Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Onna.3.

Kobietki, który aktor wg Was jest najseksowniejszy i najprzystojniejszy?

Polecane posty

Gość Luna

Aidan Turner zdecydowanie, ale musi mieć długie włosy bo w krótkich już wygląda jak inni faceci. W ogóle dłuższe włosy u facetów to jest coś niesamowitego, lepszego niż reszta innych zalet niach 🤩 nie lubię łysych i blondynów, bo wydają się wypłowiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

Tak myślałam nieraz, że dzieci Evy Green albo Aidana musiałyby być piękne, ale i jedno i drugie niestety niedzieciate. Szkoda dla świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm
38 minut temu, panama25 napisał:

Który powoduje, że miękną Wam nogi, szybciej bije serce?😍😊❤️

tylko i wylacznie moj skarb :classic_sad: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość mmm napisał:

tylko i wylacznie moj skarb :classic_sad: 

Ale to nie aktor 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość Luna napisał:

Aidan Turner zdecydowanie, ale musi mieć długie włosy bo w krótkich już wygląda jak inni faceci. W ogóle dłuższe włosy u facetów to jest coś niesamowitego, lepszego niż reszta innych zalet niach 🤩 nie lubię łysych i blondynów, bo wydają się wypłowiali.

Faktycznie bardzo przystojny 😊😊😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Nie wiem jak sie nazywa... Gra w którymś z amerykanskich seriali, gra tam chyba policyjnego psychologa (?) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z oczu mu źle patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Ma  troszkę dłuższe włosy takie tuz za ucho, jest chyba szatynem albo ciemnym blondynem (nie pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

Eva podoba mi się bardziej niż Aidan, ale w taki nieseksualny sposób, po prostu ją podziwiam. Mam wszędzie tapety z Sybillą z Królestwa Niebieskiego, a Aidan nie wydaje się być cwaniakiem, raczej taki poczciwy, nie wiem gdzie mu źle patrzy z oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W oczach a gdzie. Dobrze patrzy caviezelowi i huismanowi. Ale i tak najlepszy jest ulliel 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

Caviezela kojarzę tylko z rolą Jezusa z Pasji i przez to mam do niego dużą sympatię, nie ze względu na wygląd chociaż też wygląda ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety nie podobają się aktorzy tureccy. Choć przepadam za brunetami to od tych tureckich mnie odrzuca😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Luna napisał:

Caviezela kojarzę tylko z rolą Jezusa z Pasji i przez to mam do niego dużą sympatię, nie ze względu na wygląd chociaż też wygląda ok.

Oglądałam Pasję. Ten aktor jest przystojny☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowy krem

Idris Elba- jeszcze kilka lat temu Ciacho!😋 pewnie kojarzycie go z filmu "obsesja" z Beyonce i William Levy.. :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo za dużo oglądasz telenowel latynoskich i dlatego jesteś infantylna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo za dużo oglądasz telenowel latynoskich i dlatego jesteś infantylna. 

Może i oglądam a Tobie nic do tego😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, panama25 napisał:

Który powoduje, że miękną Wam nogi, szybciej bije serce?😍😊❤️

nie wiem, jak można się jarać jakimś kolesiem widzianym tylko na ekranie mając więcej niż 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, frog_in_the_fog napisał:

nie wiem, jak można się jarać jakimś kolesiem widzianym tylko na ekranie mając więcej niż 15 lat.

Co za różnica czy ktoś jest na ekranie czy znasz go osobiście w tym że ktoś ci się podoba fizycznie? Choć autorka jest dziecinna to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Co za różnica czy ktoś jest na ekranie czy znasz go osobiście w tym że ktoś ci się podoba fizycznie? Choć autorka jest dziecinna to fakt.

diametralna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, frog_in_the_fog napisał:

diametralna?

Mianowicie? Nie mam na myśli idiòtek calujacych plakaty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm
47 minut temu, panama25 napisał:

Ale to nie aktor 😕

chyba ja lepiej wiem kim jest kochany moj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

Wszystko jest kwestią gustu, taka prawda. Mi nie podobają się faceci uważani za przystojnych (Ronaldo, Iglesias czy Statham) i niby ładne kobiety (Krupa, Rubik czy Hadidki) a Eva i Aidan choć nie uchodzą za jakieś super ciacha, dla mnie są ładniejsi od wszystkich wymienionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi 30

Ryan Phillippe- moze troche cukierkowy na zdjeciach ale w serialu Strzelec cudo, az mnie ciarki czasem przechodzily. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja uwielbiam Harrisona Forda i Jacka Nicholsona. Teraz to już dziadki ale jeszcze nawet te 10 lat temu to dla mnie ciacha😂 Ford strasznie mi się podobał, Nicholson i ten jego uśmiech i spojrzenie, aż mnie hipnotyzowało😂 uwielbiam go😁 a z takich młodszych to ten aktor co grał tego gościa na wózku z tym murzynem, ale nie jestem w stanie zapamiętać tytułu 😂 to jak się uśmiechał 😍 mogłabym się gapić na ten uśmiech 24/7😂 ale ja mam spaczony gust, więc pewnie dlatego, dodam też że jestem stosunkowo młoda bo mam 35 lat😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

Przystojny był jeszcze Philip Swift z Piratów z Karaibów, ale nie pamiętam imienia tego aktora. Wiem, że miałam okres że jarałyśmy się nim, chociaż wyglada jak dzieciak a jest sporo starszy od nas. Ja też nie wyglądam na swój wiek, ale on to już wybitnie, taki chłopiec naście lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

No i mój ojciec jest przystojny, bliźniak Tomka Michniewicza 😀 mama miała dobry gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Luna napisał:

No i mój ojciec jest przystojny, bliźniak Tomka Michniewicza 😀 mama miała dobry gust

pewnie mama dawno dorobiła się rogów tylko nie wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Co za różnica czy ktoś jest na ekranie czy znasz go osobiście w tym że ktoś ci się podoba fizycznie? Choć autorka jest dziecinna to fakt.

Nie jestem dziecinna ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
3 minuty temu, Gość gość napisał:

pewnie mama dawno dorobiła się rogów tylko nie wiecie

Nie sądzę, bo pracuję z tatą i widzę jak baby się ślinią, w tym młode (bo przystojny, z kasą, odpowiedzialny, nawet dzieci czyli my im nie przeszkadzają) a tata je wszystkie zlewa, i patrzy tylko w swoją żonę i córki 🙂 Mama też jest ładna, taka Salma Hayek i miała równie duże branie jak ojciec, więc nie ma przy nim kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×