Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ciekawe jaki % hejtujących kobiety mało pracujące lub niepracujące, to osoby które też by tak chciały, ale z różnych przyczyn nie stać ich na to

Polecane posty

2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Zaczyna docierać.

widzisz, przez stulecia mężczyźni wchodzili w związki z kobietami powodowani nie uczuciem ani chucia, tylko po prostu bo tak trzeba, społeczeństwo tego oczekuje itd. Przez stulecia żona była współpracownica (wśród niższych klas społecznych) lub rodząca potomków osóbka do której należało haftowanie, czytanie poezji, granie na klawesynie i wyglądanie uroczo wśród klas wyższych. Kobieta nie była dla męża partnerka w podejmowaniu decyzji, nie była partnerka do rozmowy. 

Teraz się nam to zmieniło, prawda?

Po pierwsze zaczęliśmy wybierać partnerów w oparciu o koncepcje miłości romantycznej.

Jesteśmy wykształcone, oczytane, obyte, możemy same wybierać swoje zainteresowania, swoich partnerów. 

Jesteśmy po prostu o wiele bardziej interesujące niż tamte kobiety bo mamy większe możliwości. I współczesny mężczyzna to docenia. A mężczyzna Slaby boi się ze jego męskość jest zagrożona. I wtedy wyśmiewa cały ten postęp. 

Tak pewnie. Milosc i seks wynaleziono na przelomie XIX i XX wieku. Zarty sobie stroisz. To wam sie wydaje, ze przez to ze niby jestescie wyksztalcone, oczytane, to faceci pragna od was rozmow o fizyce kwantowej. BZDURA.  Niby w jaki sposob ma byc zagrozona meskosc faceta? To jest kolejna brednia, takie stwierdzenie ktore nic nie znaczy. Podobnie jak to, ze inteligentny facet lubi wyzwania i silne kobiety. Facet lubi takie z nogami po szyje, a brzydula z dwoma doktoratami zainteresuje co najwyzej jakiegos przystojnego inaczej.

3 minuty temu, Gość kekfn napisał:

Wybieram osobę pasująca do mnie charakterem, oczekiwaniami a nie czy jego członek idealnie pasuje do mojej pochwy ;x chcialam miec męża z którym będę się przyjaźnić i na odwrót  🙂 

No to chyba najlepiej zrobic casting. Tu przed chwila gosc pisal, ze wybiera sie partnerow w oparciu o koncepcje milosci romantycznej. To ciekawe co takie wybieranie ma wspolnego z taka miloscia?

Gość Gość

Idąc tym tokiem rozumowania to kobieta też od męża oczekuje seksu, bo przecież pogadać może z przyjaciółmi.

Gość Gosc
7 minut temu, Rescator555 napisał:

Tak pewnie. Milosc i seks wynaleziono na przelomie XIX i XX wieku. Zarty sobie stroisz. To wam sie wydaje, ze przez to ze niby jestescie wyksztalcone, oczytane, to faceci pragna od was rozmow o fizyce kwantowej. BZDURA.  Niby w jaki sposob ma byc zagrozona meskosc faceta? To jest kolejna brednia, takie stwierdzenie ktore nic nie znaczy. Podobnie jak to, ze inteligentny facet lubi wyzwania i silne kobiety. Facet lubi takie z nogami po szyje, a brzydula z dwoma doktoratami zainteresuje co najwyzej jakiegos przystojnego inaczej.

E tam mój brat zostawił taka z nogami po szyje dla 154 bo zawsze lubił małe 😄 bardzo generalizujesz wszystko i wszystkich 

Gość Gosc

Res do Ciebie cały czas coś się mówi, tłumaczy a Ty obracasz kota ogonem za każdym razem 😓

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Idąc tym tokiem rozumowania to kobieta też od męża oczekuje seksu, bo przecież pogadać może z przyjaciółmi.

Jesli oczekuje tylko seksu, bo z reszta poradzi sobie sama, to oczywiscie moze, czemu nie. I nie przecze, ze sa takie kobiety, chociaz nie znam.

2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

E tam mój brat zostawił taka z nogami po szyje dla 154 bo zawsze lubił małe 😄 bardzo generalizujesz wszystko i wszystkich 

Wiekszosc lubi male czy takie z nogami po szyje? Jak myslisz? Ale jesli nie rozumiesz, ze te "nogi po szyje" to taki skrot myslowy to nic nie poradze. W kazdym razie watpie zeby zostawil taka dla brzyduli, aseksualnej z wygladu, ale za to z dwoma doktoratami. Ty myslisz, ze by zostawil? No chyba, ze sie w takiej zakocha, milosc jest slepa.

Gość gość

"Res do Ciebie cały czas coś się mówi, tłumaczy a Ty obracasz kota ogonem za każdym razem "

Bo to jest ... . Inni faceci przegonili go z ogólnego  ,uczuciowego , ero to siedzi tutaj i ...i ciągle to samo . 

4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Res do Ciebie cały czas coś się mówi, tłumaczy a Ty obracasz kota ogonem za każdym razem 😓

Bo odwracanie kota ogonem to moje ulubione zajecie. A co, nie wolno?

1 minutę temu, Gość gość napisał:

"Res do Ciebie cały czas coś się mówi, tłumaczy a Ty obracasz kota ogonem za każdym razem "

Bo to jest ... . Inni faceci przegonili go z ogólnego  ,uczuciowego , ero to siedzi tutaj i ...i ciągle to samo . 

Co ty pieprzysz. Niby w jaki sposob mozna kogos przegonic? Znajde tam ciekawy temat, to bede tam pisal. Na razie ciekawsze sa tutaj.

Gość gość

"Co ty pieprzysz. Niby w jaki sposob mozna kogos przegonic? Znajde tam ciekawy temat, to bede tam pisal. Na razie ciekawsze sa tutaj."

taaaa będziesz pisał jak sobie narysujesz gamoniu   Ty nie masz juz wstępu  na inne tematy . Twoje wypowiedzi  sa blokownie wiec siedzisz tutaj  jak ... na babskim forum, .  . 

Gość Gosc
18 minut temu, Rescator555 napisał:

Tak, pewnie, podrywaja kobiety po to ,by z nimi pograc w gry komputerowe. Albo kolekcjonowac razem znaczki pocztowe. Smiech na sali. Owszem, jedne sa kandydatkami na seks jednorazowy, inne na dlugi zwiazek, ale na pewno nie na dlugi zwiazek ograniczony do gier komputerowych. Owzem, mozna miec wspolne pasje i zainteresowania ale POZA seksem, nie ZAMIAST seksu.

Rozumiem ze dla faceta baaardzo liczy się seks i ze to wasza natura ale przestan gadac  ze tylko tego wymagają i ze nie lubią chodzić na piwo czy dzielic się hobby ze swoimi żonami bo od tego maja niby kolegów ;x mój maz na pewno by nie wybrał takiej co tylko umie dać dobrze pupci, bo by się z nią nudził i poza tym zawsze chciał miec nadzieje na swoją prawdziwa druga połówkę.  

5 minut temu, Gość gość napisał:

"Co ty pieprzysz. Niby w jaki sposob mozna kogos przegonic? Znajde tam ciekawy temat, to bede tam pisal. Na razie ciekawsze sa tutaj."

taaaa będziesz pisał jak sobie narysujesz gamoniu   Ty nie masz juz wstępu  na inne tematy . Twoje wypowiedzi  sa blokownie wiec siedzisz tutaj  jak ... na babskim forum, .  . 

To mze sie zalozymy? Na ktorym forum mam cos napisac?

Gość Gosc
11 minut temu, Rescator555 napisał:

Bo odwracanie kota ogonem to moje ulubione zajecie. A co, nie wolno?

Nie nadajesz się do dyskusji. Masz slaby poziom rozmowy. Żegnam. 

Gość Kaja
13 minut temu, Rescator555 napisał:

Stary, wkurzasz mnie swoim rozbuchanym ego (które jeszcze można by zrozumieć gdyby było czymś poparte) i tym że nie czytasz tego na co odpisujesz. 

Koncepcja miłości romantycznej istniała od wieków (conajmniej od Platona) ale nie mieliśmy możliwość podążać za nią przy wyborze partnera życiowego, aż do czasów niedługo przed przełomem XIX I XX wieku. Seks małżeński był jak już wspomniałeś obowiązkiem (czasem przez haftowana dziurkę w koszuli nocnej byle tylko nie było za przyjemnie), mężczyźni nie uważali kobiet za partnerki więc na porządku dziennym były zdrady. Oczywiście tylko mężczyźni mieli do nich niepisane prawo. To o czym mówisz (mężczyzna chce od kobiety tylko jednego) odnosiło się wtedy i odnosi się  do dzisiaj do przygodnego seksu, seksu przed i pozamalzenskiego. 

Zasadniczo nigdy nie było normą dla mężczyzn brąz żonę w celu zapewnienia sobie regularnego dostępu do kobiecych majtek. Najpierw chodziło o przedłużenie rodu/ pomnożenie majątku/ spełnienie oczekiwań społeczeństwa, a następnie (to już relatywnie niedawno) o miłość romantyczna (tutaj nota bene seks odgrywa ważniejsza role, przedtem był brany pod uwagę tylko w kontekście prokreacji). 

Pora zrewidować poglądy. 

O zagrożonej męskości faceta pisze w kontekście faceta który opiera swoją męskość na tym że ma jeść gwoździe i żałując whisky. Taki mężczyzna nie odważy się okazywać że ma potrzeby emocjonalne, że ma slabosci, że potrzebuje wsparcia bo wtedy jego kruchutka męskość pójdzie w ...u. 

Rozumiem ze dla faceta baaardzo liczy się seks i ze to wasza natura ale przestan gadac  ze tylko tego wymagają i ze nie lubią chodzić na piwo czy dzielic się hobby ze swoimi żonami bo od tego maja niby kolegów ;x mój maz na pewno by nie wybrał takiej co tylko umie dać dobrze pupci, bo by się z nią nudził i poza tym zawsze chciał miec nadzieje na swoją prawdziwa druga połówkę.  

To zle myslisz o swoim mezu. Bo powinien wybrac taka ktora kocha. Bez wzgledu na jej hobby czy umilowanie do picia piwa. Ale gdyby od tej kochanej nie chcial seksu, to bylo by dziwne. Przynajmniej dla mnie. Dla ciebie nie?

Gość gość

"To mze sie zalozymy? Na ktorym forum mam cos napisac?"

Mam to gdzieś gdzie taki gamon jak ty pierdzieli ciągle  to samo . Za chwile tak wrodzisz tutaj z podkulonym ogonem . 

1 minutę temu, Gość gość napisał:

"To mze sie zalozymy? Na ktorym forum mam cos napisac?"

Mam to gdzieś gdzie taki gamon jak ty pierdzieli ciągle  to samo . Za chwile tak wrodzisz tutaj z podkulonym ogonem . 

To jak, wypedzili mnie z innych forow, czy jednak nie? No widzisz, jak latwo zdemaskowac lgarstwo.

Gość Gosc
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

To zle myslisz o swoim mezu. Bo powinien wybrac taka ktora kocha. Bez wzgledu na jej hobby czy umilowanie do picia piwa. Ale gdyby od tej kochanej nie chcial seksu, to bylo by dziwne. Przynajmniej dla mnie. Dla ciebie nie?

Nie rozumiesz ze jak ktoś nie ma odpowiedniego charakteru to druga osoba nie będzie jej kochać? Albo ktoś zdaje sobie sprawę i wie ze z taka co tylko dobrze da doopy nic z tego nie będzie bo chce kobiety z takimi samymi zainteresowaniami? 

Gość Gosc

Rescator555 zmień nick na Tępak555 będzie bardziej pasować 

3 minuty temu, Gość Kaja napisał:

Stary, wkurzasz mnie swoim rozbuchanym ego (które jeszcze można by zrozumieć gdyby było czymś poparte) i tym że nie czytasz tego na co odpisujesz. 

Koncepcja miłości romantycznej istniała od wieków (conajmniej od Platona) ale nie mieliśmy możliwość podążać za nią przy wyborze partnera życiowego, aż do czasów niedługo przed przełomem XIX I XX wieku. Seks małżeński był jak już wspomniałeś obowiązkiem (czasem przez haftowana dziurkę w koszuli nocnej byle tylko nie było za przyjemnie), mężczyźni nie uważali kobiet za partnerki więc na porządku dziennym były zdrady. Oczywiście tylko mężczyźni mieli do nich niepisane prawo. To o czym mówisz (mężczyzna chce od kobiety tylko jednego) odnosiło się wtedy i odnosi się  do dzisiaj do przygodnego seksu, seksu przed i pozamalzenskiego. 

Zasadniczo nigdy nie było normą dla mężczyzn brąz żonę w celu zapewnienia sobie regularnego dostępu do kobiecych majtek. Najpierw chodziło o przedłużenie rodu/ pomnożenie majątku/ spełnienie oczekiwań społeczeństwa, a następnie (to już relatywnie niedawno) o miłość romantyczna (tutaj nota bene seks odgrywa ważniejsza role, przedtem był brany pod uwagę tylko w kontekście prokreacji). 

Pora zrewidować poglądy. 

O zagrożonej męskości faceta pisze w kontekście faceta który opiera swoją męskość na tym że ma jeść gwoździe i żałując whisky. Taki mężczyzna nie odważy się okazywać że ma potrzeby emocjonalne, że ma slabosci, że potrzebuje wsparcia bo wtedy jego kruchutka męskość pójdzie w ...u. 

Nie mielismy mozliwosci podazac za nia przy wyborze partnera? To znaczy twoim zdaniem NIKT nie mogl? Ciekawe? 

Ciekawe sobie wymyslasz konteksty. Moze i tacy faceci czuja sie zagrozeni, moze boja sie, ze ktos im wyje gwozdzie ;-). Ja takich nie znam. Dla mnie prawdziwy mezczyzna to taki, ktory da sobie rade w kazdej sytuacji, bez wciagania w to zony czy rodziny. No ale jak juz pisalem, musze powiedziec koledze ktory wroci z rejsu, aby w razie huraganu tropikalnego idacego od Szeszeli, dzwonil do zony i prosil o rade, wsparcie i zaspokojenie potrzeb emocjonalnych. Bo inaczej jego meskosc  bedzie zagrozona ;-) ;-) ;-).

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Jeny .... zrozum ze tu chodzi o uczucia i o charakter żony, ze niektorzy mężczyźni wymagają od zony inteligencji, wsparcia czy wrażliwości, wspólnych pasji... a niektorzy wymagają tylko seksu i do nich należysz Ty. Ogólnie jesteś strasznie płytki bo gadasz tylko o robieniu czegoś albo o sprawach materialnych  a o sprawach „duchowych” w ogóle nie wspominasz wiec nic dziwnego ze nas nie rozumiesz. 

Przecież Resiurek jest za tępy, żeby zrozumieć parę zdań. Nie wymagaj od niego zbyt wiele. Kobiety mu piszą o wsparciu psychicznym, charkterze i rozmowach a on odczytuje to na swój sposób: jako obiad z trzech dań i pacek ze śliwkami. Zwykły ćwierćinteligent z przerostem ego.

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Jeny .... zrozum ze tu chodzi o uczucia i o charakter żony, ze niektorzy mężczyźni wymagają od zony inteligencji, wsparcia czy wrażliwości, wspólnych pasji... a niektorzy wymagają tylko seksu i do nich należysz Ty. Ogólnie jesteś strasznie płytki bo gadasz tylko o robieniu czegoś albo o sprawach materialnych  a o sprawach „duchowych” w ogóle nie wspominasz wiec nic dziwnego ze nas nie rozumiesz. 

Bo Resiurek do takich spraw potrzebuje damskiego forum. Albo kolegów.

Gość Gosc
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Nie mielismy mozliwosci podazac za nia przy wyborze partnera? To znaczy twoim zdaniem NIKT nie mogl? Ciekawe? 

Ciekawe sobie wymyslasz konteksty. Moze i tacy faceci czuja sie zagrozeni, moze boja sie, ze ktos im wyje gwozdzie ;-). Ja takich nie znam. Dla mnie prawdziwy mezczyzna to taki, ktory da sobie rade w kazdej sytuacji, bez wciagania w to zony czy rodziny. No ale jak juz pisalem, musze powiedziec koledze ktory wroci z rejsu, aby w razie huraganu tropikalnego idacego od Szeszeli, dzwonil do zony i prosil o rade, wsparcie i zaspokojenie potrzeb emocjonalnych. Bo inaczej jego meskosc  bedzie zagrozona 😉😉 ;-).

O boshhhhh znów odwracanie kota ogonem. 

Nie rozumiesz ze jak ktoś nie ma odpowiedniego charakteru to druga osoba nie będzie jej kochać? Albo ktoś zdaje sobie sprawę i wie ze z taka co tylko dobrze da doopy nic z tego nie będzie bo chce kobiety z takimi samymi zainteresowaniami? 

No jakos nie rozumiem. I miliony facetow zako...acych sie w tzw. kobietach fatalnych, tez tego nie zrozumialo. Nie powiem, ze wszyscy na tym dobrze wyszli, ale nie jestem poradnia malzenska. I nie opowiadaj bajek o wspolnych zainteresowaniach. Czy jesli na przyklad ja lubie zeglowanie, to nie moge byc w szczesliwym zwiazku z dziewczyna ktora pasjonuje hodowla kaktusow? Malzenstwo to nie kolo zainteresowan.

Gość e-wii
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

P/S do Kai

Niedawno napisałem, że przez stulecia matki ostrzegały córki, że facetom chodzi tylko o jedno. To był przykład z tradycji. Ty odpisałaś, że przez stulecia było też niewolnictwo i wiele, rzeczy się zmieniło. Zapytałem, co się zmieniło w tej konkretnej sprawie, ale nie odpowiedziałaś. Więc może teraz odpowiedz. Bo reasumując, przez stulecia wszyscy ( no dobrze, nie wszyscy, może znalazł się ktoś, kto nie wiedział) wiedzieli, że facetom zależy tylko na zawartości majtek, a teraz co? Już tak nie jest? Zależy im na wykładach z fizyki kwantowej? 

Nie tylko ostatnio. Ty cały czas to piszesz. Na okrągło.

PS. Mi matka nigdy tego nie powtarzała.

Gość e-wii
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

A jeżeli te wymagania sobie odpuszczą? Na zasadzie kocham ciebie taką jaką jesteś, nawet jeśli jesteś głupią gąską. Bo jestem na tyle bystry, inteligentny i poukładany, że poradzę sobie w życiu bez pomocy, wspierania itd. A jeśli w trakcie wspólnego życia, okaże się, że jesteś geniuszem w organizowaniu domowego życia, potrafisz założyć i prowadzić firmę i mi doradzać, to oczywiście będę się z tego tylko cieszył. Ty jesteś niby taka głęboką, że wejście w zwiazek z kochana osobą, uzależniać od spełnienia szeregu wymagań? To może casting na żonę?

Bystry, inteligentny i poukładany człowiek, na pewno potrzebuje za towarzysza życia głupią gąskę / cwierćinteligentnego orangutana.

4 minuty temu, Gość e-wii napisał:

Bystry, inteligentny i poukładany człowiek, na pewno potrzebuje za towarzysza życia głupią gąskę / cwierćinteligentnego orangutana.

Slyszalas moze o Lucjanie Rydlu?  A taki tekst" wez Pan sobie zone z prosta, duzo szczescia male koszta" ?

Gość e-wii
56 minut temu, Rescator555 napisał:

Tak, pewnie, podrywaja kobiety po to ,by z nimi pograc w gry komputerowe. Albo kolekcjonowac razem znaczki pocztowe. Smiech na sali. Owszem, jedne sa kandydatkami na seks jednorazowy, inne na dlugi zwiazek, ale na pewno nie na dlugi zwiazek ograniczony do gier komputerowych. Owzem, mozna miec wspolne pasje i zainteresowania ale POZA seksem, nie ZAMIAST seksu.

Resiu, chłopcze, a czy ktoś twierdzi, że jest inaczej?

Napisałeś to, co wszystkie kobiety ci tu tłumaczą, a ty jak zwykle nie rozumiesz :-D Poza seksem są też inne rzeczy = te inne rzeczy są OPRÓCZ seksu a nie zamiast seksu. Jest seks i ine rzeczy. A nie tylko i wyłącznie seks.

Gość Kaja
10 minut temu, Rescator555 napisał:

Ciekawe sobie wymyslasz konteksty. Moze i tacy faceci czuja sie zagrozeni, moze boja sie, ze ktos im wyje gwozdzie ;-). Ja takich nie znam. Dla mnie prawdziwy mezczyzna to taki, ktory da sobie rade w kazdej sytuacji, bez wciagania w to zony czy rodziny. No ale jak juz pisalem, musze powiedziec koledze ktory wroci z rejsu, aby w razie huraganu tropikalnego idacego od Szeszeli, dzwonil do zony i prosil o rade, wsparcie i zaspokojenie potrzeb emocjonalnych. Bo inaczej jego meskosc  bedzie zagrozona 😉😉 ;-).

Czyli teraz zamiast odnieść się do tego co napisałam będziesz czepiał się tego że nie napisałam "większość"? 

To była wtedy norma. Nie widzę sensu rozprawiać o wyjątkach skoro rozmawiały o tym jak to od wieków "mężczyźni chcieli tylko dobrać się do majtek". 

Pewnie i chcieli, ale nikt się nie żenił dla seksu czy z miłości. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.