Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość romekk

czy kobiecie może podobac sie facet i ona sie nawet nie usmiechnie

Polecane posty

Gość romekk

z czego to wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z nieśmiałości, może jest speszona gdy  Cię widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kiedy myśli że to za wysokie progi na jej nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

e tam, niektóre udają, że nawet nie widzą... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak się wcześniej uśmiechała a teraz przestała może coś zrobiłeś i się wycofała. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBabka

Bo wie, że nie może się z tym zdradzić. Np. on jest zajęty albo ona. Albo są w takiej relacji, która wyklucza flirty i inne takie.

A Ty się do niej uśmiechasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywista oczywistosc
36 minut temu, Gość romekk napisał:

z czego to wynika

z niesmialosci do mezczyzn albo podobasz jej sie i ja peszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobitka

Jak mi się podoba facet to się uśmiecham, może się nie uśmiecha i ni patrzy bo jej się nie podobasz 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta niesmiala

Mi jak sie mezczyzna podoba , a nie podrywa mnie (czyli nie jest mna zainteresowany) to nie usmiecham sie do niego.

bo i po co? mam sobie nadzieje robic? byc nachalna? bez sensu tak usilnie pokazywac facetowi, ze sie do niego slini kobieta, to zalosne i przystojni panowie takie nachalne laska maja na peczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobitka

Ja się uśmiecham, nie mam z tym problemu. Uśmiech nie musi oznaczać podrywu a mało która osoba nie odpowiada uśmiechem na uśmiech. Uśmiech nie równa się wskocz mi w majty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfzxcv

Może, jak myśli, ze on jest zajęty, albo jak sądzi, ze ona mu się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Oczywiście. Wręcz może zacząłeś ja wnerwiac swoim zachowaniem. Coś zrobiłeś jak zwykle nie tak. Już tak macie...szkoda na was tych wszystkich delikatnych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fff

tak. mozesz sie jej podobac ale skoro do niej nie zagadujesz to ma cie juz dosc i nie bedzie na ciebie dlugo czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo Polki mają nawalone we łbach. Jak im się facet podoba, to udają niezainteresowane. Dlaczego? To tylko one same wiedzą. A może i nie wiedzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
56 minut temu, Gość gość napisał:

Bo Polki mają nawalone we łbach. Jak im się facet podoba, to udają niezainteresowane. Dlaczego? To tylko one same wiedzą. A może i nie wiedzą. 

Chyba że to obcokrajowiec. Wtedy się do niego kleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
9 godzin temu, Gość szkoda gadać napisał:

Chyba że to obcokrajowiec. Wtedy się do niego kleją.

Nigdy się nie uśmiechnęłam do takiego jednego, który bardzo mi się podobał, ba nawet kiedy na randkę mnie zaprosił to się nie zgodziłam. Bo znałam jego charakter i stosunek do kobiet.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żeby się uśmiechać to musi być powód. Wy się szczerzycie do każdego faceta który wam się podoba? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiki to ciemnogrod
10 godzin temu, Gość gość napisał:

Bo Polki mają nawalone we łbach. Jak im się facet podoba, to udają niezainteresowane. Dlaczego? To tylko one same wiedzą. A może i nie wiedzą. 

prawik spokojnie, bo ci kisiel wytrysnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Żeby się uśmiechać to musi być powód. Wy się szczerzycie do każdego faceta który wam się podoba? 

usmiechanie sie do osob , ktorych nie znamy to w USA, tutaj jest Polska

ludzie sa zdystansowani, zachowawczy

a polskie chlopy czekaja, az kobiety zaczna ich podrywac :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wolę ponurą gębę ale szczerą niż uśmiech od którego robia się zajady i gowniane hał ar ju. Polacy są zakompleksieni co widać po wpisach. Tylko wy narzekacie na Polki bo za granicą nikt nie narzeka. Jak ci źle to jedź na zachód ale nie licz że będziesz traktowany poważnie przez kobietę która sama facetów wyrywa. Prawictwo to jednak stan umysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 godzin temu, Gość gość napisał:

Bo Polki mają nawalone we łbach. Jak im się facet podoba, to udają niezainteresowane. Dlaczego? To tylko one same wiedzą. A może i nie wiedzą. 

wlasnie kobiety nie wiedza, dlaczego polskie chlopy to takie cio.ty i ofermy zyciowe, ze nie potrafia poderwac kobiety tylko oczekuja, ze kobieta to za nich zrobi, a potem bedzie ich druga mamunia, bez ktorej nie radza sobie w zyciu sami, a na koniec beda pierd.olic, ze to feminizm, a nie bycie polska cio.ta

polskie chlopy z meskoscia maja nic wspolnego, wiekszosc polaczkow to mamisynki, lenie i sieroty umyslowe, a oczekuja wyksztalconych, zaradnych ksiezniczek i modelek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta i to jeszcze takich które same poderwa takiego księcia. To wina matek które są nadopiekuncze i podcieraja dupe dorosłym facetom więc siła rzeczy są przekonani że to kobieta ma tańczyć i zasłużyć na uwagę bo jak nie to jest kłoda i księżna Diana. Poza tym jak facet miał chújowego ojca który matkę źle traktował to skąd ma wzorzec wziąć? Później się taki naczyta złotych rad na bs i myśli że jest kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzanisz bzdety
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Ta i to jeszcze takich które same poderwa takiego księcia. To wina matek które są nadopiekuncze i podcieraja dupe dorosłym facetom więc siła rzeczy są przekonani że to kobieta ma tańczyć i zasłużyć na uwagę bo jak nie to jest kłoda i księżna Diana. Poza tym jak facet miał chújowego ojca który matkę źle traktował to skąd ma wzorzec wziąć? Później się taki naczyta złotych rad na bs i myśli że jest kimś.

to nie wina matek, to chlopiska wola isc na latwizne, bo maja wyimaginowane wyobrazenie o sobie i uwazaja sie za ksieciow, w wiekszosci przypadkow nic soba nie reprezentuja, sa go.wnem, a maja sie za idealy o ktorrych trzeba sie starac, widac to w tym jak nie szanuja kobiet

nie zwalaj wine na matki, te ofermy z wygody i lenistwa wola mieszkac z mamami zamiast ruszyc du/pe do roboty i usamodzielnic, naogladali sie tv i maja mentalnosc ksieciuniow, ktorym wszystko sie nalezy

popatrz na portale randkowe, czemy nie zainteresuja sie wolnymi kobietami? bo maja sie za idealy, a wygladaja jak karakany, wola czekac na krolewny , bo przecietne kobiety im nie pasuja

tv robi chlopisko sieczke we lbie i potem czekaja na ksiezniczki, modelki, krolewny, zyja marzeniami zamiast zejsc na ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wybacz ale jeśli matka pozwala chłopu żeby z nią mieszkał do 40 i mu pod nos podsuwa wszystko to jest to także jej wina. O ojcu który to akceptuje już nie wspominam. Gdybym ja miała syna jak ten od komentarzy tobym mu ściera przez łeb dała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

"czy kobiecie może podobac sie facet i ona sie nawet nie usmiechnie"

tak

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Wybacz ale jeśli matka pozwala chłopu żeby z nią mieszkał do 40 i mu pod nos podsuwa wszystko to jest to także jej wina. O ojcu który to akceptuje już nie wspominam. Gdybym ja miała syna jak ten od komentarzy tobym mu ściera przez łeb dała 

nie masz racji

w wiekszosci przypadkow matki wyganiaja synow z domu, czesto sa schorowane, nie maja sily "walczyc" z synek, klocic sie, tlumaczyc mu a on i tak ma to gdzies i zeruje na niej  i wykorzystuje matke

znam pelno przypadkow, gdzie matka nie moze nic zrobic z wulgarnym, pyskatym i agresywnym synalkiem, przeciez go nie pobije, nie bedzie sie z nim sarpac, bo nie ma z nim szans, a slowa faceci maja gleboko gdzies

to, ze facet mieszka z matka nie oznacza, ze ona tego chce (w niewielu przypadkach chce, jak fizycznie potrzebuje opieki i ojciec juz nie zyje ktory by jej pomogl)

mieszkanie z matka w doroslym zyciu wynika to z tego ze nic z tym nie moze matka zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

chlopy to niedo....e lenie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzeba być matka z jajami i tyle. Jak wychowasz tak masz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

wlasnie kobiety nie wiedza, dlaczego polskie chlopy to takie cio.ty i ofermy zyciowe, ze nie potrafia poderwac kobiety tylko oczekuja, ze kobieta to za nich zrobi, a potem bedzie ich druga mamunia, bez ktorej nie radza sobie w zyciu sami, a na koniec beda pierd.olic, ze to feminizm, a nie bycie polska cio.ta

polskie chlopy z meskoscia maja nic wspolnego, wiekszosc polaczkow to mamisynki, lenie i sieroty umyslowe, a oczekuja wyksztalconych, zaradnych ksiezniczek i modelek xD

XXX 

I dlatego wyjeżdżają za granicę i ubogacają się kulturowo dając dupy na lewo i prawo, a jak znajdą faceta który je leje to nie potrafią od niego odejść, kat - ofiara, ofiara - kat. Piszcie co chcecie ale 90% osób tutaj ma coś z głową. Nie masz z kim pogadać albo autorytetu żeby Cię ktoś wysłuchał to kończysz tu na forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

chlopy to niedo....e lenie i tyle

... 

Powiedz to swojej matce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×