Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piotr

Kobiety czy czesto myslicie o zdradzie?

Polecane posty

9 minut temu, Gość 32nika napisał:

taki mały skok w bok zapewnia świeżość, całą tą otoczkę z kuszeniem, zapoznaniem, stworzeniem sytuacji, w której może dojść do skonsumowania nowej znajomości. Całę te przygotowania, dreszczyk emocji, nowe doznania. Pilnować tylko trzeba, żeby się w stały związek nie przerodziło, bo to tylko same kłopoty.

Masz rację. Więc lepiej nie szaleć. 

Bo w sumie "wszystkie baby takie same" 😀

Zaraz będą chciały dzieci rodzić 😁😁 i z kochanki zamieni się w żonę 😀

Zastanawiam się tylko jak można zbudować nowy zwiazek na wcześniej zdradzie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32nika

zaspokojenie to raczej moim zdaniem nie zdrada, a czego oczy nie widzę, to...., więc nie o wszystkim musi ślubny wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Zdrada napisał:

Dokładnie.... Do zaspokojenia i satysfakcji każdy ma prawo... 

 I nie o wszystkim musi ślubna wiedzieć ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35
3 godziny temu, Gość 32nika napisał:

taki mały skok w bok zapewnia świeżość, całą tą otoczkę z kuszeniem, zapoznaniem, stworzeniem sytuacji, w której może dojść do skonsumowania nowej znajomości. Całę te przygotowania, dreszczyk emocji, nowe doznania. Pilnować tylko trzeba, żeby się w stały związek nie przerodziło, bo to tylko same kłopoty.

Tak, popieram to co mówisz, ja nie uważam takiego skoku w bok za zdradę, ale lubię trochę dreszczyku emocji i nowych przeżyć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabia

Kobiety molde dziewczyny? Jako facet Magdo was radę .jezeli jesteś mężatka lub masz stałego faceta. I chcesz spróbować z innym seksu to wybieraj mądrze idź z facetem który nie będzie się chwalił lub rozpowiadał ze miał mężatkę. Wiem co pisze ,uwierzcie mi facet to straszny gaduła i chwalipięta ,na dodatek jeszcze zmyśli dla dodania efektu. Wiadomo gdy facet zdradzi to on raczej przyjmuje to jako normalna odmiana ,nie robi z tego problemu .Lecz gdy żona zdradzi to ma miliony powodów by zerwać lub wyzwać od szmaty i najgorszych słów użyje . My tak mamy niestety nam wolno kobietom nie wolno.Dlatego radzę panie wybierajcie do seksu naprawdę mądrego faceta ,by nie mielił ozorem na lewo i prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc

jakie głupki i małolaty mielą ozorem , przecież jemu tez to może zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem przemknie jakas mysl ale to nic powaznego, to tak jak „nie mysl o rozowym sloniu”. Nie chcialabym i nie moglabym zdradzic mojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×