzynki. Świat jest mały. Lublin to nie Londyn.

Gość gość
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Śledzę dziewczyny na insta, oglądam filmiki i jakoś nie słyszałam o żadnym konflikcie. Może więc jest to tajemnica skoro Justyna nie chciała się nią dzielić. Druga sprawa: guzik wiecie o szczegółach ich realacji rodzzinnych więc więc po co siać ploty i domysły.

Myślisz, ze by napisałą na insta, że od miesięcy z siostrą nie gada. Matkę sobie podporządkowała i o to siostra też ma pretensje. Nieciekawie tam jest między nimi....

Gość Gosc
16 minut temu, Gość gość napisał:

Trzeba to wnosic do internetu, żeby obnazyc tą obłudę. Oni udają super rodzinkę, a to jedno wielkie zakłamanie.Justyna całej swojej rodzinie  dupę od lat obrabiała. Jej kuzynki jej nie cierpią i robią sobie jaja z jej produkowania się w internecie.

Co ty pieprzysz, ona nic nie wynosi,  nie mówi o rodzinie, więc nie jest zakłamane, a ty droga kuzynko zamiast zgrzytac zębami weź się za robotę to może tez dom postawisz i kupisz lepsza torebkę.

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

I się okazało jak u innych yt, że największa hejterka jest ktoś zawistny z otoczenia.

Dokładnie, jakiś czas temu tez ktoś z otoczenia zaczął atakować BeateM, nie wspomnę już o znajomej ze studiów Alissvlogchanel zwanej Pazdziochem, straszne to jest ze zazwyczaj największe zakaly są wśród nas.

Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dokładnie, jakiś czas temu tez ktoś z otoczenia zaczął atakować BeateM, nie wspomnę już o znajomej ze studiów Alissvlogchanel zwanej Pazdziochem, straszne to jest ze zazwyczaj największe zakaly są wśród nas.

Masz na myśli tą laskę ze skwaszoną miną która wygina się przed obiektywem dotykając co chwila odstającego brzucha?

Gość Gosc
38 minut temu, Gość Gosc napisał:

Masz na myśli tą laskę ze skwaszoną miną która wygina się przed obiektywem dotykając co chwila odstającego brzucha?

Ale masz w sobie żółci, szok, uważaj bo się nią udlawisz.

Nie, mam na myśli fajna babkę. 

Gość aaa

Oj coś mi sie wydaje,ze najwiekszy hejt na Justyne sieje wlasnie ktos z jej otoczenia/rodziny

Gość bizneman

Jakos nie wierze, ze sie z siostra nie lubia. Przeciez byla nawet w filmikach i jak jeszcze sledzilam mala na insta, to miala sporo rzeczy od justyny. Podejrzewam, ze polowa kosmetykow i ciuchow leci do siostry 🙂

Gość Gość

Oni udają super rodzinkę, a to jedno wielkie zakłamanie.Justyna całej swojej rodzinie  dupę od lat obrabiała.

X

Ale gdzie udają, bo przecież nie w internecie? Ona nie pokazuje swojej rodziny. A skoro udają w życiu realnym to powiedz jej to prosto w oczy(jak mniemam to znasz Justyne i jej rodzinę) a nie obrabiasz jej dupę w internecie, czyli robisz dokładnie to samo co jej zarzucasz.

Gość gość
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

I się okazało jak u innych yt, że największa hejterka jest ktoś zawistny z otoczenia.

Dlaczego od razu zawistny. Nie można faktów stwierdzić. Czego niby ktos ma jej zazdrościć?. Dom teraz co druga osoba buduje.

Gość gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Oni udają super rodzinkę, a to jedno wielkie zakłamanie.Justyna całej swojej rodzinie  dupę od lat obrabiała.

X

Ale gdzie udają, bo przecież nie w internecie? Ona nie pokazuje swojej rodziny. A skoro udają w życiu realnym to powiedz jej to prosto w oczy(jak mniemam to znasz Justyne i jej rodzinę) a nie obrabiasz jej dupę w internecie, czyli robisz dokładnie to samo co jej zarzucasz.

Justyna ze swoim mężem traktują ludzi z góry. Siedzą pozamykani w domu całymi dniami, córki nigdzie nie zabierają , do rodziny czy coś..Uważają sie za lepszych.

Gość Gość

Takie z was znajome, które są na bieżąco z tym co u Justyny, a pewnie wszystkie informacje to 'gdzieś tam zasłyszane od znajomej znajomego' 😕 połowa przekręcona z pięć razy, a na końcu plotka trafia na kafe. 

Gość dieee
12 minut temu, Gość gosc napisał:

Justyna ze swoim mężem traktują ludzi z góry. Siedzą pozamykani w domu całymi dniami, córki nigdzie nie zabierają , do rodziny czy coś..Uważają sie za lepszych.

A ja mam zupelnie odwrotne wrazenie. Na insta i we vlogach justyna ciage sie gdzies wybiera, to na zakupy, to do Kasi, to na budowe, to na kawe z kolezanka..Mi sie raczej wydaje, ze w domu spedza bardzo malo czasu. I to jej sprawa. Ja mam zupelnie inaczej i szanuje zabiegane kobiety/ mamy, ktore w domu minuty nie wytrzymaja.

Gość Gość
13 minut temu, Gość gosc napisał:

Dalej podtrzymuje stanowisko, że powinnaś powiedzieć jej to prosto w oczy. Z drugiej strony zastanów się czy przypadkiem nie ma racji, może czuje się szykanowana/wyśmiewana przez dalszą rodzinę? Więc po co ma utrzymywać kontakt z osobami, które obgadują ją na forum.

Gość gość
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Myślisz, ze by napisałą na insta, że od miesięcy z siostrą nie gada. Matkę sobie podporządkowała i o to siostra też ma pretensje. Nieciekawie tam jest między nimi.... 

Chyba nie zakumałaś: jak tego nie napisała to mnie to nie interesuje. Szczególnie, że mówimy o jakiś anonimowych plotach z kafe. Też mogę coś napisać o Twojej rodzinie i to będzie miało taką samą wartość jak Twoje newsy.

Gość TENISOWKI

A mnie najwiecej drazni jak Katarzyna spiewa. Boze, to jest cos okropnego, to jej nanaaaananaaanyyyynyyyynnyyy i widac, ze justyna tez ma dosyc, bo mowi do kamery i kasia przerywa tym wyciem. Okropienstwo!!!!!! 

Gość gosc
27 minut temu, Gość dieee napisał:

A ja mam zupelnie odwrotne wrazenie. Na insta i we vlogach justyna ciage sie gdzies wybiera, to na zakupy, to do Kasi, to na budowe, to na kawe z kolezanka..Mi sie raczej wydaje, ze w domu spedza bardzo malo czasu. I to jej sprawa. Ja mam zupelnie inaczej i szanuje zabiegane kobiety/ mamy, ktore w domu minuty nie wytrzymaja.

No wybiera się tylko do lidla/Biedronki, albo do Kaski, bo żadnych innych kolezanek już nie ma.

Gość gosc gość
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Dalej podtrzymuje stanowisko, że powinnaś powiedzieć jej to prosto w oczy. Z drugiej strony zastanów się czy przypadkiem nie ma racji, może czuje się szykanowana/wyśmiewana przez dalszą rodzinę? Więc po co ma utrzymywać kontakt z osobami, które obgadują ją na forum.

Tylko, ze to ona raczej wszystkich z rodziny i znajomych zawsze obgadywała, to taki typ. A teraz nagle, ze się odcina i nie chce utrzymywac kontaktów. 

Gość Gość
39 minut temu, Gość gosc napisał:

Ta jasne, już w to uwierzę, że rodzina siedzi na forum, takie wszystkie obcykane w temacie, ale od roku nikt nie wie jak ma jej córka na imię 😛 ogólnikami gdzie mieszka to może byle sąsiadka rzucać, tak samo jak tym, że się z siostrą pokłóciła, bo przecież które rodzeństwo się nie kłóci? 🙂 Ja też mogę sobie napisać, że x lat temu Kasia się pokłóciła z siostrą, i to pewnie będzie prawda 😛

Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ta jasne, już w to uwierzę, że rodzina siedzi na forum, takie wszystkie obcykane w temacie, ale od roku nikt nie wie jak ma jej córka na imię 😛 ogólnikami gdzie mieszka to może byle sąsiadka rzucać, tak samo jak tym, że się z siostrą pokłóciła, bo przecież które rodzeństwo się nie kłóci? 🙂 Ja też mogę sobie napisać, że x lat temu Kasia się pokłóciła z siostrą, i to pewnie będzie prawda 😛

Tyle że to nie sa zwykłe kłótnie, po prostu bardzo złe relacje już od dłuższego czasu. Nie wiem może siostra jej domu zazdrości... w każdym razie nie pałaja do siebie siostrzaną miłością. Moja znajoma jest ich kuzynką. Ogólnie Justyna jest bardzo nielubiana w rodzinie i wszyscy się cieszą, zę się odcięła i żyje własnym życiem gwiazda w 4 ścianach .

Gość Gość
7 minut temu, Gość gosc gość napisał:

Tylko, ze to ona raczej wszystkich z rodziny i znajomych zawsze obgadywała, to taki typ. A teraz nagle, ze się odcina i nie chce utrzymywac kontaktów. 

Więc tym bardziej powinnaś być zadowolona, że taka osoba się 'odcina'. Z jednej strony masz pretensje, że Justyna obgaduje, a z drugiej chcesz kontaktu z nią? 😕 to jest kompletnie nielogiczne! Wychodzi twój ból dupy, czyżby kuzynka cię olewała i nie dostarczała wystarczającej ilości plotek?

Gość gosc

Znam ich rodzine i nie ma miejsca nic z tego co mówisz XD ciekawe jaka kuzynka? Podaj imię albo chociaż pierwsza literę,chętnie się z nią skonfrontuję. 

Gość Gość

Moja znajomajest ich kuzynką

X

Czyli wszystko jasne, 'znajoma', a kuzynka to pewnie piąta woda po kisielu, która widuje się z Justyna dwa razy w roku, ale wydaje jej się, że wszystko o niej wie 😕 standard.

Gość Gosc

Zmieńcie temat. Rodzina to osobista sprawa i nie ma co tego ciągnąć.

Gość Gość
13 minut temu, Gość mon napisał:

jezu wy jesteście straszne...

Ja mam inną refleksje, czas przestać przejmować się pojedynczymi hejterkami z kafe, a zająć się własnym podwórkiem. Nie pierwszy raz okazuje się, że na forum udzielają się osoby 'z otoczenia', które wiedzą zdecydowanie więcej niż zwykła widzka z drugiego końca Polski 😕 wychodzi na to, że te osoby są zdecydowanie bardziej zajadłe i pamiętliwe.

Niedawno nawet msdoncellita miała podejrzenia, że hejtuje ją przyrodnie rodzeństwo(które 'na żywo' też jej nie lubi), nie wspominając o bubie i sąsiadach jej byłego 😂 aliss i znajoma z Torunia...

Ocknijcie się jaśnie jutuberki, największych hejterow macie na wyciągnięcie ręki.

Gość googi

Pzrynajmniej do Aldony frzyjerki chodzi, do mamy jezdzi bo mowie "moja mama, bylam na zakupach z mama itp itd", i co ewa z braveave i ta styloly Ola??? Latem ciagle spedzaja czas razem.

Gość gosc

Oczywiste, że najwięcej prawdziwych opowieści piszą osoby z otoczenia, bo coś wiedzą, a w oczy Ytberce nie powiedz że coś do niej mają

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować