Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ciekawe jaki % hejtujących kobiety mało pracujące lub niepracujące, to osoby które też by tak chciały, ale z różnych przyczyn nie stać ich na to

Polecane posty

Gość Kaja
4 minuty temu, Gość e-wii napisał:

Nie no, Res, skoro tak było w serialu, to musi tak być. Chyba nie ma co dyskutoważ z tak ważkim argumentem 😄

Było w telewizji! Więc prawda! Tak samo jak sparaliżowani ludzie prowadzący udane życie erotyczne i rodzinne. Było w telewizji. Widocznie w telewizji nie było nic o tym że mężczyźni do szczęścia potrzebują więcej niż zjeść, wypić, zarobić, i por***ac.

Gość e-wii
6 minut temu, Gość Kaja napisał:

I znów wyłania się obraz "prawdziwego faceta". Skąd Ty to bierzesz. 

Z seriali.

Gość gość

Uuu, Res nie uprawia seksu zawsze i wszędzie. To po uj ci niepracująca żona, od której wymagasz tylko seksu, skoro może ona pracować w godzinach 8-16, a choćby na pół etatu i wieczorami jest wolna, a ty seks uprawiasz pewnie raz w tygodniu? Gadać z nią nie gadasz, bo ona nie ma o czym z tobą gadać, zainteresowań nie podzielasz, bo jakbyś podzielał, to byś gadał, dzieci ponoć nie posiadasz, to po co ci ona cały dzień w domu, kiedy nie ma tak naprawdę za bardzo kto nasyfić tej chałupie, a zupkę odgrzać, czy upanierowany wcześniej przez żonę kotlecik, chyba umiesz sobie na patelnię wrzucić?  Siedzisz 8-9 miesięcy w robocie na wyjeździe, toć ona się zanudzi. Nie zastanawia cię, czy ona czasem jakiejś dziwnej rozrywki sobie nie znajduje, kiedy cię nie ma? Takie mam wrażenie, że cała ta dyskusja ma jeden cel. Usprawiedliwienie twoich skoków w bok z ku/rwami.

Udzielasz się tylko w wątkach o niepracujących żonach. Na temat polityki, książek, muzyki, nauki, służby zdrowia, życia za granica, pracy ogólnie, zarobkach jakoś się nie wypowiadasz. Tylko tyle, że ty zarabiasz. Czyli co? Masz tak bardzo wąskie horyzonty, że wystarczają na pisanie w wątku o niepracującej żonie i potrzebie seksu przez faceta, a nawet jednej składki zusowskiej jeszcze żonie nie zapłaciłeś. Ups, zapomniałam! Pewnie twoja żonka jest tak nieogarnięta, że nie wie jak zorientować się w zusie i skarbówce na ten temat. W sumie nic dziwnego, skro jest z gumy.

52 minuty temu, Gość wędrowiec napisał:

Nie potrzebujesz rozmawiać z żoną ? nie jest kimś z kim możesz się podzielić  swoimi problemami , rozterkami ?

Nie mówię o tym , żeby przerzucać na kobietę odpowiedzialność  za  podejmowane  decyzje  ale czy jako osoba najbliższa  nie udzieliłaby mądrej rady czy  choć  rozmowa z nią nie pomogłaby w "przepracowaniu " problemu ?

O problemach, w których rozwiązaniu nie może pomóc, takich jak na przykład w pracy? Po co? Problemy bierze się na klatę i rozwiązuje, a nie zawracaj głowę żonie.

Gość Gosc
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

O problemach, w których rozwiązaniu nie może pomóc, takich jak na przykład w pracy? Po co? Problemy bierze się na klatę i rozwiązuje, a nie zawracaj głowę żonie.

No ale Ty to Ty 

56 minut temu, Gość Kaja napisał:

I znów wyłania się obraz "prawdziwego faceta". Skąd Ty to bierzesz. 

No oczywiście prawdziwy facet, to taki co ciągle papla z żona.O wszystkim.  Po tym go poznasz. 😀 Skąd Ty to bierzesz?

Gość Gosc
5 minut temu, Rescator555 napisał:

No oczywiście prawdziwy facet, to taki co ciągle papla z żona.O wszystkim.  Po tym go poznasz. 😀 Skąd Ty to bierzesz?

A prawdziwy facet to ten co się dobiera do majtek i oczekuje tylko tego od żony? 😄 Może w Twoim świecie ale kobiety patrzą na to inaczej. Ty to ... a ten co ma dobry kontakt z zona to prawdziwy facet 😄

Gość e-wii
12 minut temu, Rescator555 napisał:

Prawdziwy facet to taki, który ciągle papla z kobietami (nie z żoną) na babskim forum, a wiedzę o życiu czerpie z seriali. 

Gość e-wii
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

A prawdziwy facet to ten co się dobiera do majtek i oczekuje tylko tego od żony? 😄 Może w Twoim świecie ale kobiety patrzą na to inaczej. Ty to ... a ten co ma dobry kontakt z zona to prawdziwy facet 😄

Tak. Prawdziwy facet to taki, który od żony oczekuje tylko du/py do bzykania, za to rozmawia z obcymi kobietami na babskim forum. Nie wiedziałaś?

Gość gosc
4 minuty temu, Gość e-wii napisał:

Tak. Prawdziwy facet to taki, który od żony oczekuje tylko du/py do bzykania, za to rozmawia z obcymi kobietami na babskim forum. Nie wiedziałaś?

😄 . Bo jak sobie wziął pustaka co umie tylko o paznokciach gadac i jej jedyne zainteresowanie to kosmetyka to trudno. Tylko czegoś tu nie rozumiem... wziął sobie taka paniusie żeby tylko dobrze doopy dawała a potem gada ze niby o czym ma rozmawiać z żona 😄 

18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kaia odpisała, kim jest moim zdaniem prawdziwy facet. Chcesz, to sobie przeczytaj, a nie wciskaj swoich wymysłów.

A mój świat jest równie dobry jak twój, albo lepszy.

Edytowano przez Rescator555

Gość Gosc

Ale to nie są domysły tylko ty cały czas to powtarzasz ze wymagasz od żony tylko seksu bo inne rzeczy nie maja znaczenia a jeśli jakiś facet ma inaczej, albo przyjaźni się z zona to ci/pcia

Gość e-wii
13 minut temu, Gość gosc napisał:

😄 . Bo jak sobie wziął pustaka co umie tylko o paznokciach gadac i jej jedyne zainteresowanie to kosmetyka to trudno. Tylko czegoś tu nie rozumiem... wziął sobie taka paniusie żeby tylko dobrze doopy dawała a potem gada ze niby o czym ma rozmawiać z żona 😄 

Ożenił się bo mu sperma do głowy uderzyła - sam tak tłumaczył. 

Gość e-wii
13 minut temu, Rescator555 napisał:

Kaia odpisała, kim jest moim zdaniem prawdziwy facet. Chcesz, to sobie przeczytaj, a nie wciskaj swoich wymysłów.

A mój świat jest równie dobry jak twój, albo lepszy.

No na pewno lepszy! I twoje zdanie jest najtwojsze!

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość e-wii napisał:

Ożenił się bo mu sperma do głowy uderzyła - sam tak tłumaczył. 

Oh No tak 😮 zapomniałam 

1 godzinę temu, Gość Kaja napisał:

Było w telewizji! Więc prawda! Tak samo jak sparaliżowani ludzie prowadzący udane życie erotyczne i rodzinne. Było w telewizji. Widocznie w telewizji nie było nic o tym że mężczyźni do szczęścia potrzebują więcej niż zjeść, wypić, zarobić, i por***ac.

No prawda jest tylko to, co dzieje się u ciebie. Bo ty to, ty tamto ty sramto i to jest najprawdziwsza prawda. Taka jesteś najmądrzejsza.

22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ale to nie są domysły tylko ty cały czas to powtarzasz ze wymagasz od żony tylko seksu bo inne rzeczy nie maja znaczenia a jeśli jakiś facet ma inaczej, albo przyjaźni się z zona to ci/pcia

A od ciebie może wymagać  trzydaniowych obiadów, przynoszenia pensji, sprzątania chałupy, pielęgnowania teściowej i czego tam jeszcze zechce, co dla niego ma znaczenie. Będzie ci lepiej? To życzę szczęścia.

54 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No ale Ty to Ty 

Tak, ja to ja. Radzę sobie z problemami albo jeszcze lepiej nie dopuszczam by powstały, a nie biegnę z byle pierdoła wypłakiwać się żonie.

1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Uuu, Res nie uprawia seksu zawsze i wszędzie. To po uj ci niepracująca żona, od której wymagasz tylko seksu, skoro może ona pracować w godzinach 8-16, a choćby na pół etatu i wieczorami jest wolna, a ty seks uprawiasz pewnie raz w tygodniu? Gadać z nią nie gadasz, bo ona nie ma o czym z tobą gadać, zainteresowań nie podzielasz, bo jakbyś podzielał, to byś gadał, dzieci ponoć nie posiadasz, to po co ci ona cały dzień w domu, kiedy nie ma tak naprawdę za bardzo kto nasyfić tej chałupie, a zupkę odgrzać, czy upanierowany wcześniej przez żonę kotlecik, chyba umiesz sobie na patelnię wrzucić?  Siedzisz 8-9 miesięcy w robocie na wyjeździe, toć ona się zanudzi. Nie zastanawia cię, czy ona czasem jakiejś dziwnej rozrywki sobie nie znajduje, kiedy cię nie ma? Takie mam wrażenie, że cała ta dyskusja ma jeden cel. Usprawiedliwienie twoich skoków w bok z ku/rwami.

Udzielasz się tylko w wątkach o niepracujących żonach. Na temat polityki, książek, muzyki, nauki, służby zdrowia, życia za granica, pracy ogólnie, zarobkach jakoś się nie wypowiadasz. Tylko tyle, że ty zarabiasz. Czyli co? Masz tak bardzo wąskie horyzonty, że wystarczają na pisanie w wątku o niepracującej żonie i potrzebie seksu przez faceta, a nawet jednej składki zusowskiej jeszcze żonie nie zapłaciłeś. Ups, zapomniałam! Pewnie twoja żonka jest tak nieogarnięta, że nie wie jak zorientować się w zusie i skarbówce na ten temat. W sumie nic dziwnego, skro jest z gumy.

Ty świetnie wiesz, że nie zapłaciłem żonie ani jednej składki ZUS? Ciekawe skąd?  A założysz się? Reszty twoich wypierdow nie chce mi się czytać ani tym bardziej komentować, bo są tyle warte, co twoja wiedza o moim płaceniu składek.

Gość Kaja
13 minut temu, Rescator555 napisał:

No prawda jest tylko to, co dzieje się u ciebie. Bo ty to, ty tamto ty sramto i to jest najprawdziwsza prawda. Taka jesteś najmądrzejsza.

Tak nie napisałam. Ale to co dzieje się u mnie jest przynajmniej w jednym przypadku prawda. Twoje argumenty są oparte na fikcji literackiej. 

Zaraz pójdę na forum motoryzacyjne i powiem im że są cipciami bo nie wyjeżdżają autem z pięćdziesiątego piętra wieżowca, nie przelatują tym autem do wieżowca obok przebijając się przez okna, a wiem że prawdziwi mężczyźni tak robią bo widziałam w "szybkich i wściekłych". To są Twoje argumenty czasem. 

6 minut temu, Gość Kaja napisał:

Tak nie napisałam. Ale to co dzieje się u mnie jest przynajmniej w jednym przypadku prawda. Twoje argumenty są oparte na fikcji literackiej. 

Zaraz pójdę na forum motoryzacyjne i powiem im że są cipciami bo nie wyjeżdżają autem z pięćdziesiątego piętra wieżowca, nie przelatują tym autem do wieżowca obok przebijając się przez okna, a wiem że prawdziwi mężczyźni tak robią bo widziałam w "szybkich i wściekłych". To są Twoje argumenty czasem. 

To co się dzieje u mnie jest tak samo prawdą, jak to co się dzieje u ciebie. Oczywiście możesz sobie wiedzieć lepiej, że literatura to fikcja całkowicie oderwana od realiów życiowych. Ciekawe ile książka przeczytałaś w ciągu roku?

Powiem swojemu koledze, który niedługo wraca z rejsu, że jak będą uciekali przed tajfunem, to ma zadzwonić do żony po radę.

Gość Gosc
32 minuty temu, Rescator555 napisał:

A od ciebie może wymagać  trzydaniowych obiadów, przynoszenia pensji, sprzątania chałupy, pielęgnowania teściowej i czego tam jeszcze zechce, co dla niego ma znaczenie. Będzie ci lepiej? To życzę szczęścia.

I rozumu i fajnego charakteru 🙂 

Gość Gość
41 minut temu, Rescator555 napisał:

Nie. Prawdziwe jest tylko to co Res obejrzy w TV.

Gość Gość
36 minut temu, Rescator555 napisał:

Tak, ja to ja. Radzę sobie z problemami albo jeszcze lepiej nie dopuszczam by powstały, a nie biegnę z byle pierdoła wypłakiwać się żonie.

Nie dość, że prawdziwy mężczyzna to jeszcze bezproblemowy 😄 

Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie dość, że prawdziwy mężczyzna to jeszcze bezproblemowy 😄 

A jakie można mieć problemy w życiu, które polega głównie na oglądaniu seriali i pisaniu na babskim forum? Że internet się wykrzaczy albo prąd wyłączą?

8 minut temu, Gość Gosc napisał:

I rozumu i fajnego charakteru 🙂 

To są rzeczy niewymierne, nie do oceny. Raczej nikt nie powie, że jest glupi albo wredny. A czego konkretnie?

Gość Gość
15 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Res nie zrozumie o co chodzi bo on żonę przytula i całuje tylko wtedy gdy się do niej dobiera. 

Resiurek wczoraj napisał, że jeżeli nie przytuli żony i nie powie, że ją kocha przynajmniej  co godzinę to ona czuje się nieswojo. Ale przecież  taki "ogier" z niego :) że może faktycznie  co godzinę sprawdza "zawartość jej majtek".  Dlatego kobicina nie może pracować, tylko leży w małżeńskim łożu cały dzień i czeka. A Resiurek co godzina robi sobie przerwę na Kafe i wskakuje do żonki.

Gość Gosc
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

No właśnie tylko Ty uważasz tutaj ze jak ty tak myślisz to tak jest. My cały czas ci mówimy se ludzie są różni i dają ci turaj kobiety przykłady z życia a ty nadal się upierasz i myślisz ze jak ty taki jesteś to każdy. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.