Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ciekawe jaki % hejtujących kobiety mało pracujące lub niepracujące, to osoby które też by tak chciały, ale z różnych przyczyn nie stać ich na to

Polecane posty

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Bo może są zainteresowane innymi rzeczami niż związek z byle kim? Za partnera chciałaby kogoś na swoim poziomie, a takich nie jest zbyt wielu?

No a gdzie ci inteligentni faceci, które podobno lecą na takie?

Gość e-wii
8 minut temu, Rescator555 napisał:

Jeśli by była ładniejsza od innych bez doktoratów, czemu nie. Ale wybrał by ją z powodu urody. Ciekawe tylko dlaczego wiele tych z doktoratami są singielkami? Pewnie faceci są za mało inteligentni 😉😉 ;-).

Wiele tych z doktoratami to znaczy ile?

Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Aha, to wystarczy, ze facet będzie leciał, tak? Facet leci na kobietę i od razu jest z tego związek?

Gość Gość
5 minut temu, Rescator555 napisał:

Tak, tak, pewnie! Dla ciebie miłość to jakaś tam "wspólnota dusz', jakieś "mistyczne porozumienia" , " komunia dusz" i inne podobne dyrdymaly.  

Może trwać od 3 dni do kilkudziesięciu lat. Zależy od przypadku.

widzę, ze znowu ssałeś brudnego palucha  :-D

Gość e-wii
8 minut temu, Gość Gość napisał:

widzę, ze znowu ssałeś brudnego palucha  :-D

A matki od wieków powtarzają, żeby myć ręce i nie ssać paluchów.

Gość e-wii
18 minut temu, Rescator555 napisał:

Res, a dlaczego kobiety "z nogami do szyi" bywaja singielkami? I dlaczego kobiety "nogami do szyi" bywiają zostawiane przez mężów często dla mniej atrakcyjnych kochanek?

18 minut temu, Gość Gość napisał:

widzę, ze znowu ssałeś brudnego palucha  😄

To coś kiepsko widzisz. Może pora do okulisty :-).

Gość Gość
16 minut temu, Rescator555 napisał:

To coś kiepsko widzisz. Może pora do okulisty :-).

To skąd to wyssałeś?

Gość Gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Z życia.

Z czyjego życia wyssałeś co ja niby sądzę na temat miłości? Moze ze szklanej kuli?

48 minut temu, Gość Gość napisał:

Aha, to wystarczy, ze facet będzie leciał, tak? Facet leci na kobietę i od razu jest z tego związek?

Aha, czyli lecą żeby je wciągnąć do łóżka, tak jak inne ładne kobiety. Dwa doktoraty nie są im do niczego potrzebne, równie dobrze mogą być po podstawówce.

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Z czyjego życia wyssałeś co ja niby sądzę na temat miłości? Moze ze szklanej kuli?

Znam ten sposób myślenia.

Gość e-wii
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Aha, czyli lecą żeby je wciągnąć do łóżka, tak jak inne ładne kobiety. Dwa doktoraty nie są im do niczego potrzebne, równie dobrze mogą być po podstawówce.

No to ile jest tych kobiet singielek z doktoratami?

Gość Gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Znam ten sposób myślenia.

I oczywiście uważasz, że ja też tak myślę? Nie ssij już tych brudnych paluchów bo na dobre ci to nie wychodzi.

6 minut temu, Gość Gość napisał:

I oczywiście uważasz, że ja też tak myślę? Nie ssij już tych brudnych paluchów bo na dobre ci to nie wychodzi.

No tak uwazam. Twierdzisz, ze nie mam racji?

Gość Gość

Wspólnota dusz, mistyczne porozumienie. A ponoć Res ta twoja żonka cię tak mocno kocha. Myślisz, że ona czuje też mistyczne porozumienie z tobą? Ja myślę, że tak. Skoro ty prowadzisz z nami pyskówki przez net, więc czasu i chęci na gadkę z żoną nie masz, to musi być między wami to mistyczne coś. 

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wspólnota dusz, mistyczne porozumienie. A ponoć Res ta twoja żonka cię tak mocno kocha. Myślisz, że ona czuje też mistyczne porozumienie z tobą? Ja myślę, że tak. Skoro ty prowadzisz z nami pyskówki przez net, więc czasu i chęci na gadkę z żoną nie masz, to musi być między wami to mistyczne coś. 

Z czego wyssalas te głupoty?

Gość Gość
11 minut temu, Rescator555 napisał:

No tak uwazam. Twierdzisz, ze nie mam racji?

No nie masz racji.

Gość Gosc
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Z czego wyssalas te głupoty?

A co jest między wami? 

Gość Kaja
7 godzin temu, Rescator555 napisał:

Norma? Niekoniecznie. 

A na temat mojej wizji prawdziwych mężczyzn, w odróżnieniu od twoich zjadaczy gwoźdźi nie masz nic do powiedzenia. Niewygodne, prawda? Podobnie wątek o tym, że od osoby która się kocha, niekoniecznie wymaga się wielkiego intelektu. Przykładów na moją zmianę taktyki też raczej nie podałaś. Niewygodne pytania? No ale oczywiście będziesz pisała, jak to mnie pokonalas swoja argumentacja, a ja nie chcę przyjąć twoich super, hiper argumentów.

Norma. Koniecznie. 

Nie będę tracić czasu przekopując się przez Twoje posty, więc jeśli już nie twierdzisz że każdy facet a twierdzisz że większość facetów "bystrych i poukładanych" to zostańmy przy tym i z tym będę się spierać. 

Pewnie można się jakoś losowo zakochać w osobie o niskim intelekcie (czyli znacznie niższym od własnego). Nie wiem jak, ale wypadku chodzą po ludziach. Miłość to nie jest przeziębienie że można to po prostu nagle złapać, nie bierze się znikąd. To co piszesz że nasz hipotetyczny mężczyzna który wybrał na żonę ładna dziewczynę z dwoma doktoratami bo była ładniejsza niż inne... 

To jedno zdanie w pełni ukazuje Twój stosunek do kobiet. Nie znam ani jednego mężczyzny który myślałby w ten sposób. Uroda jest jedną z cech branych pod uwagę, intelekt druga, opiekuńczość kolejna (to czy kobieta ma zadatki na dobrą matke jest dla bardzo wielu mężczyzn kluczowe bo wiesz co? Mężczyznom też zależy na dzieciach! Często im nawet bardziej niż ich partnerkom!). Tych cech jest wiele, nie znam statystyk ale myślę że większość mężczyzn nie stawia urody na pierwszym miejscu. Jestem za to pewna że prawie nikt(!) Nie ignoruje pozostałych cech wybierając żonę  tylko dlatego że delikwentka jest ładniejsza od innych. 

Trophy wives nie są tylko ładne, mają też parę innych cech. 

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Kaja napisał:

Nie znam statystyk ale myślę że większość mężczyzn nie stawia urody na pierwszym miejscu. Jestem za to pewna że prawie nikt(!) Nie ignoruje pozostałych cech wybierając żonę  tylko dlatego że delikwentka jest ładniejsza od innych. 

Kobieto, w jakim świecie ty żyjesz? Oczywiście, że faceci najpierw patrzą na urodę kobiety. Musi mu się ona podobać. Dopiero za urodą idzie charakter. A czasem i ten charakter przegrywa z urodą. Nie zakłamuj rzeczywistości, bo to nie świadczy dobrze o twojej inteligencji. 

6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

A co jest między wami? 

A co to ciebie obchodzi? Ale na pewno nie jakieś mistycyzmy. I mam wystarczająca ilość czasu i ochoty na rozmowy z żoną i inne wspólne spędzanie czasu. Wczoraj na przykład 7 godzin w centrach handlowych w tym kawa a potem obiad. Może ty jesteś  niedouczony, że napisanie paru słów zajmuje ci godziny, że mną jest inaczej. Ale to nie twój interes co robię w wolnym czasie.

8 minut temu, Gość Gość napisał:

Kobieto, w jakim świecie ty żyjesz? Oczywiście, że faceci najpierw patrzą na urodę kobiety. Musi mu się ona podobać. Dopiero za urodą idzie charakter. A czasem i ten charakter przegrywa z urodą. Nie zakłamuj rzeczywistości, bo to nie świadczy dobrze o twojej inteligencji. 

To oczywiście był podszyw Rescatora 😀😀😀. Oczywiście, że faceci najpierw patrzą na urodę. Kobieta która nie wzbudza w nich pociągu seksualnego jest dla nas przezroczysta. No ale one wolą myśleć, że nam chodzi o "intelekt". Oczywiście normalne kobiety wiedzą o co chodzi, tylko części odbiło.

2 godziny temu, Gość Kaja napisał:

Norma. Koniecznie. 

Nie będę tracić czasu przekopując się przez Twoje posty, więc jeśli już nie twierdzisz że każdy facet a twierdzisz że większość facetów "bystrych i poukładanych" to zostańmy przy tym i z tym będę się spierać. 

Pewnie można się jakoś losowo zakochać w osobie o niskim intelekcie (czyli znacznie niższym od własnego). Nie wiem jak, ale wypadku chodzą po ludziach. Miłość to nie jest przeziębienie że można to po prostu nagle złapać, nie bierze się znikąd. To co piszesz że nasz hipotetyczny mężczyzna który wybrał na żonę ładna dziewczynę z dwoma doktoratami bo była ładniejsza niż inne... 

To jedno zdanie w pełni ukazuje Twój stosunek do kobiet. Nie znam ani jednego mężczyzny który myślałby w ten sposób. Uroda jest jedną z cech branych pod uwagę, intelekt druga, opiekuńczość kolejna (to czy kobieta ma zadatki na dobrą matke jest dla bardzo wielu mężczyzn kluczowe bo wiesz co? Mężczyznom też zależy na dzieciach! Często im nawet bardziej niż ich partnerkom!). Tych cech jest wiele, nie znam statystyk ale myślę że większość mężczyzn nie stawia urody na pierwszym miejscu. Jestem za to pewna że prawie nikt(!) Nie ignoruje pozostałych cech wybierając żonę  tylko dlatego że delikwentka jest ładniejsza od innych. 

Trophy wives nie są tylko ładne, mają też parę innych cech. 

Nigdy nie twierdziłem, że każdy, bo było by to absurdem. Bo przecież nie papież i nie ci co wolą chłopców 😀.

Można i to wcale nie przypadkowo, bo faceci zako...ą się oczami. Przywolywalem tu już przykład Lucjana Rydla, a jego przypadek był jednym z wielu, była taka moda. Oczywiście tylko ... napiszę, że taka kobieta jest orangutanem. One zwykle mają swój rozum, potrafią prowadzić dom, zarządzać finansami. Tyle, że nie mają pretensji do "yntelektu", jak te po Wyższej Szkole Robienia Hałasu.

Tak pewnie, mężczyznom zależy na dzieciach. Tyle, że jak to czytałem na innym temacie, gdyby to oni decydowali o urodzenia hamulcowy dzieci, to rodziło by się może 10 procent. Bo każdy chce dzieci, ale wiekszosc to w przyszłości, na razie jeszcze nie jest gotowa.

A co z trzecim zagadnieniem? Niby w jaki sposób są zagrożeni w swojej męskości nie zjadacze gwoździ z twojego przykładu wziętego z d..., ale prawdziwi faceci tacy jak ja ich zdefiniowałem. To zagrożenie męskości, to jeden z głupich sloganów bez pokrycia, lansowanych przez pseudointelektualistki.

Edytowano przez Rescator555

W poprzednim wpisie nieostrożnie użyłem słowa każdy. Więc zanim zleca się ...ki z wrzaskiem, że nie każdy, prostuje, że prawie każdy. Bo nie papież i nie homo😀.

Gość Gosc
37 minut temu, Rescator555 napisał:

To oczywiście był podszyw Rescatora 😀😀😀. Oczywiście, że faceci najpierw patrzą na urodę. Kobieta która nie wzbudza w nich pociągu seksualnego jest dla nas przezroczysta. No ale one wolą myśleć, że nam chodzi o "intelekt". Oczywiście normalne kobiety wiedzą o co chodzi, tylko części odbiło.

No tak jest ale to nie znaczy ze się zako...e 😄 jak jest głupia to będzie ja miał na pare nocek bo uzna ze na żonę to ona nie jest 😉 najwyżej będzie szukał ładnej i inteligentnej jeśli tak bardzo zależy mu na wyglądzie. 

Gość Gosc
18 minut temu, Rescator555 napisał:

W poprzednim wpisie nieostrożnie użyłem słowa każdy. Więc zanim zleca się ...ki z wrzaskiem, że nie każdy, prostuje, że prawie każdy. Bo nie papież i nie homo😀.

No musisz to podkreślać bo niedawno się klociles i mówiłeś ze każdy taki jest i tak ma oprócz papieży, gejów bla bla bla 

Gość Gosc
51 minut temu, Rescator555 napisał:

A co to ciebie obchodzi? Ale na pewno nie jakieś mistycyzmy. I mam wystarczająca ilość czasu i ochoty na rozmowy z żoną i inne wspólne spędzanie czasu. Wczoraj na przykład 7 godzin w centrach handlowych w tym kawa a potem obiad. Może ty jesteś  niedouczony, że napisanie paru słów zajmuje ci godziny, że mną jest inaczej. Ale to nie twój interes co robię w wolnym czasie.

O kurde 😮 serio byłeś z nią w centrum handlowym? A słuchawki założyłeś żeby nie słuchać jej gadania? Czy dobrze doopy ci dała i dostała ciuchy w nagrodę? 

Gość Jsjsn

Tez myślicie ze Rescator poznał swoją zone w night klubie? 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.