Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaczordonald

Zazdrość, słuszna czy nie ?.

Polecane posty

Od lipca jestem w związku ze stałym partnerem jest to pierwszy chłoapak z którym  jestem w związku. Problem w tym że jestem o niego strasznie .... zazdrosna on ma dziecko z poprzedniego związku kontakt z matką dziecka ma bardzo dobry mało nie wchodzi jej w dupe z masłem. Strasznie mnie to wkurza czuje że ich coś łączy nadal nie chcę go stracić bo kocham go i bardzo mi na nim zależy ale jak naprawdę między nimi coś jest to nie chcę tkwić w jakimś trójkącie a raczej kwadracie bo ona ma faceta.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tylko patrzeć jak ci zrobi bachorka i znajdzxie sobie jeszcze młodszą... i będziesz w sześciokącie, a potem....od .h/ujakącie 🐒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem młodsza od matki dziecka. Zostawiła go bo poznała kogoś innego od ich rozstania minęły cztery lata z jednej strony wszystko wskazuje na to że nic ich nie łączy jednak oni się bardziej rozumieją niż ja z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja poznałam tez takiego

Niby byli tez 4 lata po rozstaniu ale okazało się ze byli razem a on skakał z kwiatka na kwiatek byli i nie byli razem a ja byłam dla niego odskocznia niby coś do mnie czuł ale do matki ich dziecka także 

wiele razy kłamał kłamał na każdym kroku 

mnie wiem sama czego on chce mnie czy ja 

raczej wychodzi na to ze sam nie jest pewny jak przyjeżdżał do mnie to tęsknił za mną jak był przy niej to tęsknił za mną .

boli to potwornie 

dalej mamy kontakt on go utrzymuje 

jak będzie to na piwko się umówimy itp.

sama nie wiem dlaczego nie potrafię się go pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za dzieciatymi zawsze ciągnie się jakaś eks baba, po co to komu? 
 

nigdy w życiu nie interesował mnie żaden dzieciaty facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój wybór tak wybrałam i tak jest najwyraźniej uznałam że jest warto i to ten właściwy. 

Między nami jest ostatnio coraz gorzej niby ok wszystko ale zupełnie inaczej niż wcześniej mam wrażenie że totalnie stracił zainteresowanie moją osobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×