Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Osamotniony

Skończę jako dziwak, mam 37 lat a nawet nie miałem okazji żadnej pocałować

Polecane posty

Gość Osamotniony

I co teraz? W tym wieku już żadna się mną nie zainteresuje. Bo kto pokocha takiego dziwoląga jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomesz81

Jakiego dziwologa?Najpierw doprowadzicie kogos do pewnej sytuacji a potem wypisujecie steki bzdur na tym forum?Zastanawiam sie jak tak mozna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Jak dasz z siebie wszystko, to ktos tam sie interesuje. Oczywuscie w interneciegdzies z Polski. Te a bliska maja wywalone. Ja 5 lat wiecej mam. Probuje, chce i cos nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potraktuj to jako szczęście. Żadna Cię nie chce i nie masz problemów.

Jakaś się tobą zainteresuje to zacznie ci odwalać, poczujesz ten haj i zgłupiejesz.

A tak, jesteś wolny od tego całego przereklamowanego miłosnego szajsu.

Uwierz, lepiej żyć bez baby niż się z taką mordować. Mężczyźni są silniejsi fizycznie ale w starciu bez przemocy fizycznej ulegamy przewadze przemocy psychicznej kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osamotniony
1 minutę temu, Bezedury napisał:

Potraktuj to jako szczęście. Żadna Cię nie chce i nie masz problemów.

Jakaś się tobą zainteresuje to zacznie ci odwalać, poczujesz ten haj i zgłupiejesz.

A tak, jesteś wolny od tego całego przereklamowanego miłosnego szajsu.

Uwierz, lepiej żyć bez baby niż się z taką mordować. Mężczyźni są silniejsi fizycznie ale w starciu bez przemocy fizycznej ulegamy przewadze przemocy psychicznej kobiet.

W sumie racja, na nic innego niż brak kobiety nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie każdy jak pozna ten stan jest na tyle mocny żeby wrócić do stanu zanim babę poznał. Ponoć jest to naprawdę tak silne jakbyś był na odwyku od heroiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Bezedury napisał:

Wiesz, nie każdy jak pozna ten stan jest na tyle mocny żeby wrócić do stanu zanim babę poznał. Ponoć jest to naprawdę tak silne jakbyś był na odwyku od heroiny

To że tobie się nie udało z kobietą to nie oznacza że jemu też się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nie udało się z kobietą jeszcze

Dlatego tyle tematów tutaj jest zakładanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Bezedury napisał:

Nikomu nie udało się z kobietą jeszcze

Dlatego tyle tematów tutaj jest zakładanych

Nikomu? Naprawdę? A może poza kafe też są ludzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nikomu? Naprawdę? A może poza kafe też są ludzie?"

 

Są, ale oni nie piszą tu, że im się nie udało tylko zaciskają zęby i siedzą cicho lub między kilkoma kumplami wypłakują się  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Bezedury napisał:

"Nikomu? Naprawdę? A może poza kafe też są ludzie?"

 

Są, ale oni nie piszą tu, że im się nie udało tylko zaciskają zęby i siedzą cicho lub między kilkoma kumplami wypłakują się  

No tak oczywiście. Zawsze musi być najgorsza najbardziej pesymistyczna opcja do wytłumaczenia sobie tego czy owego. 😄Szczęśliwi nie muszą marnować się w internecie bo można lepiej spędzać czas w gronie prawdziwych ludzi w tym ze swoimi drugimi połówkami z którymi o dziwo im dobrze i nie muszą tego udowadniać w internecie bo im wystarczą znajomi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Ala

To dlaczego takie wiesniaki jak z programu chlopaki do wziecia szukaja kobiety bo kazdy chlop potrzebuje tez milosci akceptacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Bezedury napisał:

Potraktuj to jako szczęście. Żadna Cię nie chce i nie masz problemów.

Jakaś się tobą zainteresuje to zacznie ci odwalać, poczujesz ten haj i zgłupiejesz.

A tak, jesteś wolny od tego całego przereklamowanego miłosnego szajsu.

Uwierz, lepiej żyć bez baby niż się z taką mordować. Mężczyźni są silniejsi fizycznie ale w starciu bez przemocy fizycznej ulegamy przewadze przemocy psychicznej kobiet.

Nooo bo faceci, wcale, a wcaaale nie używają przemocy psychicznej 😄 Ba, z tego co obserwuję to nawet częściej i bardziej dosadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Ala

Troche pozno szukasz kobiety co robiles wczesniej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"No tak oczywiście. Zawsze musi być najgorsza najbardziej pesymistyczna opcja do wytłumaczenia sobie tego czy owego. Szczęśliwi nie muszą marnować się w internecie bo można lepiej spędzać czas w gronie prawdziwych ludzi w tym ze swoimi drugimi połówkami z którymi o dziwo im dobrze i nie muszą tego udowadniać w internecie bo im wystarczą znajomi."

 

Ile jesteś ze swoją babą panie kadzieju?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

No tak oczywiście. Zawsze musi być najgorsza najbardziej pesymistyczna opcja do wytłumaczenia sobie tego czy owego. 😄Szczęśliwi nie muszą marnować się w internecie bo można lepiej spędzać czas w gronie prawdziwych ludzi w tym ze swoimi drugimi połówkami z którymi o dziwo im dobrze i nie muszą tego udowadniać w internecie bo im wystarczą znajomi. 

Dajcie spokój.

Nie widzicie, ze bezedury to kolejny zje/bany incelek, który naczytał się tych bzdur z forum dla pseudo-facetów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nooo bo faceci, wcale, a wcaaale nie używają przemocy psychicznej  Ba, z tego co obserwuję to nawet częściej i bardziej dosadnie."

 

Nie żyłaś/żyłeś z babą - zobaczysz które pół dnia krótsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze   szczery
20 minut temu, Bezedury napisał:

Nikomu nie udało się z kobietą jeszcze

buahhahaahaha!!! uwaga incel w wersji hard 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Bezedury napisał:

"No tak oczywiście. Zawsze musi być najgorsza najbardziej pesymistyczna opcja do wytłumaczenia sobie tego czy owego. Szczęśliwi nie muszą marnować się w internecie bo można lepiej spędzać czas w gronie prawdziwych ludzi w tym ze swoimi drugimi połówkami z którymi o dziwo im dobrze i nie muszą tego udowadniać w internecie bo im wystarczą znajomi."

 

Ile jesteś ze swoją babą panie kadzieju?? 

To nie o mnie temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie widzicie, ze bezedury to kolejny zje/bany incelek, który naczytał się tych bzdur z forum dla pseudo-facetów?"

Rozgryzła mnie, a może sam je jeszcze napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość goscc napisał:

Dajcie spokój.

Nie widzicie, ze bezedury to kolejny zje/bany incelek, który naczytał się tych bzdur z forum dla pseudo-facetów? 

Raczej troll typu cynik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"To nie o mnie temat."

 

Się wypowiadasz w takich tematach (a w nich liczy się tylko własne doświadczenie) to jakby temat po trochę o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Bezedury napisał:

"To nie o mnie temat."

 

Się wypowiadasz w takich tematach (a w nich liczy się tylko własne doświadczenie) to jakby temat po trochę o tobie

O mnie i o nas wszystkich bo wszyscy żyjemy w 1 i tym samym świecie gdzie panują te same zasady. To przecież każdy wie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLAVE

Spróbuj femdomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być PO

to umów się z kolegą prawiczkiem i się całujcie wzajemnie. co za różnica? a będzie już PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomesz81
9 godzin temu, Gość SLAVE napisał:

Spróbuj femdomu

Jaki SLAVE naiwniaki....Co mi mozecie zrobic?Nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×