Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ciekawe jaki % hejtujących kobiety mało pracujące lub niepracujące, to osoby które też by tak chciały, ale z różnych przyczyn nie stać ich na to

Polecane posty

Gość e-wii
7 minut temu, Rescator555 napisał:

Znowu przedszkole, grupa Biedronek? Czy w tej Szkole Wywozu czy Wytwarzania niczego ciebie nie nauczyli. Bo już mnie nudzą twoje riposty w stylu "a ty".

Może wymyśl coś swojego, co? 

Przypominam, że cienkie riposty w stylu "a ty" to jednak twoja specjalność 😄 

Gość e-wii
10 minut temu, Rescator555 napisał:

Pocieszaj się, pocieszaj. Żadna nie potrafiła i nie potrafi.

Tak jeszcze że 20 lat.

Nie. Powtarzam. To ty nie potrafiłeś i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Najwyraźniej jest to dla ciebie zbyt trudne.

Ale głupi ludzie zwykle charakteryzują się tym, że uważają, że wszyscy wokoło są głupi a jedynie oni mądrzy. Głupi ludzie będą się kłócić do upadłego, że "białe jest czarne" a "czarne jest białe" i twierdzić, że to zawsze oni mają rację. 

Gość e-wii
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

I ciągle żadna nie potrafiła na to odpowiedzieć. Od 5 lat.

Nie. Nie to, że żadna nie potrafiła. Ty po prostu nie rozumiałeś co się do ciebie pisze. To jest zasadnicza różnica.

To ile lat jeszcze będziesz produkował te same posty?

Gość e-wii
10 minut temu, Rescator555 napisał:

Pocieszaj się, pocieszaj. Żadna nie potrafiła i nie potrafi.

Tak jeszcze że 20 lat.

Aha. I powiedz mi jeszcze, jakie to niby miałoby być dla mnie pocieszenie? Bo to niezbyt dla mnie jasne.

Gość Gosc
14 minut temu, Rescator555 napisał:

Jazgoczcie sobie babsztyle ile chcecie. I tak nie ukryjecie oczywistego faktu, że to co napisałem jest prawdą. Jedyna wartościową rzeczą, która możecie dać bystremu i poukladanemu facetowi to zawartość waszych majtek. Taka jest prawda i zadne obrzucanie błotem faceta który wam to powiedział, tego nie zmieni. Bo wasze zarobki, w większości marne, to mogą być wartością dla jakiegoś Ferdynanda K.

Ooo widzę ze się zmieniasz. Teraz nie myślisz ze każdy facet tak ma tylko bystry i poukładany... a tacy to tez tylko jakaś tam cześć męskiej populacji. 

Gość Kaja
35 minut temu, Rescator555 napisał:

Różnica jest zasadnicza, bo pytam o konkretny przypadek. Ale to za trudne dla istotek wprawdzie ładnie wyglądających ale męczących się myśleniem 😀.

Z tego co rozumiem to ktoś Ci napisał że "pewnie" coś tam coś tam, na co Ty odpowiedziałes używając wyrażenia "na pewno". Ktoś kto snuje domysły nie ma obowiązku określania prawdopodobieństwa (zresztą już Ci wyjaśniono że konkretnie to prawdopodobieństwo mieści się w przedziale 0-100). Mówiąc "pewnie masz małego" mam na myśli że przypuszczam że tak jest, a nie że zajrzałam Ci w majtki i wiem. I tak się zaczęła dyskusja. To że Ty później domagasz się absurdalnie określenia prawdopodobieństwa to już osobna bajka i nie oczekuj konkretnych odpowiedzi na głupie pytania. 

Gość Kaja
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ooo widzę ze się zmieniasz. Teraz nie myślisz ze każdy facet tak ma tylko bystry i poukładany... a tacy to tez tylko jakaś tam cześć męskiej populacji. 

I widocznie Bozia ma nas w swojej opiece że nie każdy facet jest taki "bystry i poukładany" jak Rescator.

Gość Gość
30 minut temu, Rescator555 napisał:

Jazgoczcie sobie babsztyle ile chcecie. I tak nie ukryjecie oczywistego faktu, że to co napisałem jest prawdą. Jedyna wartościową rzeczą, która możecie dać bystremu i poukladanemu facetowi to zawartość waszych majtek. Taka jest prawda i zadne obrzucanie błotem faceta który wam to powiedział, tego nie zmieni. Bo wasze zarobki, w większości marne, to mogą być wartością dla jakiegoś Ferdynanda K.

średnio kobiety w Polsce zarabiają o 700 zł mniej niż mężczyźni. Ale dla ciebie Resiu te 7 stówek to pewnie majątek, co?

15 minut temu, Gość e-wii napisał:

Aha. I powiedz mi jeszcze, jakie to niby miałoby być dla mnie pocieszenie? Bo to niezbyt dla mnie jasne.

Bo uznanie tego za prawdę, było by dla ciebie przykre. Więc pocieszasz się, że ktoś tam pewnie udowodnił, że jest inaczej. Wprawdzie nie wiesz ani kto, ani kiedy, ani w jaki sposób, ale pocieszasz się, że udowodnił na pewno, tylko on jest glupi i tego dowodu nie zrozumiał.

6 minut temu, Gość Gość napisał:

średnio kobiety w Polsce zarabiają o 700 zł mniej niż mężczyźni. Ale dla ciebie Resiu te 7 stówek to pewnie majątek, co?

No cóż, niedługo szkoły w tym kraju staną z powodu niewiele wyższej kwoty. A zdecydowana większość nauczycieli to kobiety. Powiedz im, że to suma bez znaczenia, a nie mnie wypytujesz czy to dla mnie majątek. Ale ci odpowiem. Dla mnie to nie majątek, ale dla tysięcy tych ambitnych, wykształconych, wyemancypowanych to owszem, jest majątek.

Gość e-wii
5 minut temu, Rescator555 napisał:

Bo uznanie tego za prawdę, było by dla ciebie przykre. Więc pocieszasz się, że ktoś tam pewnie udowodnił, że jest inaczej. Wprawdzie nie wiesz ani kto, ani kiedy, ani w jaki sposób, ale pocieszasz się, że udowodnił na pewno, tylko on jest glupi i tego dowodu nie zrozumiał.

Jestem pewna, czyli na pewno nie zrozumiałeś WIĘKSZOŚCI postów, które były odpowiedzią na twoje posty. 

Jestem również pewna, że do WIĘKSZOŚCI mężczyzn nieprawdą jest to co piszesz. Nie potrzebuję więc się pocieszać, bo mam swoje zdanie na ten temat.

13 minut temu, Gość Kaja napisał:

I widocznie Bozia ma nas w swojej opiece że nie każdy facet jest taki "bystry i poukładany" jak Rescator.

Ty lepiej módl się do Bozi, aby twój bystry i poukładany facet, któremu dajesz akurat to, o czym ja piszę, nie wymienił ciebie na nowszy model. Uwazasz, że to niemożliwe, ale niejedną tak uważała, a potem się zdziwiła, bo dowiedziała się ostatnia.

2 minuty temu, Gość e-wii napisał:

Jestem pewna, czyli na pewno nie zrozumiałeś WIĘKSZOŚCI postów, które były odpowiedzią na twoje posty. 

Jestem również pewna, że do WIĘKSZOŚCI mężczyzn nieprawdą jest to co piszesz. Nie potrzebuję więc się pocieszać, bo mam swoje zdanie na ten temat.

Większości postów z tymi pozal się Boże "odpowiedziami" w stylu, że mam małego, czy, że lalkom nie płacą emerytury i innymi na tym poziomie, to nawet nie czytam

Tak, oczywiscie jesteś pewna, że jest nieprawdą. Już pisałem, gdzie przyjmowali pewnych. Tylko, że jest pewien drobiazg: jeśli macie coś innego, cennego dla mężczyzn, to zasadnicze pytanie: CO? Umiejętność gadania?

Gość Kaja
54 minuty temu, Rescator555 napisał:

Tak, oczywiscie, bardzo ci wierzymy, ty sama też w to wierzysz. Oczywiście, że nie ma powodu od ciebie wymagać albo dawać ci odczuć, ( dokładnie jak i ja), bo obaj mamy seksu tyle ile chcemy. Ale spróbuj przerwać ta praktykę porannych lodzikow, niech ci się "popsuje libido", to przekonasz się co będzie. Będzie sekretarka albo inna chętna pani

U nas akurat gotowanie to góra 30 minut, chociaż najczęściej przynoszę z pobliskiego baru gotowy obiad. A sprzątanie to dwie godziny tygodniowo, które ją w większości ogarniam. Ale kogo to...?

A nie, bo mój facet to nie jest zwierzak i jak już wspomniałam pięćdziesiąt razy, on nie stawia seksu na pierwszym miejscu i gdyby mi libido spadło (albo tak btw, gdybym sobie wymarzyła założyć własny biznes i przez to być często zmeczona) to nigdy nie zaryzykowałby utraty tego co mu daje poza seksem (a co Ty masz w zwyczaju wyśmiewać i umniejszać) dla sekretarki czy koleżanki. 

To miło że sprzątasz w domu będąc jedynym żywicielem rodziny. 

Gość e-wii
5 minut temu, Rescator555 napisał:

Większości postów z tymi pozal się Boże "odpowiedziami" w stylu, że mam małego, czy, że lalkom nie płacą emerytury i innymi na tym poziomie, to nawet nie czytam

Tak, oczywiscie jesteś pewna, że jest nieprawdą. Już pisałem, gdzie przyjmowali pewnych. Tylko, że jest pewien drobiazg: jeśli macie coś innego, cennego dla mężczyzn, to zasadnicze pytanie: CO? Umiejętność gadania?

Jak już ci wcześniej pisałam, ale skoro nie pamiętasz, to się powtórzę: nie jestem zainteresowana "dyskusją" z tobą na ten temat, więc nie odpowiem ci na twoje pytanie. I w przeciwieństwie do ciebie, nie kłamię. 

PS. Postów innych niż te o lalkach itp. również nie czytasz. A jak czytasz to kompletnie bez zrozumienia. 

Gość Gosc
8 minut temu, Rescator555 napisał:

Ty lepiej módl się do Bozi, aby twój bystry i poukładany facet, któremu dajesz akurat to, o czym ja piszę, nie wymienił ciebie na nowszy model. Uwazasz, że to niemożliwe, ale niejedną tak uważała, a potem się zdziwiła, bo dowiedziała się ostatnia.

A ty jak wrocisz to sprawdź czy twoja zona nie ma luźniejszej pochwy 

Gość e-wii
6 minut temu, Gość Kaja napisał:

A nie, bo mój facet to nie jest zwierzak i jak już wspomniałam pięćdziesiąt razy, on nie stawia seksu na pierwszym miejscu i gdyby mi libido spadło (albo tak btw, gdybym sobie wymarzyła założyć własny biznes i przez to być często zmeczona) to nigdy nie zaryzykowałby utraty tego co mu daje poza seksem (a co Ty masz w zwyczaju wyśmiewać i umniejszać) dla sekretarki czy koleżanki. 

Res wie lepiej o co chodzi twojemu mężowi. Lepiej niż twój mąż 😄 W końcu Res pozjadał wszystkie rozumy. Łącznie ze swoim.

Gość Kaja
11 minut temu, Rescator555 napisał:

W jednym masz racje- zdziwiłabym się srodze. Natomiast gdyby tak się zdarzyło to poza złamanym sercem spokojnie dam sobie w życiu radę. Tego kwiatu jest pół światu. Wymiany na młodszy model obawiałabym się (wtedy może zdecydowałabym się na modlitwy) gdyby jedynym co mam do zaoferowania byla zawartość majtek. 

9 minut temu, Rescator555 napisał:

Na to Ci całe forum odpowiedziało tysiąc razy, Ty po prostu nie uważasz tych rzeczy za istotne. Inni mężczyźni uważają. 

Idąc Twoim tokiem myslenia, kobiety pracujące nie potrzebują mężczyzn do całkiem niczego. A jednak po coś ich w domu trzymają. Więc musi być w tym coś więcej.

Gość Gość
32 minuty temu, Rescator555 napisał:

A ty to niby ten " bystry i poukładany" ?  Śmieszny jesteś, inteligentny, poukładany facet szuka takiej samej kobiety  na żonę a zawartość jej majtek oczywiście jest ważna ale nie jest   "jedyną wartością"   którą może ona  zaproponować partnerowi. Strach myśleć jaki stan umysłu reprezentuje twoja żona skoro  może ci dać  tylko "zawartość swoich  majtek" Ale  nie ma się co dziwić przecież " swój do swojego ciągnie" 

Gość Gość
7 minut temu, Gość Kaja napisał:

Idąc Twoim tokiem myslenia, kobiety pracujące nie potrzebują mężczyzn do całkiem niczego. A jednak po coś ich w domu trzymają. Więc musi być w tym coś więcej.

Wychodzi na to, że potrzebują też tylko do seksu bo wszystko inne mogą zapewnić sobie same, a porozmawiać można ze znajomymi.

Gość Kaja
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wychodzi na to, że potrzebują też tylko do seksu bo wszystko inne mogą zapewnić sobie same, a porozmawiać można ze znajomymi.

Taaak, ale wg rescatora pracujące przejawiają niechęć do seksu więc w sumie nic nie zostaje. Na co im te dziady trzymać...

Gość Gość
5 minut temu, Gość Kaja napisał:

Taaak, ale wg rescatora pracujące przejawiają niechęć do seksu więc w sumie nic nie zostaje. Na co im te dziady trzymać...

Takie tam hobby. Tak jak się trzyma świnki morskie czy szczury.

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Kaja napisał:

Ale to tylko wg rescatora.

Gość Gosc

Zaraz Rescator zlekceważy to co napisaliście i znow napisze znane teksty w swoim stylu „kobieta dla faceta to tylko dziura i zawsze tak było ” i ponownie „dajcie argumenty, udowodnijcie ze tak nie jest” 😄 

29 minut temu, Gość Kaja napisał:

Tak, MOWI, że nie stawia seksu na pierwszym miejscu. Bo go ma tyle ile chce. Ja też nie muszą żonie mówić, bo mam ile sobie zazycze. Pewnie, nie zaryzykował by, bo ty jesteś wyjątkowa. Chyba, że spoka inna bardziej wyjątkową.

A co ma być miło, wielkie halo o nic. Dwie godziny w tygodniu.To feministki robią z prac domowych wielki problem.

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

No bo Res myśli ze on wie wszystko i ze tylko on ma racje. Myśli ze każdy samiec taki jest głupi jak on

Res .... to jakiś prowokator! Ciężko uwierzyć, że mogłoby być inaczej. 

22 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ty to niby ten " bystry i poukładany" ?  Śmieszny jesteś, inteligentny, poukładany facet szuka takiej samej kobiety  na żonę a zawartość jej majtek oczywiście jest ważna ale nie jest   "jedyną wartością"   którą może ona  zaproponować partnerowi. Strach myśleć jaki stan umysłu reprezentuje twoja żona skoro  może ci dać  tylko "zawartość swoich  majtek" Ale  nie ma się co dziwić przecież " swój do swojego ciągnie" 

No pewnie, masz pojęcie o życiu . Szuka takiej samej😁. Słyszałaś o pojęciu żona- trofeum? To sobie poczytaj co to znaczy. Albo o kobiecie- odpoczynku wojownika?

Gość e-wii
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Res .... to jakiś prowokator! Ciężko uwierzyć, że mogłoby być inaczej. 

On się uważa za "wyrafinowanego" prowokatora 😂

Gość Gosc
6 minut temu, Rescator555 napisał:

No pewnie, masz pojęcie o życiu . Szuka takiej samej😁. Słyszałaś o pojęciu żona- trofeum? To sobie poczytaj co to znaczy. Albo o kobiecie- odpoczynku wojownika?

I to znaczy ze każdy tak ma? 

Gość Gość
9 minut temu, Gość e-wii napisał:

On się uważa za "wyrafinowanego" prowokatora 😂

Jednak pisanie przez 5 lat ciągle tych samych postów to raczej nie prowokacja. Facet wyraźnie ma coś z głową. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.