Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tyczka

Co myślicie o facetach którzy kręcą z kilkoma naraz?

Polecane posty

Gość Tyczka

? Czy taki człowiek może być w ogóle wartościowy i nadawać się na związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Rozumiem, że to pytanie retoryczne? ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, a baby to inne są może?

Toż to samo, tylko ty się wkręciłaś i masz haj ostry na gościa. Gość po prostu trzyma cię z braku laku, czyli zawsze mu dasz ale jak nie wyjdzie z kimś kto mu się podoba to zawsze jesteś ty. Kobiety, akurat w takich zagrywkach są mistrzyniami, po facetach od razu widać, że coś kombinują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyczka
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Rozumiem, że to pytanie retoryczne? ! 

W sumie tak. Ale obserwuję co się dzieje i zaczynam myśleć że to może ja jestem jakaś dziwna. Albo brak jakichkolwiek zasad ludzkich zanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Takich jest wieelu, o ile sa w miare przystojni i maja wiele opcji to korzystaja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyczka
Przed chwilą, Bezedury napisał:

Boże, a baby to inne są może?

Toż to samo, tylko ty się wkręciłaś i masz haj ostry na gościa. Gość po prostu trzyma cię z braku laku, czyli zawsze mu dasz ale jak nie wyjdzie z kimś kto mu się podoba to zawsze jesteś ty. Kobiety, akurat w takich zagrywkach są mistrzyniami, po facetach od razu widać, że coś kombinują 

Ja tak nie robię więc stąd pytanie. Z braku laku nikogo nie mam i nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak jest wolny szuka tej jedynej,  to że kręci nie znaczy będzie z nią, nawet ich nie łączy nic,  myśle to bardzo mąry facet, zamiast łòdzić się i stękać wie czego chce, do jednej  się nie ogranicza tak będzie starym zanim znajdzie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyczka
4 minuty temu, Gość Tyczka napisał:

 

Gdzie tu napisane że z nim sypiam. Boże. Zaczynam żałować pytania... Świat chyba rzeczywiście spadł na psy. Dla mnie to o czym piszesz jest niewyobrażalne żeby kimś się tak bawić. I nie nie jestem żadną cnotką ale wydawało mi się że jakieś zasady niepisane jednak zobowiązują. Że jak zaczynasz się z kimś spotykać...nie sypiać. Bo to początek. Że spotykasz się z jedną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jest mądrym facetem do tego inteligentnym i byle co nie bierze. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyczka

Przyznam szczerze że mnie to zniechęciło zupełnie co do jego osoby. Chyba rzeczywiście tak jest że poznaje różne. Złe się z tym czuję i już w sumie postanowiłam że się usuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Tyczka - ja bym Ci odpowiedział normalnie jak w innych tematach odpowiadam ale już wypiłem tyle ile wypiłem i idę grzecznie lulu.

Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Tyczka napisał:

W sumie tak. Ale obserwuję co się dzieje i zaczynam myśleć że to może ja jestem jakaś dziwna. Albo brak jakichkolwiek zasad ludzkich zanika.

Spier zakladasz glupie tematy typu teksnie etc i co ty myslisz? wez kur/wo znajdz bolca i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak wy kobiety to jesteście inne, nie pisze o takich co ich nikt nie chce. 

Szukacie tego jedynego trzeba wyłowić,  to co facet nie może? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość gość napisał:

Jest mądrym facetem do tego inteligentnym i byle co nie bierze. 

 

Niech każdy w takim razie odwróci sytuacje. Wyobraź sobie, że spotykasz się z dziewczyną, która kręci z kilkoma facetami na raz ( w tym z tobą). Nadal uważasz, że taka inteligentna i byle co nie bierze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

To normalne, poznajemy ludzi, gadamy z nimi (jeżeli na tym polega "kręcenie" bo chyba nikt nie mówi o szlajaniu się po wyrach).

Nie miałabym nic przeciwko, żeby facet tak robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Niech każdy w takim razie odwróci sytuacje. Wyobraź sobie, że spotykasz się z dziewczyną, która kręci z kilkoma facetami na raz ( w tym z tobą). Nadal uważasz, że taka inteligentna i byle co nie bierze? 

Bardzo dobrze jak będzie inteligentna to wybierze mnie z nich co najwyżej jaja będzie robiła 😀

Jak nie wybierze no co,  jak pisałem 😀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranokdjj

Wariatka pisze sama do siebie zglaszam temat ci/po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorka nie sprecyzowała, ale chyba kręcenie to trochę więcej niż kawa z kolegą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranokdjj

Ruda tyczka chyba rudy pulpet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie!

Radzę nie brnąć, możliwe, że są kobiety, którym to nie przeszkadza i oni bardziej sie dopasują. Jesli zależy ci na budowaniu związku, to to dobrze nie wróży, ale ty chyba sama już to wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Zależy co masz na myśli pisząc o kręceniu... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorka tyczka to troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, marawstala napisał:

Zależy co masz na myśli pisząc o kręceniu... : )

Kręcić można lody ale jak kto lubi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Kręcić można lody ale jak kto lubi. 

Jesli jest wolny i one też... I chodzi o zwykle poznawanie się to czemu nie : ) przeciez musi je poznać by wiedzieć z ktora z nich chciałby byc... : ) ale nawet jak juz bedzie wiedział to druga strona moze nadal szukać : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyczka

Spotykał się z kimś, i ochoczo w tym samym czasie ze mną. Nie wiedziałam o tym, i jak się dowiedziałam to zupełnie mi się odechciało. Po prostu myslałam że jest innym człowiekiem. Skąd tu tyle troli, śmieszy was temat abo nie interesuje to po co tu włazicie, jaki macie wy problem? Po prostu poczułam że się zawiodłam , a o szczegóły juz nie pytałam. Dziwi mnie takie podejście, bo dla mnie ktoś dojrzały nie powinien tak robić i się skupiac na jednej osobie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość nie! napisał:

Radzę nie brnąć, możliwe, że są kobiety, którym to nie przeszkadza i oni bardziej sie dopasują. Jesli zależy ci na budowaniu związku, to to dobrze nie wróży, ale ty chyba sama już to wiesz.

Właśnie duży ma wpływ bo chora zazdrość,  solidne podstawy,  rozum nie wierzenie we wszytko co gość napisze sterowność ostatnio 3  itd,  cierpliwość nawet wspòłczucie,  zaufanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyczka

Po prostu mnie to zabolało w jakiś sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sterowność osòb  trzecich bez mòzgowiec. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo
1 minutę temu, Gość Tyczka napisał:

Spotykał się z kimś, i ochoczo w tym samym czasie ze mną. Nie wiedziałam o tym, i jak się dowiedziałam to zupełnie mi się odechciało. Po prostu myslałam że jest innym człowiekiem. Skąd tu tyle troli, śmieszy was temat abo nie interesuje to po co tu włazicie, jaki macie wy problem? Po prostu poczułam że się zawiodłam , a o szczegóły juz nie pytałam. Dziwi mnie takie podejście, bo dla mnie ktoś dojrzały nie powinien tak robić i się skupiac na jednej osobie,

 bo jestes k vel bejbikow vel lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×