Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aurelia

Dziewczyny mam fantazje popatrzeć jak mój robi to z inną... Czy coś ze mną nie tak?

Polecane posty

31 minut temu, onaona2828 napisał:

Ja również mam takie fantazje 🙂 Od dłuższego czasu namawiam męża na trójkącik.. Chciałabym kobietę posmakować 🙂

Chciałabyś posmakować kobiety, czy zobaczyć jak Twój mąż to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół

Cześć zabójcza 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kusza Myślivski napisał:

Chciałabyś posmakować kobiety, czy zobaczyć jak Twój mąż to robi?

Mężowi nie podoba się ten pomysł niestety, co bardzo mnie dziwi 😉 Ale mam partnera stałego z którym spróbowalibyśmy czegoś takiego :) Zarówno smakowalibyśmy siebie wszyscy nawzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, onaona2828 napisał:

Mężowi nie podoba się ten pomysł niestety, co bardzo mnie dziwi 😉 Ale mam partnera stałego z którym spróbowalibyśmy czegoś takiego 🙂 Zarówno smakowalibyśmy siebie wszyscy nawzajem 🙂

Wielokąty nie do ogarnięcia. 😉 Wspólne dzielenie się płynami ustrojowymi nawet w trójkącie, to niekoniecznie zdrada kontrolowana. W tej głównie chodzi o to, że patrzysz jak Twój partner zabawia się z inną kobietą, sama mało uczestniczysz, albo wcale. A miałabyś ochotę iść do łóżka tylko z kobietą, bez partnera? (uprzedzam, to nie była propozycja 😉 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kusza Myślivski napisał:

Wielokąty nie do ogarnięcia. 😉 Wspólne dzielenie się płynami ustrojowymi nawet w trójkącie, to niekoniecznie zdrada kontrolowana. W tej głównie chodzi o to, że patrzysz jak Twój partner zabawia się z inną kobietą, sama mało uczestniczysz, albo wcale. A miałabyś ochotę iść do łóżka tylko z kobietą, bez partnera? (uprzedzam, to nie była propozycja 😉 )

Nie, nie... Dobrze wiemy czego chcemy z partnerem :) Albo wspólnie albo wcale 😀 Oczywiście mogę użyczyć w większej części partnera naszej koleżance, ale wtedy ja zajmuje się nią 😉 Pokręcone to wszystko, ale idzie zrozumieć 😉 Nie, sam na sam z Kobietą chyba bym się nie odważyła... Może kiedyś...nie mówię stanowczo nie 😉😉 Ale na początek wieczór we trójkę podstawa 🥰🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, onaona2828 napisał:

Nie, nie... Dobrze wiemy czego chcemy z partnerem 🙂 Albo wspólnie albo wcale 😀 Oczywiście mogę użyczyć w większej części partnera naszej koleżance, ale wtedy ja zajmuje się nią 😉 Pokręcone to wszystko, ale idzie zrozumieć 😉 Nie, sam na sam z Kobietą chyba bym się nie odważyła... Może kiedyś...nie mówię stanowczo nie 😉😉 Ale na początek wieczór we trójkę podstawa 🥰🥰

Rozumiem. Masz na myśli jakąś konkretną koleżankę, taką która pociąga i Ciebie i partnera, czy obiekt nie gra tu roli? Od siebie powiem, że trójkąty ze znajomymi wypadają słabo, zwłaszcza "po" zostaje niesmak. Mam niewielkie doświadczenie, ale za to w dwie strony, znaczy, gościłam z partnerem moją przyjaciółkę w naszym łóżku i byłam gościem w łóżku pary znajomych. Choć to trudniejsze, to lepiej czasem poszukać kogoś postronnego. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 16.03.2019 o 19:15, Niiisia25 napisał:

Hmm, ja mam tak, że podniecają mnie rzeczy, których bym w życie nie wcieliła, myślę że wiele ludzi tak ma :)))

Podatna na dobry seks jesteś, odpowiedni partner przekonałby cię żebyś je wcieliła, kto wie czy nie na stałe do swojego repertuaru? :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Podatna na dobry seks jesteś, odpowiedni partner przekonałby cię żebyś je wcieliła, kto wie czy nie na stałe do swojego repertuaru? 😄😄

Chyba nie wiesz jakie ludzie miewają fantazje. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
23 minuty temu, onaona2828 napisał:

Mężowi nie podoba się ten pomysł niestety, co bardzo mnie dziwi 😉 

Dlaczego to dziwne? Nie każdy facet rwie się do trójkątów i orgii, szczególnie jeśli bardzo kocha swoją kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, gość39 i pół napisał:

Dlaczego to dziwne? Nie każdy facet rwie się do trójkątów i orgii, szczególnie jeśli bardzo kocha swoją kobietę.

Właśnie kocha i to bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, gość39 i pół napisał:

Dlaczego to dziwne? Nie każdy facet rwie się do trójkątów i orgii, szczególnie jeśli bardzo kocha swoją kobietę.

Popatrz, a nam, dziewczynkom, perfidnie się wpaja, że mężczyźni zawsze potrafią rozgraniczyć uczucia od seksu. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXX
Przed chwilą, onaona2828 napisał:

Właśnie kocha i to bardzo...

Myślę że orgia z pięcioma facetami by cię "wyleczyła". Masz chleb (kochający facet) szukasz bułek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kusza Myślivski napisał:

Rozumiem. Masz na myśli jakąś konkretną koleżankę, taką która pociąga i Ciebie i partnera, czy obiekt nie gra tu roli? Od siebie powiem, że trójkąty ze znajomymi wypadają słabo, zwłaszcza "po" zostaje niesmak. Mam niewielkie doświadczenie, ale za to w dwie strony, znaczy, gościłam z partnerem moją przyjaciółkę w naszym łóżku i byłam gościem w łóżku pary znajomych. Choć to trudniejsze, to lepiej czasem poszukać kogoś postronnego. 😉 

Mam na myśli obcą nam zupełnie osobę :) Nie mamy w znajomych chyba nawet takich osób 😉 Ale nawet nie chciałabym nikogo znajomego. Nasza nowa koleżanka musi pociągać i mnie i partnera :) Mam ja tylko jedno wymaganie 😀 Fajny biust, minimum C bądź D, uwielbiam kobiece piersi 😉😉 No i wygląd też musi nam spasować 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość XXXX napisał:

Myślę że orgia z pięcioma facetami by cię "wyleczyła". Masz chleb (kochający facet) szukasz bułek.

Tu już nie chodzi o Bóg wie jakie orgie... Ja tylko chcę posmakować Kobiety 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, onaona2828 napisał:

Mam na myśli obcą nam zupełnie osobę 🙂 Nie mamy w znajomych chyba nawet takich osób 😉 Ale nawet nie chciałabym nikogo znajomego. Nasza nowa koleżanka musi pociągać i mnie i partnera 🙂 Mam ja tylko jedno wymaganie 😀 Fajny biust, minimum C bądź D, uwielbiam kobiece piersi 😉😉 No i wygląd też musi nam spasować 😉

To brzmi zdecydowanie lepiej. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
1 minutę temu, Kusza Myślivski napisał:

Popatrz, a nam, dziewczynkom, perfidnie się wpaja, że mężczyźni zawsze potrafią rozgraniczyć uczucia od seksu. 😉

Potrafią 🙂 ale też potrafią kochać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
4 minuty temu, onaona2828 napisał:

Mam na myśli obcą nam zupełnie osobę 🙂 Nie mamy w znajomych chyba nawet takich osób 😉 Ale nawet nie chciałabym nikogo znajomego. Nasza nowa koleżanka musi pociągać i mnie i partnera 🙂 Mam ja tylko jedno wymaganie 😀 Fajny biust, minimum C bądź D, uwielbiam kobiece piersi 😉😉 No i wygląd też musi nam spasować 😉

Tak to opisujesz, że twój facet niedługo będzie zazdrosny o inne kobiety 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, gość39 i pół napisał:

Tak to opisujesz, że twój facet niedługo będzie zazdrosny o inne kobiety 😄

 

Przed chwilą, gość39 i pół napisał:

Tak to opisujesz, że twój facet niedługo będzie zazdrosny o inne kobiety 😄

Hehe 😀 Raczej nie .. Mąż we mnie lubi te fantazje, a drugi partner chce ze mną je wcielić w życie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, gość39 i pół napisał:

Potrafią 🙂 ale też potrafią kochać 😉

Kochać? A tak, faktycznie, gdzieś już o tym słyszałam, albo może czytałam. 😉

Myślę, że męska niechęć do trójkątów ffm nie wynika z ogromnej miłości, a zaborczości. Znam i takich, takich którzy stoją na stanowisku, że cipką swojej kobiety nie podzielą się nawet z inną kobietą, bo ta należy wyłącznie do nich.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
3 minuty temu, onaona2828 napisał:

 

Hehe 😀 Raczej nie .. Mąż we mnie lubi te fantazje, a drugi partner chce ze mną je wcielić w życie 😉

Drugi partner to kochanek czy za przyzwoleniem męża? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, gość39 i pół napisał:

Tak to opisujesz, że twój facet niedługo będzie zazdrosny o inne kobiety 😄

Właśnie, zazdrość, zaborczość i takie tam... Nie miłość. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, onaona2828 napisał:

 

Hehe 😀 Raczej nie .. Mąż we mnie lubi te fantazje, a drugi partner chce ze mną je wcielić w życie 😉

Wyrabiasz na dwa gwizdki? Mąż wie o drugim gwizdku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Wyrabiasz na dwa gwizdki? Mąż wie o drugim gwizdku?

Nie wie.. Z mężem jestem na codzień. Z partnerem spotykamy się raz dwa razy w miesiącu, dzieli nas 300 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, gość39 i pół napisał:

Drugi partner to kochanek czy za przyzwoleniem męża? 🙂

Drugi partner, to partner 😉 Mąż nie wie, Boże w życiu! 😉😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Kusza Myślivski napisał:

Kochać? A tak, faktycznie, gdzieś już o tym słyszałam, albo może czytałam. 😉

Myślę, że męska niechęć do trójkątów ffm nie wynika z ogromnej miłości, a zaborczości. Znam i takich, takich którzy stoją na stanowisku, że cipką swojej kobiety nie podzielą się nawet z inną kobietą, bo ta należy wyłącznie do nich.

 

Właśnie tak to rozumiem, moja i nikogo więcej. Zdrada? Po 3 minutach nie byłaby moją kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
2 minuty temu, Kusza Myślivski napisał:

Kochać? A tak, faktycznie, gdzieś już o tym słyszałam, albo może czytałam. 😉

Myślę, że męska niechęć do trójkątów ffm nie wynika z ogromnej miłości, a zaborczości. Znam i takich, takich którzy stoją na stanowisku, że cipką swojej kobiety nie podzielą się nawet z inną kobietą, bo ta należy wyłącznie do nich.

 

Cipka na wyłączność, coś w tym jest 😉 Obawiałbym się też czy jestem w stanie poświęcić obu kobietom tyle samo uwagi 😉 Myślę, że jednak kobiety lubią czasami coś sobie wyolbrzymić. Na samą myśl o konsekwencjach zdecydowanie by mi nie stanął. Co innego gdyby mi na żadnej nie zależało 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Właśnie tak to rozumiem, moja i nikogo więcej. Zdrada? Po 3 minutach nie byłaby moją kobietą.

Czekałbyś aż 3 minuty? Ty to masz nerwy ze stali. 😎 Dla mnie zgoda na podobne praktyki, to kwestia pewnej dojrzałości, ugruntowanej pozycji w związku partnerskim, zaufania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
7 minut temu, Kusza Myślivski napisał:

Właśnie, zazdrość, zaborczość i takie tam... Nie miłość. 😉 

Miłość, jakie to nieidealne 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Kusza Myślivski napisał:

Czekałbyś aż 3 minuty? Ty to masz nerwy ze stali. 😎 Dla mnie zgoda na podobne praktyki, to kwestia pewnej dojrzałości, ugruntowanej pozycji w związku partnerskim, zaufania. 

 To czas na ubranie butów "D  "D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×