Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 36 lat

Wasze pierwsze doświadczenia w trójkącie 2M+1K. Jak do tego doszło i jakie były wrażenia?

Polecane posty

Obracam się w takim towarzystwie ,gdzie prawie wszyscy, bardzo lubią seks i mają możliwość spotkań ,można nazwać je śmiało orgiami.To co tam się dzieje nie wychodzi nigdy poza nasze grono.Trafiają tu czasem osoby nowe i niedoświadczone,przechodzą weryfikacje no i jedno spotkanie pokazuje,co potrafią , a co tylko im się wydawało.Ze mną początek był taki,że wprowadziła mnie znajoma.Po pierwszym razie ,byłam obolała i prawie dwa dni dochodziłam do siebie.Jednak przeżyłam tam coś ,czego wiele dziewczyn nigdy w życiu nie doświadczy,nawet w małym stopniu ...

wiem że teraz zostanę zrównana z błotem...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Droga niecnotka

czytajac co napisałaś to widzę się jakbyś mnie opisała Dzięki ze napisałaś chętnie z Tobą popisze wogole zadowolona bym była jakby było to mozliwe i byśmy się spotkały na takim sex party Bardzo lubie sex pewnie jak i Ty i jak masz chwile to mi napisz jak tam na tych spotkaniach to się odbywa może vos przeniosę do swej sypialni albo spraktykuje ze swoim chłopcem nawet dxis wieczór Pisz mi o swoich fantazjach już zrealizowanych i co byś chciała bo ja po spotkaniu co zafundował mój Pan i przyprowadził dwóch młodych byczków to jak wspomnę to jeszcze czuje ciepło w cipce i nogi zaczynaja mi się treść ale opisze Ci wszystko Czekam co mi opiszesz pewnie wieczorem coś zrealizuje a o innych się nie mary co pomyślą raz się żyje i myśle póki co to nie ma co cipki żałować po to jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, niecnotka napisał:

Obracam się w takim towarzystwie ,gdzie prawie wszyscy, bardzo lubią seks i mają możliwość spotkań ,można nazwać je śmiało orgiami.To co tam się dzieje nie wychodzi nigdy poza nasze grono.Trafiają tu czasem osoby nowe i niedoświadczone,przechodzą weryfikacje no i jedno spotkanie pokazuje,co potrafią , a co tylko im się wydawało.Ze mną początek był taki,że wprowadziła mnie znajoma.Po pierwszym razie ,byłam obolała i prawie dwa dni dochodziłam do siebie.Jednak przeżyłam tam coś ,czego wiele dziewczyn nigdy w życiu nie doświadczy,nawet w małym stopniu ...

wiem że teraz zostanę zrównana z błotem...

Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sex grupowy odpowiednio dobrany jest super ale powinna być przewaga panow i dobrze by było aby byli podobnie wyposażeni aby z mniejszym sprzętem nie miał kompleksów bo z mniejszym często jest bardziej pracowity i dba aby dxiewczyna była zadowolona i pracuje nim ostro takie miałam doświadczenie nie wiem jak inne dziewczyny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje to przyjemne ale gdy wszystko wychodzi i jest uzgodnione no i partnerzy wlasciwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było przeżyć coś takiego gdzie do mnie i żony dołączył by inny mąż. Taki subtelny który nie idzie na ostrość tylko potrafi sie delektować kobietą i najlepiej jakby kochał stópki. Ehhh marzenie mieć kogoś takiego zaufanego

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×