Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania

Maz mnie zostawil dla kochanki a później przychodził na seks

Polecane posty

Gość Ania

3 miesiące  temu poszedl do kochanki i zostawił mnie sama z 2 letnim dzieckiem.  Zaczal przychodzić wiec pomyślałam ze może tak by sie na niej zemścić. Wiec zaciągnelam go do lozka raz kolejne razy juz sam przylazil. Musze przyznać ze tym razem po takiej przerwie seks byl rewelacyjny. Mowil coś tam o powrotach ale jedyne co. Tym robil to wracal do kochanki. Zrozumialam ze tak mu wygodnie i wyslalam jej wszytsko co miałam ...ka jest z nim nadal a ja zaluje ze tak krotko to twalo. Teraz mi go nawet troche brakuje. Obraził sie biedny. Jutro przeczyta pozew rozwodowy to juz w ogole peknie jak przeczyta o sobie prawdę. Jak widac kobieta ta nie ma do siebie szacunku i za wszelką cene chve go przy siebie zatrzymać. Ja bym go w kazdej chwili przyjela. Nie wiem czy to milosc czy rywalizacja a moze moja glupita ale wzielabym go bez zastanowienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

????? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddd

też nie masz do siebie szacunku..... nie tknęłabym faceta który poszedł do kochanki a  mnie zostawił z dzieckiem ! nigdy nigdy !  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to nie facet tylko jej mąż

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

...ka nie uwierzyła a on nadal udaje ze ja kocha trochę sie pokocilismy ale jest okej... Niedługo znowu wroci gora miesiąc daje i będziemy uprawiac dziki seks na co innego zasługuje ta zdzira... Zrobie tak ze ja rzuci a pozniej ja rzuce jego... To moj szczytny cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick bez avatara

Też bym chciał tak dymać dwie na zmianę 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkjbbv

Kompletne dno. Ty i twój mąż. Jesteście siebie warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki

Zwykle nie cytuje demotow ani nie kieruje sie nimi w zyciu ale teraz zrobie wyjatek...

 

"Ludzie slabi szukaja zemsty, silni wybaczaja a inteligentni ignoruja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×