Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ciekawe jaki % hejtujących kobiety mało pracujące lub niepracujące, to osoby które też by tak chciały, ale z różnych przyczyn nie stać ich na to

Polecane posty

37 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ok to już się wytłumaczylo Rescatorowi ze nie każdy facet tak ma 😄 teraz rozmowa przeszła na bystrych i poukładanych 😄

Rozmowa zeszła już na samym początku. Jeszcze wczoraj, a także w temacie, którego wstęp został wklejony. Oczywiście "cipcie w rurkach" czy Fredek K. mają inne priorytety.

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Kaja napisał:

Czyli inteligentni poukładani mężczyźni wg rescatora dzielą się na tych co się z nim zgadzają i na tych co też się z nim zgadzają ale kłamią 😆

Dokładnie

Gość gość

Rescator555 no i co twoja żonka robi jak nie ma cie przez 3 miesiące ? Oj pewnie nie jeden chlup bzykał  twoja zonę w waszym małżeńskim  łożu . 

Pamiętaj to działa w dwie trony ty przez 3 miesiące korzystasz z dziwek  a ona z "pomocy" innych kolegów . 

Gdyby jeszcze pracowala to nie miałaby sily  na takie atrakcje z młodszymi  facetami  aleee jako kura domowa ktorej dzieci  większość dnia sa poza domem ma duzo duzo duzo wolnego czasu . 

1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Zdradzi nawet ten który ma wystarczająco dużo seksu jeśli będzie chciał. 

No nie żartuj? Naprawdę zdradzi? Zaryzykuje utratę dzieci, domu, połowy majątku i jeszcze alimenty? Przecież seks według was jest daleko na liście męskich priorytetów? Liczy się... no właśnie co, bo jakoś nie potraficie tego przekonująco napisać. Więc ciekawe, że mimo tego, że seks jest mało ważny zdradza połowa facetów ?

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Świat według Resa:

Wszystkie kobiety w Polsce są nauczycielkami, pielęgniarkami i zarabiają grosze.

A wszyscy mężczyźni w Polsce zarabiają tyle, że są w stanie samodzielnie utrzymać rodzinę.

Masz rację ! I każdy facet jest z kobietą dla  "jedynej  wartościowej rzeczy"którą ona może mu dać czyli " zawartość majtek" 

Gość Gość
16 minut temu, Rescator555 napisał:

Kiedyś o tym pisałem, ale to było parę miesięcy temu. Byl taki okres w naszym życiu, kiedy żona miała kilkakrotnie większe potrzeby niż ja. I wcale nie narzekałem, że zaspokajalem ja nie będąc podniecony. Wprost przeciwnie, było fajnie.

To naprawdę dziwne, że mężczyzna zaspakajajac żonę nie jest podniecony. Czyli tradycyjny seks odpada, bo przecież flakiem nic się nie wskura.

7 minut temu, Gość gość napisał:

Rescator555 no i co twoja żonka robi jak nie ma cie przez 3 miesiące ? Oj pewnie nie jeden chlup bzykał  twoja zonę w waszym małżeńskim  łożu . 

Pamiętaj to działa w dwie trony ty przez 3 miesiące korzystasz z dziwek  a ona z "pomocy" innych kolegów . 

Gdyby jeszcze pracowala to nie miałaby sily  na takie atrakcje z młodszymi  facetami  aleee jako kura domowa ktorej dzieci  większość dnia sa poza domem ma duzo duzo duzo wolnego czasu . 

Nie twój zasrany interes durna krowo.

Edytowano przez Rescator555

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

To naprawdę dziwne, że mężczyzna zaspakajajac żonę nie jest podniecony. Czyli tradycyjny seks odpada, bo przecież flakiem nic się nie wskura.

Jeśli dla ciebie dziwne, to może zapytaj mamusi 😀.

Gość gość

"Nie twój zasrany interes durna krowo."

Hehe oj zbolała prawda  . W sumie to dlaczego tylko ty możesz zdradzać zonę ? Co z tego ze kilku facetów przeleci twoja żonkę ?  W konću jej sie tez od życia cos należy 🙂

6 minut temu, Gość Gość napisał:

Masz rację ! I każdy facet jest z kobietą dla  "jedynej  wartościowej rzeczy"którą ona może mu dać czyli " zawartość majtek" 

Nie jest z kobietą, tylko oczekuje od kobiety. Rozumiesz różnicę? Bo jest zwykle z tego powodu, że ja kocha. I kto tu nie umie zrozumieć prostego tekstu?

Gość Gość
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

Nie twój zasrany interes durna krowo.

Ale dlaczego się tak denerwujesz? Jak sam wypisujesz, że usprawiedliwieniem zdrady jest za mało seksu w małżeństwie to przecież logiczne, że 3 m-ce bez seksu to duża przerwa od seksu.

1 minutę temu, Gość gość napisał:

"Nie twój zasrany interes durna krowo."

Hehe oj zbolała prawda  . W sumie to dlaczego tylko ty możesz zdradzać zonę ? Co z tego ze kilku facetów przeleci twoja żonkę ?  W konću jej sie tez od życia cos należy 🙂

Pod włos, to możesz czesać to co porasta twoja brudna cipe. Uważaj, żeby nie zabolało 😀.

Gość gość

"To naprawdę dziwne, że mężczyzna zaspakajajac żonę nie jest podniecony. Czyli tradycyjny seks odpada, bo przecież flakiem nic się nie wskura."

Jeśli dla ciebie dziwne, to może zapytaj mamusi ."

Czyli jednak FLAK  😞 No to teraz wiemy  co tutaj robisz.. JAk juz nie staje to przynajmniej w necie możesz sobie poszczekać .

Gość Gość
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

Jeśli dla ciebie dziwne, to może zapytaj mamusi 😀.

A to nie wiedziałam, że skończyłeś już 70 lat - to faktycznie wyjaśnia, że można mieć problem.

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ale dlaczego się tak denerwujesz? Jak sam wypisujesz, że usprawiedliwieniem zdrady jest za mało seksu w małżeństwie to przecież logiczne, że 3 m-ce bez seksu to duża przerwa od seksu.

Ja się denerwuje? Z powódu wypierdu durnej krowy? Nie pochlebiaj sobie.

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A to nie wiedziałam, że skończyłeś już 70 lat - to faktycznie wyjaśnia, że można mieć problem.

90 😀.

2 minuty temu, Gość gość napisał:

"To naprawdę dziwne, że mężczyzna zaspakajajac żonę nie jest podniecony. Czyli tradycyjny seks odpada, bo przecież flakiem nic się nie wskura."

Jeśli dla ciebie dziwne, to może zapytaj mamusi ."

Czyli jednak FLAK  😞 No to teraz wiemy  co tutaj robisz.. JAk juz nie staje to przynajmniej w necie możesz sobie poszczekać .

A ty co tu robisz? Nie ma chętnych na takie coś?

Gość gość

"Ja się denerwuje? Z powódu wypierdu durnej krowy? Nie pochlebiaj sobie."

Hehe prawda boli co ?  Tak tak Resiu ty 3 miesiące  poza domem a żonkę bzyka jakiś młody ogier z dużym penisem 🙂 a nie takim flakiem jak Twój hehehehehhehehheheheheh

Gość Gość
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

Ja się denerwuje? Z powódu wypierdu durnej krowy? Nie pochlebiaj sobie.

To nie ja o twojej żonie pisałam, ale widać że się denerwujesz. 

Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

On akceptuje to ze inni penetrują pochwę jego żony. Sam pisał ze zdrada to nic takiego. Robiłeś testy na ojcostwo Res? 

Gość gość

Oj Resiu jak  ty mało wiesz o kobietach . Myślisz  ze każdej babie do szcześcia wystarczy ściera i stanie przy garach . Ewentualnie jakiś tak seks sflaczałym penisem jak twój i ...owaty maz co większość dnia siedzi na babskim forum ( hehehehehe ). 

Myślisz ze Twoja zona jest szczesliwa ?Pewnie jest jak wyjeżdżasz  i przez 3 miesiące moze być sobą . Moze spotykać sie z kim chce., bzykać z kim chce .

Gość Gość

Ja tylko skromnie wtrącam, że osoba inteligentna i poukładana niekoniecznie musi zarabiać dużo. A osoba nieinteligentna i niepoukładana mało.

Taka dygresja 🙂 

13 minut temu, Gość gość napisał:

"Ja się denerwuje? Z powódu wypierdu durnej krowy? Nie pochlebiaj sobie."

Hehe prawda boli co ?  Tak tak Resiu ty 3 miesiące  poza domem a żonkę bzyka jakiś młody ogier z dużym penisem 🙂 a nie takim flakiem jak Twój hehehehehhehehheheheheh

Wiesz gdzie możesz wsadzić swoją prawdę? 

Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja tylko skromnie wtrącam, że osoba inteligentna i poukładana niekoniecznie musi zarabiać dużo. A osoba nieinteligentna i niepoukładana mało.

Taka dygresja 🙂 

Ale on tego nie zrozumie bo u niego jest albo tak albo tak 😉 nie ma nic pomiędzy 😉 

Gość Gość
47 minut temu, Rescator555 napisał:

Rozmowa zeszła już na samym początku. Jeszcze wczoraj, a także w temacie, którego wstęp został wklejony. Oczywiście "cipcie w rurkach" czy Fredek K. mają inne priorytety.

"Napisano Maj 9, 2014

Co kobieta moze dac mezczyznie poza seksem? Mysle, ze nic istotnego. I chyba tez wiekszosc mezczyzn niczego innego nie oczekuje.Wiec glownym zadaniem kobiety w zwiazku jest dawanie d**y ! Pomijam sprawy zwiazane z wychowaniem potomstwa, bo na tym zwykle bardziej zalezy kobiecie niz mezczyznie."

A gdzie w tym poście jest o inteligentnych/bystrych i poukładanych?

Gość gość

"Wiesz gdzie możesz wsadzić swoją prawdę? 

Wiesz gdzie ty możesz wsadzić  swojego sflaczałego  penisa?  Nie nie w c... bo żadnej  kobiety flak  nie interesuje . Wiec zgadnij gdzie 🙂 

33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Taka dygresja 🙂 

Może niekoniecznie, ale z bardzo dużym prawdopodobieństwem. Raczej za głupotę mało płacą 😀.

42 minuty temu, Gość Gość napisał:

"Napisano Maj 9, 2014

Co kobieta moze dac mezczyznie poza seksem? Mysle, ze nic istotnego. I chyba tez wiekszosc mezczyzn niczego innego nie oczekuje.Wiec glownym zadaniem kobiety w zwiazku jest dawanie d**y ! Pomijam sprawy zwiazane z wychowaniem potomstwa, bo na tym zwykle bardziej zalezy kobiecie niz mezczyznie."

A gdzie w tym poście jest o inteligentnych/bystrych i poukładanych?

W dalszej dyskusji w tamtym moim temacie. Nie wszystko musi być w poście otwierającym temat.

43 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ale on tego nie zrozumie bo u niego jest albo tak albo tak 😉 nie ma nic pomiędzy 😉 

To akurat u was tak jest: wszystkie kobiety, wszyscy mężczyźni. Ja co najwyżej pisze o większości.

I co, tak ...z/ice od paru godzin, a żadna nie potrafiła wymienić nawet jednej istotnej rzeczy, która możecie dać facetówi, poza seksem?  Dlaczego?

Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

I co, tak ...z/ice od paru godzin, a żadna nie potrafiła wymienić nawet jednej istotnej rzeczy, która możecie dać facetówi, poza seksem?  Dlaczego?

No jak to. Możemy dać ciepło, inność od tego co ma jego płeć, inne reakcje, urozmaicenie życia. Nie wiem o co ci chodzi. A może właśnie możemy dać mu poczucie że może być głową a my szyją.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.