Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nauczyciele won

popieracie strajk nauczycieli

Polecane posty

Gość Drogi nauczycielu

Skoro juz zaczales ta walke to wiedz ze jesli nie dopuscisz mlodych ludzi do matury to od wrzesnia bedziesz uczyc na korytarzach szkol bo w jaki sposob pomiescisz trzy roczniki w szkole?...no pomysl troszke ...a i nie bedzie rekrutacji na studia co oznacza brak pierwszego roku ...ciekawie bedzie.

.no i nie zapomnij iz szacunku za zmarnowany rok tych dzieciakow juz nie odkupisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja jako uczeń popieram strajk bo mam wolne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogi nauczycielu
14 minut temu, Piwosz 22lata napisał:

Te nygusy myślą tylko o swoich wypłatach nie uczniach. W innych zawodach można se jedynie pomarzyć o tylu wolnych dniach w roku co oni mają. Jak im nie pasuje to niech zmienią prace ale wątpię ze by chcieli bo gdzie indziej mieli by gorzej😃

Przyjdzie taki czas ze odwroca sie od nich Ci rodzice,ktorzy pomagali w wielu projektach,jak czytam o rekwizytach pomocach jakie to biedny nauczyciel po lekcjach z cala rodzina mezem zona znajomymi musi przygotowywac to smiac mi sie juz chce.W 1 roku faktycznie sie stara w drugim juz bazuje na rodzicach i ich inwencji tworczej oraz uczniach

..i tak do emeryturki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dyrektor który nie potrafi przeprowadzić egzaminów w w swojej placówce powinien być zwolniony w trybie natychmiastowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

rozliczać z wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak maja 15 %  podwyszki rocznie  a przez 8 lat  mieli zamrozone podwyszki przez platforme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×