Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lina

Loveandgreatshoes

Polecane posty

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Znam ich rodzine i nie ma miejsca nic z tego co mówisz XD ciekawe jaka kuzynka? Podaj imię albo chociaż pierwsza literę,chętnie się z nią skonfrontuję. 

Hej Justynka próbujesz się wybielać? :)

Gość gość
3 godziny temu, Gość mon napisał:

jezu wy jesteście straszne...

Strasznie się przejmujemy, że tak o nas piszesz.Serio.

Gość Gość

Ja mam inną refleksje, czas przestać przejmować się pojedynczymi hejterkami z kafe, a zająć się własnym podwórkiem. Nie pierwszy raz okazuje się, że na forum udzielają się osoby 'z otoczenia', które wiedzą zdecydowanie więcej niż zwykła widzka z drugiego końca Polski  wychodzi na to, że te osoby są zdecydowanie bardziej zajadłe i pamiętliwe.

X

Ale idąc tym tokiem myślenia, to trzeba by było się odciąć od wszystkich, bo zawsze ktoś może się okazać fałszywy, niestety...

Gość mon
44 minuty temu, Gość gość napisał:

Strasznie się przejmujemy, że tak o nas piszesz.Serio.

ale ja nie spodziewalam sie innej reakcji, po komentarzach tutaj widac, ze nikt sie niczym nie przejmuje i ludziom brak empatii, zdrowego rozsadku i po prostu zajec w ciagu dnia, byle by na sile wbijac ludziom szpile i wchodzic z butami w cudze zycie wymyslajac przy tym rozne glupoty dla taniej rozrywki

Gość mon

sama weszlam tu z ciekawosci, bo tyle sie mowi o tej calej kafeterii, zobaczylam pare komentarzy i zlapalam sie za glowe - wychodze i nie wracam, podtrzymuje co napisalam wczesniej - jestescie po prostu podle i widac znudzone wlasnym zyciem skoro czujecie potrzebe posilkowac sie cudzym. 

Gość Gość

'zyczliwa znajoma' dawno temu przestała pisać, ale inteligentne inaczej obrończynie dalej podbijają wątek, po co?

Gość gość
1 godzinę temu, Gość mon napisał:

ale ja nie spodziewalam sie innej reakcji, po komentarzach tutaj widac, ze nikt sie niczym nie przejmuje i ludziom brak empatii, zdrowego rozsadku i po prostu zajec w ciagu dnia, byle by na sile wbijac ludziom szpile i wchodzic z butami w cudze zycie wymyslajac przy tym rozne glupoty dla taniej rozrywki

Czemu czytasz te głupoty? Czemu bronisz cudzego życia? Sama jedna przeciwko armii hejterów? Po co? Czemu się przejmujesz? Bo sądzę,że się przejmujesz skoro całymi dniami walczysz z wiatrakami i próbujesz wyciągać te szpilki swoimi wpisami.

Gość gość
1 godzinę temu, Gość mon napisał:

sama weszlam tu z ciekawosci, bo tyle sie mowi o tej calej kafeterii, zobaczylam pare komentarzy i zlapalam sie za glowe - wychodze i nie wracam, podtrzymuje co napisalam wczesniej - jestescie po prostu podle i widac znudzone wlasnym zyciem skoro czujecie potrzebe posilkowac sie cudzym. 

Nieeeee łap się za głowę, to jeszcze nie na tym wątku ,są gorsze. A tak serio-trafiłaś akurat na lgs czy ściemniasz i oblatałaś pół kafe? Odpiszesz tutaj czy obejdziesz to jakoś,bo niby masz nie wracać? Bo wczesniej bywałaś i pisałaś i dopiero teraz cię oświeciło co tu się dzieje? Może jednak lepiej daj sobie spokój z kafe bo coś chyba słabo się czujesz przez to, szkoda cię.

A tak serio-nie szkoda nic a nic.

Gość gosc
12 minut temu, Gość gość napisał:

Czemu czytasz te głupoty? Czemu bronisz cudzego życia? Sama jedna przeciwko armii hejterów? Po co? Czemu się przejmujesz? Bo sądzę,że się przejmujesz skoro całymi dniami walczysz z wiatrakami i próbujesz wyciągać te szpilki swoimi wpisami.

Kasia fajna sympatyczna, Justa wygląda na wredną. Ale to tylko moje obiektywne zdanie.

Gość grrvrvrvee
23 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Używał ktoś tego mleczka all in one milk do włosów i odżywki davinesa?

Gość gość
3 minuty temu, Gość grrvrvrvee napisał:

Używał ktoś tego mleczka all in one milk do włosów i odżywki davinesa?

Kurczę, nie ale wydają się ciekawe i czasem mam ochotę spróbować co z polecenia dziewczyn. To dzięki nim wypróbowałam Biolaven i Sylveko,kilka palet cieni a dzięki Justynie odkryłam podkład Radiant Lift Maxa Factora i jestem zadowolona.Także jak widać często można podpatrzeć coś dla siebie. A Ty uzywałaś coś z polecenia dziewczyn i jest dla ciebie super? Daj znac to może podsuniesz coś fajnego.

Gość kafesrafe

Subiektywne raczej,geniuszu.

Gość grrvrvrvee
Dnia 7.03.2019 o 20:36, Gość Gosc napisał:

Ja zamówiłam to mleczko, odżywkę, ltórą też kasia pokazywała i do tego olejek

Gość gość
9 minut temu, Gość kafesrafe napisał:

Subiektywne raczej,geniuszu.

A no, ktoś próbował zabłysnąć. Pewnie Kasia jest FANEM tej osoby he he 😉

Gość gość
13 minut temu, Gość grrvrvrvee napisał:

Ja zamówiłam to mleczko, odżywkę, ltórą też kasia pokazywała i do tego olejek

Ten olejek do ciała i włosów? To poszalałaś  hi hi bo ja też mam ochotę ale cena trochę zaporowa,ciekawe czy ci sie sprawdzi ale wydaje mi się ciekawy. Swoja drogą czekam na film o pielęgnacji włosów u dziewczyn, szczególnie chodzi o Kasię bo też mam krecone włosy i dość często je prostuję więc ciekawi mnie co tam ciekawego i nowego Katarzyna poleci. A Ty to już w ogóle będziesz mieć SPA w domu bo jak poczytać i posłuchać te opisy kosmetyków to czysta poezja:)

Gość Kaiugv
5 minut temu, Gość gość napisał:

Ten olejek do ciała i włosów? To poszalałaś  hi hi bo ja też mam ochotę ale cena trochę zaporowa,ciekawe czy ci sie sprawdzi ale wydaje mi się ciekawy. Swoja drogą czekam na film o pielęgnacji włosów u dziewczyn, szczególnie chodzi o Kasię bo też mam krecone włosy i dość często je prostuję więc ciekawi mnie co tam ciekawego i nowego Katarzyna poleci. A Ty to już w ogóle będziesz mieć SPA w domu bo jak poczytać i posłuchać te opisy kosmetyków to czysta poezja:)

Tak, to chyba ten uniwersalny olejek.

Rzeczywiście opinie mają bardzo dobrre, a włosy chcę zapuścić, więc trzeba zadbać żeby się nie wykruszały

Gość gość
1 minutę temu, Gość Kaiugv napisał:

Tak, to chyba ten uniwersalny olejek.

Rzeczywiście opinie mają bardzo dobrre, a włosy chcę zapuścić, więc trzeba zadbać żeby się nie wykruszały

Więc w kwestii włosów chyba nam do Kasi bliżej. Ona teraz z długimi wyglada całkiem dobrze i lepiej w prostych ale ja u siebie też wolę proste i męczę je ciągle prostownicą.Kasia też często prostuje od dawna z tego co widac w filmach i dziwię się,że ma zdrowe włosy.Ja mimo odżywek mam jakieś takie suchelce.Przydałby się taki olejek ale dziewczyny zapowiadały film o włosach więc zgapię cos od Kaśki, póki co radzę sobie jakoś tańszymi kosmetykami.

Gość gość

Tylko zaraz,zaraz-nie wiem już z kim piszę o tych kosmetykach, jeżeli jesteś tą samą osobą w kilku odpowiedziach to może weź sobie jakiś jednakowy pseudonim jeśli możesz? Nie chcę pisać z kimś nawiedzonym o prywatnych sprawach LGS, chociaż ktoś i tak może się podpisać tak samo jak Ty.

Gość Pppppppppppppp
7 minut temu, Gość gość napisał:

Więc w kwestii włosów chyba nam do Kasi bliżej. Ona teraz z długimi wyglada całkiem dobrze i lepiej w prostych ale ja u siebie też wolę proste i męczę je ciągle prostownicą.Kasia też często prostuje od dawna z tego co widac w filmach i dziwię się,że ma zdrowe włosy.Ja mimo odżywek mam jakieś takie suchelce.Przydałby się taki olejek ale dziewczyny zapowiadały film o włosach więc zgapię cos od Kaśki, póki co radzę sobie jakoś tańszymi kosmetykami.

Kiedy ma być film o włosach i jaki?

Gość gość
5 minut temu, Gość Pppppppppppppp napisał:

Kiedy ma być film o włosach i jaki?

W ostatnim filmie o pielęgnacji ciała dziewczyny o tym wspominały - nie wiadomo jeszcze konkretnie kiedy, ale mają być filmy o włosach własnie, do tego pielęgnacja twarzy.Więc czekamy!

Gość zxcvb
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Kasia fajna sympatyczna, Justa wygląda na wredną. Ale to tylko moje obiektywne zdanie.

Raczej subiektywne;P

Gość Lgs włosy
18 godzin temu, Gość gość napisał:

W ostatnim filmie o pielęgnacji ciała dziewczyny o tym wspominały - nie wiadomo jeszcze konkretnie kiedy, ale mają być filmy o włosach własnie, do tego pielęgnacja twarzy.Więc czekamy!

Ja bym chciała żeby Kasia poopowiadała trochę więcej o kosmetykach, które testuje do włosów, zawsze mówi, że bardzo dużo kupuje. Jestem bardzo ciekawa jak u mnie sprawdzą się te produkty davines.

Wracam do naturalnego koloru włosów, więc zależy mi na szybkim poroście i zadbanych włosach

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Lgs włosy napisał:

Ja bym chciała żeby Kasia poopowiadała trochę więcej o kosmetykach, które testuje do włosów, zawsze mówi, że bardzo dużo kupuje. Jestem bardzo ciekawa jak u mnie sprawdzą się te produkty davines.

Wracam do naturalnego koloru włosów, więc zależy mi na szybkim poroście i zadbanych włosach

Właśnie, mogłaby zrobić taki film sama. W sumie Justyny kosmetyki do włosów też pooglądałabym, w ogóle to ona chyba lepiej wygladała w dłuższych ale jak woli takie do ramion to ok. Kaśka też już chyba nie farbuje włosów, ja niestety tak bo mam kupę siwych a jestem niewiele starsza od dziewczyn, ale Kasia chyba robi jakieś pasemka więc film przydałby się jak nic. A ciekawe czy będzie mierzymy z Bershki? Bo coś pokazywały na insta...

Gość Uuu
Dnia 8.03.2019 o 07:35, Gość gość napisał:

To nie są siadki wynoszą. Siostra Justyny się żali na nią koleżankom. Podobnie jej kuzynki. Świat jest mały. Lublin to nie Londyn.

Ona z Łęcznej jest 

Gość gość

Hm, mierzymy i haule są ok, tylko te szerokie spodnie czasem są jakieś dziwne, jeśli już to Justyna wygląda w takich lepiej, może dlatego że jest wyższa. Ale i tak patrząc wstecz to styl obu dziewczyn poszedł w dużo lepszym kierunku. Fajnie, że ubierają się też w ciuchlandach bo ja np. też lubię takie sklepy. Justyny film z łupami z lumpka jest chyba najlepszy na yt, szkoda że tak rzadko nagrywają tego typu zakupy. Teraz byłaby kolej na Kaśkę, ona też często pokazuje jakieś migawki tych ciuchów ale film to film. Do tego Justy dom, ciekawe jak go urządzi w całości bo na urywkach wygląda ciekawie ale pewnie na więcej widoków nie mamy co liczyć.Ale już z tego co widać na yt jest nieźle, jakoś fajnie byłoby coś zgapić do swojego lokum ale czuję, że niestety wiele nie zobaczymy.

Gość gośc
8 minut temu, Gość gość napisał:

Hm, mierzymy i haule są ok, tylko te szerokie spodnie czasem są jakieś dziwne, jeśli już to Justyna wygląda w takich lepiej, może dlatego że jest wyższa. Ale i tak patrząc wstecz to styl obu dziewczyn poszedł w dużo lepszym kierunku. Fajnie, że ubierają się też w ciuchlandach bo ja np. też lubię takie sklepy. Justyny film z łupami z lumpka jest chyba najlepszy na yt, szkoda że tak rzadko nagrywają tego typu zakupy. Teraz byłaby kolej na Kaśkę, ona też często pokazuje jakieś migawki tych ciuchów ale film to film. Do tego Justy dom, ciekawe jak go urządzi w całości bo na urywkach wygląda ciekawie ale pewnie na więcej widoków nie mamy co liczyć.Ale już z tego co widać na yt jest nieźle, jakoś fajnie byłoby coś zgapić do swojego lokum ale czuję, że niestety wiele nie zobaczymy.

Ja wałkuję często ich przeglądy szaf, w ogóle lubię ogladać zawartość cudzych szaf i do Justyny i Kaśki wpadłabym chętnie osobiście przepyrgać jak to Katarzyna mawia ich ciuchy. I pewnie wszystko bym im wyniosła.

Gość Gosc
55 minut temu, Gość gość napisał:

Dla mnie filmy lumpeksowe są bezsensu gdyż te rzeczy są nie do dostania.

Gość gość
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dla mnie filmy lumpeksowe są bezsensu gdyż te rzeczy są nie do dostania.

Owszem, ale fajnie zobaczyć jak takie ciuchy dostają drugie życie. I jednak rzadko, ale czasami udaje się upolować w lumpku taką rzecz jak ktoś pokazywal na yt, w końcu one kiedyś nie były produkowane w pojedyńczych egzemplarzach i jest jedna rzecz na świecie - akurat ta którą pokazywala jakaś dziewczyna z yt. Ja dorwałam spódnicę w paski Scotch&Soda ktorą pokazywała Justyna, aczkolwiek nie zaprzeczam , że ciężko tak trafić. Ale czy w końcu musimy mieć wszystko jak dziewczyny z yt? Da się bez tego przezyć, to tylko ubrania i ja nie mam parcia na to, żeby po każdym haulu dostać takie same ciuchy.

Gość gosc
2 godziny temu, Gość Uuu napisał:

Ona z Łęcznej jest 

Skąd wiesz?

Gość gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Justyna chyba sama sie tu chwali. Dom jest raczej ponury i mało gustowny. Wszystko z innej parafii. ustu do urządzania wnętrz to ona nie ma....I ta łazienka makabryczna.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować