Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ciekawe jaki % hejtujących kobiety mało pracujące lub niepracujące, to osoby które też by tak chciały, ale z różnych przyczyn nie stać ich na to

Polecane posty

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

No jak to. Możemy dać ciepło, inność od tego co ma jego płeć, inne reakcje, urozmaicenie życia. Nie wiem o co ci chodzi. A może właśnie możemy dać mu poczucie że może być głową a my szyją.

No, o tym faceci wprost marzą 😀😀😀. Poza tą "innością" w majtkach 😀. Co z tego można dotknąć, zobaczyć?

Edytowano przez Rescator555

Gość Kaja
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

I co, tak ...z/ice od paru godzin, a żadna nie potrafiła wymienić nawet jednej istotnej rzeczy, która możecie dać facetówi, poza seksem?  Dlaczego?

Nawet jednej istotnej dla Ciebie. A wszyscy już wiemy że dla Ciebie jest tylko jedna istotną rzecz. To że mężowie wszystkich tu obecnych uznają za istotne rzeczy o których piszemy to dla Ciebie żaden dowód bo przecież Ty masz inne zdanie. 

Dowód na Twoją omylność mógłby urwać Ci głowę i nasikać do szyi a Ty i tak byś go zignorował. 

Gość Gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

No, o tym faceci wprost marzą 😀😀😀. Poza tą "innością" w majtkach 😀.

No żebyś wiedział ze marzą bo tez potrzebują czułości i lubią się zwierzyć, podejść, przytulić się, pocałować nawet bez dobierania się do majtek 🙂 

Gość Gość
8 minut temu, Rescator555 napisał:

I co, tak ...z/ice od paru godzin, a żadna nie potrafiła wymienić nawet jednej istotnej rzeczy, która możecie dać facetówi, poza seksem?  Dlaczego?

Już wiemy,  że twoja żona może dać Ci tylko seks. Wiemy też, że u Ciebie nie zawsze konar zapłonie. 

Gość Kaja
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

No żebyś wiedział ze marzą bo tez potrzebują czułości i lubią się zwierzyć, podejść, przytulić się, pocałować nawet bez dobierania się do majtek 🙂 

Zaraz Ci napisze że na dłuższą metę to jest po to żeby dobrać się do majtek bo prawdziwemu mezczyznie na takich rzeczach nie zależy, prawdziwy mężczyzna chce seksu i je gwoździe i popija whisky. Nie bawi się w jakieś przytulanki, to robi tylko dlatego że kobietom na tym zależy. 

1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

No pewnie, " cipcie w rurkach"  a nie faceci.

Gość Jdjdn
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mój maz gdy jest mi smutno to sam nie daje mi spokoju i się pyta co się dzieje bo go to martwi ze coś jest nie tak a ja nie należę do zwierzających się osób 🙂 

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Kaja napisał:

Trafiłam!

Hahahahahaha racja 😄 

Gość Gosc
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

No bo to jest oczywiste.

Po prostu prawdziwy mężczyzna na którego można liczyć, dba o rodzine i wspiera każdego członka rodziny a my jego. Jeśli się kochamy to martwimy się o siebie i nic w tym dziwnego. 

Gość Kaja
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

No bo to jest oczywiste.

Oczywiste jest to że Ty tak myślisz. 

Ale wyobraź sobie przez moment że są ludzie który mają potrzeby wyższe, nie tylko same podstawowe popędy. I że część z tych ludzi to mężczyźni. Tadaaa! - w takim świecie żyjemy my. 

Gość Gosc

Mowa była o mężczyznach a te niby „cipcie w rurkach” to tez mężczyźni 🙂 

3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Po prostu prawdziwy mężczyzna na którego można liczyć, dba o rodzine i wspiera każdego członka rodziny a my jego. Jeśli się kochamy to martwimy się o siebie i nic w tym dziwnego. 

Zgadza się. Mężczyzna jest oparciem dla rodziny. A nie rozmazanym mięczakiem.

Gość e-wii
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Nie twój zasrany interes durna krowo.

O, nasz "wyrafinowany" prowokator dał się sprowokować. Ale agresja :-D

Gość Gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Mój maz nie jest żadnym mięczakiem bo dba o nas i się martwi i uważam ze on należy do wyjątków. 

Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Res chłopcze, ty również możesz sobie powtarzać ile chcesz, rzeczywistości nie zmienisz.

Ci dyrektorzy, posuwający sekretarki, których główną zaletą są nogi do szyi, nie koniecznie należą do grona inteligentnych i poukładanych. To po pierwsze. A po drugie rozmawiamy o wyborze ŻONY a nie panienki do bzykania. Czujesz różnice czy nie bardzo?

Wcześniej pisaliście o autorytetach, jeśli podajesz za przykład facetów, których zachowanie spełnia znamiona czynu zabronionego, to ja nie mam pytań 🤮

2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mowa była o mężczyznach a te niby „cipcie w rurkach” to tez mężczyźni 🙂 

Była mowa o mężczyznach inteligentnych, bystrych, poukładanych. Cipcie w rurkach do nich nie należą. Oczywiście, że ma nich trzeba chuchać, pocieszać, przytulać jak szef opieprzy.Seks moga sobie darować.

1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Mój maz nie jest żadnym mięczakiem bo dba o nas i się martwi i uważam ze on należy do wyjątków. 

Umiesz czytać ze zrozumieniem? To przeczytaj jeszcze raz.

Gość gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Nie jest z kobietą, tylko oczekuje od kobiety. Rozumiesz różnicę? Bo jest zwykle z tego powodu, że ja kocha. I kto tu nie umie zrozumieć prostego tekstu?

Nie kocha, tylko bzyka, i kto tu jest poetą prawiczkiem?

Gość Gość

Ress- idź na uczuciowy. Tam jest twój klon, tylko że to kobieta "mężatką 83"

1 minutę temu, Gość gość napisał:

Wcześniej pisaliście o autorytetach, jeśli podajesz za przykład facetów, których zachowanie spełnia znamiona czynu zabronionego, to ja nie mam pytań 🤮

Jakiego znowu czynu zabronionego? Jakie prawo zabrania obracać sekretarkę? Oczywiście jeśli ona wyraża zgodę.

Gość Gosc
7 minut temu, Rescator555 napisał:

U Ciebie OPARCIE = dobra MATERIALNE, prawda? 

Gość Kaja

A mnie zastanawia (tak z zupełnie innej beczki) skąd biorą się mężczyźni tak chorobliwie niepewni swojej własnej męskości że boją się że jakikolwiek przejaw potrzeb emocjonalnych tę ich kruchą męskość rozpieprzy w drobny mak. Jak myslicie, Panie? Jakaś trauma z dzieciństwa może? 

1 minutę temu, Gość Kaja napisał:

A mnie zastanawia (tak z zupełnie innej beczki) skąd biorą się mężczyźni tak chorobliwie niepewni swojej własnej męskości że boją się że jakikolwiek przejaw potrzeb emocjonalnych tę ich kruchą męskość rozpieprzy w drobny mak. Jak myslicie, Panie? Jakaś trauma z dzieciństwa może? 

Piszesz o swoim mężu? Bo niby kto się boi i kto jest niepewny swojej męskości? Bo twardzi mężczyźni byli zawsze. I to była norma.

Gość Gosc
7 minut temu, Rescator555 napisał:

Była mowa o mężczyznach inteligentnych, bystrych, poukładanych. Cipcie w rurkach do nich nie należą. Oczywiście, że ma nich trzeba chuchać, pocieszać, przytulać jak szef opieprzy.Seks moga sobie darować.

Ale mój maz jest inteligenty i moim zdaniem dobrze zarabia. za bardzo z tym pocieszeniem przesadzasz... po prostu gdy ma dola to chce się wygadać, wesprzeć a jak nie ma dola to lubi przyjść przytulić się, dać buziaka 🙂 

Gość gość
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

Jakiego znowu czynu zabronionego? Jakie prawo zabrania obracać sekretarkę? Oczywiście jeśli ona wyraża zgodę.

A kto Ci udowodni zgodę przy stosunku zależności? 

Gość gość
6 minut temu, Rescator555 napisał:

Kocham uczuciem a bzyka fizycznie. 

Tak piszą tylko poeci prawiczki, a nie mężczyźni. Oczywiście poeci prawiczki udają mężczyzn pisząc o dawaniu dupy, ale tylko mężczyzna powie to wprost. Powie również, że jego penis kocha uczuciem spermy i chce bzykać fizycznie czyli wylać spermę = kochać. Koło się zatacza, sperma to nie uczucia. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.