Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ciekawe jaki % hejtujących kobiety mało pracujące lub niepracujące, to osoby które też by tak chciały, ale z różnych przyczyn nie stać ich na to

Polecane posty

Gość Gosc
9 minut temu, Rescator555 napisał:

No jakos nie rozumiem. I miliony facetow zako...acych sie w tzw. kobietach fatalnych, tez tego nie zrozumialo. Nie powiem, ze wszyscy na tym dobrze wyszli, ale nie jestem poradnia malzenska. I nie opowiadaj bajek o wspolnych zainteresowaniach. Czy jesli na przyklad ja lubie zeglowanie, to nie moge byc w szczesliwym zwiazku z dziewczyna ktora pasjonuje hodowla kaktusow? Malzenstwo to nie kolo zainteresowan.

Oczywiście ze możesz ale mi chodziło o twoje gadanie ze mężczyźni nie lubią spędzać czasu z żonami i ze tego nie chcą 😉 przekręcasz wypowiedzi innych tylko żeby postawić na swoje zamiast przyznać się nie chooyowo gadasz

8 minut temu, Gość e-wii napisał:

Nie tylko ostatnio. Ty cały czas to piszesz. Na okrągło.

PS. Mi matka nigdy tego nie powtarzała.

No, nie opowiadaj, ze "caly czas" i "na okraglo". Pisze tez inne rzeczy wiec niby jak to robie, jesli tamto pisze przez caly czas ;-) ?

Gość Gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

No, nie opowiadaj, ze "caly czas" i "na okraglo". Pisze tez inne rzeczy wiec niby jak to robie, jesli tamto pisze przez caly czas 😉 ?

Hahahahahahaha głupek 😄 ty starasz się prowokować? 

1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Oczywiście ze możesz ale mi chodziło o twoje gadanie ze mężczyźni nie lubią spędzać czasu z żonami i ze tego nie chcą 😉 przekręcasz wypowiedzi innych tylko żeby postawić na swoje zamiast przyznać się nie chooyowo gadasz

Moje gadanie? A ciekawe kiedy tak napisalem? Bo to raczej ty przekrecasz moja wypowiedz, zeby postawic na swoim i nie przyznac, ze mam racje.

Gość Gość
3 minuty temu, Gość e-wii napisał:

Resiu, chłopcze, a czy ktoś twierdzi, że jest inaczej?

Napisałeś to, co wszystkie kobiety ci tu tłumaczą, a ty jak zwykle nie rozumiesz :-D Poza seksem są też inne rzeczy = te inne rzeczy są OPRÓCZ seksu a nie zamiast seksu. Jest seks i ine rzeczy. A nie tylko i wyłącznie seks.

Resiur po prostu nie jest na tyle bystry, zeby móc robić w zyciu różne rzeczy. Dla niego wszystko jest albo czarne albo białe. Nie można z kobietą chcieć i grać w gry komputerowe i chcieć uprawiać seks. Albo więc chcesz mieć kobietę do gier komputerowych albo do seksu.

.

Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Tak pewnie. Milosc i seks wynaleziono na przelomie XIX i XX wieku. Zarty sobie stroisz. To wam sie wydaje, ze przez to ze niby jestescie wyksztalcone, oczytane, to faceci pragna od was rozmow o fizyce kwantowej. BZDURA.  Niby w jaki sposob ma byc zagrozona meskosc faceta? To jest kolejna brednia, takie stwierdzenie ktore nic nie znaczy. Podobnie jak to, ze inteligentny facet lubi wyzwania i silne kobiety. Facet lubi takie z nogami po szyje, a brzydula z dwoma doktoratami zainteresuje co najwyzej jakiegos przystojnego inaczej.

Resiur, tam nie było napisane o zagrożonej męzskości faceta a o zagrożonej męskości SŁABEGO faceta. I to właśnie mówi psychologia.

A inteligentny facet nie może być przystojny inaczej? Czy przystojny inaczej nie może być inteligentny?

Gość e-wii
51 minut temu, Rescator555 napisał:

Wiekszosc lubi male czy takie z nogami po szyje? Jak myslisz? Ale jesli nie rozumiesz, ze te "nogi po szyje" to taki skrot myslowy to nic nie poradze. W kazdym razie watpie zeby zostawil taka dla brzyduli, aseksualnej z wygladu, ale za to z dwoma doktoratami. Ty myslisz, ze by zostawil? No chyba, ze sie w takiej zakocha, milosc jest slepa.

Czyli mógłby zostawić. Bywa i tak. Generalnie związki zawierane tylko dla seksu są mniej trwałe.

Gość e-wii
50 minut temu, Rescator555 napisał:

Co ty pieprzysz. Niby w jaki sposob mozna kogos przegonic? Znajde tam ciekawy temat, to bede tam pisal. Na razie ciekawsze sa tutaj.

Tak, będziesz produkował dokładnie takie same wypociny jak tu. Matki od stulecie ostrzegały córki..... Facet chce tylko dupy..... Kobieta poza dupą nie może nic dać facetowi.... Jestem taki bystry, inteligentny i poukładany.... Do porzygu

Gość Jdjsn
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Przecież Resiurek jest za tępy, żeby zrozumieć parę zdań. Nie wymagaj od niego zbyt wiele. Kobiety mu piszą o wsparciu psychicznym, charkterze i rozmowach a on odczytuje to na swój sposób: jako obiad z trzech dań i pacek ze śliwkami. Zwykły ćwierćinteligent z przerostem ego.

Hahahahahahaha to mnie rozśmieszyło 😄

Gość e-wii
41 minut temu, Rescator555 napisał:

To jak, wypedzili mnie z innych forow, czy jednak nie? No widzisz, jak latwo zdemaskowac lgarstwo.

UUUUU, WOW! Resiurek demaskator! Rozniósł forum dla matek swoją bystrością i przebiegłością! Zuch chłopak.

Gość Gość
39 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie rozumiesz ze jak ktoś nie ma odpowiedniego charakteru to druga osoba nie będzie jej kochać? Albo ktoś zdaje sobie sprawę i wie ze z taka co tylko dobrze da doopy nic z tego nie będzie bo chce kobiety z takimi samymi zainteresowaniami? 

Resiur nie rozumieć. Resiur myśleć, ze miłość to motylki w brzuchu.

Gość lotttiii
58 minut temu, Rescator555 napisał:

Wiekszosc lubi male czy takie z nogami po szyje? Jak myslisz? Ale jesli nie rozumiesz, ze te "nogi po szyje" to taki skrot myslowy to nic nie poradze. W kazdym razie watpie zeby zostawil taka dla brzyduli, aseksualnej z wygladu, ale za to z dwoma doktoratami. Ty myslisz, ze by zostawil? No chyba, ze sie w takiej zakocha, milosc jest slepa.

Niedawno był temat na Kafe w którym kobieta pisała ze jest atrakcyjna i wgl a zostawił ja facet po paru bzykaniach przez co miała dużego dola. Po jakimś tam czasie dowiedziała ze związał się z nijaka dziewczyna z wyglądu o ze planują ślub. Prawie wszyscy jednoznacznie stwierdzili ze ona (autorka) była do dmuchania a widocznie ta obecna jest do życia 

Gość e-wii
26 minut temu, Rescator555 napisał:

Slyszalas moze o Lucjanie Rydlu?  A taki tekst" wez Pan sobie zone z prosta, duzo szczescia male koszta" ?

Resiu, tu nie chodziło o głupią gąskę. Kobieta prosta to nie kobieta głupia. Ech.....

Gość lotttiii

Dowiedziała sie* , i ze planuje slub* 

Gość e-wii
26 minut temu, Rescator555 napisał:

No, nie opowiadaj, ze "caly czas" i "na okraglo". Pisze tez inne rzeczy wiec niby jak to robie, jesli tamto pisze przez caly czas ;-) ?

No rzeczywiście w ciągu tych 5 lat siedzenia na babskim forum robiłeś sobie krótkie przerwy od pisania tych rzeczy. Co za niedopatrzenie.

Gość Kafe
1 minutę temu, Gość e-wii napisał:

No rzeczywiście w ciągu tych 5 lat siedzenia na babskim forum robiłeś sobie krótkie przerwy od pisania tych rzeczy. Co za niedopatrzenie.

Hahahahahha to tez mnie rozśmieszyło 

Gość e-wii
28 minut temu, Gość Gosc napisał:

Hahahahahahaha głupek 😄 ty starasz się prowokować? 

Bo to "wyrafinowany prowokator" jest, jak o sobie pisał. Do tego bystry, inteligentny i poukładany. Zapomniałaś? Nie czujesz tego wyrafinowania w jego postach?

Gość gosc

Ja myślę, że Resiurek555 powinien zdecydowanie częściej podkreślać jaki jest inteligentny, bystry i poukładany i że ma rację. To ostatnie powienien podkreślać bardziej stanowczo. Może ktoś to w końcu zauważy :-D

Gość Kafe
51 minut temu, Gość Gość napisał:

Przecież Resiurek jest za tępy, żeby zrozumieć parę zdań. Nie wymagaj od niego zbyt wiele. Kobiety mu piszą o wsparciu psychicznym, charkterze i rozmowach a on odczytuje to na swój sposób: jako obiad z trzech dań i pacek ze śliwkami. Zwykły ćwierćinteligent z przerostem ego.

To Ty jesteś od Resa żony czyt. Lalki dmuchanej? 😄 

Gość e-wii

Tak pewnie. Milosc i seks wynaleziono na przelomie XIX i XX wieku. Zarty sobie stroisz. To wam sie wydaje, ze przez to ze niby jestescie wyksztalcone, oczytane, to faceci pragna od was rozmow o fizyce kwantowej. BZDURA.  Niby w jaki sposob ma byc zagrozona meskosc faceta? To jest kolejna brednia, takie stwierdzenie ktore nic nie znaczy. Podobnie jak to, ze inteligentny facet lubi wyzwania i silne kobiety. Facet lubi takie z nogami po szyje, a brzydula z dwoma doktoratami zainteresuje co najwyzej jakiegos przystojnego inaczej.

"rozmowy o fizyce kawantowej" to też tekst należący do twojego stałego repertuaru. Masz bardzo ograniczony zasób argumentów. Ciągle to samo, ciągle pisane praktycznie w ten sam sposób dyrdymały.

Jeśli facet bardzo interesuje się fizyką kwantową to jego związek z kobetą wiele by zyskał, gdyby mógł porozmawiać z nią o tym podyskutować.

44 minuty temu, Gość e-wii napisał:

Resiu, chłopcze, a czy ktoś twierdzi, że jest inaczej?

Napisałeś to, co wszystkie kobiety ci tu tłumaczą, a ty jak zwykle nie rozumiesz 😄 Poza seksem są też inne rzeczy = te inne rzeczy są OPRÓCZ seksu a nie zamiast seksu. Jest seks i ine rzeczy. A nie tylko i wyłącznie seks.

A nie rozumiesz, że można robić różne rzeczy, ale tylko jedna z nich będzie ta, z której się nie zrezygnuje. Bo można zrezygnować z wizyty na wystawie kotów i zamiast tego pojechać na piknik. Można zrezygnować z wizyty u cioci, a zamiast tego pójść na spacer nad morze. Ale z seksu raczej  mało który facet zrezygnuje. Więc to jest "obowiązkowe", a inne dowolne.

Gość e-wii
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

A nie rozumiesz, że można robić różne rzeczy, ale tylko jedna z nich będzie ta, z której się nie zrezygnuje. Bo można zrezygnować z wizyty na wystawie kotów i zamiast tego pojechać na piknik. Można zrezygnować z wizyty u cioci, a zamiast tego pójść na spacer nad morze. Ale z seksu raczej  mało który facet zrezygnuje. Więc to jest "obowiązkowe", a inne dowolne.

Tak samo jak z jedzenia nikt nie zrezygnuje. No i? Czy to znaczy, że możemy chcieć tylko jednej rzeczy: jedzenia, oddychania, albo seksu?

Gość Gość

Masz rację co do jednego. Facet lubi takie z nogami po szyje.

Brzydula z dwoma doktoratami zainteresuje (prawdopodobnie) co najwyzej jakiegos przystojnego inaczej.

Natomiast inteligentny facet wybrałby raczej ładną z dwoma doktoratami.

1 godzinę temu, Gość Kaja napisał:

Czyli teraz zamiast odnieść się do tego co napisałam będziesz czepiał się tego że nie napisałam "większość"? 

To była wtedy norma. Nie widzę sensu rozprawiać o wyjątkach skoro rozmawiały o tym jak to od wieków "mężczyźni chcieli tylko dobrać się do majtek". 

Pewnie i chcieli, ale nikt się nie żenił dla seksu czy z miłości. 

Norma? Niekoniecznie. 

A na temat mojej wizji prawdziwych mężczyzn, w odróżnieniu od twoich zjadaczy gwoźdźi nie masz nic do powiedzenia. Niewygodne, prawda? Podobnie wątek o tym, że od osoby która się kocha, niekoniecznie wymaga się wielkiego intelektu. Przykładów na moją zmianę taktyki też raczej nie podałaś. Niewygodne pytania? No ale oczywiście będziesz pisała, jak to mnie pokonalas swoja argumentacja, a ja nie chcę przyjąć twoich super, hiper argumentów.

6 minut temu, Gość Gość napisał:

Masz rację co do jednego. Facet lubi takie z nogami po szyje.

Brzydula z dwoma doktoratami zainteresuje (prawdopodobnie) co najwyzej jakiegos przystojnego inaczej.

Natomiast inteligentny facet wybrałby raczej ładną z dwoma doktoratami.

Jeśli by była ładniejsza od innych bez doktoratów, czemu nie. Ale wybrał by ją z powodu urody. Ciekawe tylko dlaczego wiele tych z doktoratami są singielkami? Pewnie faceci są za mało inteligentni 😉😉 ;-).

Edytowano przez Rescator555

Gość Gość
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Norma? Niekoniecznie. 

A na temat mojej wizji prawdziwych mężczyzn, w odróżnieniu od twoich zjadaczy gwoźdźi nie masz nic do powiedzenia. Niewygodne, prawda? Podobnie wątek o tym, że od osoby która się kocha, niekoniecznie wymaga się wielkiego intelektu. Przykładów na moją zmianę taktyki też raczej nie podałaś. Niewygodne pytania? No ale oczywiście będziesz pisała, jak to mnie pokonalas swoja argumentacja, a ja nie chcę przyjąć twoich super, hiper argumentów.

Jeśeli dla kogoś "miłość" to motylki w brzuchu to rzeczywiście można kochać byle kogo.Nawet ćwierćinteligentego orangutana. Wystarczy, że feromony będą odpowiadać. Tylko ile czasu trwa taka "miłość"?

Gość Gość
5 minut temu, Rescator555 napisał:

Jeśli by była ładniejsza od innych bez doktoratów, czemu nie. Ale wybrał by ją z powodu urody. Ciekawe tylko dlaczego wiele tych z doktoratami są singielkami? Pewnie faceci są za mało inteligentni 😉😉 ;-).

Bo może są zainteresowane innymi rzeczami niż związek z byle kim? Za partnera chciałaby kogoś na swoim poziomie, a takich nie jest zbyt wielu?

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jeśeli dla kogoś "miłość" to motylki w brzuchu to rzeczywiście można kochać byle kogo.Nawet ćwierćinteligentego orangutana. Wystarczy, że feromony będą odpowiadać. Tylko ile czasu trwa taka "miłość"?

Tak, tak, pewnie! Dla ciebie miłość to jakaś tam "wspólnota dusz', jakieś "mistyczne porozumienia" , " komunia dusz" i inne podobne dyrdymaly.  

Może trwać od 3 dni do kilkudziesięciu lat. Zależy od przypadku.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.