Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lopez

Jak uwieść kobiete? - proszę o porady

Polecane posty

19 godzin temu, Jajko Pisanka napisał:

Nie ma czegoś takiego jak uwodzenie - trzeba się po prostu komuś spodobać i potem to zainteresowanie utrzymać 😛

Myśle, że całkiem jej się podobam, ale chyba ze mną pogrywa. Tak jakby coś chciała ale nie jasne sygnały dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OldTimes
10 godzin temu, Gość Jestem robotę napisał:

A jest jakaś prawda nieuniwersalna?

TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwodzę jak leci

Różnica wieku nie ma żadnego znaczenia. Teraz kobiety nie mają problemu z umawianiem się z młodszymi facetami. Jeśli wspomniała że jesteś dla niej za młody to TYM LEPIEJ! Oznacza to że widzi w tobie faceta. 

Zachowuj się naturalnie, bądź wyluzowany, zabawny (ale nie pajacuj). Słuchaj co do Ciebie mówi i zwracaj uwagę na jej gust. Jeśli zauważysz że czyta książkę, zapytaj o czym jest. Podpytaj jakie lubi filmy i wyczekaj aż co s w jej guście będą grali w kinach, zaproś ją. Przede wszystkim bądź pozytywnym człowiekiem. Staraj się nie narzekać, nie ględzić, stwarzaj pozytywną atmosferę wokół siebie. 

Kwestie wieku rozbrajaj żartem. Jeśli jeszcze wspomni że jesteś za młody, powiedz z uśmiechem "tak, mamusiu". 

Po prostu nie spinaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość uwodzę jak leci napisał:

Różnica wieku nie ma żadnego znaczenia. Teraz kobiety nie mają problemu z umawianiem się z młodszymi facetami. Jeśli wspomniała że jesteś dla niej za młody to TYM LEPIEJ! Oznacza to że widzi w tobie faceta. 

Zachowuj się naturalnie, bądź wyluzowany, zabawny (ale nie pajacuj). Słuchaj co do Ciebie mówi i zwracaj uwagę na jej gust. Jeśli zauważysz że czyta książkę, zapytaj o czym jest. Podpytaj jakie lubi filmy i wyczekaj aż co s w jej guście będą grali w kinach, zaproś ją. Przede wszystkim bądź pozytywnym człowiekiem. Staraj się nie narzekać, nie ględzić, stwarzaj pozytywną atmosferę wokół siebie. 

Kwestie wieku rozbrajaj żartem. Jeśli jeszcze wspomni że jesteś za młody, powiedz z uśmiechem "tak, mamusiu". 

Po prostu nie spinaj się.

Zgadzam się w 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a u mnie kobieta starsza o 5 lat przez co mnie oniesmiela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc

Chyba faktycznie ten z kocham ją kurde 😂

Oj tak kurde jaka miłość.

Oby się okazało że to inny autor i że posłucha się rad a nie jak tamten pozal się boże chłopaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się :D zaprosiłem ją do fajnej knajpki na jedzenie, było super i mamy się znowu spotkać, ale fakt, że na poczatku trochę mnie skreślała przez wiek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OldTimes
3 minuty temu, Lopez napisał:

Udało się :D zaprosiłem ją do fajnej knajpki na jedzenie, było super i mamy się znowu spotkać, ale fakt, że na poczatku trochę mnie skreślała przez wiek 

Brawo, i jak zagaiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×