Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiki

Chłopak

Polecane posty

Gość Wiki

Chłopak nie złożył mi życzeń na Dzień Kobiet... Jesteśmy razem prawie rok, widujemy się w weekendy, liczyłam od rana na życzenia, jakiegoś miłego smsa a tu nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moze zapomnial , a moze nie uznaje tego swieta , bo uwaza ze kobiety trzeba szanowac caly rok .Slyszalam tez takie glosy , ze niby swiatowy dzien , ale mocno kojarzy sie z komunistycznym swiętem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Szanuje cały rok, na Walentynki dał mi sentymentalny prezent i byłam bardzo zadowolona, że wpadł na taki pomysł. Ale ostatnio zaczynam myśleć że mu na mnie nie zależy tak jak kiedyś... Mam wrażenie, że mnie olewa, bo pisze tylko wieczorem jak już mam iść spać niedługo. Czasem chce mi sie płakać bo jak ja napiszę wcześniej do niego to dłużej popiszemy a jak on to jak wraca z pracy o 23... Nie zawsze tak jest, ale tęsknie za nim i chciałabym z nim częściej porozmawiać. Ale nie chcę mu się narzucać i sama ciągle pisać. W środę napisał mi o 23 że już wrócił z pracy, a wczesniej nie napisał nawet 1 smsa... Widziałam tę wiadomość ale poszłam spać i odpisałam mu dopiero rano. Nie chcę żeby myślał że siedze do nocy i czekam aż sobie porozmawiamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Moze zapomnial , a moze nie uznaje tego swieta , bo uwaza ze kobiety trzeba szanowac caly rok .Slyszalam tez takie glosy , ze niby swiatowy dzien , ale mocno kojarzy sie z komunistycznym swiętem .

Jeżeli kobieta uznaje, to kochający ja mężczyzna zaspokaja jej potrzeby,  w tym życzenia na dzień kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Właśnie ja nie wymagam nie wiadomo czego, ale chciałabym dostać życzenia i kwiatka albo czekoladę... To raczej nie są duże wymagania. Jak go znam to pewnie cos mi jutro podaruje, bo nawet na imieniny dostalam szalik i czekoladki, ale życzenia w ten dzień też są dla mnei ważne a tu nawet 1 smsa :( pewnie napisze mi o 23 że już wrócił z pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W dopach wam sie przewraca!! Idźta na manifę 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość Wiki napisał:

Chłopak nie złożył mi życzeń na Dzień Kobiet... Jesteśmy razem prawie rok, widujemy się w weekendy, liczyłam od rana na życzenia, jakiegoś miłego smsa a tu nic 😞

Jest dopiero po piętnastej. Może ma zamiar wpaść i złożyć Ci życzenia osobiście. Nie dramatyzuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
4 minuty temu, Dama Kameliowa napisał:

Jest dopiero po piętnastej. Może ma zamiar wpaść i złożyć Ci życzenia osobiście. Nie dramatyzuj. 

Nie wpadnie do mnie, bo mieszka 100km ode mnie i przyjedzie jutro po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Wiki napisał:

Nie wpadnie do mnie, bo mieszka 100km ode mnie i przyjedzie jutro po południu.

A może zrobi Ci niespodziankę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
3 minuty temu, Dama Kameliowa napisał:

A może zrobi Ci niespodziankę? 

Jest w pracy. Poza tym ostatnio mówiłam mu że moją siostrę kolega specjalnie zawozi do miasta a on na to że on by nie zawiozł bo paliwo jest drogie... On nie jest skąpy, bo jeśli jest okazja to mogę liczyć na fajny prezent, ale nie zarabia zbyt dużo, poza tym ostatnio ciągle mu sie psuje auto i naprawy kosztują naprawde dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
4 minuty temu, Dama Kameliowa napisał:

Czyli koniecznie chcesz to usłyszeć? Twój facet to burak. 

Przyjeżdza do mnie co weekend ponad 100km i nie marudzi, o świętach i różnych okazjach pamięta i dostrzega gdy założę na siebie coś nowego. Nie uważam że jest burakiem, ale po prostu czasem jest mi przykro. Tak jakby już mnie miał i czasem mógł sobie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Denerwuje mnie to, ale jest zazdrosny. Dziwnie się zachowuje. Jak ja się do niego odezwę to sobie dłużej pogadamy i wszystko jest ok, a on napisze na pół godziny przed tym jak ide spać i też sie normalnie zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Typowe i oczywiste! - jak długo można się spinać żeby sobie porochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
51 minut temu, Gość gość napisał:

Typowe i oczywiste! - jak długo można się spinać żeby sobie porochać?

Kochamy się od niespełna 2 miesięcy. To był nasz wspólny pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość Wiki napisał:

Kochamy się od niespełna 2 miesięcy. To był nasz wspólny pierwszy raz

A robiłaś mu rimming? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Jednak złożył mi życzenia, chyba nie jest taki zły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

A robiłaś mu rimming? 

Jesteś obleśna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×