Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ciekawe jaki % hejtujących kobiety mało pracujące lub niepracujące, to osoby które też by tak chciały, ale z różnych przyczyn nie stać ich na to

Polecane posty

Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Rozumiemy ze wyglad jest najważniejszy u mężczyzn i u kobiet tez bo nie wyobrażam sobie żeby mój maz mnie mnie nie pociągał ale oprócz tego szuka się charakteru i wspólnych pasji 

U resiura nie ma czegoś takiego. Jest tylko albo albo. Albo szukasz ładnej albo takiej z doktoratem. Albo jesz, albo oddychasz albo srasz. Nie można mieć tych wszystkich potrzeb naraz i jakaś potrzeba musi być zawsze ważniejsza niż inne. To prosty chłop jest.

Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Res, a co ty uważasz za najważniejsze? Jedzenie, spanie, sranie czy oddychanie? Jakbyś musiał wybrać jedną z tych rzeczy to co by to było?

Seks 😄 

Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Seks 😄 

I to by był dobry wybór. Zdechł by z głodu.

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Musiało to zabawnie wyglącdać. Resiur prowadzący dmuchaną lalę po centrum a potem taka scenka w kawiarni jak siedzie z nią przy stoliku i popija kawę. Ciekawe co jej kupił?

Hahahahahahahahaha aż się śmieje głośno do fona a jestem w pracy 😄 

9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Rozumiemy ze wyglad jest najważniejszy u mężczyzn i u kobiet tez bo nie wyobrażam sobie żeby mój maz mnie mnie nie pociągał ale oprócz tego szuka się charakteru i wspólnych pasji 

No proszę, jaki postęp. To jednak wygląd jest najważniejszy. A o tym, że wygląd łączy się ściśle ze wzbudzaniem pociągu seksualnego, to uznacie od razu czy muszę pisać o sprawach oczywistych przez kolejny tydzień. Jakich znowu wspólnych pasji??? Gdybym szukał żony, która koniecznie musiała by podzielać moją pasję do żeglarstwa, to został bym dożywotnim kawalerem albo mężem jakiegoś kaszalota. Podobnie jeśli chodzi o inne pasje typu wędkarstwo czy motoryzacja. Nie mówię, że nie ma kobiet które tym się bawią, ale niekoniecznie wszystkie grzeszą urodą. Charakter? Pisałem jakie cechy charakteru cenią faceci: gospodarność, umiejętność prowadzenia domu, uległość. Nie są to cechy którymi chcecie się chwalić.

8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Hahahahahahahahaha aż się śmieje głośno do fona a jestem w pracy 😄 

Hahaha. To są właśnie szczyty intelektu: wymyśleć głupi dowcip i samej z niego rechotać. A potem jeszcze któraś napiszę, że stado bab mi coś mówi. No więc jeśli uważa, że powinienem słuchać bab reprezentujących taki poziom, wymyślających takiej "dowcipy" i potem jeszcze rechoczacych z tego powodu, to nie mam więcej pytań.

Gość Kaja
39 minut temu, Rescator555 napisał:

Akurat! Akurat faceci za najważniejszą cechą uznają jakiś tam intelekt, a nie urodę 😀. Jak można tak zamykać oczy na rzeczywistość. Przecież setki miliardów w różnych walutach, są wydawane na poprawę urody kobiecej. Zacząwszy od kosmetyków, poprzez ciuchy a skończywszy na operacjach plastycznych? Po co to wszystko? Żeby się podobać facetom, bo dla faceta w kobiecie najważniejsza jest jej uroda!!!  I to jest świat rzeczywisty, gdyby było inaczej, to te miliardy, ten cały przemysł, byłby nastawiony na podnoszenie kobiecych walorów intelektualnych. Na doktoraty, na rozwijanie hobby. Czy tak jest, to sobie sama odpowiedz? A co mi mówi stado bab, które uważają się za wielkie intelektualistki, nie jest dla mnie żadnym argumentem. Bo wy opisujecie świat jaki chciałybyscie żeby był, a nie jaki jest.

Right back at you. Nigdzie nie napisalam ze uroda nie jest wazna, uroda bardzo pomaga w zyciu W OGOLE, czy przy aplikowaniu o prace czy przy szukaniu faceta i jest ja (w przeciwienstwie do intelektu) latwo poprawic. Natomiast w relacji zona-maz uroda ma znaczenie drugorzedne, dlatego mezczyzni wiaza sie czesto z kobietami mniej urodziwymi a majacymi inne zalety. Bo dla wiekszosci mezczyzn zona to znacznie wiecej niz kochanka. 

Tu juz czuje jakbym jezdzila po rondzie wiec skoncze. Nie zmienie Twojej wizji swiata, chociaz sie staralam. Bede sie cieszyc ze tacy jak Ty sa w mniejszosci, a przede wszystkim ze mi nie przypadlo miec takiego meza. 

Uwazaj na siebie bo tacy jak Ty (mezczyzni wierzacy w to ze mezczyzna nie powinien szukac wsparcia czy pomocy, powinien sam sobie ze wszystkim radzic, brac wszystko na klate i byc ogolnie silny) czesciej popelniaja samobojstwa niz jakakolwiek inna grupa demograficzna. 

Gość Gość
23 minuty temu, Rescator555 napisał:

No proszę, jaki postęp. To jednak wygląd jest najważniejszy. A o tym, że wygląd łączy się ściśle ze wzbudzaniem pociągu seksualnego, to uznacie od razu czy muszę pisać o sprawach oczywistych przez kolejny tydzień. Jakich znowu wspólnych pasji??? Gdybym szukał żony, która koniecznie musiała by podzielać moją pasję do żeglarstwa, to został bym dożywotnim kawalerem albo mężem jakiegoś kaszalota. Podobnie jeśli chodzi o inne pasje typu wędkarstwo czy motoryzacja. Nie mówię, że nie ma kobiet które tym się bawią, ale niekoniecznie wszystkie grzeszą urodą. Charakter? Pisałem jakie cechy charakteru cenią faceci: gospodarność, umiejętność prowadzenia domu, uległość. Nie są to cechy którymi chcecie się chwalić.

Pisz Resiu, pisz. Przez tydzień, przez miesiąc, przez rok, latami! Tak jak do tej pory. Pisz w kółko te same pierdoły, nie zapomnij podkreślać przy tym jaki ty jesteś inteligentny w przeciwieństwie do tej całej hołoty, która ci odpisuje, że tylko ty masz rację i że twoje przykłady z życia i serialu, które oglądasz są najtrafniejsze. Wszystkie inne argumenty innych ludzi są do dupy bo ty, Resiurek, uważasz inaczej. 

Gość Gość
27 minut temu, Rescator555 napisał:

Tak tak, Resiurki. Po wśród kobiet pasjonujących się żeglarstwem są tylko kaszaloty. Ech, świat według resiurka. 

No w sumie jak się gustuje w dmuchanych lalach to nie da rady trafić na taką, która podzielałaby czyjekolwiek pasje.

Gość Gość
23 minuty temu, Rescator555 napisał:

Hahaha. To są właśnie szczyty intelektu: wymyśleć głupi dowcip i samej z niego rechotać. A potem jeszcze któraś napiszę, że stado bab mi coś mówi. No więc jeśli uważa, że powinienem słuchać bab reprezentujących taki poziom, wymyślających takiej "dowcipy" i potem jeszcze rechoczacych z tego powodu, to nie mam więcej pytań.

O wypraszam sobie. To ja wymyśliłam ten dowcip. Widocznie jest śmieszny, skoro inni z niego rechoczą.

Gość Gość

No to jak Resiurze. Powiesz nam w końcu co wybierzesz z zestawu spanie, sranie, jedzenie i oddychanie. Bo zawsze coś przecież musi być najważniejsze i trzeba wybierać tylko jedną rzecz.

10 minut temu, Gość Gość napisał:

O wypraszam sobie. To ja wymyśliłam ten dowcip. Widocznie jest śmieszny, skoro inni z niego rechoczą.

No strasznie śmieszny 😀. Niech ta co z niego rechocze w pracy, powie szefowi o powodzie rechotu. Pewnie to doceni, może da jej awans, albo wystąpi o doktorat. A mówiąc poważnie, jeśli baba wymyślająca dowcipy na tym poziomie i druga rechoczaca z niego w pracy, uważają, że mają facetom do zaoferowania jakieś walory intelektualne, charakter czy może hahaha poczucie humoru, to może lepiej niech poprzestaną na zdjęciu majtek.

Edytowano przez Rescator555

Gość Gość
9 minut temu, Rescator555 napisał:

No strasznie śmieszny 😀. Niech ta co z niego rechocze w pracy, powie szefowi o powodzie rechotu. Pewnie to doceni, może da jej awans, albo wystąpi o doktorat. A mówiąc poważnie, jeśli baba wymyślająca dowcipy na tym poziomie i druga rechoczaca z niego w pracy, uważają, że mają facetom do zaoferowania jakieś walory intelektualne, charakter czy może hahaha poczucie humoru, to może lepiej niech poprzestaną na zdjęciu majtek.

A to tak nie działa Resiurku.

Gość gosc
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

Gdybym miala takiego jak Ty w domu trzymac to lepiej zeby przynosil mnostwo pieniedzy, a po tym trzymal dziob na klodke. 

22 minuty temu, Gość Kaja napisał:

Right back at you. Nigdzie nie napisalam ze uroda nie jest wazna, uroda bardzo pomaga w zyciu W OGOLE, czy przy aplikowaniu o prace czy przy szukaniu faceta i jest ja (w przeciwienstwie do intelektu) latwo poprawic. Natomiast w relacji zona-maz uroda ma znaczenie drugorzedne, dlatego mezczyzni wiaza sie czesto z kobietami mniej urodziwymi a majacymi inne zalety. Bo dla wiekszosci mezczyzn zona to znacznie wiecej niz kochanka. 

Tu juz czuje jakbym jezdzila po rondzie wiec skoncze. Nie zmienie Twojej wizji swiata, chociaz sie staralam. Bede sie cieszyc ze tacy jak Ty sa w mniejszosci, a przede wszystkim ze mi nie przypadlo miec takiego meza. 

Uwazaj na siebie bo tacy jak Ty (mezczyzni wierzacy w to ze mezczyzna nie powinien szukac wsparcia czy pomocy, powinien sam sobie ze wszystkim radzic, brac wszystko na klate i byc ogolnie silny) czesciej popelniaja samobojstwa niz jakakolwiek inna grupa demograficzna. 

Uroda ma znaczenie pierwszorzedne jeśli chodzi o wybór partnerki. Akurat łatwo ja poprawić. Gdyby było łatwo, nie szły by na to miliardy, w przeciwieństwie na poprawianie intelektu. Ma znaczenie także w utrzymaniu małżeństwa, bo raczej mało któremu facetówi nie przeszkadza zmiana żony w kaszalota. Owszem, dla faceta przy wyborze żony liczą się też cechy charakteru, ale akurat nie te, które wy chciałybyscie mu dać. Więc jak ma się ożenić z Xantypa, to przynajmniej niech będzie ładna i dobrze daje 😀😀😀.

Gość Gość
11 minut temu, Rescator555 napisał:

No tak Resiurku, bo twoje dowcipy rodem z muchomorków są dużo zabawniejsze i na poziomie 😄 Szczególnie te obrzydliwe, o brundym czymś tam itd... No klasa sama w sobie.

Gość Gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Gdybym miala takiego jak Ty w domu trzymac to lepiej zeby przynosil mnostwo pieniedzy, a po tym trzymal dziob na klodke. 

Dlatego Resiu siedzi na baskim forum. W domu musi trzymać dziób na kłódkę.

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A to tak nie działa Resiurku.

Działa dokładnie tak.  No widzę kolejny rozbłysk "intelektu". No kuźwa strasznie śmieszne, chyba posika się że śmiechu 😀😀😀.

Gość Gość
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

Działa dokładnie tak.  No widzę kolejny rozbłysk "intelektu". No kuźwa strasznie śmieszne, chyba posika się że śmiechu 😀😀😀.

A to nie wiedziałam, ze szefowie mogą wystąpić o doktorat. Interesujące. A Gowin o tym wie?

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No tak Resiurku, bo twoje dowcipy rodem z muchomorków są dużo zabawniejsze i na poziomie 😄 Szczególnie te obrzydliwe, o brundym czymś tam itd... No klasa sama w sobie.

No akurat tak. Chociaż to o wysysaniu z brudnego palucha, to wcale nie są dowcipy.

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A to nie wiedziałam, ze szefowie mogą wystąpić o doktorat. Interesujące. A Gowin o tym wie?

No chyba mogą zaproponować otwarcie przewodu doktorskiego zainteresowanej osobie. No a komuś kto ma takie poczucie humoru 😀.

Gość Gość
6 minut temu, Rescator555 napisał:

No akurat tak. Chociaż to o wysysaniu z brudnego palucha, to wcale nie są dowcipy.

O czymś innym brudnym również pisałaś.

Poza tym tego się spodziewałam. Resiur orzekł, że jego dowcipy są śmieszne, wiec to oznacza, że są śmieszne.

Tylko dlaczego NIKT się z nich nie śmieje?

Gość Gość
5 minut temu, Rescator555 napisał:

No chyba mogą zaproponować otwarcie przewodu doktorskiego zainteresowanej osobie. No a komuś kto ma takie poczucie humoru 😀.

A Gowin o tym wie?

Gość Gość
7 minut temu, Rescator555 napisał:

Ale, że jak? Idzie pan Kazek z mięsnego gdzieś (gdzie?) i mówi proszę mojej pracownicy otworzyć przewód doktorski?

Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

O czymś innym brudnym również pisałaś.

Poza tym tego się spodziewałam. Resiur orzekł, że jego dowcipy są śmieszne, wiec to oznacza, że są śmieszne.

Tylko dlaczego NIKT się z nich nie śmieje?

Nie znają się 😄 

Gość gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Uroda ma znaczenie pierwszorzedne jeśli chodzi o wybór partnerki. Akurat łatwo ja poprawić. Gdyby było łatwo, nie szły by na to miliardy, w przeciwieństwie na poprawianie intelektu. Ma znaczenie także w utrzymaniu małżeństwa, bo raczej mało któremu facetówi nie przeszkadza zmiana żony w kaszalota. Owszem, dla faceta przy wyborze żony liczą się też cechy charakteru, ale akurat nie te, które wy chciałybyscie mu dać. Więc jak ma się ożenić z Xantypa, to przynajmniej niech będzie ładna i dobrze daje 😀😀😀.

E, na edukacje wydajemy wiecej niz na urode wiec nie wiem na czym opierasz swoje domysly. 

Gość Gość
2 godziny temu, Rescator555 napisał:

No kuźwa, tacy są faceci. No kuźwa jakoś nie chcę lecieć na intelekt, na doktoraty 😀. No nie chcę i już. Owszem poza urodą i seksem, potrzebują jeszcze kogoś kto ogarnie chałupę, przygotuje jedzonko i nie będzie marudził. Ale o tych trzech walorach żadna nie wspomniała, bo są poniżej godność współczesnej kobiety. Chyba powinny się pomyśleć o wymianie facetów na tej planecie, aby pasowali do waszych wyobrażeń. Bo ci realni tacy są i juz.

Mów za siebie, to ty nie poleciałeś na intelekt czy na doktorata kobiety.A wiesz dlaczego? Bo  przy takiej kobiecie musiał byś się  starać, musiał byś reprezentować  podobny poziom i intelekt  do niej,  bo inaczej nudziła by się  z tobą. Takiej kobiecie nie wystarczy seks i kasa ona potrzebuje znacznie więcej niż ty możesz jej dać. Taka kobieta by  nie zrezygnowała z pracy zawodowej aby ci sprzątać, prać i gotować, tylko ty też musiałbyś wziąć się do roboty. A to cię niestety  przerasta bo jesteś panem wygodnickimi . Więc nie opowiadaj takich teorii z" du..... py" bo naszczęście są faceci i śmiem twierdzić, że jest ich całkiem dużo którzy  inaczej patrzą na związek niż ty. Ja mam sporo kolegów i mój mąż też i powiem ci szczerze, że żaden z nich nie jest reprezentantem twoich poglądów( aczkolwiek wcale nie kryją, że seks jest istotny) no ale może oni nie należą do tych" inteligentnych i błyskotliwych" tylko pewnie  do samców ze zwierzęcymi instynktami.:-)

Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mów za siebie, to ty nie poleciałeś na intelekt czy na doktorata kobiety.A wiesz dlaczego? Bo  przy takiej kobiecie musiał byś się  starać, musiał byś reprezentować  podobny poziom i intelekt  do niej,  bo inaczej nudziła by się  z tobą. Takiej kobiecie nie wystarczy seks i kasa ona potrzebuje znacznie więcej niż ty możesz jej dać. Taka kobieta by  nie zrezygnowała z pracy zawodowej aby ci sprzątać, prać i gotować, tylko ty też musiałbyś wziąć się do roboty. A to cię niestety  przerasta bo jesteś panem wygodnickimi . Więc nie opowiadaj takich teorii z" du..... py" bo naszczęście są faceci i śmiem twierdzić, że jest ich całkiem dużo którzy  inaczej patrzą na związek niż ty. Ja mam sporo kolegów i mój mąż też i powiem ci szczerze, że żaden z nich nie jest reprezentantem twoich poglądów( aczkolwiek wcale nie kryją, że seks jest istotny) no ale może oni nie należą do tych" inteligentnych i błyskotliwych" tylko pewnie  do samców ze zwierzęcymi instynktami.:-)

Dokładnie! Po co intelekt kobiecie, wystarczy tylko" zawartość majtek" i wygląd. Może być glupia jak but, i najlepiej aby " nie gderała", tylko ogarniała dom i zawsze gotowa na seks była. Aż trudno uwierzyć, że są ludzie jak pan Res.

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

I to by był dobry wybór. Zdechł by z głodu.

Króraś z was jest mistrzynią ciętej riposty hahaha. Czy to ta sama dziewczyna pisała o Resiurku  spacerującym z lalką ?  :-)

Gość Gosc
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie! Po co intelekt kobiecie, wystarczy tylko" zawartość majtek" i wygląd. Może być glupia jak but, i najlepiej aby " nie gderała", tylko ogarniała dom i zawsze gotowa na seks była. Aż trudno uwierzyć, że są ludzie jak pan Res.

No ale przecież wszyscy mężczyźni mysla tak jak Rescator tylko po prostu kłamią! Bo jeśli rzeczywistość różni się od jego poglądów to należy po prostu zmienić rzeczywistość! Proste!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.