Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Napalony

Seks z pustą laską

Polecane posty

Gość Napalony

Mam do Was prośbę o poradę w ważnej kwestii.

Otóż udało mi się wyrwać na gg pewną 18-letnią laskę. Bajerowałem ją, że mi na niej zależy, że myślę o niej poważnie, nie szukam przygód itp., a ona to wszystko łykała jak głupia, bo to kompletny pustak, blondyna o urodzie lalki barbie, której jedynym atutem jest zgrabne ciałko i nie zasługuje na moją większą atencję poza seksem, gdyż jestem poważnym, statecznym 30-letnim facetem po studiach i mam kilka fakultetów.

Jutro do niej jadę 200km, zaprosiła mnie do siebie na weekend, bo akurat jej starzy wyjechali i ma wolną chatę. Mam zamiar ją tylko wyruchać i spadam. Ale do rzeczy. Jakie gumy polecacie kupić, aby się porządnie zabezpieczyć, żeby mi to głupie dziewczę nie zaszło jeszcze w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylw

...a se obetnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestes pustak i kawał s...ysyna !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewierze

Tak wogle piszesz głupie dziewczę, a Ty lepszy jesteś? Ona myśli że pewnie jesteś inny i coś będzie z tego. Chyba że chcesz się pochwalic że tracisz prawictwo💪💪💪😪😯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

Ta pusta laska chyba nie da się zaliczyć, coś czuję. Będzie stał pod drzwiami i buczał wycierając smarki z nosa a potem wyzywał ją od roszczeniowych, norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No historia jak z wiejskiej remizy, nie obrażając tu ludzi ze wsi, czy mniejszych miejscowość, którzy w swoich fantazjach potrafią wykazać się większą fantazją. Jedziesz do kobiety, która jest dla ciebie pustakiem 200 kilometrów. Coś mi się tu nie dodaje. Coś mi się wydaje że od ciebie wieje tępym drewnem a piszesz o innych. Wystarczyło grzecznie podziękować, ale wtedy nie byłoby tego tekstu.

Przyznaję się się od takich tekstów ślepnę je czytając. To jest ślepa uliczka cywilizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bolek, może i sobie zwiedził, ale tak tego nie doceni. Wyzywa innych od "pustaków" a sam... Cóż nic ciekawego nie wniósł. Teraz musi z tym żyć. Ale spokojnie jest z GG. Niech spróbuje tych swoich zagrywek z z tutaj piszącymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Żartobliwa
3 minuty temu, Nowy w mieście napisał:

Bolek, może i sobie zwiedził, ale tak tego nie doceni. Wyzywa innych od "pustaków" a sam... Cóż nic ciekawego nie wniósł. Teraz musi z tym żyć. Ale spokojnie jest z GG. Niech spróbuje tych swoich zagrywek z z tutaj piszącymi kobietami.

Fajnie ,że jeszcze jesteś,przeczytaj nowy temat. Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żartobliwa specjalnie na twoje życzenie , przeczytałem to jeszcze raz i nic się nie zmieniło. Mam poważne kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem Też zapierdalałem no może nie 200 km ale z Łodzi do Warszawy, to mniej, ale miałem cel. fantastyczna kobieta, ja nie wiem jak mogłem to zmarnować. Wystarczył  błahy powód. Mezalians był za bardzo widoczny Nieważne. Jak sobie pomyślę z iloma kobietami mógłbym bym być a nie jestem, to zal mi duupę ściska... trochę odleciałem, ale to miłe wspomnienia.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refleksyjna

najbardziej ujawnił mnie ten fargument o statęczne 30 latki po studiach...który nie wie jakie gumki ma kupić....jeślaakims cudem i to prawda co piszesz to życzę Ci aby "tesciu" wrócił wcześniej 😀😁😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refleksyjna

sorry za.literówki...nie mogę ze śmiechu jak to czytam ☺jeszcze leżąc w łóżku ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenada

żadna wartościowa dziewczyna nie tknęłaby cię kijem, z.ł.a.m.a.s.i.e !!!

faceta poznaje się po tym jak traktuje kobiety, WSZYSTKIE. Jaka by nie była to przy niej i tak jesteś zerem. Ona jest młoda,jeszcze pewnie naiwna a Ty stary wyrachowany cap i desperat. Będzie jechał 200km aby zamoczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blef

Pragnę poinformować wielce wykształconego pana Napalonego, iż prezerwatywa nie jest środkiem antykoncepcyjnym. Nieskromnie pozwolę sobie również zauważyć, że dziwnym może wydawać się fakt, iż niby wydał Pan tyle prywatnych zasobów (pieniądze, czas, energię, zdrowie) na liczne fakultety a nie udał się Pan raz na wizytę trwającą kwadrans i w efekcie uniemożliwiającą panu zapładnianie kobiet. I mówię to ja, osoba biedna, więc niewykształcona tak jak bym tego pragnęła. Ponadto niezrozumiałym jest dla mnie fakt jechania ponad 200 km w celu wykonania kilku ruchów posuwisto-zwrotnych w jednym otworze zamiast zakupienia sobie właśnie przywoływanej de facto pustej lali i robienia sobie dobrze na miejscu codziennie, za darmo, już do końca swoich rozkosznych dni.

 

Kondom jest barierą mechaniczną mającą na celu utrudnienie panu zakażenia i zarażenia się od posiadaczki otworu wszelkimi wirusami, bakteriami, grzybami, pasożytami. Nie zapobiega zapłodnieniu.

Do mechanicznego seksu polecam rulon słoniny oraz dobrej jakości produkty typu:  fleshlight czy sexdolls.

 

 

Pan nie ukończył wielu kierunków studiów ani też nie ma 30 lat. Używa pan gg... i nie ma podstawowej wiedzy oraz instynktu samozachowawczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusta laska

Ale ty jesteś głupi, chciałam tylko zrobić z ciebie frajera. Ty nie jedziesz do mnie, tylko do mojego kolegi 28letniego umięśnionego geja. Miłej zabawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalony

Heh, dzięki wam za cenne "rady". W tym katolandzie macie wieczne problemy z moralnością, zamiast się seksem po prostu bawić i cieszyć jak np. w Czechach.

Co jest złego że jadę do 18-latki na seks bez zobowiązań? Fakt, że musiałem ją zbajerować, bo inaczej by się nie zgodziła pewnie. Ale jak jest głupia i wierzy w związek na odległość ze starszym facetem, to już jej problem, a nie mój.

Chodzi o to, że w innych krajach nie musiałbym jej wcale oszukiwać i się gimnastykować, bo ludzie są dużo bardziej otwarci na seks bez względu na różnicę wieku. Umawiają się na bzykanko, by się odstresować i tyle. Seks to naturalna potrzeba każdego człowieka. Tylko w tej zaściankowej Polsce panuje jeszcze średniowiecze i nawet tu na forum o seksie pełno dewotek i oburzonych kobiet jakbym jakieś przestępstwo popełniał.

Spadam stąd i kupię sobie durexy chyba. Nie czytam więcej waszych wypocin, więc darujcie sobie kazania i złośliwości. Mam zamiar się dziś świetnie bawić i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

skoro nie ma nic zlego to po co obrazasz ta dziewczynę?  jeśli tak do tego podchodzisz  to sam Jestes pusty jak wydmuszka. Jesteś zwykłym frajerem bez jaj i dobrze wiesz ze robisz źle dlatego ja oszukujesz..mam nadzieje ze kiedys jakas kobieta potraktuje Cie w podobby sposob.Wypad do Czech skoro tam panuje taka swoboda. Juz widzę jak Czeszki przed Tobą rozkładają nogi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo-wiem

'gdybym jeno ru.ał a miłości bym nie miał, byłbym tylko jak ten cymbał brzmiący'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I potem się rodzą takie dzieci jak autor,który jest wynikiem nie seksu z miłości a z seksu dla zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra

gg to teraz skupiskoro małych lolitek i starych dziadów liczących jak Ten osobnik na łatwy seks albo chociaż chwile rozmowy. Mam znajomego w pracy, rozwodnika, który chwali się ze co rusz "coś "tam wyrywa o przedziale wiekowym 18-25 kiedy on sam ma ...40. Raz pokazywał przykładowy screen z takiej rozmowy. Zadziwiające smutne jakie młode dziewczyny są łatwe,bez zastanowienia wysyłają nagie fotki. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry koles ale jak dla mnie osoby ktore wyzywaja innych od glupich i w taki sposob je traktuja jak ty uwazajac sie za madrzejszych bo skonczyly studia same tak naprawde sa pustakami... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znak zapytania

Gość zapytał o rodzaj dobrych gumek, a nie o kompas moralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popo

gośc jest gupim trolem prowokatorem i 99 procentów z was się mu daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×