Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karooo

Mamusie na październik 2019

Polecane posty

Gość Wrzesień/październik
3 godziny temu, Gość Gość Monia napisał:

Ostatnio wcześnie padam spać  A potem od 5 nie spie;)

Trochę się zmartwilam czytając Wasze wypowiedzi. Sądziłam  że najgorzej jak serduszka nie bedzie. A jak z tym będzie dobrze to już będzie dobrze;/

Wszystkim życzę zdrowka i samych pozytywnych wiesci:)

Ja czekam na lekarza na NFZ, do 2 kwietnia. Kiedyś miałam prywatną opiekę w dwóch klinikach i wcale taka super nie była. Te kliniki w moim mieście nabrały klientów i do lekarza pierwszego kontaktu się dostać to był wyczyn. A u mnie w osiedlowej przychodni można nawet tego samego dnia wyprosic;) zobaczymy jak będzie, na razie zostaje przy NFZ. U lekarza kiedyś już byłam i zrobił na mnie dobre wrażenie.

Ja nie chodzę na NFZ choćby ze względu na ich ograniczenia co do wypisywania badań. Nie miałabym syna gdybym sobie sama badań nie porobiła na podstawie informacji z internetu bo lekarz mi zlecił mocz i krew 🙄 

Ja się cieszę, że powoli ustępują mi dolegliwości żołądkowe wszelkiego rodzaju uff tylko ból krzyża nie odpuszcza i chyba będzie tak do końca 🙈

A wy jak się czujecie dziewczyny? 

Martyna daj znać co powiedział drugi lekarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena89

Hej 😉 To i ja się przyłączę 😊 Nie znam jeszcze dokładnego terminu porodu ale z moich obliczeń to koniec pazdziernika.W tej chwili to 8 tydzień usg wyszło dobrze serduszko bije jak szalone 😄 Hest niestety krwiak ale lekarz kazałsię nie przejmować. Dzisiaj pierwsze badania krwi za mną. To moja 3 ciąża 😉 I jak w każdej czuje się fatalnie mdłości i senność towarzyszą przez cały dzień ale miejmy nadzieję że jeszcze chwila i wszystko ustąpi 😃 Pozdrawiam Was serdecznie 😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Cześć Milena 😊

Ja z mojej lekarki na NFZ byłam naprawdę zadowolona, wszystkie badania itd. zobaczę jak teraz będzie.

Ja ogólnie czuje się dobrze, lekkie mdłości, senność, ale ogólnie oki 😁

A powiedzcie wierzycie,że jak się je to o to to będzie dziewczynka a jak to i to to chłopiec? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc w to nie wierzę ponieważ mam dwie córki i z pierwsza miałam ochotę tylko na słodkie a w drugiej ciąży na kwaśne i też urodziła się córka 😂 ale może u niektórych sie to sprawdza 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hjk

Tak niedawno zachodzilam w ciążę na koniec października 2018 a tu już temat na październik 2019 się rozkręca a moja córka prawie 5 miesięcy, ale ten czas leci. Powodzenia... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Milena89 i milenkaaa to ta sama osoba? 😁 Próbuje Was jakoś zapamiętać, ale nie wiem czy mi się udaje 😂

Ja właśnie w pierwszej ciąży tylko słodkości, teraz słono i kwaśno, aczkolwiek slodyczkiem też nie pogardzę 😁

I zastanawiam się czemu tu wróży, ale pewnie niczemu 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzesień/październik
1 godzinę temu, Gość Karooo napisał:

A powiedzcie wierzycie,że jak się je to o to to będzie dziewczynka a jak to i to to chłopiec? 🤔

Nie wierzę w takie rzeczy bo jem wszystko i w pierwszej ciąży też jadłam wszystko. Natomiast już kilka koleżanek potwierdziło moją teorię, że zupełnie inna ciąża to inna płeć dzidziusia 😅🤔 zobaczymy czy ta teoria się sprawdzi w moim przypadku. Przy synu moim ciąża bezobjawowa była totalnie. Żadnych mdłości, nudności, zgagi, boli itd. A teraz? Wszystko mam oprócz wymiotów. I mam 4 koleżanki, które drugą ciążę przechodziły zupełnie inaczej niż pierwszą i drugie dziecko jest innej płci 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Karooo napisał:

Milena89 i milenkaaa to ta sama osoba? 😁 Próbuje Was jakoś zapamiętać, ale nie wiem czy mi się udaje 😂

Ja właśnie w pierwszej ciąży tylko słodkości, teraz słono i kwaśno, aczkolwiek slodyczkiem też nie pogardzę 😁

I zastanawiam się czemu tu wróży, ale pewnie niczemu 😂

Tak to ja 😂 Nie ukrywam że teraz przydałby się syn ale to się okaże.Jakos ciężko uwierzyć mi w te przesądy.Narazie czuje się względnie choć mogłoby być lepiej 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna33

Hej. U mnie też ciąża zupełnie inna od poprzednich. Zawsze objadłam się pomidorami a teraz jabłka, banany i kapusta kiszona 🙂 Nabiału i słodyczy nie bardzo. Wiadomo, mam dwóch chłopców to marzę po cichu o córeczce ale po ostatniej stracie powtarzam sobie, że nie ważne co będzie abym tylko donosiła ciążę i urodziła zdrowe dziecko. Objawy też łagodne. Teraz już odczuwam większe parcie na pęcherz i piersi trochę bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

U nas jest synek i z jednej strony bym chciała chłopca, a z drugiej dziewczynkę 😉

W sumie wszystko jedno, oby zdrowe, bo z imieniem i tak będzie problem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Pusty  pecherzyk .. czeka mnie lyzeczkowanie  w czwartek dostane skierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzesień/październik
17 minut temu, Gość Martyna napisał:

Pusty  pecherzyk .. czeka mnie lyzeczkowanie  w czwartek dostane skierowanie

Zaraz zaraz. A który to tydzień? Przy pustym pęcherzyku nie trzeba robic żadnego łyżeczkowania. To się samo wyczyści. Szkoda Twojej macicy. Ale to ważne który tydzień? U mojej sąsiadki zarodek z sercem pokazał się dopiero w 10 tygodniu. Teraz mała ma prawie 2 lata. 

Wiem co czujesz, też przez to przechodziłam. Ja bym się nie zgodziła na łyżeczkowanie. Natura wie co robić, sama sobie z tym poradzi a Ty będziesz mogła od razu próbować dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Właśnie który to tydzień dokładnie? Bardzo mi przykro, ale ja chyba też bym poczekala dla 9/10 tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzesień/październik
1 godzinę temu, Gość Karooo napisał:

Właśnie który to tydzień dokładnie? Bardzo mi przykro, ale ja chyba też bym poczekala dla 9/10 tygodnia!

Na 1 stronie pisała, że około 6 tygodnia ma ciążę. Lekarz jakiś nienormalny dla mnie... przecież tam zarodek się może pokazać za 3 dni, tydzień. A on jej się kaze za przeproszeniem w 6 tygodniu iść wyskrobać bo stwierdza pusty pęcherzyk? Że co!? 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

 7 tydzien i 3 dzien.

Bylam u innego lekarza i mi pokazywal pusty 7 cm pecherzyk nie ma w nim  nic. Beta rosnie malo po 3 tysiace na 2 dzien. Mialam robione porzadnym sprzetem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzesień/październik
Przed chwilą, Gość Martyna napisał:

 7 tydzien i 3 dzien.

Bylam u innego lekarza i mi pokazywal pusty 7 cm pecherzyk nie ma w nim  nic. Beta rosnie malo po 3 tysiace na 2 dzien. Mialam robione porzadnym sprzetem.

 

No nie wiem. Moim zdaniem to jest za wcześnie na takie wyroki, ale rób jak uważasz. Różnie może być i w tym pustym pęcherzyku jeszcze coś może się jednak pojawić. Ja bym poczekała te 2 tygodnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Ciężko coś radzić 😐

Trzymaj się! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się tak bałam i jestem już po wizycie.  Wszystko jest dobrze. Serduszko bije :classic_love: ciąża się rozwija, czeka mnie teraz komplet badań aż 12 ii czekanie do kolejnej wizyty 🙂🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Martyna napisał:

 7 tydzien i 3 dzien.

Bylam u innego lekarza i mi pokazywal pusty 7 cm pecherzyk nie ma w nim  nic. Beta rosnie malo po 3 tysiace na 2 dzien. Mialam robione porzadnym sprzetem.

 

Może rzeczywiście warto by było gdybyś zaczekała te 2 tyg i zrobiła wtedy usg i może okaże się że jednak Ci lekarze sie pomylili. Nie chce Cię łudzić ja sama jestem w pierwszej ciąży to nie jestem aż tak doświadczona, ale czytałam tyle wpisów że widać pusty pęcherzyk bez zarodka a później po tygodniu lub dwóch się pokazuje fasolka. Domyślam się, że napewno to boli, ale może jednak. Ja będąc w takiej sytuacji zaczekalabym te 2 tyg .I życzę Ci aby było jednak wszystko dobrze 🙂 nie warto tracić nadzieji i walczyć do końca. A tak jak Karooo pisała natura zrobi swoje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Monia

Martyna ❤️ trzymaj się!

Wczoraj typ ubieram mnie tak przywiózł, że myślałam, że mu tam zwymiotuje w aucie:p pewnie on to nazywa dynamiczną jazda, ja wolę to nazywać głupota. Też tak macie, że źle znosicie jazdę z tylu? Ja zawsze prowadzę, nie miałam nigdy choroby lokomocyjnej, a już kiedyś zauważyłam, że jak ktoś szybko jeździ, A ja siedzę z tylu to mi niedobrze. Trochę słabo, bo będę musiała się trochę do tylu z czasem przesiąść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Niestety dziewczyny,   w pecherzyku pustka wielka czarna pustka.. nie ma śladu  po żółtku itp... nie ma tam sladow zycia. 

Mialam sprawdzane  na nowo kupionym w styczniu sprzęcie.. 

Moj lekarz tez od  13 marca  sygnalizowal ze nie widac zeby sie dzidzius rozwijał.... 

 

Nie ma szans.. jakos sie juz pogodzilam z ga mysla.. na poczatek dostane tabletki.. 

Trzymajcie kciuki zeby okres szybko przyszedl .. a ja trzymam za was zeby w październiku  byly same słodkie  bobaski 😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna33

Trzymaj się Martynko. Wiem jak to jest bo sama przez to przechodziłam i wiem jak jest ciężko. Przytulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Droga Asiu, wczoraj było strasznie..

a dzisiaj tak jakoś  przyjełam do wiadomości, mam Alusie 3 letnia dla niej musze sie trzymać ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Jeszcze raz trzymaj się Martyna i aby wszystko dalek było w porządku! 😘

Kwiatuszek- super, że wszystko oki i że już na spokojnie 😊 znasz już dokładna datę porodu ?

Monia - ja zawsze na tyle i ogólnie ok ale ostatnio też mi niedobrze było 😐my to codziennie jeździmy autobusami, więc czekam kiedy tak się zhaftuje (chyba dobrze napisałam 🤔)

Edyta, Mają, Monika - jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzesień/październik

Martyna do trzech razy sztuka. Za 3 się uda w końcu, tak jak u mnie ☺️ trzymam kciuki 😘

Ja teraz czekam na prenatalne. Jadę w poniedziałek. Boje się po tych moich poronieniach czy wszystko jest w porządku 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Ale masz już fajnie,że prenatalne! 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Wrzesień/październik i kwiatuszek - zdradzicie swoje imiona ? 😊

Mariola co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzesień/październik
4 godziny temu, Gość Karooo napisał:

Wrzesień/październik i kwiatuszek - zdradzicie swoje imiona ? 😊

Mariola co u Ciebie ?

Donata - będę się od tej pory podpisywać imieniem 😊

4 godziny temu, Gość Karooo napisał:

Ale masz już fajnie,że prenatalne! 😁

Chyba jestem najdalej z was wszystkich z tego co widzę terminy w drugiej połowie a ja na 8 października 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×